نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

حامدحامد/ از 9 فروردین/ 19 روز خوب
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰۷ روز خوب  .................................... در حال جهاد
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

ارادتمند / 25 فروردین / 6 روز خوب(اگه اشتباه نکنم)
اصلا باورم نمیشه درست تو 40 روز پاکی زدم همه چی رو خراب کردم اونم تو این ماه حیف اون جشنی که گرفتید 

واقعا شرمندم.

خدایا چرا پس تموم نمیشه...

ای کاش زمان به عقب برگرده
لعنت به لغزش لعنت به اراده ضعیف
زئوس / 30 فروردین / 0 روز خوب 14حالم از خودم بهم میخوره اینقدر اعصابم خورده که میخوام خودمو سر به نیست کنم...
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
بچه ها روحیه رو حفظ کنیم و روی همت ها متمرکز بشیم ، روند کنارگذاشتن این عادت خیلی پیچیده و زمان بره خصوصا در عصر کنونی ، ما برای فائق آمدن بر این مشکل باید خاص عمل کنیم ، خیلی سخته ولی خوب داریم عزیزانی رو که موفق عمل کردند و عمل می کنند ، باید که از خدا بخواهیم یک لحظه تنهامون نگذاره
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰۸ روز خوب

نقل قول: سلام علیکم و رحمت الله

آسمان / 27 شهریور 99 / 210 روز   و سپاس از خدای مهربون 

امید وارم حال همگی خوب و روبه راه باشه و کرونای لعنتی هم به زودی از بینمون بره و دیگه برنگرده .

انشاالله سال  خوبی رو شروع کرده باشین و تا انتها با موفقیت به پیش برین . [تصویر:  53.gif]

ماشاءالله به این همه روز خوب.
عالی هستی آسمان جان Khansariha (46) 

امیدوارم تو هم سال خوبی رو در پیش داشته باشی.

نقل قول: حامدحامد/ از 9 فروردین/ 19 روز خوب

ماشاءالله حامدحامد

دمت گرم با ۱۹ روز عالی Khansariha (69) 

نقل قول: ارادتمند / 25 فروردین / 6 روز خوب(اگه اشتباه نکنم)

فقط یک روز تا پایان اولین هفته پاکی. پایان اولین هفته رو خیلی مراقب باش که اولین حملات شروع میشن. تو موفق میشی داداش Khansariha (69)

نقل قول: اصلا باورم نمیشه درست تو 40 روز پاکی زدم همه چی رو خراب کردم اونم تو این ماه حیف اون جشنی که گرفتید 

واقعا شرمندم.

محمدجان این که ۴۰ روز پاکی کسب کردی خودش کلی جای خوشحالی داره.
درسته که بهتر این می بود که نمیشکستی،

اما در حال حاضر بهتر اینه که دست از خودخوری برداری و فورا برگردی به مسیر پاکی

نقل قول: لعنت به لغزش لعنت به اراده ضعیف

زئوس / 30 فروردین / 0 روز خوب [تصویر:  14.gif]حالم از خودم بهم میخوره اینقدر اعصابم خورده که میخوام خودمو سر به نیست کنم...

زئوس جان این عصبانیت، اصلا سازنده نیست.
درسته عصبانی هستی، طبیعیه، اما خود همین خشم تو رو بیشتر سوق میده سمت خودارضایی و بدتر سریالی شدن.

بعضی وقت ها ما به خاطر مجازات خودمون خودارضایی می کنیم.
این خودارضایی ها واقعا دو جهته خسرانه، هم گناه می کنی، هم خودت رو تنبیه می کنی، هم باز بیشتر خشمگین میشی.

غم حس بهتریه که تجربه اش کنی.
دو رکعت نماز بخون، کمی اشک بریز و مسیر پاکی رو پی بگیر.

ما موفق می شیم داداش Khansariha (69)

خداحافظی

محمد/30 فروردین/0 روز پاکی
(1399 ارديبهشت 11، 2:01)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: مرام‌نامه گروه صراط مستقیم:

من به عنوان عضوی از گروه تلاش می‌کنم که موارد زیر را رعایت کنم:

۱- برای هویت گروه ارزش قائل باشم و خود را عضوی از آن بدانم.
۲- برای رشد و تعالی خود و اعضای گروه تلاش کنم.
۳- توصیه‌های حامی را جدی بگیرم و به آن‌ها عمل کنم.
۴- در صورت وجود مشکل بین خود و دیگر اعضای گروه، مشکل را به صورت خصوصی با حامی گروه مطرح کنم.
۵- در صورت عدم رضایت از شرایط گروه یا حامی گروه، مشکل را به صورت خصوصی با مدیریت انجمن گروه‌های ترک مطرح کنم.
۶- در گروه فعال باشم و اگر جایی به کمک نیاز بود، پیش‌قدم شوم.
۷- به تصمیمات جمعی احترام بگذارم.
۸- در فعالیت‌های گروهی مشارکت فعال داشته باشم.
۹- در صورتی که برای مدتی تمایل به فعالیت در گروه نداشتم، قبل از غیبت، حامی را از تصمیم خود مطلع سازم و دیگر اعضای گروه را نگران نکنم.
۱۰- به اعضای تازه وارد توجه نشان بدهم. (به همان شکلی که وقتی تازه به گروه پیوستم، دوست داشتم دیگر اعضا مرا جدی بگیرند)
۱۱- در سختی‌ها و آسانی‌ها در گروه فعال باشم. در غم‌ها و شادی‌ها در گروه مشارکت کنم (گروه فقط برای روز‌های خوب من یا فقط برای روزهای بد من نیست. گاهی از گروه انرژی می‌گیرم و گاهی هم به آن انرژی می‌دهم).
(1400 فروردين 30، 19:15)mohammad1400 نوشته است: اصلا باورم نمیشه درست تو 40 روز پاکی زدم همه چی رو خراب کردم اونم تو این ماه حیف اون جشنی که گرفتید 

واقعا شرمندم.

(1400 فروردين 30، 20:00)Zeus نوشته است: لعنت به لغزش لعنت به اراده ضعیف
زئوس / 30 فروردین / 0 روز خوب 14حالم از خودم بهم میخوره اینقدر اعصابم خورده که میخوام خودمو سر به نیست کنم...

سلام دوستان خوبم

خدا رو شکر که این روحیه رو دارید که به خاطر گناه از وضعیت خودتون ناراحت و ناراضی هستید و دلتون می‌خواد پاک بشید.
این جای شکر داره.

الان وقت این هست که تصمیم محکمی بگیرید و مسیر پاکی رو جدی تر پیگیری کنید.
ناراحت شدن خوبه، به شرطی که منجر به حرکت بشه.
وگرنه ناراحتی که باعث ناامیدی و انفعال بشه فایده ای نداره.

می‌تونید موفق بشید به شرط پیگیری و بی خیال نشدن.

دوستان خوبم مراقب باشید.
راهی بهتر و مطمئن تر از پاکی در پیش روی خودمون نداریم.
درسته وضعیت خیلی سخته، اما همین که عزمتون محکم هست، ارزشمنده.

این ماه، فرصت فوق العاده ای برای توبه هست، بریم خاضعانه به درگاه خدا روحیه‌ی خودمون رو قوی کنیم.
منتظر شروع و ادامه‌ی عالی شما هستمKhansariha (69)

(1400 فروردين 31، 17:38)عقاب خسته نوشته است:
(1399 ارديبهشت 11، 2:01)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: مرام‌نامه گروه صراط مستقیم:

من به عنوان عضوی از گروه تلاش می‌کنم که موارد زیر را رعایت کنم:

۱- برای هویت گروه ارزش قائل باشم و خود را عضوی از آن بدانم.
۲- برای رشد و تعالی خود و اعضای گروه تلاش کنم.
۳- توصیه‌های حامی را جدی بگیرم و به آن‌ها عمل کنم.
۴- در صورت وجود مشکل بین خود و دیگر اعضای گروه، مشکل را به صورت خصوصی با حامی گروه مطرح کنم.
۵- در صورت عدم رضایت از شرایط گروه یا حامی گروه، مشکل را به صورت خصوصی با مدیریت انجمن گروه‌های ترک مطرح کنم.
۶- در گروه فعال باشم و اگر جایی به کمک نیاز بود، پیش‌قدم شوم.
۷- به تصمیمات جمعی احترام بگذارم.
۸- در فعالیت‌های گروهی مشارکت فعال داشته باشم.
۹- در صورتی که برای مدتی تمایل به فعالیت در گروه نداشتم، قبل از غیبت، حامی را از تصمیم خود مطلع سازم و دیگر اعضای گروه را نگران نکنم.
۱۰- به اعضای تازه وارد توجه نشان بدهم. (به همان شکلی که وقتی تازه به گروه پیوستم، دوست داشتم دیگر اعضا مرا جدی بگیرند)
۱۱- در سختی‌ها و آسانی‌ها در گروه فعال باشم. در غم‌ها و شادی‌ها در گروه مشارکت کنم (گروه فقط برای روز‌های خوب من یا فقط برای روزهای بد من نیست. گاهی از گروه انرژی می‌گیرم و گاهی هم به آن انرژی می‌دهم).

[سلام لطفا منو اد کنید]

سلام برادر عزیز
به کانون خوش‌اومدید49-2

لطفاً نوشته‌هاتون رو در عنوان ارسال ننویسید که دیده نمی‌شه.
برای عضویت در گروه‌های پاکی، لطفاً فرم گروه های ترک رو تاپیک ثبت نام در گروه های ترک (اینجا) تکمیل بفرماییدGol

همگی دوستان موفق باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰۹ روز خوب

مشارکت عاشق:

بعضی وقتا از خودم می پرسم چرا اینقدر پروسه ترک کردن من طولانی شده؟
چرا بعد از چندین سال هنوز حس می کنم اول راهم؟

علتش اینه که احتمالا من پاکی رو دست کم گرفته بودم.
شروع کردن پاکی و استارت زدن کار سختی نیست، حفظ پاکیه که خیلی سخته.

کسی که بخواد چندین سال پاک بمونه، باید خیلی کارها انجام بده. ساده نیست.
مثل نگه داشتن وزنه می مونه، اولش ساده است، اما کم کم دست کرخت میشه، شروع می کنه به درد کشیدن.

باید خیلی چیزها رو عوض کنیم و مدام مثل روز اول پاکی برای بهبودی تلاش کنیم.
روی خشم کار کنیم، روی رابطه هامون کار کنیم و ...
این ها همون چیزهایی هستن که شاید به نظر توی پاکی مهم نباشن، اما توی پاکی های بلند مدت، شکست های ما دقیقا به خاطر همین ضعف هاست.

رفقای این گروه اکثرا تجربه پاکی بلند مدت رو دارن،
همه فکر می کنن علت شکست بعد از چند ماه پاکی، یک لحظه غفلت کردنه.
اما این طور نیست، غفلت لحظه ای معنا نداره، علت شکست شما ضعفی بوده که توی بلند مدت به شما ضربه زده.

باید ضعف ها رو بشناسیم و برای برطرف کردنشون تلاش کنیم.

خداحافظی

زئوس / 30 فروردین / 1 روز خوب 20
17 روز پاکیمو سره یه لحظه غفلت به باد دادم 2 خدایا به داد منه بی پناه برس که تنها پناهم تویی 20
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
(1400 فروردين 31، 23:37)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰۹ روز خوب

مشارکت عاشق:

بعضی وقتا از خودم می پرسم چرا اینقدر پروسه ترک کردن من طولانی شده؟
چرا بعد از چندین سال هنوز حس می کنم اول راهم؟

علتش اینه که احتمالا من پاکی رو دست کم گرفته بودم.
شروع کردن پاکی و استارت زدن کار سختی نیست، حفظ پاکیه که خیلی سخته.

کسی که بخواد چندین سال پاک بمونه، باید خیلی کارها انجام بده. ساده نیست.
مثل نگه داشتن وزنه می مونه، اولش ساده است، اما کم کم دست کرخت میشه، شروع می کنه به درد کشیدن.

باید خیلی چیزها رو عوض کنیم و مدام مثل روز اول پاکی برای بهبودی تلاش کنیم.
روی خشم کار کنیم، روی رابطه هامون کار کنیم و ...
این ها همون چیزهایی هستن که شاید به نظر توی پاکی مهم نباشن، اما توی پاکی های بلند مدت، شکست های ما دقیقا به خاطر همین ضعف هاست.

رفقای این گروه اکثرا تجربه پاکی بلند مدت رو دارن،
همه فکر می کنن علت شکست بعد از چند ماه پاکی، یک لحظه غفلت کردنه.
اما این طور نیست، غفلت لحظه ای معنا نداره، علت شکست شما ضعفی بوده که توی بلند مدت به شما ضربه زده.

باید ضعف ها رو بشناسیم و برای برطرف کردنشون تلاش کنیم.

سلام به داداش عاشق
ماشاءالله به این پاکیGol
بله درسته. بسیاری از مشکلات ما ریشه‌ای هستند و همون‌ها منجر به بد شدن حالمون و متاسفانه گناه می‌شه.

(1400 ارديبهشت 1، 0:47)Zeus نوشته است: زئوس / 30 فروردین / 1 روز خوب  20
17 روز پاکیمو سره یه لحظه غفلت به باد دادم 2 خدایا به داد منه بی پناه برس که تنها پناهم تویی 20

سلام به داداش سعیدKhansariha (18)
داداش درسته که لغزش داشتی. اما خدا رو شکر دوباره شروع کردی.

خیلی از اوقات، شروع دوباره آسون نیست.
زمان می‌بره تا بتونیم به خودمون مسلط بشیم و بتونیم اوضاع رو به روال عادی برگردونیم.

حتماً دلایل پاکی رو برای خودت مرور کن.
و به یاد بیار که چرا باید ترک کنی؟

حتماً به دنبال رفع موانع و مشکلات این مسیر باش.
ان شاء الله خدا یار و یاورمون در این مسیر سخت، خواهد بود.

در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  91.jpg]

اعلام وضعیت ها

لیست به‌روز شده  1400/01/31
53  53  53  53  53

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 109 روز خوب  .................................... در حال جهاد

53  53  53  53  53

صادقین / 9 خرداد 1399 / 326 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیست و سوم

new Aseman ا / 27 شهریور 1399 / 210 روز خوب .................. در انتظار ستاره شانزدهم

53  53  53  53  53

تـــواب / 14 آبان 1399 / 160 روز خوب ................................... در انتظار ستاره یازدهم

ارادتمند شهدا / 25 فروردین 1400 / 6 روز خوب ........................ در انتظار ستاره یازدهم

53  53  53  53  53

mehdirad ا / 4 مهر 1399 / 189 روز خوب ................................. در انتظار ستاره ششم

حامدحامد / 9 فروردین 1400 / 19 روز خوب  ............................... در انتظار ستاره ششم

53  53  53  53  53

"Zeus" ا / 30 فروردین 1400 / 1 روز خوب ................................... در انتظار ستاره سوم

mohammad1400 ا / 30 فروردین 1400 / شروع روزهای خوب ........... در انتظار ستاره اول

53  53  53  53  53

bazgasht ا / 19 اسفند 1399 / 8 روز خوب ............................... در انتظار 30 روز خوب

دیوار / 25 اسفند 1399 / 16 روز خوب  ..................................... در انتظار 20 روز خوب

Azad63 ا / 20 فروردین 1400 / 6 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب

بازگشت به خاک / ؟ فروردین 1400 / شروع روزهای خوب .............. در انتظار 20 روز خوب

matin1365 ا / ؟ فروردین 1400 / شروع روزهای خوب ................. در انتظار 10 روز خوب
سلام علیکم
آسمان/27شهریور/212 روز  
الحمد لله

دست های خالیم سمت عنایاتت دراز..
چشم من بر رحمت بی منتت امیدوار..
یا که من را عفو کن یا شعله بر جانم بکش
یا به دردی کن عذابم یا نشانم پیش یار..

[تصویر:  url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwisgoon.com%2...AdAAAAABBF]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال