امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1401 آذر 19، 0:10)Abc نوشته است: سلام 
محمد / ۱۷ آذر / ۱ روز خوب  53258zu2qvp1d9v

سلام ، عالیه یه استارت قوی برای یه پاکی طولانی و شاید ابدیییی 53 

(1401 آذر 19، 19:34)فرید نوشته است: سلام
فرید / ۱ فروردین ۰ / ۶۳۰ روز

سلام، دمت گرم فرید جان ، هواپیمای همیشه در پرواز گروه fly2 fly2 ،  آهسته و پیوسته چیزی نمونده تا تاج گردان و پروانه شدن chase  
(1401 آذر 20، 18:34)Abc نوشته است: امروز ظهر تا الان با اینکه خوابیدم باز هم دلم آروم نشده
دلم مثل دریای طوفانیه پر از موج های بزرگه
خدایا این دریای دلم رو آروم کن
سلام، روزای اوله آروم آروم سختیاش میره این چند روز اولو مقاومت کن رفیق درست میشه فقط بیست روز اولش یکم سخته ، آرامشتو حفظ کن کنترل ذهن و نگاهتو ثبت کن و مهمتر اینکه اینقدر سر خودتو شلوغ کن و غرق یه کاری شو که این روزای اول زودتر بگذرهKhansariha (121)
(1401 آذر 21، 15:52)(Mohamad) نوشته است: سلام به دوستای گلم 
(Mohamad) / ۱۶آذر / ۶روز خوب
سلام  ، به به عضو جدید 317  یه عضو جدید قوی که چیزی نمونده پله اول 10 روزگی را با قدرت رد کنه Khansariha (69) مراقب باش محمد جان روزای اول با احتیاط  پیش برو ، دست انداز ها و وسوسه هارو با احتیاط رد کنی رسیدی به هدف  Khansariha (46)  
(1401 آذر 21، 17:54)يا ماه بني هاشم نوشته است: یا ماه بنی هاشم/ 15 آذر 1401 /  6 روز خوب

شما هم خوب بودی ، حواستو جمع کن ایندفعه باید بری تا 100  به هیییچ وجه ممکن حتی یک کیلومتری محرکاتم نمیری حتی تو ذهنت اوکی؟؟؟؟؟؟  dingdingding

(1401 آذر 22، 8:45)صابرین نوشته است: صابرین / 15 آذر 1401 / 7 روز خوب  Khansariha (69)
 سلام، به به رفیق خودم اسم جدید مبارک باشه، انشالله با این اسم جدید و به کمک صبر و نماز همونطور که تو قرآن اومده کارها راحت میشه و مقابله با نفس که کار بسیار سختیه شدنی و ممکن میشه.  داداش پشت سرت دارم میام برو که داری خوب میریKhansariha (69) 49-2
(1401 آذر 22، 10:04)muhammadali1964 نوشته است: سلام
muhammadali1964
19آذر1401
2روز خوب
خدایا شکرت
 سلام به دوست جدید ، داداش اسم کوچیکتم محمد علی هست یا چیز دیگه ایه؟ امروز به رکورد کانونیت رسیدی وقتشه با رد کردن اولین دست انداز و وسوسه رکوردو بشکنی مطمنم میتونی Khansariha (69) Khansariha (69)

یادش بخیر یه افرا تو گروه داشتیم خیلی وقته نیومده ، میگفت در شرایط وسوسه باید دنده معکوس بریم ، خیلی ترفند خوبیه ! 
دنده معکوس یعنی چی؟

دنده معکوس یعنی وقتی وسوسه میشی بری سمت کار X ، با اینکه دلت م میخواد بری سمتش، ولی بر عکس بری سراغ کار Y  هرچند دلت نخوادش، مثلا در حالی که وسوسه ها شدیدا بهت حمله کردن پاشی بری قرآن بخونی یهوییی یا مداحی پلی کنی یا بزنی بیرون قدم بزنی....دنده معکوس یعنی کاری که نمیخوایم انجام بدیم رو انجام بدیم یهویی
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان

Mr Degareshا/15 مهر 1401 /67 روز خوب

خداوندا فقط برای 24 ساعت بعدی پاکم نگه دار
سلام 
محمد / ۱۷ آذر / ۵ روز خوب
سلام
muhammadali1964
19آذر1401
3روز خوب
خدایا شکرت
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
یا ماه بنی هاشم / 15 آذر 1401 / 7 روز خوب
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
[تصویر:  06305538950867938357_hxdy.gif]

[تصویر:  161_lj3.gif]سلااااااااام هم اکنون گنج های تالار تجربیات[تصویر:  161_lj3.gif]

[تصویر:  7_hcn3.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif] ما برای شما صندوق های طلایی در نظر گرفتیم [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  chase.gif] داخل این صندوق ها یه تجربه هست که شما باید بخونیدش [تصویر:  chase.gif]
[تصویر:  khansariha (2).gif] البته جوایز خوبی هم برای انتخاب کننده های صندوق ها در نظر گرفتیم [تصویر:  khansariha (2).gif]

[تصویر:  floaties_bloemen_animaatjes_32_y9e6.gif][تصویر:  floaties_bloemen_animaatjes_32_y9e6.gif]

[تصویر:  317.gif] حالا از بین صندوق های زیر یکی را انتخاب کنید [تصویر:  317.gif]

[تصویر:  126_x1ys.gif]
[تصویر:  nody-عکس-صندوق-طلا-کارتونی-1624982843_objz.gif]                                             [تصویر:  nody-عکس-صندوق-طلا-کارتونی-1624982843_objz.gif]                                           [تصویر:  nody-عکس-صندوق-طلا-کارتونی-1624982843_objz.gif]
[تصویر:  _3jk2.gif]                                                [تصویر:  _xd6j.gif]                                             [تصویر:  _1btx.gif]
[تصویر:  nody-عکس-صندوق-طلا-کارتونی-1624982843_objz.gif]                                             [تصویر:  nody-عکس-صندوق-طلا-کارتونی-1624982843_objz.gif]                                           [تصویر:  nody-عکس-صندوق-طلا-کارتونی-1624982843_objz.gif]
[تصویر:  _bm13.gif]                                                [تصویر:  _e87.gif]                                             [تصویر:  _s4r0.gif]
[تصویر:  _v04p.gif]                                                [تصویر:  _13oo.gif]                                             [تصویر:  _6uoo.gif]

[تصویر:  126_x1ys.gif]

راستی یادتون باشه بعد از انتخاب هر صندوق حق تغییر را ندارید [تصویر:  Esteghfar.gif]

[تصویر:  khansariha (69).gif] فقط کافیه عدد مورد نظر را تو گروه خودتون ارسال کنید [تصویر:  khansariha (69).gif]

[تصویر:  confetti.gif] شرط گرفتن جایزه خواندن پست تجربه+سپاس همون پست [تصویر:  confetti.gif]

[تصویر:  14.gif] شرط اصلی دریافت جایزه [تصویر:  14.gif]

[تصویر:  317.gif] شما باید یه تیکه از تجربه ای که خوندید را تو گروهتون قرار بدید [تصویر:  317.gif]

[تصویر:  49-2.gif] بعد از یک هفته جایزه شما تحویلتون میشه  [تصویر:  49-2.gif]

[تصویر:  chase.gif] مهلت انتخاب صندوق ها:پایان روز 28 آذر ماه 1401 [تصویر:  chase.gif]
خب به نام خدا 
واسه ی بنده صندوق شماره ۵ افتاد 
Khansariha (56)   
خب بصورت کامل بخوام توضیح بدم 
میگفت که خدا ما هارو خیلی دوست داره 
عاشقمونه اگه عاشقش باشیم بهمون کمک میکنه 
به ما فرصت میده که از گناه دست برداریم  پاک بشیم بریم سمتش  
برای اینکه پاک بشی باید زحمت بکشی 
برای اینکه لذت پاکی رو ببینی باید قبلش طعم سختی رو مزه شو چشیده باشی 
کسی که تنبله و هی میگه نمیشه نه طعم سختی رو میبینه نه  طعم شیرین پاکی رو و نه طعم نگاه پر نور خدا رو 
فقط کافیه یه قدم سمت خدا بریم تا خدا دو قدم سمت ما بیاد یه آیه هم راجع به این و دیده بودم الان حضور ذهن ندارم  53258zu2qvp1d9v    63 خدایا خیلی دوستت دارم  53
از من صندوق شماره یک شد

نکات این صندوق:
احترام به پدر و مادر و گوش دادن حرفشون
پول خرج نکردن بابت گناه و پس انداز برای خرج های واجب تر
ارتباط با ائمه اطهار مخصوصا امام رضا
توبه کردن و اصلاح اشتباهات گذشته
کانونی شدن و کانونی ماندن تا رسیدن به قله های پاکی
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
سلام
muhammadali1964
23آذر1401
0روز خوب
دویاره از اول
من به خودم قول دادم اینبار 10 روز رو کامل کنم

من صندوق 7 رو انتخاب کردم.
اگه بطور خلاصه بگم صادقانه از یه جملش که گغته پاکی دریه که ما رو به سمت اهدافمون میبره خیلی خوشک اومد واینکه پاکی باعث نمیشه موفق بشیم فقط باهاش میتونیم دغدغه های فکری کمتری داشته باشیم
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
خدایا چکار کنم؟
نمیشه...میترسم...خدایا میترسم...از این مریضی میترسم...21 روزه ثبت نام کردم..4روز خوب نداشتم...ای لعنت به من..
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
صابرین / 15 آذر 1401 / 8 روز خوب  Khansariha (69)
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
صابرین / 15 آذر 1401 / 9 روز خوب  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام 
محمد / ۱۷ آذر /۷ روز خوب
خدایا  شکرت  هر چی که تا الان دارم  از خدا دارم  من هیچکارم هر چی دارم  از محبت خداست Khansariha (56)  
سلام به داداش های عزیز
حالتون چه طوره؟

از داداش یا باب الحوائج بابت زحمات و همراهی های ارزشمندش، خیلی ممنونم Khansariha (18)

خدا رو شکر که چراغ گروه با اعلام وضعیت ها و فعالیت های خوب شما داداش های خوبم، روشنه 128fs318181

همین اعلام وضعیت ها و تلاش هایی که برای پاکی انجام میدید، امید و انگیزه رو در دل همگروهی هاتون زنده می کنید.
و این امید و انگیزه، می تونه تیدیل به حرکت بشه. به شرطی که پیگیر باشیم.

توی مسیر پاکی، پیگیر بودن خیلی مهمه.
اینکه مدام در حال تلاش برای پاکی باشیم و فکر نکنیم که پاک موندن، یک امر محال هست.
درسته که شرایط سخته ولی نمیشه از ترس مرگ، خودکشی کنیم.

در هر لحظه ای که زنده هستیم، پاک بودن رو یک مسئولیت بزرگ بدونیم و یادمون نره که چرا می خوایم پاک باشیم.
متاسفانه خیلی وقت ها فراموش می کنیم.

و متاسفانه خیلی ها هستند که غرق دنیا شدند یا اصلاً پاک بودن براشون دغدغه نیست.
ولی همین که در این جمع حضور داریم و دوست داریم پاک بمونیم، خیلی ارزشمنده.
قدر این حضور رو بدونیم و تا جایی که می تونیم از پاکی دست برنداریم.
این خیلی مهمه که پاک بمونیم و با فعالیت هامون، دیگران رو هم به پاکی دعوت کنیم 49-2

ماشاءالله به داداش های خوبم Khansariha (69)
با قدرت به مسیر پاکی ادامه بدید و به خدا توکل کنید که پیروز هستید 128fs318181

در پناه خدا موفق و پاک باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام 
ممنون صادقین جان  Confetti 

الان میخوابم صبح ک بلند شدم باید تا غروب ۱۲۵ تا سوال رو فول شم   Khansariha (56) شاهد میگیرم شما هارو    4chsmu1

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان