نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

ختم صلوات برای پاکی و بهبودی حال داداش تواب[تصویر:  53.gif]

1- صادقین ودانش آموز با هم 100 صلوات با  و عجل فرجهم

سلام چاکر داداشی گلم که همیشه خوابن
محمد خان خیلی دوستت داریم داداش
                هر جا هم هستی مارو به یااااد داشته باش

من همچنان پاکم  داداش تا دفعه بعد دوباره میام اعلام میکنم

فقط  اینکه شما ها آدمای قوی هستینااا گروه های دیگه روز به روز کشته دارن  اینجور که معلومه یه نفر واکسن اراده به شما تزریق کرده 29
تواب / 60 روز
سلام به همگی

قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 113  [تصویر:  128fs318181.gif]
خدایا شکرت [تصویر:  53.gif]

1- صادقین 14
2- دانش آموز 100
3- قاصدک 14
4- [تصویر:  Gol.gif]
5- [تصویر:  Gol.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

1- صادقین 14
2- دانش آموز 100
3- قاصدک 14
4- عاشق ۱۴
5- [تصویر:  Gol.gif]

امروز روز خیلی سختی بود.
بازم تنهایی، فشار کاری و استرس، غم و افسردگی، خستگی، گشتن توی آپارات
همه داشت دست به دست هم میداد که من بشکنم.

اما پر قدرت، می خوام این جا فریاد بزنم که پاک هستم و پاک خواهم موند. Khansariha (69) 

بچه ها هنوز گروه اونقدری که باید و شاید شکل نگرفته.
یکی از دلایلش هم خودم منم که دچار مشکل شدم.

می طلبه که خود شما این روز ها بیشتر هوای گروهتون رو داشته باشید.
همین که مشارکت کنید و به مشارکت های دیگران جواب بدید لطف بزرگی در حق گروهه.  302

دو تا از بچه های گروه هانتر و دانش آموز توی مسابقه بهترین آواتار و امضا شرکت کرده ان،
هواشون رو داشته باشید. 16 

پاکیم این روزها خیلی شکننده شده، هوای من رو هم داشته باشید. 4fvfcja
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 تير 2، 15:33)قاصدک نوشته است: سلام به همگی

قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 113  [تصویر:  128fs318181.gif]
خدایا شکرت [تصویر:  53.gif]

سلام شادوماد
از این ورا 4chsmu1 

خیلی عالیه.

(1399 تير 1، 23:47)تـــواب نوشته است: تواب / 60 روز

ماشاء الله تواب دمت گرم
عالیه. Khansariha (69) 

(1399 تير 1، 17:12)im_student نوشته است: سلام چاکر داداشی گلم که همیشه خوابن
محمد خان خیلی دوستت داریم داداش
                هر جا هم هستی مارو به یااااد داشته باش

من همچنان پاکم  داداش تا دفعه بعد دوباره میام اعلام میکنم

فقط  اینکه شما ها آدمای قوی هستینااا گروه های دیگه روز به روز کشته دارن  اینجور که معلومه یه نفر واکسن اراده به شما تزریق کرده 29

قربون تو داداش گلم برم که پاکی.
اینن بچه ها صراط. همین جوری آهسته و پیوسته دارن جلو می رن. Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
دو تا ورودی هم داریم

داداش مهدی و داداش پسر پاک

داداشم زود و تند و سریع بیاید خودتون رو معرفی کنید تا آشنا بشیم با هاتون. Khansariha (48)

نقل قول: اما در مورد سوالت: بنظر من از بیکاری و عدم انگیزه برای جور کردن کاره. منظورم از کار چیزی که درآمد داشته باشه نیست. منظورم مشغولیت مفیده.
من خودم وقتایی که سرم شلوغه اصلا یاد این چیزا نمی‌افتم. یهو به خودم میام می‌بینم شب شد. فقط باید کاری برای خودمون جور کنیم که به شدت نیاز به تمرکز داشته باشه.

یه دلیلش هم می‌تونه تنهایی باشه. تنهایی وقتی با برنامه‌ریزی همراه نباشه میشه یار و رفیق هوای نفس. علاوه بر اون باعث افسردگی و تنبلی و بی‌حالی آدمم بشه

داداش این حرفت درسته.
اما چرا بعضی وقت ها خیلی کار داریم، اما دستمون به کار نمیره؟

نقل قول: سلام
داداش فکر می کنم علت این سرگرمی های دم دستی اینه که ذهن عادت کرده به استفاده‌ی درست از وقت توی دانشگاه.
اما الان که توی خونه هستی ذهنت چون هنوز عادت نداره، تمایل به لذت های آنی و زودگذر پیدا کرده تا به آرامش برسه.

لذا داداش عزیزم فکر می کنم اگه رو بیاری به کارای ماندگار و اوضاع پیشین رو برای ذهن شبیه سازی کنی، می تونی ذهنت رو بهتر مدیریت کنی.

شاید بهتر باشه به جای گردش توی فضای مجازی که احتمال لغزش رو بالا می بره به مطالعه موضوعاتی که به اون ها علاقه داریم بپردازیم.
یا حتی میشه زمان محدودی رو به جای فضای مجازی، بازی کامپیوتری انجام داد (البته نه در حدی که به بازی اعتیاد پیدا کنیم و نه هر بازی کامپیوتری)

اتفاقا این چند روز دارم تلاش می کنم مطالعه کتاب رو جایگزین کنم.
اما خیلی سخته.

تشکر برای پاسخ دادن.
و تشکر دیگه برای پاسخ به اون مشارکتم و حرف های خوبی که زدی. 302

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
سعید/26بهمن/0128
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

Gol ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) رو خدمت دوستان خوبم تبریک عرض می کنم Gol

ختم صلوات برای پاکی و بهبودی حال داداش تواب53

1- صادقین 14
2- دانش آموز 100
3- قاصدک 14
4- عاشق ۱۴
5- صادقین 14
6- Gol
-----
(1399 تير 2، 22:51)Saeid__s نوشته است: سلام
سعید/26بهمن/0128

سلام
سعید جان، خدا رو شکر که همچنان داری پر قدرت به مسیرت ادامه می دیKhansariha (18)

موفق باشی.
یا علی
-----
(1399 تير 2، 22:39)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: امروز روز خیلی سختی بود.
بازم تنهایی، فشار کاری و استرس، غم و افسردگی، خستگی، گشتن توی آپارات
همه داشت دست به دست هم میداد که من بشکنم.

اما پر قدرت، می خوام این جا فریاد بزنم که پاک هستم و پاک خواهم موند. Khansariha (69) 

سلام
منم همچنان پاک هستمKhansariha (46)
عاشق جان خدا رو شکر خیلی مراقب خودت باش داداش، این پاکی به این راحتی به دست نیومده که به راحتی از دست بدی.

(1399 تير 2، 22:39)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: دو تا از بچه های گروه هانتر و دانش آموز توی مسابقه بهترین آواتار و امضا شرکت کرده ان،
هواشون رو داشته باشید. 16 

پاکیم این روزها خیلی شکننده شده، هوای من رو هم داشته باشید. 4fvfcja

براشون آرزوی موفقیت می کنم49-2
دعا می کنیم به حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) خدا هوات رو داشته باشه302
-----
(1399 تير 2، 22:51)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اتفاقا این چند روز دارم تلاش می کنم مطالعه کتاب رو جایگزین کنم.
اما خیلی سخته. 

تشکر برای پاسخ دادن.
و تشکر دیگه برای پاسخ به اون مشارکتم و حرف های خوبی که زدی. 302

خیلی خوبه داری تلاش می کنی.
خواهش می کنم برادر302

ان شاء الله حالت بهتر بشه1

موفق باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
(1399 تير 2، 22:46)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: دو تا ورودی هم داریم

داداشم زود و تند و سریع بیاید خودتون رو معرفی کنید تا آشنا بشیم با هاتون. Khansariha (48)

مهدی هستم ازمشهد با 17 روز پاکی
سه شنبه ۸/۴…۰۲:۰۰
(1399 تير 2، 23:39)mehdirad نوشته است:
(1399 تير 2، 22:46)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: دو تا ورودی هم داریم

مهدی هستم ازمشهد با 17 روز پاکی

سلام داداش مهدی
ماشاءالله با دست پر اومدی49-2

منتظریم بیشتر فعالیت کنی و از تجربه های خوبت برامون بگیKhansariha (69)
موفق باشی.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]لیست به‌روز شده  1399/04/02[تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا / 19 تیر 98 / 332 روز خوب  .............................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

قاصدک/ 11 اسفند 98 / 113 روز خوب ..................... در انتظار ستاره بیست و دوم

صادقین/ 9 خرداد 99 / 24 روز خوب ............................... در انتظار ستاره سیزدهم

پشتکار / 27 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ..................... در انتظار ستاره سیزدهم

BlueBoy ا/ 11 فروردین 99 / 14 روز خوب  ......................... در انتظار ستاره هفتم

تـــواب / ؟ اردیبهشت 99 / 60 روز خوب ............................... در انتظار ستاره ششم

blissway ا / 23 اردیبهشت 99 / 22 روز خوب ....................... در انتظار ستاره پنجم

Saeid_s ا / 26 بهمن 98 / 128 روز خوب ........................... در انتظار ستاره چهارم

hunter1 ا/ ؟ اردیبهشت 99 / 57 روز خوب  ......................... در انتظار ستاره چهارم

حامدحامد/ 12 خرداد 99 / شروع روزهای خوب  ................... در انتظار ستاره چهارم

im_student ا/ 13 خرداد 99 / 15 روز خوب ........................... در انتظار ستاره اول

mehdirad ا/ ؟ خرداد 99 / 17 روز خوب  ........................... در انتظار 20 روز خوب

*پسرپاک* / 31 خرداد 99 / شروع روزهای خوب  .................. در انتظار 10 روز خوب
مشارکت من:
طبق تجربه‌ای که این مدت پیدا کردم تنها و تنها راه ترک حداقل برای من اینه که از همون دم در اجازه ورود وسوسه رو ندم. دلیل پاکی 64 روزه من همین بوده. ولی دو سه روزیه که نه‌تنها از دم در مانعش نمیشم که حتی براش فرش قرمز هم پهن می‌کنم با اینکه می‌دونم تهش چیزی جز شکست نیست و این شکست هم حتما هست! من جزء استثنائات این قاعده نیستم.

سیستم شهوت خیلی برام عجیبه. فقط با یکبار اجازه دادن برای ورود به ذهن مسیرشو یاد می‌گیره و دیگه رهات نمی‌کنه و هردفعه که جلوش رو نگیری قدرتمندتر از دفعه قبل میاد.
هردفعه وقتی می‌اومد حضور خدا رو حس می‌کردم ولی الان چی شده که حضور خدا کم‌رنگ‌تر شده؟ هنوزم هست ولی کم‌رنگ...

خلاصه که اوضاع خطریه خیلی.

من در خطرم بی‌عشق
بی‌بال و پرم بی‌عشق

بی‌عشق جهان یعنی
یک چرخش بی‌معنی Hanghead
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سلام و عرض ادب

آقای پشتکار
از گروه صراط مستقیم به گروه سرو تغییر گروه دادند

53 53 53

با آرزوی موفقیت برای ایشان

مدیریت گروه های ترک
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلام 
سعید/26بهمن/0130

تو دنیا نشد نداریم، پاکی هم شدنیه فقط یه اراده قوی لازمه.
هر موقع وسوسه ها هجوم میارن مطمئنا یه جای کارمون ایراد داره. اگه به چشممون اجازه ندیم که هر چیزیو ببینه و یا ذهنمون که هر مصخرفاتی توش ورود کنه قطعا موفق میشیم.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

سلام بر برادران عزیز 
امیدوارم که خوب و سلامت باشید 
راستش من چند روزی هست که اصلا احوالم خوب نیست ، به شدت تحت فشار هستم از طرفی هم باید متمرکز باشم رو امتحان های پیش رو که نزدیک ترینش شنبه هست و واقعا نمی دونم چه کار کنم ، ذهنم یاری نمی کنه و نمی تونم روی درس بمونم 
خیلی ناراحتم 
این نوشته صرفا برای تخلیه خودم نوشتم ، خیلی اوضاعم نابسامان شده 
خوابم هم خیلی وقته نامرتب شده و اصلا از این شرایطی که وجود داره راضی نیستم ، هر کاری کردم شب ها به موقع به خوابم تا به حال نشده

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان