نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

تواب / ۲ مهر ۹۹ / ۰
سلام و درود بر مجاهدان راه پاکی و درستی

آسمان / 29 شهریور / 6 روز خوب و خداروشکر و خیلی خیلی شکر 

شکر که خدا هست ، شکر که بنده های خوب خدا هستن و هوای هم رو دارن  53
نقل قول:
چرا داداش؟
تا ما رو داری غم نداری.

اول صبح که از خواب پا شدم گر گرفته بودم Khansariha (60)

ولی الآن خوبم 128fs318181
کارما /28 تیر /66 روز خوب

بشکاف برو جلو...  Khansariha (69)
سلام و درود بیکران خدمت بزرگواران و رفقای پادر رکاب

آسمان / 29 شهریور / 7 روز خوب و سپاس مخصوص فقط برای خداست
سلام به همه صراطی ها 303
این آخرین سری از سوالات اهرم رنج و لذته و بعد از اون وارد مرحله نوشتن متن میشیم دوستان توجه داشته باشید که جواب هاتون به سوال ها موردی و کوتاه باشن و متن ننویسید چون توی متن یه سری تکنیک ها باید رعایت بشه که هفته آینده خدمتتون عرض میکنم اگه همش رو یه جا میگفتم یه پست خیلی بلند بالا میشد که از حوصله شما دوستان خارج بود

بریم سراغ سوال ها این بار دوتا سوال داریم 
1) در صورت ترک ، حفظ پاکی و تقوا چه چیز هایی بدست می اورم ؟

2) چگونه ترک و پاکی ، روابطم را در خانواده و تاثیرات اجتماعیم را خوب و عالی میکند ؟ چقدر شرایط زندگی ام را بهبود می بخشد ؟

با آرزوی شادی و پاکی  302
من با تاخیر دارم به سوالات جواب میدم و از این بابت پوزش می طلبم.

سوالات سری اول اهرم رنج و جواب های من:

1.اگر تغییر نکنم ، چه ضررهای ، جسمی ، روحی ، خانوادگی و ... برای من خواهد داشت ؟
2.اگر این تغییر را به وجود نیاورم ، چه چیز هایی در زندگی از دست می دهم ؟
3.تکرار اینکار چقدر برایم عذاب آور است؟

1. گودی بیش از حد و درد کمر، زردی و رنجوری چهره، ضعف چشم ها، از دست رفتن بُنیه بدنی، کم خونی، پیری زودرس، افسردگی و یأس، پرخاشگری، انزوا طلبی، ترس از قرار

گرفتن در جمع، کم حوصلگی، از دست رفتن قدرت دفاع از حق و حقوقم، ازدواج دیرهنگام، سرد مزاجی در زندگی

2. توجه خدا، صفای روح، نعمت اشک، سلامتی، همنشینی با پاکان، لذت عبادت، پاکی چشم و قلب

3. پشیمانی که بعد از هربار انجام این کار به سراغم می آید، عزت نفسم را نابود می کند و موجب می شود به خودم به دیده تحقیر بنگرم و حس کنم انگل جامعه هستم.
سلام به دوستان خوبم

خوشحالم از این که داداش عاشق و داداش آسمان عزمشون رو برای یه پاکی خوب و دلچسب جزم کردند303

خدا رو شکر داداش کارما و داداش مهدی هم کارشون درستهKhansariha (69)

امیدوارم داداش تواب دوباره شروع کنه و از ناامیدی فاصله بگیره53

ممنونم از داداش کارما بابت این سوالات1
و ممنونم از داداش حامد بابت پاسخ به این سوالات53

موفق و پیروز باشیدGol
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
گردهمایی گروه صراط مستقیم از این لحظه آغاز می شه303
از دوستان عزیز دعوت می کنم در این گردهمایی مشارکت بفرمایندclapping
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام به داداش دیوار303
کارما/28 تیر /67 روز خوب
سلام صادقین جان.
قربونت.
من امکان پست و شرکت نداشتم. جایی منتظر بودم ، یه لحظه آن شدم؛ میخواستم یه عرض ادبی کنم که امکانش فراهم نشد و در حد همون لایک باقی موند و اون بنده خدا رسید.
مرسی از حمایت شما. 53
(1399 مهر 3، 19:15)دیوار نوشته است: سلام صادقین جان.
قربونت.
من امکان پست و شرکت نداشتم. جایی منتظر بودم ، یه لحظه آن شدم؛ میخواستم یه عرض ادبی کنم که امکانش فراهم نشد و در حد همون لایک باقی موند و اون بنده خدا رسید.
مرسی از حمایت شما. 53

سلام داداش
زنده باشی1
ان شاء الله موفق باشی302

(1399 مهر 3، 18:57)(◕‿◕) نوشته است: کارما/28 تیر /67 روز خوب

سلام
داداشم این روزای خوب خیلی ارزشمنده، خیلی ازش مراقبت کن1
موفق و پیروز باشی.

یا علی
(1399 شهريور 29، 14:54)(◕‿◕) نوشته است: سلام به همه رفقای صراطی  303
خوشبختانه از مرحله سخت و نفس گیر سوالات اهرم رنج گذشتیم که میتونید اون ها رو سری اول و سری دوم
ببینید و خب خوشبختانه وارد بخش خوب ماجرا شدیم 
سوالات اهرم لذت موقع پاسخگویی به این سوالات سعی کنید همه اون حس  های خوب رو به خاطر بیارید و ازشون لذت ببرید بعد یادداشت کنید. 
اهرم رنج و لذت تکنیک خیلی قدرتمندیه اگه به درستی ازش استفاده بشه خیلی خیلی جدی بگیریمش

بریم سراغ سوال ها  Khansariha (69)
1) چرا عاشق ترک و پاکی هستم ؟ چرا دوست دارم ترک کنم و پاک باشم ؟

چون از گناه و آلودگی خسته شدم. و تنها راه برون رفت از اون همه درد، پاک شدنه.

(1399 شهريور 29، 14:54)(◕‿◕) نوشته است: 2) پاکی و تقوا چه احساسات لذت بخش و عاشقانه ای برایم به ارمغان میآورند ؟

حس آزادی از بند آلودگی. حس شیرین آروم بودن روح و روان. بدون ناراحتی آدم شبش رو صبح می کنه.

(1399 شهريور 29، 14:54)(◕‿◕) نوشته است: 3)پاکی و تقوا چقدر برایم لذت بخش است ؟

خیلی زیاد. همین که اون ناراحتی و عذاب ها نباشه، انسان احساس آرامش می کنه.
حامدحامد/ گروه صراط مستقیم/ هفته دوم سبز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان