نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

سلام خدمت بزرگواران گروه
خیلی ممنون از باب الحوائج که بابی به سوی گلستان در گروه باز کردند. باب حدیث و سخنان نیکو که از سرشت و خلق و منش زیبای ایشون نشات می گیرد.
من، سرباز الله تا امروز توفیق این رو داشتم که 14 روز بدون لغزش سر کنم.
من هر روز بعد از اعلام وضعیت، یک وویس از بزرگان دینی میذارم تا همه فیض ببریم

http://sokhanrani.iranseda.ir//DetailsAl...UE&g=44024
سلام و عرض خدمت داداش خوب و عزیز دل 53
خداقوت برادر جان 53
قربونت برم داداش شما عزیزان باعث شدید که گروه به سمت معنویات حرکت کنه و الحمدالله کلی مزالب خوب و قشنگ از همصحبتی با شما نصیبمون شد 49-2
قطعا یکی از توفیقات دوری از گناه همنشینی با دوستانی صالحی چون شماست 53
چه کار عالی و پسندیده ای داداش جان 302
ان شاءالله حتما گوش میدم 53
خداروشکر بابت پاکیتون داداش جان ان شاءالله پاکیتون پایدار باشه داداش جان 53

به به سخنرانی آقای رفیعی هم هست چه سعادتی 317
سلام.

دیوار / 1 مرداد / 11 روز خوب

یا باب الحوائج جان، متشکرم از لطف و محبتت داداش.   302
یه دنیا ممنون.  303
سلام درود خدا بر داداش دیوار 49-2
ماشاءالله داداش Khansariha (69)

جان اختیار داری ما که کاری نکردیم کار اصلی را شما میکنی که به جنگ با نفس و شیطان رفتی داداش 2uge4p4

صد البته اجرت پیش خدا محفوظه داداش جان ان شاءالله روز به روز پاکی هات بیشتر بشه با توکل به خدا و تلاش خودت 302
داداش دیوار قربونت اگر فرصت کردی برامون بگو این روزا چکارا میکنی برای پاکی چکار میکنی فدات 53
ان شاءالله از امشب عهد نامه پاکی میزاریم تو گروه تا با توکل به خدا با هم بریم جلو Khansariha (8)

Golبسم الله قاصم الجبارین Gol

Golانتقامی سخت از نفسمون میگیریمGol

ما اعضای گروه صراط در محضر خدا و دوستانمان عهد میبندیم که فردا(12مرداد)تحت هر شرایطی ان شاءالله پاکی را حفظ کنیم و به نیت پاکی خودمون و دوستانمون از 1تا10 صلوات میفرستیمGol

1.یا باب الحوائج 10 صلوات Gol

2.Gol
3.Gol
4.Gol
5.Gol
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۲۰۷ روز خوب

یادم باشه که این روزهای پاکی به راحتی و آب خوردن می تونه صفر بشه.
پس بیشتر مراقب نگاه و ذهنم باشم.

چقدر گروه خوب و گرم شده.

امیدوارم فرصتی پیش بیاد که منم بیشتر در بحث های دوستان مشارکت کنم.

نقل قول: - برگشت جناب عاشق؛ داداش هیچ معلوم ه کجایی؟! این رسمش نیست، خاطر خواه کنی و بری دنبال کارت. ما رو دور ننداز [تصویر:  302.gif]

عزیزم من کوچیک شما هستم. لطف داری شما و عزیزی 302
یک ماهی اینترنت دسترسی نداشتم. 303

ما اعضای گروه صراط در محضر خدا و دوستانمان عهد میبندیم که فردا(12مرداد)تحت هر شرایطی ان شاءالله پاکی را حفظ کنیم و به نیت پاکی خودمون و دوستانمون از 1تا10 صلوات میفرستیم[تصویر:  Gol.gif]
1.یا باب الحوائج 10 صلوات [تصویر:  Gol.gif]

2.عاشق فاطمه زهرا ۱۰ صلوات [تصویر:  Gol.gif]
3.[تصویر:  Gol.gif]
4.[تصویر:  Gol.gif]
5.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام برادران صراطی ان شاءالله حالتان خوب باشد و زیرز سایه الطاف حضرت صاحب الزمان باشید Gol
خدارا شکر میکنیم که یک روز دیگر بهمون فرصت داد برای جبران خطاهامون Gol

ان شاءالله بتونیم برای رضایت خدا قدمی برداریم و بر هوای نفسمون غلبه کنیم Gol
روز خود را با ذکر و یاد خدا آغاز میکنیم که خداوند سرچشمه همه خوبی هاست Gol
[تصویر:  _t4f4.gif]

نقل قول: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۲۰۷ روز خوب

یادم باشه که این روزهای پاکی به راحتی و آب خوردن می تونه صفر بشه.
پس بیشتر مراقب نگاه و ذهنم باشم.

چقدر گروه خوب و گرم شده.

امیدوارم فرصتی پیش بیاد که منم بیشتر در بحث های دوستان مشارکت کنم.
سلام برادر جان ان شاءالله حالتان خوب باشه بله دقیقا 53
کنترل نگاه و ذهن رکن اصلی هست 53258zu2qvp1d9v
و چقدر زیبا فرمودن حضرت امام صادق
علیه السلام Gol
شنيدم ابو عبد الله صادق (ع) مى‏گفت: تير نگاه مسموم است و از كمان شيطان‏ پرتاب مى‏شود. چه بسيار نگاه كوتاه كه حسرت طولانى ببار آورده است.
ان شاءالله داداش ما بتونیم از حضور شما بهره مند بشیم و تتوفیق استفاده از حضور شما را داشته باشیمGol
برای نماز خواندن من توصیه خیلی خوبی کردن که تا عمر دارم فراموش نخواهم کرد و شما را دعا خواهم کردGol

Golابو عبيده حذّاء از امام باقر (ع) نقل مى‏كند كه فرمود: خداوند مى‏فرمايد: سوگند به جلال و جمال و ارزش و والايى و برتريم، كه هيچ بنده‏اى خواست مرا بر خواست خود مقدم نمى‏دارد مگر اينكه بى‏نيازى او را در نفسش و همّت او را در باره آخرتش قرار مى‏دهم و او را از تباهى نگه مى‏دارم و آسمان‏ها و زمين را ضامن روزى او مى‏كنم و من به سود او در پشت تجارت هر تاجرى هستم.Gol
چقدر احادیث زیباست 53258zu2qvp1d9v
سلام دوستان.
امروز من در خط مقدم هستم. از همه طرف حملات سنگینی داشتیم اما هنوز سنگر رو حفظ کردم. هنوزم حملات سنگینی داره میشه. روز 15.
سلام داداش سرباز احسنت که مقاومت کردی تا الان ان شاءالله از الان به بعد هم مقاومت میکنی و درس خوبی به شیطان میدی
داداش جان میگم وضو با اب یخ خیلی خوبه قربونت حتما انجام بده چنتا صلوات هم بفرست هدیه کن به حضرت علی علیه السلام ان شاءالله امیر المومنین دستت را میگیره 302 302
آرام بخش دل داغديدگان ( ترجمه مسكن الفؤاد)، ص: 117
بين الدّرجة الى الدّرجة كما بين تخوم الأرض الى العرش و من صبر عن المعصية كتب اللَّه له تسعمائة درجة ما بين الدّرجة الى الدّرجة كما بين تخوم الأرض الى منتهى العرش‏

پيامبر خدا صلّى اللَّه عليه و آله فرمود: «صبر بر سه قسم است: صبر در مصيبت و صبر بر طاعت و صبر از معصيت، پس هر كه بر مصيبت صبر كند تا آن را به بهترين وجه آرامش و تسلى بگذارند خداوند سيصد درجه برايش مى‏نويسد كه ميان هر درجه تا درجه ديگر به اندازه فاصله ميان آسمان و زمين باشد و هر كه بر طاعت صبر كند خداوند برايش ششصد درجه مى‏نويسد كه ميان هر درجه تا درجه ديگر به اندازه فاصله ميان قعر زمين تا عرش باشد و هر كه از معصيت خوددارى و در برابر گناه صبر كند خداوند نهصد درجه از براى او مى‏نويسد كه فاصله ميان هر درجه به قدر فاصله ميان قعر زمين تا انتهاى عرش الهى باشد.»

(1) الكافى، ج 2، ص 91. كنز العمال، ج 3، ص 272
(2) همان گونه كه از حديث فوق استفاده مى‏شود بالاترين درجات صبر، صبر از معصيت است، چون بالاترين اعمال گناه‏ نكردن‏ است و بعد از آن صبر بر طاعت. شايد سر اين كه درجات صبر از معصيت و صبر بر طاعت از صبر در معصيت بالاتر است اين است كه صبر از معصيت و طاعت از روى اختيار مى‏باشد يعنى مى‏تواند گناه كند ولى به خاطر خدا نمى‏كند و نيز مى‏تواند اطاعت و عبادت نكند ولى براى خدا انجام مى‏دهد ولى صبر در مصيبت و بلا اختيارى نيست و چاره‏اى جز صبر ندارد.
خیلی حدیث های قشنگی بود. تونستید در حفظ سنگر به من کمک کنید. اکنون انگار دشمن موقتا آتش بس داده و حالا میتونم نفس بکشم و ان شاالله روز 15 رو تکمیل کنم و برای روز 16 ببینیم چه برنامه ای وجود خواهد داشت.
باب الحوائج، شما محشرید Confetti
ماشاءالله داداش ماشاءالله عزیز برادر ان شاءالله همیشه موفق باشی داداش
میدونی قربونت یه چیز قشنگی فرمودین گفتین باید ایمان را تقویت کنیم من توصیم برای تقویت ایمان روزه یا دائم الوضو بودن هست
واقعا معجزست 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله از فردا زیارت عاشورا میخوانیم برای پاکی دوستان 302
قربونت داداش خودت محشری که جلوی نفست ایستادی Khansariha (69)

2. مفضّل بن عمر از امام صادق (ع) نقل كرده است كه فرمود: هر كس وضوى خود را براى غير نماز تجديد كند، خداوند توبه او را بى‏آنكه استغفار كرده باشد مى‏آمرزد.

ما اعضای گروه صراط در محضر خدا و دوستانمان عهد میبندیم که فردا(13مرداد)تحت هر شرایطی ان شاءالله پاکی را حفظ کنیم و به نیت پاکی خودمون و دوستانمون از 1تا10 صلوات میفرستیم[تصویر:  Gol.gif]
زیارت عاشورا:فعالیت داوطلبانه
2.[تصویر:  Gol.gif]
5.[تصویر:  Gol.gif]

سلام.

دیوار / 1 مرداد / 12 روز خوب
(1400 مرداد 12، 20:22)SoldierOfAllah نوشته است: خیلی حدیث های قشنگی بود. تونستید در حفظ سنگر به من کمک کنید. اکنون انگار دشمن موقتا آتش بس داده و حالا میتونم نفس بکشم و ان شاالله روز 15 رو تکمیل کنم و برای روز 16 ببینیم چه برنامه ای وجود خواهد داشت.
باب الحوائج، شما محشرید Confetti
 اگر از صد نفر بپرسید متضاد کلمه موفقیت چیست؟ اکثرشان می‌گویند شکست. اما این اشتباهی بزرگ است؛ متضاد کلمه موفقیت، تلاش نکردن است.
ماشاءالله داداش که داری تلاش میکنی خدا قوت 2uge4p4 317 Khansariha (46)
ان شاءالله همیشه پیروز باشی Confetti
(1400 مرداد 12، 21:22)دیوار نوشته است: سلام.

دیوار / 1 مرداد / 12 روز خوب
تلاش جادویی است که موفقیت را میسازد. Khansariha (46)
ماشاءالله داداش به روز های خوبت ان شاءالله روز به روز بهتر از دیروز باشی 317 302
(1400 مرداد 12، 20:41)یا باب الحوائج نوشته است: ماشاءالله داداش ماشاءالله عزیز برادر ان شاءالله همیشه موفق باشی داداش
میدونی قربونت یه چیز قشنگی فرمودین گفتین باید ایمان را تقویت کنیم من توصیم برای تقویت ایمان روزه یا دائم الوضو بودن هست
واقعا معجزست 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله از فردا زیارت عاشورا میخوانیم برای پاکی دوستان 302
قربونت داداش خودت محشری که جلوی نفست ایستادی Khansariha (69)

2. مفضّل بن عمر از امام صادق (ع) نقل كرده است كه فرمود: هر كس وضوى خود را براى غير نماز تجديد كند، خداوند توبه او را بى‏آنكه استغفار كرده باشد مى‏آمرزد.

ما اعضای گروه صراط در محضر خدا و دوستانمان عهد میبندیم که فردا(13مرداد)تحت هر شرایطی ان شاءالله پاکی را حفظ کنیم و به نیت پاکی خودمون و دوستانمون از 1تا10 صلوات میفرستیم[تصویر:  Gol.gif]
زیارت عاشورا:فعالیت داوطلبانه
2.[تصویر:  Gol.gif]
5.[تصویر:  Gol.gif]

خدا ازت راضی باشد برادر من 49-2 49-2 Confetti 53 
من هم

1.یا باب الحوائج 10 صلوات [تصویر:  Gol.gif]زیارت عاشورا:فعالیت داوطلبانه
2.سرباز الله، 10 صلوات + دعای ندبه : داوطلبانه