نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  20.jpg]

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

لیست به‌روز شده  
1399/06/07

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا / 27 مرداد 99 / 8 روز خوب  ................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

صادقین/ 9 خرداد 99 / 91 روز خوب ............................... در انتظار ستاره شانزدهم

B DeL ا / 31 مرداد 99 / 7 روز خوب .................................. در انتظار ستاره ششم

تـــواب / 7 شهریور 99 / شروع روزهای خوب ......................... در انتظار ستاره ششم

حامدحامد/ 7 شهریور 99 / شروع روزهای خوب  .................... در انتظار ستاره چهارم

im_student ا/ 7 شهریور 99 / شروع روزهای خوب ................. در انتظار ستاره سوم

karma ا/ 28 تیر 99 / 38 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

AhoorAli ا/ 19 مرداد 99 / 18 روز خوب ............................. در انتظار 30 روز خوب

mahdimontaser ا/ 27 مرداد 99 / 5 روز خوب ..................... در انتظار 20 روز خوب

دیوار / 31 مرداد 99 / 4 روز خوب  .................................... در انتظار 20 روز خوب

liliuum ا/ 23 مرداد 99 / 5 روز خوب ................................. در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
مهدی منتظر/۲۷مرداد/۱۰روز خوب
اهورا ترمیناتور / ۱۹ روز پاک  Khansariha (56)

دعامان کنید  63
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 شهريور 8، 0:06)mahdimontaser نوشته است: مهدی منتظر/۲۷مرداد/۱۰روز خوب

سلام

ماشاءالله داداش مهدی، خدا رو شکر که پاکی برات ارزشمنده و داری تلاش می کنی1
موفق باشی53

(1399 شهريور 8، 2:36)AhoorAli نوشته است: اهورا ترمیناتور / ۱۹ روز پاک  Khansariha (56)

دعامان کنید  63

سلام

ماشاءالله اهورا جان، یه دهه دیگه تا یه ماه پاکی فاصله داری، مراقب خودت باش داداشم1
چشم، شما هم بچه های گروه رو توی دعاهات فراموش نکن53

یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
عاشق فاطمه زهرا / 27 مرداد 99 / 13 روز خوب  ................................. در حال جهاد

دو هفته پاکی مبارکم باشه Khansariha (69)
باید حسابی مراقب پاکیم باشم و گم نشم.

حس های بد طبیعیه که باشن. کم کم خوب می شم
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
عاشق جان  تو از حس هات اینجا مینویسی ما میفهمیم باید با چه حسی میزان باشیم ممنون که حست رو میگی نسبت به  روز های پاکی Khansariha (69)
سلام 303
احوال بکس صراط چطوره؟
کارما/28 تیر /42 روز خوب

این هفته تو جو تموم شدن کنکور بودم وسوسه ها کم اذیت میکردن ولی کم کم دوباره دارن شدت میگیرن 

مسیر روبه رو سخته 
[تصویر:  w_17.jpg]

توضیح عکس معلومه دیگه اون جنگجو منم اون غول ها و دیو ها هم لشکر شیطان و انواع وسوسه و اینان دیگه
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 شهريور 9، 7:33)im_student نوشته است: سلام
عاشق جان  تو از حس هات اینجا مینویسی ما میفهمیم باید با چه حسی میزان باشیم ممنون که حست رو میگی نسبت به  روز های پاکی Khansariha (69)

Khansariha (18)

کارما جان
تو حتما از پسش بر میای.

بچه ها من دارم فکر می کنم که چه برنامه مفیدی میشه برای گروه اجرا کرد.
شما هم فکر کنید.

ایده‌های شما رو خریداریم. Khansariha (69)

خداحافظی

اسلام علیک یا اباعبدالله

سلام
سعید/31مرداد/010
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

سلام بر حسین
مشارکت روزانه: (صحبت کردن در مورد اتفاقات هر روز، به آدم کمک می کنه که ذهنش در مورد وقایع مختلف باز شه)

امروز همه اش یا سرم توی گوشی بود، یا با خانواده صحبت می کردم، یا توی اینترنت و آپارات بودم.
نمازهام بد نبود. نماز صبحم قضا شد البته که خوندمش.

سر ظهر رفتم بیرون چرخی زدم تا مگر یه جایی پیدا کنم که توی فضای باز عزاداری کنن.
همه جا به آخر مراسمشون می رسیدیم.
شب هم توی شهر چرخی زدم، سری هم به وادی مردگان زدیم.

این روزها فکر می کنم که خیلی بیشتر باید از وقتم درست استفاده کنم.
نه این که همه اش کار سخت باشه، اتفاقا باید تفریح و استراحت حساب شده تری داشته باشم.

این یک نمونه مشارکت روزانه، شما هم می تونید امتحان کنید. 302 
لازم نیست خیلی جزئیات بگید، در حد یکی دو جمله از حال و هواتون بگید.
این کار پایه ای ترین کاری هست که باید انجام بشه تا ترک هدفمند بشه.

عاشق / ۱4 روز خوب Khansariha (69)

خداحافظی

مهدی منتظر/۲۷مرداد/۱۲روز خوب
من که دیروز و امروز ظهر و شب تو هیات مسجد محلمون کمک  کردم.
☘چله عشق شد آغاز مدد کن ارباب
☘این چهل روز ز هر گونه گنه پاکم کن
یه سوال آیا تو کانون محلی برای ترک دوستی با جنس مخالف هست؟
(1399 شهريور 10، 0:33)mahdimontaser نوشته است: یه سوال آیا تو کانون محلی برای ترک دوستی با جنس مخالف هست؟
نه

برای ترک گناه خ.ا باید گناه های زمینه ساز مثل همین ارتباط با جنس مخالف رو ترک کرد. البته شاید کسانی هم باشن که با چنین ارتباطی دچار گناه نشن ولی تضمینی وجود نداره که طرف مقابل دچار گناه نشه.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

سلام
عاشق جان گفتید برنامه
من دارم برای خودم یه برنامه پیاده میکنم
اونم اینه که یه برگه برداشتم  و تمام چیز هایی که منو به دام ااین گناه میبره دوری میکنم
یه طرف نوشتم عوامل عمومی   یعنی همون عواملی که همه درگیرش میشن مثل فیلم وعکس
و یه طرف عوامل خصوصی  که بر میگرده به خودم که من فقط باهاشون درگیر هستم و عده ای دیگه ای هستن که بهش هیچ حسی ندارن
مثل بوی عطری که معمولا خانم ها استفاده میکنن   یا مثلا شب نباید رو خودم پتو بندازم و بخوابم
از این دسته موارد
این برنامه رو دارم فعلا پیاده میکنم و همچنان بهش دارم ادامه میدم در آینده بهش اضافه هم میکنم  چون شاید در آینده عوامل جدیدی هم اضافه بشه که باید رعایت کنم
  Khansariha (56)  چی میگی عاشق ؟؟
      اگه خوبه بگو بچه های گروه همه پیادش کنیم   128fs318181
(1399 شهريور 10، 7:05)im_student نوشته است: سلام
عاشق جان گفتید برنامه
من دارم برای خودم یه برنامه پیاده میکنم
اونم اینه که یه برگه برداشتم  و تمام چیز هایی که منو به دام ااین گناه میبره دوری میکنم
یه طرف نوشتم عوامل عمومی   یعنی همون عواملی که همه درگیرش میشن مثل فیلم وعکس
و یه طرف عوامل خصوصی  که بر میگرده به خودم که من فقط باهاشون درگیر هستم و عده ای دیگه ای هستن که بهش هیچ حسی ندارن
مثل بوی عطری که معمولا خانم ها استفاده میکنن   یا مثلا شب نباید رو خودم پتو بندازم و بخوابم
از این دسته موارد
این برنامه رو دارم فعلا پیاده میکنم و همچنان بهش دارم ادامه میدم در آینده بهش اضافه هم میکنم  چون شاید در آینده عوامل جدیدی هم اضافه بشه که باید رعایت کنم
  Khansariha (56)  چی میگی عاشق ؟؟
      اگه خوبه بگو بچه های گروه همه پیادش کنیم   128fs318181

دانش آموز جان

خیلی عالیه، دمت گرم. این کار خیلی موثره.
یه پیشنهاد هم دارم، این که تمام عواملی مثبتی که پاکیت رو تقویت می کنه رو هم یادداشت کن.
مثلا نماز خوندن.

خداحافظی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان