نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

اللَّهُ الَّذِي

خَلَقَ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ وَمِنَ الْأَرْضِ مِثْلَهُنَّ يَتَنَزَّلُ الْأَمْرُ بَيْنَهُنَّ لِتَعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ وَأَنَّ اللَّهَ قَدْ أَحَاطَ بِكُلِّ شَيْءٍ عِلْمًا﴿۱۲﴾
خدا همان كسى است كه هفت آسمان و همانند آنها هفت زمين
آفريد فرمان [خدا] در ميان آنها فرود مى ‏آيد تا بدانيد كه خدا بر هر چيزى تواناست و به راستى دانش وى هر چيزى را در بر گرفته است (۱۲)

متاسقانه حدیث تفسیر نداشت و تو اینترنت سرچ کردم ایه اخر سوره طلاق اشاره شده به هفت اسمان و هفت زمین
چقدر جالب من تا حالا نمیدونستم 53258zu2qvp1d9v 302
نقل قول: اول این که ما باید همیشه مراقب باشیم.

چون احتمال لغزش وجود داره.
حتی بعد از چند سال پاکی احتمال برگشت به خ.ا های شدید و سریالی وجود داره.
صددر صد همین طوره داداش واقعا هیچ گاه نباید از نفس غافل شد 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله خدا به هممون توفیق پاک بودن را عطا کنه

نقل قول: اما توی مسیر پاکی تغییراتی رو احساس می کنیم.
مثلا بعد از یک هفته معمولا درگیری ذهنیمون کمتر میشه نسبت به خ.ا.
بعد از یک ماه چهل روز، احساس نیاز کمتری می کنیم نسبت به خ.ا.
و بعد از چند ماه هم کلا میشه برای خ.ا جایگزین پیدا کرد. یعنی دیگه اثری ازش وجود نداره.
Khansariha (69) یه خبر واقعا خوب و عالی

نقل قول: البته به شرطی که موارد پاکی رعایت بشه.
مثلا کنترل نگاه و ذهن و نماز و ...
و البته افسردگی و استرس و ناراحتی بیرونی هم وجود نداشته باشه. چون این ها ما رو سوق میدن سمت خ.ا.
مثلا کسی که ارتباط خوبی با خانواده ندارن، هر شب بحث و دعا داره باهاشون، کارش سخت تره.
دقیقا همین طور هست ولی خوب باید کسی که تو این شرایط هست سعی کن برنامه های ویژه ای داشته باشه برای مقابله با نفسش 53258zu2qvp1d9v
مثلا من وقتایی که دلم میگیره میرم تو هوای ازاد قدم میزنم Khansariha (69)
یا سعی میکنم تو مسائل خونه زیاد دخالت نکنم خوب قبلا زیاد دخالت میکردم و ضررش هم دیدم الان به لطف خدا کلا سعی میکنم دخالت نکنم 53258zu2qvp1d9v 302
داداش جان خدا حفظت کنه راهنمایی هات برامون چراغ راه هست ان شاءالله همیشه پاک و سلامت باشی 53

ترك خصلتى موجود به خاطر خصلتى كه وعده داده شده است‏

2- سكونى از امام صادق (ع) و او از پدرانش نقل مى‏كند كه پيامبر خدا (ص) فرمود: خوشا به حال كسى كه شهوتى موجود و آماده را به خاطر وعده (ثواب و عقاب) كه نديده است، رها كند.
بسم الله الرحمن الرحیم

امروز روز 13 مبارزه با هوای نفس و وسواس خناس است. سپاس خدای را که تا اینجا وسواس خناس را شکست دادم و با کمک و هدایت الهی، از این به بعد هم شکست خواهم داد.
(1400 مرداد 10، 13:45)یا باب الحوائج نوشته است:
اللَّهُ الَّذِي

خَلَقَ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ وَمِنَ الْأَرْضِ مِثْلَهُنَّ يَتَنَزَّلُ الْأَمْرُ بَيْنَهُنَّ لِتَعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ وَأَنَّ اللَّهَ قَدْ أَحَاطَ بِكُلِّ شَيْءٍ عِلْمًا﴿۱۲﴾
خدا همان كسى است كه هفت آسمان و همانند آنها هفت زمين
آفريد فرمان [خدا] در ميان آنها فرود مى ‏آيد تا بدانيد كه خدا بر هر چيزى تواناست و به راستى دانش وى هر چيزى را در بر گرفته است (۱۲)

متاسقانه حدیث تفسیر نداشت و تو اینترنت سرچ کردم ایه اخر سوره طلاق اشاره شده به هفت اسمان و هفت زمین
چقدر جالب من تا حالا نمیدونستم 53258zu2qvp1d9v 302

فکر می کنم خداوند به کل کیهان یا گیتی که همه کهکشان ها در آن هست ، ارض نام برده و آن چیزی که ورای آن است را سماء. البته در این آیه. اونوقت 7 تا زمین و سماء خلق کرده که گیتی ما مرکز همشون هست و به سمت تکامل میره. البته این ها برگرفته از سخنان آیت الله مرتضی رضوی هست که در کتابهاشون به بررسی این موارد از طریق احادیث و قرآن پرداخته بدون اینکه نظر شخصی خودش رو دخیل کنه.
نقل قول: بسم الله الرحمن الرحیم

امروز روز 13 مبارزه با هوای نفس و وسواس خناس است. سپاس خدای را که تا اینجا وسواس خناس را شکست دادم و با کمک و هدایت الهی، از این به بعد هم شکست خواهم داد.
سلام مجدد داداش گلم ماشاءالله داداش جان Khansariha (69)
داداش از حال و هوای بودن با خدا برامون بگو قربونت 53258zu2qvp1d9v
داداش مشغول چه کاری هستی به سلامتی من شناختی ازتون ندارم متاسفانه Hanghead

نقل قول: فکر می کنم خداوند به کل کیهان یا گیتی که همه کهکشان ها در آن هست ، ارض نام برده و آن چیزی که ورای آن است را سماء. البته در این آیه. اونوقت 7 تا زمین و سماء خلق کرده که گیتی ما مرکز همشون هست و به سمت تکامل میره. البته این ها برگرفته از سخنان آیت الله مرتضی رضوی هست که در کتابهاشون به بررسی این موارد از طریق احادیث و قرآن پرداخته بدون اینکه نظر شخصی خودش رو دخیل کنه.
چه جالب یعنی اسمانی که ما میبینیم هم جزو زمین هست 
1
واقعا جهان خیلی بزرگه و بشر حالا حالا ها زمان میخواد تا بتونه بیشتر دربارش بدونه 128fs318181
خیلی ممنونم داداش جان از توضیح خوبتون Gol
(1400 مرداد 10، 17:47)یا باب الحوائج نوشته است:
نقل قول: بسم الله الرحمن الرحیم

سلام مجدد داداش گلم ماشاءالله داداش جان Khansariha (69)
داداش از حال و هوای بودن با خدا برامون بگو قربونت 53258zu2qvp1d9v
داداش مشغول چه کاری هستی به سلامتی من شناختی ازتون ندارم متاسفانه Hanghead

نقل قول: فکر می کنم خداوند به کل کیهان یا گیتی که همه کهکشان ها در آن هست ، ارض نام برده و آن چیزی که ورای آن است را سماء. البته در این آیه. اونوقت 7 تا زمین و سماء خلق کرده که گیتی ما مرکز همشون هست و به سمت تکامل میره. البته این ها برگرفته از سخنان آیت الله مرتضی رضوی هست که در کتابهاشون به بررسی این موارد از طریق احادیث و قرآن پرداخته بدون اینکه نظر شخصی خودش رو دخیل کنه.
چه جالب یعنی اسمانی که ما میبینیم هم جزو زمین هست 
1
واقعا جهان خیلی بزرگه و بشر حالا حالا ها زمان میخواد تا بتونه بیشتر دربارش بدونه 128fs318181
خیلی ممنونم داداش جان از توضیح خوبتون Gol

خیلی ممنون. والا تنها چیزی که می تونم بگم اینه که من یک پزشک عمومی هستم. حال و هوای بودن با خداوند هم معنا بخش زندکی هست و بسیار خوب کننده حال. من نمیدونم چرا عده ای ناخداباور هستند درصورتی که واقعا به هرچه می نگریم خدا رو میشه دید. مثلا اینکه یک سلول چگونه ازDNA پروتئنین می سازد یک کارخانه فوق العاده پیشرفته و در ابعاد سلولی. اینکه یک سلول چقدر قشنگ زنده هست. اگر همه مردم دنیا جمع بشن و بتوانند یک بخش از DNA را بسازند چه طوری می توانند کروموزوم بسازند؟ چگونه می توانند 23 کروموزوم جفت (46) تا بسازند که ملیون ها ژن داشته باشند. اگر هم بسازند باز هم هنوز موجود زنده نساختند. چگونه یک سلول شروع به زندگی می کند. فکر می کنم روح، سلول را به فعالیت وادار می کند تا فعال باشد و زندگی کند. روح نباتی، روح حیوانی و روح انسان که از همه برتر هست. انسان می تواند کامپیوتر را خلق کند تا پردازش کند مانند هوش مصنوعی. اما زندگی نمی کند. فقط بر اساس حرکت الکترون ها، کار می کند یه چیزی شبیه مغز انسان. اما مغز انسان یک جسم است و بدون روح نمی تواند زنده باشد. پس هوش مصنوعی هم زنده نیست. ببینید خداوند چقدر قدرت خودش را از کوچکترین چیزها تا بزرگترین چیز ها به نمایش گذاشته.
مشکل انسان اینه تا چیزی را با چشم خودش نبینه باور نمیکنه. اما بهشت و جهنم واقعی هستند و خیلی واقعی تر از این دنیا. ما همه خوابیم و وقتی بیدار می شویم که بمیریم!
به به داداش جان خیلی عالی ان شاءالله تو تمام مراحل زندگی موفق باشین Khansariha (8)
خداروشکر که این توفیق نصیبتون شده که با درمان مردم ثواب جمع کنید برای آخرت
ان شاءالله خیر دنیا و آخرت را ببینید برادر Khansariha (18)
چقدر زیبا توصیف کردی داداش جان 53
واقعا اگر همه ما آدم ها تو هر شغلی که هستیم خدا را با تمام وجود درک کنیم و حسش کنیم دیگه جهان میشه یه بهشت زمینی 128fs318181
واقعا از توصیفتون لذت بردم همین طور هست داداش واقعا وقتی ادم نگاه میکنه به این همه رشته عصبی این نظم که تو بدن انسان هست و ایین نظم نظام هستی باید قبول کنیم یه سازنده قادر و توانا داره پس بهشت و جهنم هم هست 128fs318181 Gol
وقتی میفهمیم میلیارد ها ادم اومدن و رفتن ولی اثر انگشت هاشون یکی نبوده چگونه به قدرت خدا ایمان نداشته باشیم 302
واقعا توصیفتون عالی بود داداش جان ehteram
خدا حفظتون کنه 53
خوشحالم که خدا توفیق هم صحبتی با شما را نصیب بنده کرد 63
(1400 مرداد 10، 18:06)یا باب الحوائج نوشته است: به به داداش جان خیلی عالی ان شاءالله تو تمام مراحل زندگی موفق باشین Khansariha (8)
خداروشکر که این توفیق نصیبتون شده که با درمان مردم ثواب جمع کنید برای آخرت
ان شاءالله خیر دنیا و آخرت را ببینید برادر Khansariha (18)
چقدر زیبا توصیف کردی داداش جان 53
واقعا اگر همه ما آدم ها تو هر شغلی که هستیم خدا را با تمام وجود درک کنیم و حسش کنیم دیگه جهان میشه یه بهشت زمینی 128fs318181
واقعا از توصیفتون لذت بردم همین طور هست داداش واقعا وقتی ادم نگاه میکنه به این همه رشته عصبی این نظم که تو بدن انسان هست و ایین نظم نظام هستی باید قبول کنیم یه سازنده قادر و توانا داره پس بهشت و جهنم هم هست 128fs318181 Gol
وقتی میفهمیم میلیارد ها ادم اومدن و رفتن ولی اثر انگشت هاشون یکی نبوده چگونه به قدرت خدا ایمان نداشته باشیم 302
واقعا توصیفتون عالی بود داداش جان ehteram
خدا حفظتون کنه 53
خوشحالم که خدا توفیق هم صحبتی با شما را نصیب بنده کرد 63

بسیار خوشحالم که با یک مومن دیگر صحبت می کنم. زیرا بهترین دوستان من، مومنان هستند که در مسیر حقیقت حرکت می کنند Confetti Confetti 
بله خدا رو شکر یکی از توفیقات زندگی من کمک به انسان هاست که واقعا لذت می برم از این کار. متاسفانه من زمانی به سمت حقیقت حرکت کردم که اواخر دوران دانشجویی بودم اما از دوران بلوغ، معتاد به عمل زشت خودارضایی شده بودم و متوجه شدم که کار ناپسندی هست اما ادامه می دادم چون به علت ترشح دوپامین فراوان، معتاد شده بودم. ترک یکبارش نیاز به ایمان داشت. پس شروع کردم به اینکه حرکت کنم به سمت اینکه حقیقت چیست و خداوند لطفی شامل حال بنده کرد که مرا در این مسیر انداخت. حالا مبارزه با وسواس خناس، راحت تر از گذشته هست. البته گاهی وقت ها واقعا اذیت می کنه وسواس خناس. قبلا هم گفتم اگه شیطان جسم بود، خفش می کردم Khansariha (13)  اما با نماز و عبادت میشه خفش کرد واقعا Confetti 
ان شاالله بتونم بدون لغزش در این مسیر باشم. واقعا اگر خداوند کمکم نکنه به هیچ وجه نمیتونم. من بدون کمک و حمایت خداوند یکتا، هیچی نیستم.

نوبت شماست از خودتان کمی صحبت کنید 53 53 49-2 49-2 49-2 49-2
محب صادق / 31 خرداد /42روز خوب

الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة مولانا و مقتداتا امیرالمؤمنین و ائمة المعصومین علیهم السلام

سلام به دوستان.
اعیاد گذشته تون مبارک.

خوشحالم از :
- برگشت جناب عاشق؛ داداش هیچ معلوم ه کجایی؟! این رسمش نیست، خاطر خواه کنی و بری دنبال کارت. ما رو دور ننداز 302
- پاکی های مداوم سرباز و دیوار. خیلی عالی، خدا کمکتون کنه Confetti  همینجا میخوام یه جشنی براتون بگیرم.  بقیه کجان؟!  چرا اینقدر ریزش داریم؟

- اضافه شدن برادر باب الحوائج؛ ماشالله زبل خانی هستی برا خودت Gigglesmile

برادر سرباز، حرف خیلی خوبی زدی راجع به اثر ایمان واقعی در ترک گناه. با چیزهای دم دستی، خیلی نمیشه دووم آورد. باید رفت سراغ شاه کلید. چون که صد آمد، نود هم پیش ماست. با 40 و 50،شاید بشه؛ شاید هم نشه. بشه هم، لب مرزی رد کردیم و دوباره گیر میکنیم بالاخره
مهم نیست چند روزه ای
تا موقعی که تلاش میکنی یعنی زنده ای
داری دست و پا میزنی و هنوز غرق نشدی و این یعنی امید

دنبال راه موفقیتی؟! موفقیت همین دست و پا زدن ه
Golداداش سرباز الله Gol
قربونت داداش جان لطف داری ان شاءالله بتونم مومن واقعی بشم خیلی فاصله دارم با مومن های واقعی 53258zu2qvp1d9v
شما عزیزم مومن واقعی هستی گل داداش خدا خیرتون بده تو این شرایط کرونایی دارین خدمت میکنید ان شاءالله با حضرت امام حسین علیه السلام محشور بشید 302
فدات داداش جان همین که انسان بفهمه کارش اشتباهه و برگده واقعا توفیق میخواد 53258zu2qvp1d9v
خداوند توفیق توبه را به هرکسی نمیده ان شاءالله بتونیم از این توفیق استفاده کنیم و با شیطان و نفسمون مبارزه کنیم 2uge4p4
چقدر زیبا فرمودی داداش جان واقعا باید با ایمان کامل رفت به جنگ با نفس و شیطان دست خالی نمیشه جنگید باید تقویت کنیم ان شاءالله ایمان را Khansariha (69)
ان شاءالله با توکل به خدا و تقیوت بیشتر روحمون در مبارزه با خواسته های نفسمون میتونیم بر شیطان غلبه کنیم ان شاءالله Khansariha (18)
خیلی خوشحال دوستانی مثل شما دارم ان شاءالله هر جا هستین زیر سایه اقا امام رضا علیه السلام باشید 302
خوب از خودم بگم من متاسفانه مدتی هست درگیر این عمل زشت هستم و در حال مبارزه با نفس و شیطان و بنده تحصیلاتم تا پیش دانشگاهی ادامه داشت و بعد از اون به دیگه ادامه ندادم نزدیک به دوسال زمان از دستم رفت ولی خوب شکر خدا با معافیت جبران شد(به علت پارگیه شبکیه چشم)وخداروشکر نزدیک به سه سال تو کاینت سازی کار کردم و مطالبی یاد گرفتم ولی خوب متاسافانه دوباره بیکار شدم و به لطف خدا در حال خود سازی
و در خدمت شما عزیزان هستم 302
ببخشید زیاد شد معذرت میخوام عزیز برادر 53

Golداداش محب صادقGol
ماشاءالله داداش به روز های عالیت 2uge4p4
ان شاءالله همیشه زیر پرچم حضرت علی علیه السلام باشید و ان شاءالله جزو یاران حضرت مهدی ارواحنا فدا باشید داداش جان Khansariha (18)

نقل قول: - اضافه شدن برادر باب الحوائج؛ ماشالله زبل خانی هستی برا خودت [تصویر:  gigglesmile.gif]
فدات داداش جان عزیز دلی 2uge4p4
پس چی فکر کردی داداش تازه الان اسفناج هم خوردم شدم ملوان زبل Gigglesmile
داداش جان از حس و حال خودت برامون بگو مشغول چه کاری هستی الان به سلامتی اوضاع خوبه الحمدالله 302
(1400 مرداد 10، 20:26)یا باب الحوائج نوشته است: Golداداش سرباز الله Gol
قربونت داداش جان لطف داری ان شاءالله بتونم مومن واقعی بشم خیلی فاصله دارم با مومن های واقعی 53258zu2qvp1d9v
شما عزیزم مومن واقعی هستی گل داداش خدا خیرتون بده تو این شرایط کرونایی دارین خدمت میکنید ان شاءالله با حضرت امام حسین علیه السلام محشور بشید 302
فدات داداش جان همین که انسان بفهمه کارش اشتباهه و برگده واقعا توفیق میخواد 53258zu2qvp1d9v
خداوند توفیق توبه را به هرکسی نمیده ان شاءالله بتونیم از این توفیق استفاده کنیم و با شیطان و نفسمون مبارزه کنیم 2uge4p4
چقدر زیبا فرمودی داداش جان واقعا باید با ایمان کامل رفت به جنگ با نفس و شیطان دست خالی نمیشه جنگید باید تقویت کنیم ان شاءالله ایمان را Khansariha (69)
ان شاءالله با توکل به خدا و تقیوت بیشتر روحمون در مبارزه با خواسته های نفسمون میتونیم بر شیطان غلبه کنیم ان شاءالله Khansariha (18)
خیلی خوشحال دوستانی مثل شما دارم ان شاءالله هر جا هستین زیر سایه اقا امام رضا علیه السلام باشید 302
خوب از خودم بگم من متاسفانه مدتی هست درگیر این عمل زشت هستم و در حال مبارزه با نفس و شیطان و بنده تحصیلاتم تا پیش دانشگاهی ادامه داشت و بعد از اون به دیگه ادامه ندادم نزدیک به دوسال زمان از دستم رفت ولی خوب شکر خدا با معافیت جبران شد(به علت پارگیه شبکیه چشم)وخداروشکر نزدیک به سه سال تو کاینت سازی کار کردم و مطالبی یاد گرفتم ولی خوب متاسافانه دوباره بیکار شدم و به لطف خدا در حال خود سازی
و در خدمت شما عزیزان هستم 302
ببخشید زیاد شد معذرت میخوام عزیز برادر 53
دوست خوب من 302 . دوست داشتم متن ات تموم نمیشد خیلی خوشحالم که در راه خدا تلاش می کنی 49-2 49-2
ان شاالله همگی مومن حقیقی شویم. بله واقعا خدا توفیق توبه و مسیر حق رو به هرکسی نمی ده. من قشنگ حس میکردم. قبلا که در سیاهی های زندگیم بودم خصوصا در دوران دانشجویی، هر روز که میگذشت وضعیت بدتر می شد و شده بودم مصداق "یخرجهم من النور الی ظلمات". خدا دستم رو گرفت. ان شاالله خدا دست همه کسانی که در ته قلبشون چیزهای خوبی مونده بگیره و هدایتشون کنه. میدونی دنیا آدم ها رو آلوده می کنه. خیلی لذت بخشه وقتی در مسیر خدا حرکت می کنی. من به عنوان کسی که تازه قدم در این راه بی نهایت گذاشته، همین اولش انگار نوری بر زندگی من تابیده. دیگر اعصابم خورد نیست. دیگر اطرافیان از من بیزار نیستند. قبلا همه از من بیزار بودند. مرا موجودی خودخواه و سیا میدیدند. بله خودارضایی مرا اینگونه ساخت. چون این انرژی منفی، روح را تاریک می کرد. خیلی بحث های فلسفی رو دوست دارم چون ته ته همشون به خداوند یکتا می رسه. خداوندی که هرچقدر بیشتر در مسیرش می ری بیشتر خوشحالت می کنه. نکته جالبش اینه که این حرکت به سمت خدا نه سودی برای خدا داره و نه زیانی، و این حرکت اینقدر خدا رو خوشحال می کنه که این خوشحالی باعث میشه خودت کیف کنی و باز هم نیازمند شکری دیگر هست که اینقدر حالت خوب میشه و باز هم بیشتر به سمتش حرکت می کنی و باز هم خدا بهت محبت می کنه و باز هم شکری دیگر. در این مسیر حوادث و بلایایی پیش می یاد و میدونم که خدا خیلی آزمایش میکنه ایمان رو. و امیدوارم ما که تازه وارد این مسیر می شویم، بتوانیم تحمل مصیبت های زندگی رو داشته باشیم و درجا نزنیم و وجودمون رو برای خداوند یکتا خالص کنیم.

بله کلید یکباره ترک نه تنها خودارضایی بلکه همه گناهان، ایمان واقعی هست. من ادعایی ندارم در این زمینه ولی خوشحالم که در این مسیر در حرکت هستم. از خدا یاری میخواهیم که کمک کند لغزش نکنیم.
حالا به نظر میاد گروه داره گرم میشه چقدر صحبت های قشنگی رد و بدل میشه Confetti Confetti 
یقین دارم از برکات وجود باب الحوائج هست که به تازکی سرپرست اینجا شدن 49-2 49-2 49-2 49-2 53 53
سلام.

نقل قول: سلام داداش جان اقا خیلی ارادت داریم ماشاءالله 9 روز خوب دقیقا مثل خودم ان شاءالله که با هم بریم قله های پاکی را یکی پس از دیگری طی کنیم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

مخلصم.
ان شاء الله.

نقل قول: ماشاءالله داداش جان واقعا اسمت هم خیلی عالیه باید جلوی نفسمون بایستیم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

متشکرم.

نقل قول: داداش جان کیف احوال از خودت برامون بگو فدات این روزا مشغول چه کاری هستی داداش جان [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

در تلاش برای اندکی بهتر بودن.

نقل قول: من که تو کانون هستم و یا از شدت گرما میرم یه دوش اب یخ میگیرم

هم خنکم میشه هم شیطون فراری میشه [تصویر:  gigglesmile.gif]

خیلی هم عالی. سلامت باشی.

نقل قول: چه کار خوبی.
به نظرم خوبه یه سقفی برای این برنامه تعیین کنی.
مثلا بگی تا پایان مرداد برنامه من این باشه، بعدش اگر لازم بود تغییری توی برنامه ایجاد می کنم، اگر نه که همین برنامه رو ادامه میدم.

بازه هم میتونه خوب باشه. فعلا نمیخوام بیشتر از یه روز به کارهام فکر کنم واسه همین بازه طولانی خاصی تعیین نکردم، و فقط شب ها یه بررسی انجام میدم.
یه چشم اندازی هست، ولی درگیرش نیستم.

نقل قول: چون ممکنه تغییراتی توی زندگیت اتفاق بیافته و نیاز باشه براشون فکری بکنی.
ما خیلی وقت ها به خاطر تغییرات می شکنیم. مثلا وقتی یکی از دوستان نزدیکمون بره شهر دیگه یا خارج از کشور و از ما دور بشه.
این تغییر ما رو سوق می ده سمت شکست،
می شکنیم و سریالی می شیم، بعد از دو سه هفته عادت می کنیم، بر می گردیم به مسیر پاکی،
تا وقتی که بعد از یک سال این دوست برگرده، در کمال تعجب باز هم به احتمال زیاد ما می شکنیم،

چون تغییرات رو نمی تونیم مدیریت کنیم.

نمی دونم موافق هستی یا نه؟

بله، موافقم. اصلی ترین چیز نحوه مدیریت شرایط هست.

دیوار / 1 مرداد / 10 روز خوب

<audio controls src='http://dl.bir-music.com/Archive/Album/Ravi/Ravi%20-%20Khooneh/Ravi%20-%20Khooneh/Ravi%20-%20Khooneh.mp3' volume='50'>Your browser does not support the audio element.</audio>
داداش سرباز الله
قربونت داداش جان منم خیلی دوست دارم حرفای شما ادامه داشته باشه ماشاءالله سرشار از امید هست Confetti
ان شاءالله داداش جان واقعا مومن حقیقی بودن خیلی صفا داره وقتی زندگی اولیای الهی را نگاه میکنیم کلی لذت میبریم که مرگ را رستگاری میدیدن 53258zu2qvp1d9v
ماشاءالله انقدر خوب بودن و دلبسته خدا شده بودن که هر لحظه هر نفسی که میکشیدن هدفشون رسیدن به خدا بوده 49-2
لذت بردن از بحث های معنوی نشانه خلوص قلبه خدا ان شاءالله بهمون توفیق بده در راهش باشیم 49-2
خوب حقیقتا ادم واقعا شرم میکنه وقتی میبینه خدا برای این که ما به سمتش حرکت کنیم کلی منتظره 53258zu2qvp1d9v
خیلی حرفت قشنگ بود داداش جان وقتی ادم نور ایمان به قلبش بتابه این نور را اطرافیان هم جذب میکنن 2uge4p4
صد درصد داداش جان صحبت کردن درباره خدا خیلی خوبه واقعا ادم لذت ببره 53
چقدر زیباست که درباره خدا صحبت کنیم خدایی که بنده هاش را میبخشه 53
خدایی که به خاطر ما شیطانی که کلی عبادت داشت را از درگاه خودش روند 53
واقعا وقتشه به عشق خدا حرکت کنیم Khansariha (69)
ان شاءالله توفیق قدم گذاشتن در راه خدا را داشته باشیم 302
بله داداش سختی های زیادی در راهه ان شاءالله خدا این سختی هارا اسان کنه 63
وقتی اسم سختی میاد یاد حضرت ایوب علیه السلام میفتم
چه صبری داشتن ماشاءالله 53258zu2qvp1d9v
قربونت برم داداش جان من خیلی خوشحالم که کنارتون هستم داداش جان
ممنونم از لطفت برکات وجود شما هست که از وقتی اومدم تو گروه حس خیلی خوبی دارم الحمدالله 302
ان شاءالله خدا حفظتون کند برادر 53
داداش دیوار
ماشاءالله ان شاءالله بریم باهم تا پاکی نهایی
ان شاءالله روز به روز زندگی بهتر و پر از نور خدا باشه 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: در تلاش برای اندکی بهتر بودن.
ان شاءالله همیشه در مسیر حق قدم برداری برادر جان 53
مسیری که لایقش هستی Khansariha (69)
مسیری که زندگی را برامون شیرین تر میکنه 302

نقل قول: خیلی هم عالی. سلامت باشی.
قربونت داداش جان خدا حفظت کنه عزیز دل برادر 302
تبریک میگم بازم 10 روز خوب را ماشاءالله 10 روز به دور از شیطان Khansariha (69)
الحمدالله واقعا شکر خدا 2uge4p4
به مناسب 10 روز پاکی داداش دیوار بفرمایید شیرینی 2uge4p4 2uge4p4

[تصویر:  capturehhfhfgfghfghfghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh_eine.png]

شیرنی با پروتکل 4chsmu1
سلام دوستان گلم ان شاءالله حالتون خوب باشه 302
روزمون را با صلوات بر حضرت محمد صلوات الله علیه آغاز میکنیم 53
[تصویر:  _rchd.gif] 
1Gol- مقدام بن شريح بن هانى از پدرش نقل مى‏كند كه گفت: در جنگ جمل يك نفر اعرابى! بلند شد و گفت: يا امير المؤمنين! آيا مى‏گويى خداوند يگانه است؟ مردم به او حمله كردند و گفتند: اى اعرابى آيا نمى‏بينى كه امير المؤمنين در چه حالى از دل‏مشغولى است؟ امير المؤمنين فرمود: رهايش كنيد، آنچه اين اعرابى مى‏خواهد همان است كه ما از اين قوم مى‏خواهيم. سپس گفت: اى اعرابى! سخن گفتن از اينكه خدا يكى است چهار قسم است، دو قسم آن بر خدا جايز نيست، ولى دو قسم آن را مى‏توان بر خدا ثابت نمود، آن دو قسمى كه جايز نيست اين است كه شخص بگويد:Gol

Golخدا يكى است و منظور از لحاظ شمارش و عدد باشد، اين جايز نيست، چون چيزى كه دوّمى ندارد داخل در باب اعداد نيست، آيا نمى‏بينى كه هر كس بگويد: خداوند سوّمى از سه تاست كافر شده است؟ همچنين اگر بگويد: خدا يكى از مردم است و منظور او نوعى از جنس باشد اين نيز روا نيست، چون تشبيه است و پروردگار، برتر از آن است.Gol
Golو اما دو وجهى كه جايز است، سخن شخص است كه بگويد: خدا يكى است و در ميان موجودات مانند ندارد، پروردگار ما چنين است و نيز سخن شخص كه بگويد:Gol
Golخداوند از نظر معنا يكى است و منظورش اين باشد: خدا نه در وجود و نه در عقل و نه در وهم قابل قسمت نيست، پروردگار ما چنين است. Gol

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان