نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

سلام به دوستان خوبمKhansariha (18)
عیدتون مبارکConfetti
نمازها و روزه‌ها و عبادت‌ها و دعاهاتون قبول حق باشه ان شاء اللهGol
ان شاء الله که با توشه‌ای پر خیر و برکت وارد ماه‌های بعدی بشیم و بتونیم خوبی‌ها رو حفظ کنیم.
امیدوارم بنده رو ببخشید که زودتر تبریک عید نگفتم302

دوستان بفرمایید گلوتون رو تازه کنید128fs318181

[تصویر:  01.jpg]

پیشاپیش ورود داداش خوب و بزرگوارمون آقای SoldierOfAllah رو به گروه صراط مستقیم خوش آمد عرض می‌کنمWelcome (1)
صحبت‌های خیلی خوب و ارزشمند در این پست و این پست با ما در میون گذاشتند که پیشنهاد می‌کنم کامل مطالعه بفرمایید.
امیدوارم که روزهای عالی رو در کنار هم در پیش داشته باشیم1

ممنونم از داداش عاشق عزیز که با حضور و اعلام وضعیت و کمک‌هاش، گروه رو سرزنده نگه داشته1
ماشاءالله به روزهای خوبتGol

(1400 ارديبهشت 22، 7:34)new Aseman نوشته است: سلام به دوستای گل و رفقای همراه 

آسمان / 27 شهریور / 232 روز 
 خدارو شکر

از حرفهای قشنگت ممنون صادقین جان خیلی لطف کردی .

حرفهای داداش عاشق هم خیلی دلچسب و روایت به موقعی بود . ممنون داداش .

خودمم میدونم که کمی باید بیشتر استراحت کنم . سعی میکنم وقتشو جور کنم . میخام امید بخدا هر جور شده با تمام توانم در برابر خواسته های نامشروع نفسم واستم . دیگه نمیخام دچار لغزش بشم . البته هر کاری راه و رسمی داره . و حق با شماست .

باید با علم و آگاهی بریم توی رینگ مبارزه . والا فقط دست و پا زدن توی این دریای مواج که نمیتونه آدمو به ساحل برسونه .

اقبال و ادبار راهکار خوبیه .

التماس دعا از همه رفقا در آخرین فرصت در آخرین روز از ماه خدا .

سلام به داداش آسمان
چه عالی49-2
نبردهای سخت در پیش داریم برادر جان، باید بیش از پیش خودمون رو تجهیز کنیم و آماده باشیمKhansariha (69)
وسوسه‌ها ممکنه به روش‌های مختلف و شکل‌های جدید به ما حمله کنه.
و در شرایط مختلف احتیاج به صبر و قدم‌های محکم در مسیر پاکی هست.
ماشاءالله به روزهای خوبت1

(1400 ارديبهشت 22، 15:35)ورزش گریز نوشته است: ورزش گریز/ فروردین 00/ 29 روز خوب

خداحافظ ماه خوب خدا
خداحافظ همراه و یاور پاکی
انشاالله توفیق داشته باشیم دوباره ببینیمت

خداحافظ، به امید اینکه تا سال بعد پاک باشیم و پاک زیارتت کنیم تا بتونیم بهره های بیشتری ببریم

سلام به داداش خوب خودم
چه دعای قشنگی. ان شاء الله همین طور خواهد بود128fs318181
ماشاءالله به روزهای خوبتKhansariha (69)

ان شاء الله همگی موفق و پاک باشیم.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 /۱۳۳ روز خوب

به به صادقین عزیز، عجب شربتی آوردی. سپاس فراوان 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام 302

عضو جدید، آقای SoldierOfAllah به گروه صراط مستقیم پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان 302

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۱۹۱ روز
سلام به دوستای گل و رفقای پا در رکاب

آسمان / 27 شهریور / 235 روز 
 الحمدلله

تبریک عید گذشته و خوش آمد گویی به دوست عزیز SoldierOfAllah --- سرباز خدا -  سرباز ولایت - سرباز پاکی درسته ؟  53

در مستند های ماه رمضان ، شبکه 4 نزدیک اذان مغرب ، یه مستند بود که تجربیات آدمایی که رفتن اون دنیا و برگشتن یا به عبارتی مردن و زنده شدن رو پخش میکرد .

احتمالا شما هم دیدینش . خیلی جالب و تاثیر گزار بود . و چیزی که تقریبا بین همشون مشترک بود . تجسم اعمال این دنیا بود که به صورت کاملا واضح و شفاف در برابرشون قرار گرفته بود .

همشون به اتفاق زیبایی هایی وصف نشدنی رو دیده بودن که مشخص بود زبانشون قاصره از بیانش 
و همه حتی اونایی که اعتقادی به خدا و حساب و کتاب بعد مرگ نداشتن ، مهربونی خدا رو کاملا درک کردن .

و تنها مشکلی که اون ور داشتن بی اخلاقی ها و ندانم کاری های این دنیا شون بود که به صورت موجودات و یا اتفاقات دردناک لمس کردن .

یه جا خوندم هر کاری که ما تو این دنیا میکنیم همین الان یه شکلی و تغییری به نفسمون میده و شاید قابل درک نباشه اما احتمالا چهره واقعی مون که درگیر شرک و نفاق و وابستگی های ریز و درشت زیادی هست صدها صورت و چهره داشته باشه .

توبه  و تهذیب نفس چقدر کار خوبیه و حال خوشی به نفس میده .
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  02.jpg]

اعلام وضعیت ها

لیست به‌روز شده  1400/02/25
53  53  53  53  53

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 133 روز خوب  .................................... در حال جهاد

53  53  53  53  53

صادقین / 9 خرداد 1399 / 351 روز خوب ......................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

new Aseman ا / 27 شهریور 1399 / 235 روز خوب .................. در انتظار ستاره شانزدهم

53  53  53  53  53

تـــواب / 14 آبان 1399 / 191 روز خوب .................................. در انتظار ستاره دوازدهم

ارادتمند شهدا / 25 فروردین 1400 / 6 روز خوب ........................ در انتظار ستاره یازدهم

53  53  53  53  53

mehdirad ا / 4 مهر 1399 / 224 روز خوب ................................. در انتظار ستاره هفتم

حامدحامد / 18 اردیبهشت 1400 / 3 روز خوب  ............................ در انتظار ستاره هفتم

53  53  53  53  53

"Zeus" ا / 30 فروردین 1400 / 1 روز خوب ................................... در انتظار ستاره سوم

mohammad1400 ا / 30 فروردین 1400 / 15 روز خوب ................... در انتظار ستاره اول

53  53  53  53  53

ورزش گریز / ؟ فروردین 1400 / 29 روز خوب  ............................. در انتظار 30 روز خوب

bazgasht ا / 19 اسفند 1399 / 8 روز خوب ............................... در انتظار 30 روز خوب

دیوار / 25 اسفند 1399 / 16 روز خوب  ..................................... در انتظار 20 روز خوب

Azad63 ا / 20 فروردین 1400 / 6 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب

بازگشت به خاک / ؟ فروردین 1400 / شروع روزهای خوب .............. در انتظار 20 روز خوب

hamed1400 ا / 15 اردیبهشت 1400 / 3 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

SoldierOfAllah ا / ؟ اردیبهشت 1400 / شروع روزهای خوب ........... در انتظار 10 روز خوب

دریای آرامش / ؟ اردیبهشت 1400 / شروع روزهای خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

Ali36890 ا / ؟ اردیبهشت 1400 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

matin1365 ا / ؟ فروردین 1400 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1400 ارديبهشت 25، 14:10)new Aseman نوشته است: سلام به دوستای گل و رفقای پا در رکاب

آسمان / 27 شهریور / 235 روز 
 الحمدلله

تبریک عید گذشته و خوش آمد گویی به دوست عزیز SoldierOfAllah --- سرباز خدا -  سرباز ولایت - سرباز پاکی درسته ؟  53

در مستند های ماه رمضان ، شبکه 4 نزدیک اذان مغرب ، یه مستند بود که تجربیات آدمایی که رفتن اون دنیا و برگشتن یا به عبارتی مردن و زنده شدن رو پخش میکرد .

احتمالا شما هم دیدینش . خیلی جالب و تاثیر گزار بود . و چیزی که تقریبا بین همشون مشترک بود . تجسم اعمال این دنیا بود که به صورت کاملا واضح و شفاف در برابرشون قرار گرفته بود .

همشون به اتفاق زیبایی هایی وصف نشدنی رو دیده بودن که مشخص بود زبانشون قاصره از بیانش 
و همه حتی اونایی که اعتقادی به خدا و حساب و کتاب بعد مرگ نداشتن ، مهربونی خدا رو کاملا درک کردن .

و تنها مشکلی که اون ور داشتن بی اخلاقی ها و ندانم کاری های این دنیا شون بود که به صورت موجودات و یا اتفاقات دردناک لمس کردن .

یه جا خوندم هر کاری که ما تو این دنیا میکنیم همین الان یه شکلی و تغییری به نفسمون میده و شاید قابل درک نباشه اما احتمالا چهره واقعی مون که درگیر شرک و نفاق و وابستگی های ریز و درشت زیادی هست صدها صورت و چهره داشته باشه .

توبه  و تهذیب نفس چقدر کار خوبیه و حال خوشی به نفس میده .

سلام علیکم
خیلی خوشحالم بابت اینکه اینجا کسانی هستند که دنبال پاک کردن خودشون هستند. من و شما و افراد این گروه مثل هم هستیم.
بله دقیقا، یکی دیگر از راه های ترک خودارضایی و به صورت کلی ترک همه گناهان، یاد مرگ بودن هست. من اون برنامه رو دیدم همه قسمت هاشم دانلود کردم که ببینم و عین حقیقته. حقیقتی که خداوند در قرآن فرموده است و ما بی توجه از کنارش می گذریم. یاد مرگ بودن و یاد فشار روحی و امید به بهشت و ترس از سقوط، سبب میشه دیگر انگیزه ای به مادیات نداشته باشیم و فقط به دنبال کار های نیک از دنیا باشیم. کار نیک و خدا دوستانه کنیم و خدمت کنیم به خلق، محبت به دیگران، مهربانی، شفقت، گشاده رویی، انفاق و خیلی از چیز های خوب که جمیعا در وجود پیامبر اسلام که نمونه کامل ترین انسان هست، بود. چرا مردم در ذهنشان دنبال این هستند که مثلا شبیه فلان بازیگر شوند یا شبیه فلان سلبریتی حرف بزنند و عمل کنند. چرا کسی نمی خواهد شبیه حضرت محمد شود؟ این یکی دیگر از راز های ترک هست. سعی در کامل کردن خود و این سعی، یعنی جهد. یعنی جهاد. و برای خداوند خیلی ارزشمنده و خداوند خیلی خوشحال می شود. البته خوشحالی خداوند، قابل درک و توصیف به صورت این دنیایی نیست. فقط با چشم دل می توان خوشحالی خداوند و رضایت او را دید. کسانی که تجربه مرگ و برگشت به دنیا را داشتند، این عشق بی کران الهی به بنده اش را درک کرده اند. البته نه همه آن را. آن چیزی که باعث می شود به پرتگاه سقوط کنیم، گناهان هستند و خداوند به هیچ وجه ظالم نیست. آیا نباید گریه کرد و خدا رو شکر کرد و سپاس گفت که درب توبه را باز گذاشته تا این گناهان را ببخشد و آن ها ما را پایین نکشند؟ بله با توبه چنین می شود. گرچه محتضر، همه آن ها را در مرگ میبیند اما چون بخشیده شده، دیگر اثر سنگینی و فشار روحی نخواهد داشت. در یکی از برنامه های این برنامه، بحث حق الناس پیش آمد. حق الناس توبه اش به صورت جبران آن هست. اما استمنا یا خودارضایی، توبه اش جبران حق الله و حق النفس هست. باید به خودت دیگر ستم نکنی و از بدن خود و روح خود مراقبت کنی.
آری، این گونه پس یکی دیگر از راز های ترک، به یاد مرگ بودن هست. نه خود مرگ بلکه به شوق دیدار خداوند. زیرا اگر گناهان ما را تاریک کند، دیگر آنقدر از او دور خواهیم شد که آن جا جهنم خواهد بود و بد جایگاهیست زیرا در آتش دوری از معشوق و در آتش حسرت بدجور میسوزیم و تمام نمی شود. این آتش، آتش دنیایی نیست (مثلا سوختن کربن و تولید CO2 و یا همجوشی هسته ای)، بلکه آتشی از جنس عالم غیب هست. این آتش در برزخ هست. و اما آتش آخرت خبری از آن نداریم. ولی بر اساس تحقیقات بنده، آخرت کاملا مادی هست ولی با قوانینی فراتر از قوانین کیهان ما و خیلی از مسائل ان قابل درک نیست ولی وجود مادی و فیزیکی را میبینیم. چیزی که در این برنامه شبکه 4 میبینیم عالم برزخ است. اما اینکه این عالم برزخ تا قیامت چقدر زمان می برد؟ می توان بر اساس نسبیت، بررسی کرد اما قوانین فیزیک این دنیا، در دنیاهای دیگر اثر خود را از دست می دهند اما یک دید کلی به ما می دهند کما اینکه در قرآن اشاره شده است که تنها پاره ای از روز یا یک روز در برزخ توقف می کنیم و این روز شاید به باندازه ملیاردها سال کیهان باشد تا بساط جهان برچیده شود و قیامت برپا شود. بحث در این باره نیز توضیحات مفصلی داره که بهتر هست به روایات و قرآن و احادیث مراجعه کنید. من صرفا نتایج تحقیقاتم در این زمینه را اشاره کردم.
نتیجه گیری:
1- برزخ و آخرت و حیات بعد از مرگ 100 درصد حقیقی هستند و حتی ذره ای شک نکنید.
2- عشق خداوند بی کران است. پس به یاد داشته باشید زمانی که گناه می کنید خداوند بی صبرانه منتظر شماست تا به سویش برگردید و خیلی خوشحال می شود. البته نه اینکه نیاز داشته باشد. بلکه چون مخلوقاتش را عین خودش دوست دارد. عشق او در سخن نمی گنجد. زمانی که دست به خودارضایی میخواستید بزنید، این حدیث قدسی را به خاطر آورید: اگر آنهائي که به من پشت کرده اند مي دانستند که من چه اندازه انتظار ديدن آنها را مي کِشم و چه مقدار مشتاق توبه و بازگشت آنها هستم هر آينه از شدت شور و شوق نسبت به من جان مي دادند و تمام بند بند اعضايشان به خاطر عشق به من از هم جدا مي شد.
جدا شدن وجود هم مثالی دارد زمانی که موسی در طور سینا گفت ارنی، و خداوند گفت لن ترانی. اما تجلی خود را بر کوه مقابلش نازل کرد و کوه، محو شد...

3- خودارضایی را بهانه نکنید برای بقیه گناهان. همه گناهان بد اند. همه را با برنامه و تمرین از بین ببرید.

یا علی مدد

راستی من: روز 23
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 /۱۳۴ روز خوب

نقل قول: راستی من: روز 23

ماشاءالله داداش.
خوش آمدی به گروه.

چقدر حرفای خوبی هم زدی.

نقل قول: آسمان / 27 شهریور / 235 روز
ماشاءالله داداش
منم اون مستند رو دیدم. خیلی مستند تاثیرگذاری بود.

خداحافظی

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 /۱۳۵ روز خوب

این روزا همه چی خوبه،
از لحاظ تغذیه و خواب، بعد از ماه رمضان، یه مقداری ناظم شده برنامم.

خداحافظی

آسمان / 27 شهریور / 236 روز

آره راست میگی بعد ماه رمضان واقعا دوباره برنامه ها داره منظم میشه . خداروشکر
ورزش گریز/ فروردین 00 / 35 روز خوب
ماه رمضون اگر خدا ما رو بغل کرد و دستمون رو گرفت، الان حقه که ما دست خدا رو ول نکنیم. اگر خدا به ما اقبال کرد اون موقع، الان ما نباید پشت کنیم.
خدا همراه ما مانده و باید سرمست باشیم از این یاور قوی

خوش آمد میگم به همه سربازهایی که ماشاالله برا خودشون یه پا فرمانده اند 303
مهم نیست چند روزه ای
تا موقعی که تلاش میکنی یعنی زنده ای
داری دست و پا میزنی و هنوز غرق نشدی و این یعنی امید

دنبال راه موفقیتی؟! موفقیت همین دست و پا زدن ه
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 /۱۳۶ روز خوب

(1400 ارديبهشت 27، 15:03)ورزش گریز نوشته است: ورزش گریز/ فروردین 00 / 35 روز خوب
ماه رمضون اگر خدا ما رو بغل کرد و دستمون رو گرفت، الان حقه که ما دست خدا رو ول نکنیم. اگر خدا به ما اقبال کرد اون موقع، الان ما نباید پشت کنیم.
خدا همراه ما مانده و باید سرمست باشیم از این یاور قوی

خوش آمد میگم به همه سربازهایی که ماشاالله برا خودشون یه پا فرمانده اند 303

دقیقا موافقم.

خداحافظی

به نام خداوند جهان آفرین
امروز روز 26 هست. روزی که وسوسه ای کوچک در من درحال شعله افکندن بود اما سریع آن را خاموش کردم. با چه چیزی؟ با به خاطر آوردن مهربانی بی وصف خداوند و دیدن مهربانی او در عالم طبیعت و دنیای فعلی. یعنی با سلاح ایمان، آتش را خاموش کردم. اشاره می کنم که ایمان و تقوا در کنار هم معنادارند. نمی توانید یکی را نداشته باشید و ادعا کنید دیگری را دارید. مثل امواج الکترومغناطیس که دو موج الکتریکی و مغناطیسی که عمود بر هم هستند در خلا حرکت می کنند (گرچه این امواج به صورت فوتون هم هستند یعنی ذره هم منتقل می کنند و هم موج هستند و هم ذره). البته منظورم این نبود که ایمان و تقوا موج الکترومغناطیسی اند. بلکه خواستم وابستگی به یک دیگر را مثال بزنم. من هیچ گاه به دیگران چه مرد چه زن در خیابان نگاه نمی کنم و معمولا آدم ها را blur میبینم. اما اگر کسی کاری با من داشته باشد، فقط در حد اینکه کارش را راه بندازم او را میبینم و نه قضاوتی می کنم و نه با دید بد و گناه آلود به کسی نگاه می کنم.
ماه رمضان امسال، مرا ساخت. توانستم چیزهایی را درک کنم که قبلا اصلا ممکن نبود. یک نکته جدید امروز می گم.
خودارضایی فی نفسه، ظلم به خود هست. تا اینجا را همه می دانیم. اگر توبه کنیم بخشیده می شود. این هم از رحمانیت خداست. بسیار خب. اما خودارضایی چه اتفاقی برای شما رقم می زند؟ این عمل، مثل شکستن یک سد بزرگ هست که ناگهان سیلی عظیم، تمام خوبی ها و لذت ها را ویران می کند. سیل فرو می نشیند و فقط ویرانه بر جای مانده است. ویرانه ها چه چیزهاییست؟ عرض می کنم.
شما با یک عمل خودارضایی، حدود چند ثانیه لذت جسمی (که اصلا هم اگر دقت کنیم لذت ندارد) می برید. در فیزیولوژی این عملکرد، هورمون دوپامین فراوانی در مغز تولید می شود و شما احساس ارضا خواهید کرد و تا اینجا، هم با اینکه گناه مرتکب شدید و به خود آسیب وارد کردید همان شکستن سد هست. (در ادامه اشاره می کنم چرا به خود آسیب زدید با این یک عمل). اما وقتی لذت تمام شد، سیل غرور، خودخواهی و خودپسندی، عدم توجه به نیاز های دیگران (مثلا مستمندان و فقیران)، عدم توجه به راز و نیاز با خداوند و عبادت شایسته، رخوت و بی حالی و سستی در امور روزانه، عدم گرایش به انجام کار نیک زیرا که انرژی آن را ندارید و حال و حوصله ای برای شما باقی نمانده است، عدم گرایش به خود سازی و رفع و پاک سازی روح و تعالی بخشیدن به آن، احساس ناامیدی و خلا در زندگی، از همه مهمتر دور شدن از خداوند زیرا که به شدت خود را از او و مهربانی اش دور می کنید. با این حال، با یک توبه، همه چیز درست می شود مثلا با توبه، انگار سد نشکسته است. اما اثرات ویرانه ها طول می کشد تا دوباره باز سازی شوند. مثلا دولت باید هزینه کند ساختمان سازی کند و ویرانه ها را جمع کند و این هم چنین هست و شما باید هزینه هایی بپردازید و ویرانه ها را پاک سازی کنید. هزینه هایی مانند تحمل سختی هایی که در ادامه زندگی مواجه می شوید، تحمل رنج و بردباری و تلاش برای خودسازی و ....

چرا خودارضایی به جسم و روح آسیب می زند؟ زیرا خودارضایی فقط و فقط و فقط، ترشح فراوان هورمون دوپامین هست و هیچ انرژی به جسم نمی دهد و تمام انرژی جسمی را تخلیه می کند. اسم منی را گذاشتم "آب حیات" زیرا در آن، حیات بالقوه ملیاردها انسان قرار دارد که فقط یکی از آن ها می تواند خود را به یک تخمک برساند و یک انسان متولد کند. اما شما آب حیات را هدر می دهید و نام آن اسراف است. شکر نعمت، نعمتت افزون کند و کفر نعمت از کفت بیرون کند. خودارضایی یعنی اسراف و کفر نعمت جنسی، و بوده اند کسانی که در اثر خودارضایی، آسیب های جنسی دیده اند مانند بیماری شایع زود انزالی. پس به جسم هیچ گونه سودی نمی رسد. تمام نوسان های نورانی روح را نیز، به هم می زند. کیفیت روح برایمان قابل درک نیست چرا که علم آن نزد خداست. اما با خودارضایی، آزادی روح سلب شده و انگار زندانی می شود. زندانی شهوترانی. و این روح هست که به جسم انرژی می دهد. وقتی شما امید به زندگی و کار نیک دارید، نفس و باطن شما (که خود شمایید و در قالب روح (که از آن خداست) و درک و اراده و آگاهی دارید) به جسم بال و پر می دهد تا با انرژی حرکت کند. دیدید کسانی که نه دست دارند نه پا ولی با چه امید و اشتیاقی کار می کنند؟ (یک نمونه واقعیش رو دیدم). وقتی انرژی روح را از بین ببرید، دیگر جسم هم توانی نخواهد داشت که حرکت کنند. مانند گوشتی بدبو بر زمین خدا، قرار خواهید داشت.

اما رابطه جنسی واقعی و شرعی و اسلامی و در چارچوب خانواده با همسر قانونی و شرعی، نوعی عبادت هست و خداوند بسیار خوشحال می شود. استفاده درست از نعمت و چنین کاری نیک و پسندیده هست. پس روح را جلا می دهد و فوق العاده انرژی روحی می دهد و جسمتان هم در تبعیت از روح، پر انرژی خواهد شد.

یک تجربه را عرض می کنم. چرا میگویم وقتی آب حیات را در راه گناه بدهیم انرژی از دست می رود ولی از راه رابطه جنسی شرعی، انرژی فوق العاده ای می دهد؟ من این را روی خودم قبلا آزمایش کردم (در زمانی که دنبال کشف حقایق جهان و آفرینش و خداوند بودم) که مواقعی که شهوت غلبه می کرد (ولی ایمانم هنوز ضعیف بود چون اصلا نمی دانستم از چه راهی می توانم وجود خدا را برای خودم اثبات کنم زیرا گناهان مرا سیاه کرده بودند.) و دست به این عمل میزدم بعدش عذاب وجدان بسیار شدیدی داشتم (گرچه خیلی وقت پیش حتی افتخار هم میکردم خودارضایی میکردم و وجدان من خاموش بود اما وقتی در مسیر کشف حقایق خداوندی حرکت کردم کم کم بیدار شدم). بعد از عذاب وجدان برای اینکه انرژی جسمی را دوباره بازیابی کنم رفتم تمام موادی که در اثر خروج منی دفع می شوند رو به صورت داروهای مکمل خریدم و خوردم (مانند زینک و مولتی ویتامین و ...) اما به هیچ وجه انرژی جسمی پیدا نمی کردم (شاید فقط یک ذره). اما وقتی توبه می کردم و غسل می کردم و به عبادت روی می آوردم و اشک می ریختم و گریه می کردم، آن گاه انرژی جدیدی در وجودم فراهم شد که دوست داشت دوباره با نفس بجنگد و کار های نیک کند و ادامه دهد. ایینقدر این سلسله تکرار شد تا رذایل اخلاقی ام را شناختم و در سایه توبه، این آثار تربیتی در من پدیدار گشت.  باز هم جلوتر رفتم و ایمانم به خداوند یکتا (خصوصا در این ماه مبارک رمضان) فوق العاده زیاد شد طوری که در پست های گذشته ام اشاره کردم، که:

برگ درختان سبز در نظر هوشیار | هر ورقش دفتریست معرفت کردگار

و تاکنون لطف خداوند شامل حالم شده که تا کنون پاک ماندم و ادامه می دهم.

تا گفتن تجربه دیگر و به شرط حیات.
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 /۱۳۷ روز خوب

خداحافظی

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 /۱۳۸ روز خوب

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان