نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

سلام علیکم و رحمت الله به رفقای پادر رکاب همیشه در صحنه  53

آسمان / 27 شهریور / 147 روز و خداروشکر و خدارو شششککککررر

من همچنان در گیر پروژه ی کاری که قبلا گفتم هستم . ولی فکر میکنم تا آخر سال طول بکشه نتیجش در بیاد . خدا به همه رفقایی که مسولیت کارهای سنگین قبول می کنن و عده ای چشم انتظار  نتیجه کارشون هستن . کمک کنه در کارهاشون موفق باشند انشاالله .

توکلت علی الحی الذی لایموت .
ارادتمند شهدا / 15 آذر / 69 روز پاک
الحمدلله 53
حالم بد نیست ، هنوز سرکار میام ، فشار زیادی بهم وارد میشه ولیسعی میکنم بگذرونم توی این کار.
اوضاع پاکی خوبه خداروشکر.
به طور کل ماه سختیه ولی از لحاظ پاکی خوب بوده ، بازم خداروشکر 53
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۴۳ روز خوب  .................................... در حال جهاد
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۴۴ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۴۵ روز خوب  .................................... در حال جهاد

دوستان کجایید؟ clapping

خداحافظی

سپاس شده توسط
تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۱۰۳ روز 
(1399 بهمن 27، 22:25)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۴۵ روز خوب  .................................... در حال جهاد

دوستان کجایید؟ clapping

سلام
خدا رو شکر. امیدوارم دوستانمون هر جا هستند، پاک و پیروز باشندGol

(1399 بهمن 27، 22:41)تـــواب نوشته است: تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۱۰۳ روز 

سلام
آفرین به تلاش و همتت داداش تواب302

یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 بهمن 28، 18:22)،رهگذر، نوشته است: سلام
رهگذر / ۲۹ بهمن / ۱ روز

خداروشکر پاکم ولی این چند روز فشار روم زیاد بود و تا مرز لغزش پیش رفتم و متاسفانه وارد سایت پورن شدم، اما یکدفعه خودمو منصرف کردم و کار به خودارضایی نکشید، به همین خاطر میخوام از نو شروع کنم

ناامیدی و غفلت تو این روزا زیاد بوده شاید همین عامل کشیده شدن سمت پورن شده...

دو تا راهکار باری این مواقع میشه بکار برد که میخوام از این به بعد بکار ببرم

۱_ مبارزه و خشم گرفتن بر هوای نفس ( تنبیه نفس )

۲_ توجه به فواید ترک و لذت ها و نعمت های پاک و حلال دیگه، ایمان داشتن به خدا و معاد و آثارش ( امید داشتن و مشغول بودن به چیزای مفید در مقابل لذت کاذب گناه )

[تصویر:  jpnt_a.abbasi_on_instagram_--﷽--_اگر_چشم...ين_شود.jpg]

توجه به این حدیث خیلی مهم، اوقاتی که ما گرفتار شهوت میشیم که تمام وجودمون رو شهوت فرا گرفته و دیگه چیزه دیگه ای برامون مهم نیست... تو این اوقات به اون دو موردی که گفتم باید توجه بشه.

سلام به داداش رهگذر
هم زهر رو گفتی و هم پادزهر رو.
خدا رو شکر عوامل گناه رو بررسی کردی و قصد داری تلاش امیدوارانه داشته باشیKhansariha (69)
بابت نقل روایت ممنونم.
وقتی گرفتار گناه بشیم، خیلی از وقت هایی که می تونست به عبادت و کارهای خوب بگذره، به بدترین شکل سپری می شه.
و همین به روح خدایی مون لطمه می زنه.
مهم ترین راهش هم اینه که وقتی وسوسه ها هجوم میارن در اولین حرکت، محکم و پر قدرت جلوشون بایستیم.

خوشحالم بابت حضورت1
موفق باشیGol
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۴۶ روز خوب  .................................... در حال جهاد

نقل قول: ۱_ مبارزه و خشم گرفتن بر هوای نفس ( تنبیه نفس )

۲_ توجه به فواید ترک و لذت ها و نعمت های پاک و حلال دیگه، ایمان داشتن به خدا و معاد و آثارش ( امید داشتن و مشغول بودن به چیزای مفید در مقابل لذت کاذب گناه )

خیلی مراقب خودت باش رهگذرجان

من هم با این دو موردی که می گی خیلی موافقم. موفق باشی Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  50.jpg]

اعلام وضعیت ها

لیست به‌روز شده  1399/11/28
53  53  53  53  53

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / 46 روز خوب  .................................... در حال جهاد

53  53  53  53  53

صادقین/ 9 خرداد 99 / 263 روز خوب ........................... در انتظار ستاره بیست و یکم

new Aseman ا / 27 شهریور 99 / 147 روز خوب .................. در انتظار ستاره سیزدهم

53  53  53  53  53

ارادتمند شهدا / 15 آذر 99 / 69 روز خوب ............................. در انتظار ستاره یازدهم

تـــواب / 14 آبان 99 / 103 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره نهم

،رهگذر، / 29 بهمن 99 / 1 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره هشتم

53  53  53  53  53

A del ا / 15 دی 99 / 3 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره هفتم

حامدحامد/ 18 بهمن 99 / 3 روز خوب  .................................. در انتظار ستاره ششم

53  53  53  53  53

دیوار / 15 دی 99 / 7 روز خوب  ......................................... در انتظار 20 روز خوب

bazgasht ا / 8 بهمن 99 / 4 روز خوب ................................ در انتظار 20 روز خوب

ALI1377 ا / 11 دی 99 / شروع روزهای خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۴۷ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام خدا بر دوستان و رفقای گلم

آسمان /۲۷ شهریور / ۱۵۲ روز و خداروشکر 

یادمه دفعه قبل تا ۲۷۰ روز رفتم و شکستم.

علتشم میدونم چی بود . فکر میکردم دیگه ایزوله شوم و بعضی مواقع رعایت نمیکردم یه سری موارد جزیی رو.

اما حقیقتا وقتی روزهای پاکی بیشتر میشه دقت به جزییات باید بیشتر بشه والا بعد از شکست انگار هیچی پاکی نداری

من که اصلا ّبعد از ۹ ماه سریالی شده بودم و باورم نمیشد . منکه اینکارو کنار گذاشته بودم . اخه چی شد؟

تما الان حقیقتا هر چی بیشتر جلو میرم میبینم که پاکی من در برابر نفس افسارگسیخته من هیچ حرفی برای گفتن نداره و

و من یه هیولا در درونم دارم که هر لحظه غفلت کنم مباد بیرون و نابودم میکنه . 

این وضعیه که سال ها گناه پورن دیدن و شهوت رانی به سر آدم میاره

اما به حول و قوه الهی برای پاکی باهم و درکنار هم بجنگیم . و برای هم دعا کنیم
تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۱۰۶ روز 
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / 48 روز خوب  .................................... در حال جهاد

نقل قول: علتشم میدونم چی بود . فکر میکردم دیگه ایزوله شوم و بعضی مواقع رعایت نمیکردم یه سری موارد جزیی رو.

اما حقیقتا وقتی روزهای پاکی بیشتر میشه دقت به جزییات باید بیشتر بشه والا بعد از شکست انگار هیچی پاکی نداری

من که اصلا ّبعد از ۹ ماه سریالی شده بودم و باورم نمیشد . منکه اینکارو کنار گذاشته بودم . اخه چی شد؟

من به این کار می گم پایین آوردن گارد.
روزای اول پاکی در برابر هر وسوسه ای هشیار هستیم، گارد دفاعی داریم.
اما هر چی که جلوتر می ریم، نسبت به بعضی خطوط قرمز بی تفاوت می شیم.

می دونی آسمان جان؟ راه و چاره اش اینه که برای خودمون ارزش ایجاد کنیم.
ما همه نقاطی که ازش ضربه می خوریم رو میشناسیم،
من فیلم سانسور نشده می بینم و یه صحنه ای جلو چشمم ظاهر میشه،
من توی نت می چرخم اوقات فراغتم رو.
من اینستاگرام می رم، توی یوتویوب هستم،
من توی خیابان چشمم به دخترا می افته،
من سر کارم با جنس مخالف ارتباط دارم 
...

باید به نقطه ای برسیم که توی وجودمون نباشه که شهوت رو با این کار ها تغذیه کنیم،
چاره اش هم این که ارزش ایجاد کنیم.

من صبح ها ساعت ۶ بلند میشم و توی پارک می دوم، اگر امشب توی یوتویوب شهوت رانی کنم، صبح خواب می مونم،
چون اون ورزش لذت پایدارتر و واقعی تر و بهتری داره، پس امشب سراغ یوتویوب نمیرم.

بعد از چند ماه پاکی، باید برای ایجاد ارزش توی شخصیتمون برنامه بریزیم،
ارزشی که به ما عزت نفس بده، عزت نفسی که از گناه و خ.ا ما رو باز بداره.

خداحافظی

با سلام و آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان 

عضویت اعضاء زیر به دلیل عدم فعالیت در گروه صراط مستقیم غیر فعال گردید

با تشکر  [تصویر:  Gol.gif]

مدیریت گروه های ترک
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان