نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

نقل قول: چقدر قشنگ نوشته بود. من تازه واردم طول میکشه تا پیدا کنم این مطالب قشنگ رو..

302 سعی می‌کنم هر از چند گاهی پست‌های قدیمی‌ها رو گلچین کنم

نقل قول: خیییلییی وقت بود که نتونسته بودم بیشتر از 5 روز پاک باشم. چون برنامه ای تو گوشیم دارم و ثبت میکنم. این رسیدن به رکورد, نمیدونم چرا هی وسوسه ام میکرد دیروز ولی مقاومت کردم.
دیشب موقع خواب افکار ناجور داشتم. صبح زود, خیلی زود (دقیقا همون ساعت هایی که هورمون زیادی داریم ما پسرا) هنوز کامل بیدار و هشیار نشده بودم که متاسفانه لغزش داشتم.

قضیه‌ی اول صبح، فکر کنم همه تو یک بازه‌ی زمانی درگیرش بودیم...
[به نظرم] بهترین راه، دوری از تخت خواب به محض بیدار شدنه...
و بهترین راه هم برای دور از تخت خواب به محض بیدار شدن، Alarmy هست Smiley-face-biggrin ( لینک فارسروید )
( یک برنامه زنگ هشدار که غیر ممکنه بزاره تو تخت بمونی یا بیش از حد بخوابی God - البته نمیدونم قبلا امتحانش کردین یا نه )
حالت بارکد یا QR Code رو برای خاموش کردنش امتحان کن. مثلا یک بسته که روش بارکد داره رو اسکن کن و 5 متر دورتر از تخت خواب یا اتاق قرارش بده.
اینطوری برای خاموش کردن زنگ هشدار باید حتما از اتاق خارج بشی و تا اون موقع خواب آلودگی از بین میره 49-2

(امیدوارم مفید واقع بشه )

اگر نیاز به توضیح بیشتر بود حتما بگو برادر جان 53258zu2qvp1d9v

و در مورد شمارش روزهای پاکی، من چیزی به ذهنم نمیرسه Hanghead اتفاقا خودم هم یک سری مشکلات تو همین زمینه دارم... مثلا فکر میکنم 10 روز آخر خطه و نمیتونم 11 روز پاک بمونم...
بچه ها با تجربه هاتون کمک رسانی کنید تو این زمینه Confetti

نقل قول: نباید از خودت بدت بیاد یا کم بیاری. قرار نیست توی اولین تلاش برسی به یک سال (این تفکر خودش یه مقدار تاثیر داشت توی شکستم, توی پست های قبل هم نوشته بودم) هیچی پاشدم و به کارهام رسیدم .. خلاصه نذاشتم حس بد غالب بشه بهم.
عصری هم که اومدم توی دورهمی آرمین ولی نخواستم جو خراب بشه و بگم شکستم. گفتم یه مسائلی هست پیگیری میکنم.

Confetti  درستش همینه آرمین جان
باید از هر شکست درس بگیریم و خودمون رو یک پله ارتقا بدیم

و لطفا اینجا رو مثل خونه‌ی خودت بدون داداش، نزار چیزی توی دلت سنگینی کنه
بچه ها همیشه آماده ی کمک رسانی هستن 302

پاورقی:
در مورد تلگرام میتونیم هر شب اعلام وضعیت کنیم که چند ساعت رو بهش اختصاص دادیم و روز به روز کمی از اون زمان صرف شده رو کاهش بدیم و صرف کارهای دیگه کنیم ( خودم هم کم و بیش دارم سعی میکنم زیاد وقت صرفش نکنم )
البته اگر موافق باشی 53258zu2qvp1d9v

53 مراقب خودت باش داداش جان

Aedan جان خیلی خیلی تبریک Confetti روزهای پاکت مبارکت باشه
لطفا با همین فرمون برو جلو 53258zu2qvp1d9v 

و همچنین خیلی خیلی بیشتر مراقب خودت باش Khansariha (2) 

در مورد مشکل دوستت من تجربه‌ای ندارم Hanghead و امیدوارم جدی نباشه... اما به نظرم بهتر هست که اینجا توی تاپیک پرسش و پاسخ پزشکی مطرح کنی.
برات بهترین ها رو آرزو دارم.. 53
 سپاس شده توسط
متاسفانه دیشب دو روز خوب زندگیمو با یه لغزش دوباره خراب کردم

اما باز امروز تصمیم به پاکی گرفتم. این مشکل شبو باید حلش کنم
این مشکله باید حل شه. شبا قبل خواب شده عامل شکست من. یه مدت فیلم میدیدم شبا قبل خواب خیلی اوکی بود.
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 30، 12:25)Saman79 نوشته است: متاسفانه دیشب دو روز خوب زندگیمو با یه لغزش دوباره خراب کردم

اما باز امروز تصمیم به پاکی گرفتم. این مشکل شبو باید حلش کنم
این مشکله باید حل شه. شبا قبل خواب شده عامل شکست من. یه مدت فیلم میدیدم شبا قبل خواب خیلی اوکی بود.

سلام سامان جان
خوبی عزیز؟
ممنون که پا پس نکشیدی و میخوایی ادامه بدی و ممنون که اینجا گفتی
.
.
.
خب به نظرت چرا دچار لغزش شدی؟
میتونی عوامل لغزشت رو اینجا به ما بگی؟
چون چند باره داری دچار لغزش میشی به نظرم نیازه با هم همفکری کنیم برای ریشه کنی این مشکل؛ البته اگه تو دوست داری 302
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
نقل قول: قضیه‌ی اول صبح، فکر کنم همه تو یک بازه‌ی زمانی درگیرش بودیم...
[به نظرم] بهترین راه، دوری از تخت خواب به محض بیدار شدنه...
و بهترین راه هم برای دور از تخت خواب به محض بیدار شدن، Alarmy هست [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif] ( لینک فارسروید )
( یک برنامه زنگ هشدار که غیر ممکنه بزاره تو تخت بمونی یا بیش از حد بخوابی [تصویر:  god.gif] - البته نمیدونم قبلا امتحانش کردین یا نه )
حالت بارکد یا QR Code رو برای خاموش کردنش امتحان کن. مثلا یک بسته که روش بارکد داره رو اسکن کن و 5 متر دورتر از تخت خواب یا اتاق قرارش بده.
اینطوری برای خاموش کردن زنگ هشدار باید حتما از اتاق خارج بشی و تا اون موقع خواب آلودگی از بین میره [تصویر:  49-2.gif]

(امیدوارم مفید واقع بشه )
سلام آبی 49-2 
چه برنامه خوبی 39 
قضیه بارکدش از همه جالب تره 128fs318181 
خیلی ممنون بابت معرفی 53

نقل قول: و در مورد شمارش روزهای پاکی، من چیزی به ذهنم نمیرسه [تصویر:  hanghead.gif] اتفاقا خودم هم یک سری مشکلات تو همین زمینه دارم... مثلا فکر میکنم 10 روز آخر خطه و نمیتونم 11 روز پاک بمونم...
بچه ها با تجربه هاتون کمک رسانی کنید تو این زمینه [تصویر:  confetti.gif]
خب همون محدودیت ذهن باعث میشه که بیشتر از 10 روز پاک نمونی
باور ها به نظرم باید عوض بشه شاید توی ذهنت خیلی باور منفی نسبت عدد10 داشته باشی
من خودم عدد 30 کلافه ام کرد God 
به نظرم سه موقع برای ترک خیلی مهمه
1_شروع مجدد
2_وسط راه
3_نزدیک شدن به رکورد قبلی

شروع باید قوی باشه و اوایل خیلی سخت گیری های زیادی توی کنترل نگاه و ذهن بشه
معمولا چند روز بعد از شروع از توان خودمون کمتر میشه و ما مقاومت میکنیم
اما وسط راه یعنی کسی که رکورد قبلی اش 20 بوده دهمین روز  نصف راه پاکی میشه
توی دهمین روز باید مثل روز های اول سخت گیری های زیادی کرد
دوباره مثل قبل میشه یعنی توانمون کمتر میشه 
تقریبا چند روز مانده به رکورد قبلی خودمون باید سخت گیری های زیادتری بشه تا به رکورد برسیم Khansariha (69) 
خب تا اینجا رسیدیم به رکورد Khansariha (46)

از ادامه راه زیاد تجربه ندارم و حرفی برای گفتن ندارم 4chsmu1
اما ادامه راه یه جورایی اون سخت گیری ها تبدیل به عادت میشه 128fs318181
در کل از اینجا به بعد باید از بزرگان کانون پرسید clapping

گزارش روز:
عرفان/21شهریور/40روز پاک Khansariha (69)

چه جالب Gigglesmile  خودم الان فهمیدم یه چله پاک موندم Khansariha (69)
8 صبح امتحان داشتم God
تا12 مشغول  درس بودم Khansariha (56) 
یه سری هم به کانون بزنم Khab و برم سراغ درس Khansariha (66)
 سپاس شده توسط
سلام. مرسی خوبم. تو خوبی داداش؟

من مشکلم شبا قبل از خوابه
میرم بخوابم مثلا 12
12:40 اینا به مسائل جنسی و تصاویری که از قبل تو ذهنمه فکر میکنم همون میشه عامل لغزش و شاخ و برگ دادن بهش و...
یه مدت شبا فیلم میدیدم فیلم سینمایی و سریال و اینا خوب بود.
این عادته یه مدت پریده بود
کلا اون تایم واسه من انگار تبدیل شده به یه جور تایم ارامش و اینا خیلی بده... عادتو ترک کردن سخته
یعنی حس میکنم من بتونم این مشکلو حل کنم 80 درصد مشکلات ترکمو حل کردم
هر شبم نمیشه فیلم دید. 
راه حلی به نظرت میرسه مهدوی جان؟
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 30، 16:21)Saman79 نوشته است: سلام. مرسی خوبم. تو خوبی داداش؟

من مشکلم شبا قبل از خوابه
میرم بخوابم مثلا 12
12:40 اینا به مسائل جنسی و تصاویری که از قبل تو ذهنمه فکر میکنم همون میشه عامل لغزش و شاخ و برگ دادن بهش و...
یه مدت شبا فیلم میدیدم فیلم سینمایی و سریال و اینا خوب بود.
این عادته یه مدت پریده بود
کلا اون تایم واسه من انگار تبدیل شده به یه جور تایم ارامش و اینا خیلی بده... عادتو ترک کردن سخته
یعنی حس میکنم من بتونم این مشکلو حل کنم 80 درصد مشکلات ترکمو حل کردم
هر شبم نمیشه فیلم دید. 
راه حلی به نظرت میرسه مهدوی جان؟

اگه میتونی و علاقه داری کتاب بخون
اگه هم به مثل من گوشی جزء لاینفکی از زندگیت شده میتونی اپلیکیشن طاقچه رو نصب کنی کلی کتاب داره؛ یه بخش کتاب های رایگان هم داره؛ کتاب میتونه بهت نظم بده؛ من کتاب عادت های اتمی رو پیشنهاد میدم؛ دیروز شروعش کردم به نظر خیلی خوب میاد و بهت کمک میکنه با عادت های کوچیک نتایج بزرگی بگیری

از طرفی هم به نظرم در طول روز سعی کن خودتو خسته کنی؛ کار کنی، درس بخونی یا ورزش کنی تا حسابی خسته شی و شب زود بخوابی که به این کار نکشه؛ شامتو تا سه ساعت قبل خواب سعی کن خورده باشی چون هرچی تایم شام به تایم خواب نزدیک تر باشه تاثیرش بدتره

توصیه بعدی هم سعی کن قبل خواب برای روز بعدت برنامه بریزی و وقتی سرتو گذاشتی رو بالش سعی کن به این برنامه و کارای فردا فکر کنی

قبل خواب قرآن یا ذکر بگو؛ میتونی تو جای خوابت موقعی که دراز کشیدی و میخوایی بخوابی یه تسبیح بگیری دستت و استغفار کنی؛ استغفار حتی توی رزق و روزی و موفقیت و غیره هم تاثیر داره

اگه چیز دیگه ای پیدا کردم یا به ذهنم رسید حتماً بهت میگم 302
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
سلام بچه‌ها
چه خبرها بوده از دیشب تا الان. 17

سامان۷۹ همه توصیه‌های خوب رو مهدوی کرد. مگه میشه انجام‌شون بدی و نتیجه نگیری؟ حتما نتیجه می‌گیری. امشب اگه نه فردا شب اگه نه هفته بعد نتیجه گرفتی. فقط باید ادامه‌اش بدی و جدی باشی.  128fs318181
من این رو اضافه کنم که تا خسته نشدی و خوابت نگرفته سر جات نرو که بخوابی. رخت‌خواب فقط برای زمان خواب.
شب‌ها قبل از خواب هم بیا اینجا یه اعلام وضعیت پرانرژی انجام بده تا مغزت بخش پاکیش فعال بشه.  Khansariha (18)

عرفان. تبریک داداش عزیز بابت چله‌ی پاکیت. می‌دونی چقدر خوشحال شدم؟  317
کسی که به چله می‌رسه یعنی بخش سخت ماجرا رو گذرونده. و اگه خط قرمزهاش رو حفظ کنه، اهدافش رو فراموش نکنه و باورهاش رو حفظ کنه، تو سراشیبی پاکی می‌افته. مراقب خودت باش. آفرین به داداش درس‌خونم.  Khansariha (56) گردهمایی هم جات خالی بود.

آبی ۱۰ روز پاکت خیلی ارزشمنده. باید دو دستی بهش بچسبی.  Khansariha (69) برای تو هم خیلی خوشحالم چون به سختی تمام به دستش آوردی.  Confetti 
تو زمان‌هایی که وسوسه هستی تو سایت بچرخ تا از بین بره. اما هیچ وقت خودت رو دست کم نگیر و بدون که تو از هر وسوسه‌ای قوی‌تری.  128fs318181 کاش می‌گفتی ناامیدی‌هات از چی هستن.  53258zu2qvp1d9v از فعالیت‌های خوبت هم خیلی ممنون.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
آرمین۱ داداش گل اینجا برای این هست که مشکلات‌مون رو بگیم و درخواست کمک کنیم. همون موقعی که بهش نیاز داریم. لطفا دفعه بعد چنین ملاحظه‌ای نکن. چون هم من و هم بچه‌ها ناراحت میشیم.  Khansariha (18)
برای صبح توضیحات رو بچه‌ها دادن. اون اول صبح بالاترین سطح هورمون‌ها رو داریم. به محض اینکه حس کردی قدری بیدار شدی، توی ذهنت از ۵ بشمار به پایین. ۵ - ۴ - ۳ - ۲ - ۱ و پا شو. مثل هواپیمایی که شمارش معکوس داره و می‌خواد بلند شه. اصلا مهلت نده بهش وگرنه گیر می‌افتی.
می‌تونی یه ده روزی کلا تلگرام نری برای هیچ چیزی؟ فیلتر.شکن چطور می‌تونی کلا یه ۱۰ روزی از خودت دورش کنی؟

ایدن جان هم من و هم داداشم قبلا خیلی خون دماغ میشدیم. ولی یک مدت پماد ویتامین A+D زدیم و چرب کردیم برطرف شد. البته گهگاهی هنوز رخ میده هر چند ماه یک بار. امروز اقامه نمازم رو خوندم. یهو شروع کرد به خون‌ریزی. هیچی دیگه صبر کردم تا بند بیاد و پماد زدم و دوباره وضو گرفتم. 22 صبح  پودر انفیه تو بینیم کشیده بودم و عطسه کردم حساس شده بود.  53258zu2qvp1d9v
برای قلب هم خب باید بره دکتر بررسی بشه. من خودم افتادگی میترال قلب دارم و هر دو سال میرم اکو. بعضی وقتا هم قلبم درد می‌گیره که چیز خاصی نیست. فعلا زنده‌ام.  4chsmu1 
راستی ۱۰ روز خوبت هم مبارک.  Confetti

محمد جات خالی بود گردهمایی. درس‌هات به خوبی پیش بره انشالله.  Khansariha (18)

موری چه خوبه گوشی هوشمند باشه بدونه چه موقع باید خاموش بشه.  Smiley-face-biggrin  بیشتر مراقب خودت باش. بریم جلو که یه رکورد بزنیم.  Khansariha (69)

(1399 مهر 29، 21:00)مهدوی نوشته است: آخرش فهمیدم برنج هم 45 دقیقه رو گاز میمونه نه سه ساعت Khansariha (13)

تو خیلی خوبی مهدوی.  Khansariha (13) 

۱۰ روز خوبت رو تبریک میگم.  6
چقدر ۱۰ روز خوب داشتیم امروز.  Confetti 

Reza.hh ماشالله به تو.  Khansariha (69)

راستی مجید کجاست. نگرانش شدم.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
آرمین یک روز سخت دیگه رو هم گذروند. سخت که می‌دونید یعنی چی.  Hanghead

داروهام رو خوردم و استفاده کردم. صبح به جای صبحانه جنین گندم یک مدتی باید بخورم. همراه با پودر کتیرا و پودر کبد. پودر انفیه و قطره بینی و اسانس نعنا و از این چیزها.  53258zu2qvp1d9v
نمازهام رو کامل خوندم. اول وقت هم خوندم. یه مقدار تمرینات کششی انجام دادم.
با هر سختی بود کاری که معین کرده بودم رو انجام دادم. آفرین به خودم. من سرسخت‌تر از شرایطم. 
یه سخنرانی گوش دادم.
ظهری هم یک صفحه قرآن خوندم. 
و
منتظرم که وقت خواب فرا برسه. 

ساعت خوابم انگار تنظیم شد. ۱۰:۳۰ می‌خوابم حدود ۵:۱۵ بیدار میشم. فقط مشکل اینجاست که شاید تو شب‌های بعد نشه همش ۱۰:۳۰ بخوابم.   

آرمین یک روز پاک دیگه رو هم گذروند.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 30، 19:14)آرمین نوشته است: آرمین یک روز پاک دیگه رو هم گذروند.  2uge4p4

ماشاالله  317
 سپاس شده توسط
امروز امتحان ریاضی داشتم نخونده بودم ولی خیلی خوب بود  4chsmu1 
یه فیلم دیدم تعریف نکنم بهتره ولی پشیمونم 
برنامه درسیم تموم شد از مشق هام سر در اووردم فردا قراره تست بزنم پس فردا مشقارو بفرستم مشقتی دوماه  65 چون بعد بامداد پست میزاشتم یه روز اعلام هفتگیم جلو اوفتا بود در کل
امروز خوب گذشت 
۲۱ مهر / ۹ روز پاک / Aedan
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 30، 19:29)Aedan نوشته است: ماشاالله  317

ممنون از انرژیت رضا جان. انرژی من که به سقف رسید.  317 

(1399 مهر 30، 19:43)Aedan نوشته است: امروز امتحان ریاضی داشتم نخونده بودم ولی خیلی خوب بود  4chsmu1 
یه فیلم دیدم تعریف نکنم بهتره ولی پشیمونم 
برنامه درسیم تموم شد از مشق هام سر در اووردم فردا قراره تست بزنم پس فردا مشقارو بفرستم مشقتی دوماه  65 چون بعد بامداد پست میزاشتم یه روز اعلام هفتگیم جلو اوفتا بود در کل
امروز خوب گذشت 
۲۱ مهر / ۹ روز پاک / Aedan
معلومه مغز ریاضی و محاسباتی خوبی داری که ریاضی رو در این سطح ظاهر میشی. ماشالله. 49-2 
از این به بعد هر فیلمی خواستی ببینی اول با من مطرح می‌کنی.  Swear1 
تو چه ژانری فیلم دوست داری بچه‌ها بهت فیلم پیشنهاد بدن؟

خسته نباشی و خداقوت با درس‌ها.  Khansariha (56)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام بچه ها خوبید؟ 
حال احوال؟ 317 
ببخشید دوروز غیبت داشتم دیشبم که شام پرید از دستمون  Gigglesmile 
این دوروز سعی کردم برگردم به برنامه خیلی سخت بود واسم ولی به هر زحمتی بود برگشتم البته ناچارا  یه سری قوانینی برای خودم در نظر گرفتم که باید بهشون متعهد باشم خیلی بهم کمک کردن که برگردم به برنامه ای که داشتم خداراشکر خیلی خوب بودم این دوروز نسبت به اوایل هفته برنامه ها تا حد زیادی انجام شد یعنی ارامشی که بعد اجرای برنامه میاد سمتم خیلی عالیه البته اگه این گروها بزارن 53258zu2qvp1d9v اقا چه وضعیه خدایی تا میای یه نفس راحت بکشی یهو با موج جدیدی از سوالات رو به رو میشی حالا یکی یکی بیا جواب اینا را بده مگه تموم میشه 65 یعنی کافیه یه جا اشتباه کنی نابودت میکنن  Swear1 خلاصه روزای خوبی بود دوباره تونستم برگردم به برنامه  
فک میکنم ۲۱ روز پاک داشته باشم تا حالا 317
نقل قول: راستی مجید کجاست. نگرانش شدم

همین دورو برا هستم ارمین، در گوشه دنج و خلوت بدور از چشمتان به فرامینتان گوش فرا می دهیم حتم دارم امیر هر موقع که لازم باشد صدایم خواهد کرد 65 کلا دیالوگ مختارو نابود کردم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
مجید جان بعد از غیبت دو روزه خوش برگشتی.  6  تو دو روز میری انگار دو سال رفتی.  4chsmu1
با خبرهای خوب هم اومدی خدا رو شکر. 21 روز پاکی. تعهد به برنامه. آرامش ناشی از اجرای برنامه.  Confetti
برای گروه‌های درسیت فکر کنم نیاز به دستیار و معاون داری. Smiley-face-biggrin  درخواست‌ها هم که از مجیدِ اهل علمِ فرزانه زیاد.  49-2

فداتم داداش. ممنون که اومدی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان 
بچه ها یه کیک بزرگ و قشنگ سفارش بدین زودتر 
قدم اول میریم برای جشن ۱۰ روز پاکی 
روز سومم عالی تر از همیشه تمام  303
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان