امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 اسفند 20، 23:12)Töprak نوشته است: سلام 
ممنون مهدوی جان بابت توجهاتت.

منم خدارو شکر بدک نیستم امروز کمی وسوسه داشتم که خدا رو شکر بخیر گذشت.

کارمم اپراتوری cnc چوبه، شغل خوبیه ولی کمی هم استرس داره، یعنی یه اشتباه کوچیک باعث می شه کار خراب شه. و به قول دوستی اگه یه اینساید بشه اونساید( اوتساید) Gigglesmile کار خراب میشه.

چند روز پیش بحث خوبی در مورد ازدواج تو گروه مطرح بود 

من چند جمله میخام راجع بهش حرف بزنم.

ازدواج خیلی خوبه اما تضمینی وجود نداره که انسان با ازدواج به انحرافات و مشکلات جنسی که دچارش شده غلبه کنه. واگه نفس به حال خودش رها شه فرقی نمی کنه که مجرد باشی یا متاهل. دور و اطرافم پر از آدمای متاهل هست که با کلی دختر در ارتباطن با وجود داشتم بچه بزرگ.

اما یقین دارم کسایی که تو کانون و یا خارج از کانون در حال تلاش برای رهایی از اعتیاد به خ.ا هستند با ازدواج زندگی خیلی خوبی خواهند داشت به شرط انتخاب درست.

درباره انتخاب همسر هم به نظرم اصل کفو (یکسان) بودن خیلی مهمه یعنی برابر بودن از نظر فکری  سطح زندگی، مالی، دین و مذهب و... 
و همینطور اختلاف سنی نباید زیاد باشه.

سلام داداش سعید جان  317

جالبه 49-2

پس کار هنری داری و آثار قشنگ قشنگ میسازی 317

در مورد ازدواج باهات موافقم
کسی که منحرف باشه و توی انحرافش غوطه‌وره، حتی بعد از ازدواج هم همچنان مبتلاست
درباره بچه‌های کانون باهات موافقم
ما شاید فقط 10 درصد ابتلامون به خ.ا به خاطر نیاز جنسیه و 90 درصد بقیه اش به خاطر مسائل روانیه
خب الآن میبینیم همه ازش بیزارند و میخوان ترک کنن و تا یه جایی میرن ولی در اثر اون 10 درصد یعنی نیاز جنسی لغزش میکنن(که البته برای دوران مجردی باید تحملش کرد و با مواردی که توی انجمن پسرانه مطرح شده حل میشه)
حالا وقتی یکی از کانونی ها ازدواج کنه و اون 10 که نیاز جنسیه تأمین بشه دیگه تقریباً حله و مشکلی نداره
با تصویر بدی که از خ.ا داره و حس بدی که ازش داره قطعاً بعد از ازدواج احتمال خ.ا کردنش خیلی خیلی کمه

در مورد اصل کفو هم باهات متفقم
بارها دیدم که بعضیا با افرادی که از نظر فرهنگی یا مالی یا مذهبی با هم فاصله دارن، دچار مشکلات عدیده ای شدن
حالا اینکه میگن عشق کافیه به نظرم اشتباهه چون تفاهم هم باید به اندازه عشق توی زندگی وجود داشته باشه 128fs318181
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 20، 23:55)Moteghayer نوشته است: سلام ممنون از همه
Moteghayer/٢٠ اسفند / 0 روز خوب
فقط من هنوز خیلی زیاد وارد نیستم به ساز کار پیام دادن امیدوار درست انجام داده باشم اعلام وضعیت رو

سلام متغیر جان 49-2

به گروه سرو خیلی خوش اومدی 317

داداش درست اعلام وضعیت کردی
عزمت رو جزم کن که قراره توی آسمان پاکی پرواز کنیم 6

راستی
یه کم از خودت برامون بگو 128fs318181
اینکه چند سالته؟ دانشجویی یا شاغل؟ چه رشته ای میخونی؟ هدفت از ترک چیه و به نظرت برای ترک باید چه کارایی انجام داد؟ Khansariha (18)

و بازم خوش‌آمد میگم بهت cheshmak
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 21، 0:12)مهدوی نوشته است:
(1399 اسفند 20، 23:55)Moteghayer نوشته است: سلام ممنون از همه
Moteghayer/٢٠ اسفند / 0 روز خوب
فقط من هنوز خیلی زیاد وارد نیستم به ساز کار پیام دادن امیدوار درست انجام داده باشم اعلام وضعیت رو

سلام متغیر جان 49-2

به گروه سرو خیلی خوش اومدی 317

داداش درست اعلام وضعیت کردی
عزمت رو جزم کن که قراره توی آسمان پاکی پرواز کنیم 6

راستی
یه کم از خودت برامون بگو 128fs318181
اینکه چند سالته؟ دانشجویی یا شاغل؟ چه رشته ای میخونی؟ هدفت از ترک چیه و به نظرت برای ترک باید چه کارایی انجام داد؟ Khansariha (18)

و بازم خوش‌آمد میگم بهت cheshmak

سلام داداش ?
22 سالمه و دانشجو ام ترم 6 رشته مهندسی مکانیک 
هدفم از ترک اینه که بتونم یه زندگی سالم و شروع کنم و تلاش کنم برای عاقبت به خیریم چون داخل خودم توانایی های زیادی میبینم برای ترقی و رشد و پیشرفت ?
من خودم ی تجربه 70 روزه ترک و امسال تجربه کردم اونم بعد 6 سال گناه کردن ولی خب شکست خوردم و خرابش کردم بنظرم برای ترک لازمه ک ی برنامه داشته باشم برای کارهایی ک میخوام انجام بدم چون بنظرم ترک بدون برنامه نتیجه ای نمیده 
فقط دارم کار میکنم رو این برنامه و این ک چجوری این برنامه رو بریزم چون اگه سنگین باش منجر به شکست میشه ☹️
خیلی امیدوارم به این ک اینجا هستم و حالم خوبه ک اینجا کنار شما هستم 
و ی سوال دارم تو قسمت توضیحات گفتید مثل این ک ی گروه تو برنامه گپ دارین من چجوری می تونم عضو بشم؟
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

Mr Degareshا/ 19 اسفند  99 /1 روز خوب

خدایا نا امیدی رو ازم دور کن....خدایا فقط برای 24 ساعت منو پاک نگه دار

به نام خداوند بخشاینده مهربان

پس ای رسول هرگاه مردم از تو روی گردانیدند، بگو خدا مرا کفایت است، جز او خدایی نیست، من بر او توکل کرده ام و او پروردگار عرش بزرگ است

سوره مبارکه توبه آیه
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 21، 0:36)Moteghayer نوشته است: سلام داداش ?
هدفم از ترک اینه که بتونم یه زندگی سالم و شروع کنم و تلاش کنم برای عاقبت به خیریم چون داخل خودم توانایی های زیادی میبینم برای ترقی و رشد و پیشرفت ?
من خودم ی تجربه 70 روزه ترک و امسال تجربه کردم اونم بعد 6 سال گناه کردن ولی خب شکست خوردم و خرابش کردم بنظرم برای ترک لازمه ک ی برنامه داشته باشم برای کارهایی ک میخوام انجام بدم چون بنظرم ترک بدون برنامه نتیجه ای نمیده 
فقط دارم کار میکنم رو این برنامه و این ک چجوری این برنامه رو بریزم چون اگه سنگین باش منجر به شکست میشه ☹️
و ی سوال دارم تو قسمت توضیحات گفتید مثل این ک ی گروه تو برنامه گپ دارین من چجوری می تونم عضو بشم؟

سلام داداش خیلی خوش اومدی 53

ماشالاه بچه های مکانیک Khansariha (18)

70 روز تجربه داری پس خیلییییییی احتمال موفقیتت بالاست.

53
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 21، 8:18)افرا نوشته است:

سلام داداش خیلی خوش اومدی 53

ماشالاه بچه های مکانیک Khansariha (18)

70 روز تجربه داری پس خیلییییییی احتمال موفقیتت بالاست.

53

اره ولی این روزا حال خوبی ندارم نمیدونم با کی صحبت کنم همش میرم فیلم میبینم و کنجکاوی میکنم و حالم و داغون میکنم ? به معنای واقعی این روزا حالم بده
 سپاس شده توسط
به نام خدا

----------------------------------------------
powerful /  اسفند 19 /  2 روز خوب
Powerful / خ.ا /  19 اسفند / 2 روز عالی
Powerful /  پ  /  7 اسفند  / 14 روز عالی
Powerful /دست/  19 اسفند /  2 روز عالی
------------------------------------------------
تلاش های گذشته
1)5 روز    2) 4 روز  3) 11 روز
-----------------------------------------------
خدایا شکرت بابت همه چیز

[تصویر:  2_graet_days.jpg]
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
   به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/12/21 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

abtinا/ ؟؟ 92 /2567 روز خوب .................................. در حال جهاد

جناب خان / 17 اسفند 97 /730 روز خوب ..................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 535 روز خوب.......................... در حال جهاد

مرد مجاهد / 28 بهمن 99 / 1 روز خوب.......................... در حال جهاد

آرمین / - / - روز خوب......................................... در حال جهاد

Mr Degareshا/ 19 اسفند 99 / 1 روز خوب ................. در انتظار ستاره بیستم

Derilا/ 19 اسفند 99 / بسم الله قهرمان .......................... در انتظار ستاره شانزدهم

آقای اراده / 20 دی 99 / 52 روز خوب .......................... در انتظار ستاره سیزدهم

پشتکار/ 17 اسفند 99 / 1 روز خوب ............................... در انتظار ستاره سیزدهم

sadaf1ا/ 27 دی 99 / 1 روز خوب .............................. در انتظار ستاره یازدهم

هادی / 24 اسفند 98 / 345 روز خوب ........................... در انتظار ستاره یازدهم

فرید/ 30 آذر 99/ 64 روز خوب ................................... در انتظار ستاره نهم

حنیف / ?? اسفند 99 / بسم الله قهرمان................................ در انتظار ستاره هشتم

آخرین بار/ 8 آذر 99/ 100 روز خوب ............................... در انتظار ستاره هشتم

Töprak/ا 8 اسفند 99/ 10 روز خوب.............................. در انتظار ستاره هفتم

افرا / 16 شهریور 99/ 182 روز خوب ............................ در انتظار ستاره ششم

New Fighterا / ؟؟ 99 / 12 روز خوب ......................... در انتظار ستاره پنجم

زندگی آزاد / 8 اسفند 99 / 1 روز خوب .......................... در انتظار ستاره پنجم

مهدوی / 9 آذر 99 / 100 روز خوب ................................ در انتظار ستاره پنجم

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار ستاره دوم

موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان .................................. در انتظار ستاره دوم

تقوا / 5 بهمن 99 / 9 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

جاویدان/ 2 دی 99 /64 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوم

RezaRahjooا / 20 دی 99 / 9 روز خوب ...................... در انتظار ستاره اول

فکرپاک/ 29 آذر 99 /54 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوم

Alireza98ا / 1 بهمن 99 / 26 روز خوب ....................... در انتظار 30 روز خوب

آبی /21 دی 99/ بسم الله قهرمان  ................................ در انتظار 30 روز خوب

Shineا / 23 دی 99 / 2 روز خوب ............................... در انتظار 30 روز خوب

Prebootا / 15 دی 99 / بسم الله قهرمان ...................... در انتظار 20 روز خوب

amoorا / 25 دی  99 / بسم الله قهرمان ........................ در انتظار 20 روز خوب

Warior.Pا / 28 دی  99 / 18 روز خوب ........................ در انتظار 20 روز خوب

Masterا / 18 بهمن 99 / 18 روز خوب ..........................در انتظار 20 روز خوب

Saman79 /ا 17 اسفند 99 / بسم الله قهرمان................... در انتظار 20 روز خوب

Powerfulا / 19 اسفند  99 / 2 روز خوب ....................... در انتظار 20 روز خوب

شارمین / 18 بهمن  99 / 4 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

ali12 /ا 3 اسفند 99 / 11 روز خوب ............................. در انتظار 10 روز خوب

Rastryا / ??  99 / بسم الله قهرمان ............................. در انتظار 10 روز خوب

mnx52ا / ??  99 / بسم الله قهرمان ............................ در انتظار 10 روز خوب

MUTE /ا  ??  99/ بسم الله قهرمان ............................. در انتظار 10 روز خوب

Moteghayer /ا 20 اسفند 99 / بسم الله قهرمان............ در انتظار 10 روز خوب

poorang /ا  ??  99/ بسم الله قهرمان............................در انتظار 10 روز خوب

mohamadkhan1380 /ا  ?? ?? / بسم الله قهرمان......... در انتظار 10 روز خوب

سپاس شده توسط

چه عالی 49-2

مهندسا پرچمشون همیشه بالاست 317

بابت 70 روز ترک بسیار عالیه
حتماً دوباره هم میتونی بهش برسی 49-2
راجع به برنامه نوشتی
ببین؛ بهترین مسئله اینه که اول ببینیم چرا میخواییم ترک کنیم؟
یعنی باید چرایی قوی برای ترک داشته باشیم تا مثل موتور پیش ران مارو ببره جلو Khansariha (69)
برای این منظور میتونی بشینی خیلی درباره اهدافت فکر کنی
اینکه واقعاً چرا میخوایی ترک کنی؟
مثلاً چه آسیب هایی بهت زده؟
چه مشکلاتی رو برات پیش آورده؟
چه محدودیت هایی برات گذاشته؟
کما اینکه خودت هم گفتی استعدادات زیادی داری و اینکه بخوایی اونا رو تا مرحله شکوفایی برسونی بسیار عالیه 128fs318181

میتونی اهداف پاکیت توی توی تاپیک هدف های من از ترک خودارضایی بنویسی 128fs318181

اگه حالت بده و نیاز داری با کسی صحبت کنی میتونی همینجا یا توی پروفایل هر کدوممون که دوست داشتی صحبت کنی

یادت باشه که دیدن فیلم کار رو خراب تر میکنه
چون بدتر از خود خ.ا، تماشای فیلم ها و تصاویر مسمومه 
چون تا مدت ها توی ذهنت میمونن و اذیتت میکنن و پاکیتو به خطر میندازن

اگه دوست داشتی فقط درباره مشکلات صحبتی کنی که سبک شی و با شخص خاصی نمیخوایی در میون بذاری،میتونی هم توی تاپیک درد دل های شما و هم تاپیک من و دلتنگی و این بغض مدام... از دلتنگیا و ناراحتیا و تنهایی ها صحبت کنی 128fs318181

هر سؤالی داشتی میتونی از من بپرسی Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 21، 0:59)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان

Mr Degareshا/ 19 اسفند  99 /1 روز خوب

خدایا نا امیدی رو ازم دور کن....خدایا فقط برای 24 ساعت منو پاک نگه دار

آفرین بر شما آقای دگرش 53
اگر براتون مقدور بود و خواستید میتونید تحلیلی از لغزش هم داشنه باشید
این خیلی به شما کمک خواهد کرد که بدونید توی چه شرایطی در خطر قرار میگیرید 
مشخص بودن اهداف پاکی هم چراغ راهنمای شما در مسیر پاکی هستند
در آخر هم اگر از تجربیات موفق قبلیتون و دلایلش بنویسید خیلی خوبه 53

(1399 اسفند 21، 19:05)حنیف نوشته است: سلام
متاسفانه بعد از ۱۳ روز شکستم، همش هولو هوشه ۱۰ روز میشکنم، و باز دلیل همیشگی عدم رعایت کنترل نگاه...

اینبار باید جدی شروع کنم دلیل شکستام فک کنم اینکه وقتی وسوسه ها میاد سراغم خودم رو بی اراده و ضعیف در نظر میگیرم، این خودش کلک ذهنه، میخواد فکرو سوق بده سمت شهوت رانی... اگه یکم دربرابر وسوسه ها مقاومت نشون بدیم و تلخیش رو تحمل کنیم گذراس اما در عوض می تونیم پاکی بدست بیاریم...

امروز چون تعطیل بود و از صبح سرم تو گوشی بود همش فکرم هرز میرفت تا الان مقاومت کردم اما وقتی یه تبلیغو باز کردم و دنبالش... آخرشم اونجایی چیزایی که نباید میدیدم رو...

متوجه شدم ایراد کار کجاس و راهکارشم میدونم و اینم میدونم سخت انجام دادنش اما هرچیزی هزینه ای داره همینطور بدست آوردن پاکی... و باید این هزینه رو داد...

هیچ چیزی به راحتی بدست نمیاد و مخالفانی داره حتی پاکی حتی با خدا بودن و... اگه نتونیم ضدشو تحمل کنیم و دفعشون کنیم اون هدفم بدست آوردنی نیست...

اگه من بخوام پاک باشم و در قبالش هیچ کاری نکنم در اصل خودم رو مسخره کردم.
 کنترل نگاه واقعا مهمه
اگر اغراق نکنم حتی از ترک خ ا هم مهمتره 
همونطور که خودت هم گفتی باید برای پاکی هزینه کرد 
نمیگم کار ساده ای هستش اما قابل دسترسی هست
به امید خدا که زود تر به ده روز خوب میرسید
اما برای خودمم هم سوال شده که چرا بعضی از شکست هام دقیقا بعد چک پوینت ها بوده؟  Hanghead
شاید یه جورایی برای خودمون حد و حدود تعیین کردیم 
یا شایدم غرور ضربه میزنه بهمون
یا گاردمون رو پایین میاریم و بعدش هم که یه آپر کات میخوریم Khobam

(1399 اسفند 21، 19:38)Powerful نوشته است: به نام خدا

powerful /  اسفند 19 /  2 روز خوب
Powerful / خ.ا /  19 اسفند / 2 روز عالی
Powerful /  پ  /  7 اسفند  / 14 روز عالی
Powerful /دست/  19 اسفند /  2 روز عالی
تلاش های گذشته
خدایا شکرت بابت همه چیز

[تصویر:  2_graet_days.jpg]

رفیق گلم powerful دو روز رنگی زیبات رو بهت تبریک میگم
این چند روز خییییللللی مراقب خودت باش
دوباره ممکنه شزایط سخت بشه 
اگر هر کدوم از این صدا ها توی ذهنت اومد نباید فریبش رو بخوری
مثلا"من که ۲ روز پاک بیشتر ندارم دوباره شروع میکنم"
"خیلی کار سختیه من نمیتونم"
"چرا شکستم من هیچ وقت نمیتونم"
کلا همه این حرفا غلطه و مطمئن هستم خودت همرو کاملا میدونی
راستی اون ۱۴ روزی که فیلم نمیبینی خییییللللیییی زیاد ارزش داره و پاکیت رو خیلی راحت میکنه
ماشاالله که اینقد با قدرت پیش میری Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام دوستای عزیزم.  صبح جمعتون بخیر.  خدارو شکر میکنم امروز چهارمین روز پاکیمه.  هر وقت وسوسه بیاد سراغم میام توی کانون و کامنت هارو میخونم.  تا الان خیلی خوب بوده. قبل از این که شروع به ترک کنم فکر میکردم خیلی سخته و یه روزم دووم نمیارم.  ولی واقعا توی این 4 روز بهم فشار نیومد و راحتم.  سریال میببنم و مطالعه میکنم. 
خیلی علاقه به تاریخ دارم.  و میخوام کتاب خواجه تاجدارو بخونم که مربوط به آقا محمد خان هستش. 
دوستان اگر سایتی میشناسین که میشه کتاب دانلود کرد ممنون میشم بهم معرفی کنید. 
در نهایت آرزوی پاکی برای تمامی معتادین دنیارو دارم.
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 21، 16:30)Moteghayer نوشته است: اره ولی این روزا حال خوبی ندارم نمیدونم با کی صحبت کنم همش میرم فیلم میبینم و کنجکاوی میکنم و حالم و داغون میکنم ? به معنای واقعی این روزا حالم بده

اگه یکی هست بهش پیام بده...تو صحبت رو شروع کن...

دیروز منم همینکارو کردم...

این چند سال مردم از هم دورتر شدن ولی میشه بعضیارو جمع کرد...

اگه واقعا هم کسی نیست با خودت صحبت کن...منظورم خودخوری نیستا! ببین چه قابلیتایی داری در مورد اونا فکر کن... ببین چطوری میتونی

توسعشون بدی...

ولی فیلم اصلا جایگزین خوبی برای تنهایی نیست...

فیلما میخوان یه لایه ی نازک از زندگیه یه شخص رو نشون بدن که هیچکدوم شبیه واقعیت نیست...

و این حالت مارو بیشتر از واقعیت ها دور میکنه...

واقعیت زندگیه ما اینه که ماها خیالپرداز های قهاری هستیم! تنهاییم و باید با همین شرایط رشد کنیم...

قرار هم نیست با خ.ا ازش فرار کنیم...

53

(1399 اسفند 21، 19:05)حنیف نوشته است: سلام
متاسفانه بعد از ۱۳ روز شکستم، همش هولو هوشه ۱۰ روز میشکنم، و باز دلیل همیشگی عدم رعایت کنترل نگاه...

اینبار باید جدی شروع کنم دلیل شکستام فک کنم اینکه وقتی وسوسه ها میاد سراغم خودم رو بی اراده و ضعیف در نظر میگیرم، این خودش کلک ذهنه، میخواد فکرو سوق بده سمت شهوت رانی... اگه یکم دربرابر وسوسه ها مقاومت نشون بدیم و تلخیش رو تحمل کنیم گذراس اما در عوض می تونیم پاکی بدست بیاریم...

امروز چون تعطیل بود و از صبح سرم تو گوشی بود همش فکرم هرز میرفت تا الان مقاومت کردم اما وقتی یه تبلیغو باز کردم و دنبالش... آخرشم اونجایی چیزایی که نباید میدیدم رو...

متوجه شدم ایراد کار کجاس و راهکارشم میدونم و اینم میدونم سخت انجام دادنش اما هرچیزی هزینه ای داره همینطور بدست آوردن پاکی... و باید این هزینه رو داد...

هیچ چیزی به راحتی بدست نمیاد و مخالفانی داره حتی پاکی حتی با خدا بودن و... اگه نتونیم ضدشو تحمل کنیم و دفعشون کنیم اون هدفم بدست آوردنی نیست...

اگه من بخوام پاک باشم و در قبالش هیچ کاری نکنم در اصل خودم رو مسخره کردم.

به این میگن یه تحلیل خوب 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: یا گاردمون رو پایین میاریم و بعدش هم که یه آپر کات میخوریم [تصویر:  khobam.gif]

وای اینجا بوکسور هم داریم 1744337bve7cd1t81

..................

افرا/16 شهریور/187 53
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 21، 23:47)مهدوی نوشته است:
   به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

Powerfullا / 19 اسفند  99 / 2 روز خوب ....................... در انتظار 20 روز خوب

سلام 
برادر مهدوی جان اگه امکانش بود powerful رو اصلاح کنید چون یه L داره.
روز اول آقا هادی با دوتا L نوشت دیگه اشتباه شد. Gigglesmile
خیلی ممنون 53
یه سوال دیگه  قبل از حرف p یه 1 میگذارید هرچی فک کردم نفهمیدم چیه...واسه بقیه اسم های لاتین هم میذارید Gigglesmile
نقل قول: آخرین بار :
رفیق گلم powerful دو روز رنگی زیبات رو بهت تبریک میگم

این چند روز خییییللللی مراقب خودت باش
دوباره ممکنه شزایط سخت بشه 
سلام آخرین بار جان..ممنونم از روحیه دادنت و وقت گذاشتنت.
اولا بگم که رو من خیلی تاثیر داره حرفات Thankyou
دوما بگم که خیالت راحت دیگه فک نکنم به این راحتیا بشکنم.
پیش بینیم اینه تا بیست روزو راحت برم...حالا تا ببینیم چی میشه.
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
دوستان عزیز، سلام
حالتون خوبه؟

قدیمی ها که خیلی وقته حرف نزدم باهاشون، 
جدید ها هم هنوز افتخار آشنایی رو ندارم باهاشون،

هفته ی پیش ، هفته ی سختی بود ، کلی حاشیه پیش اومد برای فعالیتم تو کانون، شروعش هم از خودم نبود ولی خوب همه کاسه کوزه ها شکست گردن من ! 
پیش خودم گفتم دیگه کانون نیام، به قول حنیف ( رهگذر سابق) "چیزی که برات سودی نداره چرا باید ضرر داشته باشه، چرا سر خودم رو درد بیارم وقتی فایده ای نداره" . بی خیالش .. 

ولی یه ذره که فکر کردم، نظرم عوض شد و تصمیم گرفتم بمونم؛ چرا:

1) حرف هامو زدم، نظراتمو گفتم، مسائلی که خیلی وقت بود اذیتم میکرد بیان شده، هم من با طرز فکر طرف مقابلم آشنا شدم، هم اون با من. 
مهم این بود که این حرف ها زده بشه، مهم این بود که بفهمن اگه هر ایده یا حرفی رو بدون تفکر بزنن، ازشون استقبال نمیشه! مهم این بود که بفهمن همه مثل اونا فکر نمیکنن، از اینجا به بعدشم دیگه مهم نیست، به قول رهگذر بیخیالش ! 

2) با تغییراتی که توی گروه ها به وجود اومده، به نظرم محیط متعادل تری رو خواهیم داشت... حداقل امیدوارم  4chsmu1

3) رها کردن کانون، دقیقا همون کاریه که یه سری ها میخوان، حذف نظر مخالف ! خب چرا من این لطف و در حقشون بکنم؟ تا جایی که من و بن نکنن ادامه میدم 

4) من کانون رو دوست دارم، دوست دارم که ترک کنم خ.ا رو، دوستای خوبی اینجا دارم ، چیزهای زیادی یاد میگیرم، قرار نیست به خاطر حرف یه نفر خودم رو مجازات و محروم کنم از چیزایی که گفتم. پس می مونم و تلاشم رو میکنم برای اینکه خودم  و زندگی مو بسازم .. 

پ.ن : اگه خواستید از کسی مشورت بگیرید، حتما تاکید کنید هر کاری مد نظرم نیست پس هر کاری به من پشنهاد نده، با تشکر  Gigglesmile
داستان من
 سپاس شده توسط
به نام خدا

powerful /  اسفند 19 /  3 روز خوب
Powerful / خ.ا /  19 اسفند / 3 روز عالی
Powerful /  پ  /  7 اسفند  / 15 روز عالی 
Powerful /دست/  19 اسفند /  3 روز عالی
تلاش های گذشته
خدایا شکرت بابت همه چیز
[تصویر:  3_graet_days.jpg]
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان