امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

البته این یه عکس دیگه از اون ماجرا صداهای جهنم

[تصویر:  capture_7p67.jpg]

[تصویر:  capture_oxk8.jpg]
سلام 
ببخشید من تا آخر شهریور متاسفانه نمی تونم انلاین بشم و می خوام تو این چند روز برای درس تابستون جمع اش کنم
بچه ها من عامل بیشتر لغزشام حال بد و اینکه دلم میگیره اس

خودم قبول دارم با خ ا حالم بدتر میشه 

اما حال بد یا گرفتن دل باعث میشه وسوسه بشم 

برا خودم متاسفم
نقل قول: دوستان شما برنامه تون برای روزهای سخت و پر از وسوسه چیه؟

خداروشکر فهمیدم برای چی اینقدر دیروز سخت گذشت و پر از وسوسه بود. 
چون در لحظه ی ورود وسوسه سرش رو از تنش جدا نکردم و میبایست بهش اهمیت ندم و پرو بالش ندم 
که متاسفانه این کارها رو نکردم و غرق افکار شدم
پس دفعه ی بعد باید خیلی حواسم رو جمع کنم که به وسوسه ها اهمیت ندم Khansariha (69)
(1400 شهريور 15، 21:16)Silent Voice نوشته است: بچه ها من عامل بیشتر لغزشام حال بد و اینکه دلم میگیره اس

خودم قبول دارم با خ ا حالم بدتر میشه 

اما حال بد یا گرفتن دل باعث میشه وسوسه بشم 

برا خودم متاسفم

سلام داداش
خداروشکر که فهمیدی عامل اصلی چیه 
این عادیه که بعضی روز ها آدم حالش بد میشه
ولی تو اون روزها باید بیشتر کارهایی رو انجام بدیم که حالمون رو خوب میکنه
و از کارهایی که ازشون بدمون میاد دوری کنیم
[تصویر:  screenshot_۲۰۲۱۰۹۰۷-۰۰۲۸۰۸_adobe_acrobat_z1jr.jpg]
[تصویر:  screenshot_۲۰۲۱۰۹۰۷-۰۰۲۸۲۹_adobe_acrobat_90gt.jpg]

[تصویر:  screenshot_۲۰۲۱۰۹۰۷-۰۰۲۸۵۲_adobe_acrobat_i02w.jpg]

این عکس ها هم در مورد حال بد تو کتاب فرمول رهایی هسته
گفتم شاید‌ مفید باشه 53
[تصویر:  gol1.gif]

به نام خدا

اعلام وضعیت ها
Golلیست به‌روز شده 1400/06/15Gol

53 53 53 53 53 

mahdimontazer ا / 27 مرداد 1399 / 279 روز خوب .................... در انتظار ستاره نهم

هومان / 12 مرداد 1400 / 11 روز خوب ................................... در انتظار ستاره ششم

محسنین / 29 اردیبهشت 1400 / 107 روز خوب ......................... در انتظار ستاره پنجم

سرباز گمنام / 9 خرداد 1400 / 97 روز خوب ............................. در انتظار ستاره پنجم

سپهرر / 29 خرداد 1400 / 80 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم

Silent Voice ا / 29 تیر 1400 / 36 روز خوب ............................ در انتظار ستاره پنجم

53 53 53 53 53

محمّدرضا / 2 دی 1399 / 60 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

تاج / 31 مرداد 1400 / 7 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره دوم

*شهریار‌* / 29 مرداد 1400 / بسم الله قهرمان ............................ در انتظار ستاره دوم

معراج/ 16 مرداد 1400 / 15 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره اول

NIMA GUYRACER ا / ؟ شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ............. در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53

ماجراجو / ؟ مرداد 1400 / 4 روز خوب .................................. در انتظار 20 روز خوب

خداحافظ هوا نفس / ؟ شهریور 1400 / 1 روز خوب ................. در انتظار 20 روز خوب

*مهدی* / 15 شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ....................... در انتظار 20 روز خوب

Tagon ا / 11 شهریور1400 / بسم الله قهرمان ...................... در انتظار 20 روز خوب

ArA ا / ؟ شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ........................... در انتظار 20 روز خوب

Amirali.d ا / 10 شهریور 1400 / 3 روز خوب ....................... در انتظار 10 روز خوب

سرباز ولایت 313 / 7 شهریور 1400 / 3 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

ehsan_1020 ا / 17 مرداد 1400 / 3 روز خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

پوزیترون / 11 شهریور 1400 / 1 روز خوب ........................... در انتظار 10 روز خوب

Max_d98 ا / 1 مرداد 1400 / 1 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53

Alireza1122 ا / 11 شهریور1400 / بسم الله قهرمان .............. در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: سرباز ولایت 313 

آقا شوما کجا بودی این مدت  [تصویر:  swear1.gif]

نباید یه سر به گروه بزنی [تصویر:  vamonde.gif]

ثبت نامت هم مبارک باشه  [تصویر:  49-2.gif]
به سلامتی وارد دبیرستان شدی  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
تبریک میگم بهت  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
خیلی ممنونم

303 به نام خدا  303
Khansariha (46) 302عهد نامه پاکی 302 Khansariha (46)
امروز با خدا و امام زمانم عهد میکنم پاک بمانم 
  1. سرباز ولایت 313
  2. 53
  3. 53
  4. 53
  5. 53
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

به نام خدا  
  1. 1. سرباز ولایت  313
2.Amirali.d
3. 53

4. 53 

5. 53 

6. 53 

7. 53
درود درود 317
خوب با یک اعلام وضعیت فوق العاده دیگه در خدمت هستیم 303
من هر روز اعلام وضعیت میکنم انقدر که ذوق روز های پاکم رو میکنم Khansariha (13)
امیرعلی.د/۱۰شهریور/4 روز بسسسسیییااارر عااااالللی  317 317 317 317 Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)

من قول میدم اگه رکورد قبلیم یعنی 11 روز را بشکونم یه ناهار توپ و جشن پر ستاره به شما دوستان بدهم Khansariha (69) Khansariha (46)
به نام خدا  
  1. 1. سرباز ولایت  313
2.Amirali.d
3. مهدی

4. 53 

5. 53 

6. 53 

7. 53
(1400 شهريور 16، 13:34)*مهدی* نوشته است:
به نام خدا  
  1. 1. سرباز ولایت  313
2.Amirali.d
3. مهدی

4. 53 

5. 53 

6. 53 

7. 53

انشاالله همگی موفق بشیم  Khansariha (46) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (46)
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1399 مرداد 14، 4:59)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: میخوام یه تجربه جدی رو مطرح کنم.
البته قبلا هم مطرح شده، بارها خودم تجربه کرده ام.

اما نکته اش اینه که داغه داغه تجربه.
و این که این وقت صبح پست میذارم علتش اینه که کل دیشب رو نخوابیدم.
و با وسوسه ها دست و پنجه نرم می کردم.

شب ها که بقیه میخوابن، ما این جا با وسوسه هامون می جنگیم. 22

در هر صورت،

کلا در مسیر پاکی، هر انسانی سه تا حالت داره.

اول حالتی که همه چی گل و بلبله، وسوسه خاصی هم نیست و طرف داره زندگیش رو می کنه.
من این حالت رو می گم وضعیت سفید،
وضعیت سفید بهترین وقت برای پیشرفت کردنه. درس خوندن، مهارت جدید یاد گرفتن،‌ ورزش کردن، کتاب جدید خوندن.
تمام این فعالیت ها به شما توی مسیر پاکی کمک می کنن، اما به شرطی که وضعیت سفید باشه.
همین که درس می خونید، استرس کمتر میشه و شما از خودارضایی دورتر میشید.
توی وضعیت سفید ترسیدن از خ.ا و فکر کردن بهش اتفاقا شما رو به خ.ا نزدیک تر می کنه.
این جور مواقع با خیال راحت و بدون ترس و مطمئن زندگی کنید.
اما مراقب خطوط قرمز باشد، نگاه حرام، فکر حرام، سایت های ناجور، ول چرخیدن توی اینستاگرام و ...
همه اینها خطوط قرمز هستن.
توی وضعیت قرمز به جای این که به غول خ.ا نگاه کنی، به خطوط قرمزی که دورش کشیدی نگاه کن.
تو از غول خ.ا دوری، اما فاصله ای با خطوط قرمز نداری، پس از اونها بترس.

مگر اون که اینقدر ازشون فاصله بگیری که دیده نشن.

حالت دوم، زمانی هست که کم کم توی سراشیبی سقوط به خ.ا نزدیک میشی. وضعیت هشدار.
معمولا ما وقتی توی وضعیت هشدار هستیم، اون رو حس نمی کنیم.
نمی فهمیم که چطور شد که خ.ا کردیم. علت این هست که توجه نداریم به خودمون.
هر کدوم از ماها سیستم های هشدار دهنده ای داریم که باید بهش توجه کنیم.
اگر مدتی به خودتون توجه کنید، متوجه میشید که روزهای قبل از خ.ا، معمولا ناراحتید، یا کسلید، یا زیادی توی اینستا می پلکید.
برای افراد مختلف فرق می کنه، یکی نگاهش رو توی خیابون سخت کنترل می کنه، یکی توی یوتویوب.
به زنگ های هشدار توجه کنید، توی این وضعیت انسان آروم آروم (و بعضی موقع ها تند تند) به غول خودارضایی نزدیک میشه.
اگر اقدام نکنید، احتمال شکست بالا می ره. اما چه اقدامی؟
توی وضعیت هشدار دیگه درس خوندن و اینها جواب نمی ده. حتی ممکنه مخرب باشه.
توی وضعیت هشدار باید برنامه تون رو تا جای ممکن شل بگیرید و به این فکر کنید که مشکل چیه؟
شاید با یک تفریح کوچیک حالتون خوب بشه، شاید با بهترین دوستتون دعواتون شده، شاید چکتون داره برگشت می خوره.
شاید انگیزه تون برای پاکی کم شده.
علت رو پیدا کنید و اون رو رفع کنید. توی وضعیت هشدار بیشتر کانون بیایید و از همگروهی هاتون کمک بگیرید.
هر طور شده تلاش کنید که مشکل رو حل کنید یا حل اون رو به آینده حواله بدید تا ذهنتون باز شه.
صحبت کنید، بنویسید، مشارکت کنید تا گره های ذهنیتون باز شه.
شاید یه تفریح کوچیک توی این شرایط کمک کنه. یه دوری زدن، گردش رفتن، قدم زدن.

حالت سوم وضعیت اورژانسی که همه تجربه اش کرده اید. زمانی که جرز دیوار هم تحریک کننده میشه. وضعیت قرمز.
زمانی که غول خ.ا چنبره زده روی شما و تا شما رو به گناه نکشونه ول نمی کنه.
این جا دیگه جنگ رو در روئه.
ممکنه یک شب نخوابید، ممکنه امتحان رو خراب کنید، ممکنه از کارهاتون بمونید، اما باید مقاومت کنید.
معادلات توی وضعیت قرمز کاملا عوض میشه، هیچ برنامه ای وجود نداره و تنها هدف پاکیه.
دشمن دروازه رو شکونده و وارد قلعه شده، دیگه وقتی برای سلاح ساختن و کارهای زیربنایی و ... نیست.
با هر چی دستت میاد باید بجنگی، سنگ و چوب و مشت خالی.
این جا همونجاییه که باید محکم باشی.
شهوت مثل سگ هار می مونه، مثل گرگ می مونه،
اگر فکر کنه که ترسیدی ازش بیشتر گازت می گیره.
وضو بگیر، نماز بخون، آب سرد بخور، قدم بزن، همه اینها خوبه ها، اما اگر قوی نباشی، وسوسه بر میگرده.
می ری کلی کتاب داستان می خونی که وسوسه بپره، اما همین که کتاب تموم میشه، وسوسه برمی گرده.
علت اینه که قوی نبودی در برابر شهوت. فقط حواس خودت رو پرت کردی، فقط به تعویق انداختیش.
باید مقابل وسوسه قوی باشی، وگرنه مقاومت کردن و جنگیدن فقط خسته ترت می کنه.
یکی به نعل یکی به میخ نمیشه، باید تمام رشته های علاقه ات به خ.ا و پ***ن رو قطع کنی. حتی یه رشته کوچیک هم دستاویز شیطان میشه.
محکم بایستی و یک نع گنده بگی.
بگی اگر یک سال هم وسوسه بشم، همینه، اگر شده یک هفته نخوابم هم چشم روی هم نمیذارم که ذهنم نره سمت خ.ا.
محکم که باشی، سگ شهوت هم ولت می کنه، میره پی کارش، اگر هم برگشت بازم محکم باش.
خسته شی زمینت زده، شل کنی روی کولت سوار شده، باید محکم باشی، تا آخر محکم باشی.
فقط محکم باشی همین کافیه.

و باور داشته باشی که پیروز این میدان تویی.
خدا قوت همگی  Khansariha (46)

من عصر یا شب میام پست ها رو جواب میدم  Khansariha (69)

به نام خدا  
[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  302.gif]عهد نامه پاکی [تصویر:  302.gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
  1. 1. سرباز ولایت  313

2.Amirali.d
3. مهدی

4. کارما

5. [تصویر:  53.gif] 

6. [تصویر:  53.gif] 

7. [تصویر:  53.gif]
سلام دوستان.من بر میگردم با یک خبر خوب و یک خبر بد.
خبر بد اینکه من لغزش کردم vayy
خبر خوب اینکه دلایل لغزش ایندفعه خیلی کم بود. Khansariha (69)
دلایل:حموم رفتن(به خدا چهار روز حموم نرفته بودم)،اهمیت به وسوسه ها
راهکار ها:در هنگام حمام ذهن خودم را به جاهای دیگر مشغول کنم،سریع تر حموم کنم،ذکر و صلوات بگم.
نمیدونم چطوری شد که اینجوری شد،تا آخر پیش رفتم ولی در آخر وسوسه ها چند برابر شدند.غسل هم کردم ولی لطفا بگذارید تا به ده روز نرسیدم توبه نکنم.به خدا خجالت میکشم از خدا ،هیچ بنده ای اینقدر توبه نکرده تا حالا
*مهدی*

اول بهت تبریک میگم که وارد فاز جدید مبارزه شدی و سد 1 هفته رو شکستی Khansariha (69) این خیلی پیشرفت بزرگیه

و بعد هم متاسفم به خاطر شکستت  Hanghead

دلیل شکستت پس تنهایی بوده  39
اول بیا در مورد این فکر کنیم که وقت هایی که تنهاییم چه اقدامات پیشگیرانه ای انجام بدیم؟

من خودم معمولا تنها که میشم هدفون رو میزارم رو گوشم و صداش رو تا آخر میبرم بالا... انقدر گوش میکنم تا بالاخره بقیه برسن  42 یا میرم پا کامپیوتر بازی میکنم چون هر بار میدونم که وقتی تنهام فقط یه قدم با شکست فاصله دارم برا همین اصلا فرصت فکز کردن به خودم نمیدم

ازت میخوام تو هم همین کارو بکنی 

البته این مورد یه کم پیش بینی نشده بود که خودش رفت فیلم بعدی البته بعدش میتونستی کنترل کنی ولی خب کار سخت تر میشه.. برا این که دوباره از این سوراخ کوچیک گزیده نشی چند تا سخنرانی دانلود کن و داشته باش تا دیگه مجبور نباشی آنلاین و  تو سایتی که نمیدونی فیلم بعدی قراره چی باشه نگاه کنی
نقل قول: دوستان شما برنامه تون برای روزهای سخت و پر از وسوسه چیه؟

ممنون میشم بگید [تصویر:  53.gif]

در مورد این.. خیلی جالبه بعضی روز ها آدم از همون اول میفهمه امروز از اون روز های سخته کلا از همون صبح اول صبح ذهن درگیره.. این روز ها کارمون خیلی سخت میشه اول که باید دعا کرد.. 
خیلی زیاد باید دعا کرد 53258zu2qvp1d9v 
و بعد اون من کار هامو جوری تنظیم میکنم که تنها نباشم.. تو روز های عادی خیلی کار هام رو تنهایی انجام میدم مثلا میرم زیر زمین و مطالعه میکنم یا تنهایی فیلم میبینم و بقیه کار ها ولی تو اون روز ها کار هام رو جمعی انجام میدم با خانواده با هم میشینیم فیلم میبینیم.. تو همون هال میشینم و کتاب میخونم و اینا.. کلا اون روز ها سعی میکنم بیشتر تمرکزم رو این باشه که شرایط مهیا نشه تا این که بخوام مقابله کنم  53258zu2qvp1d9v

سایلنت ویس 

اینی که گفتی خیلی خوف بود  42

من واقعا نمیدونم چی بگم  Hanghead  ولی خب یه کم عجیبه جهنم زیر روسیه باشه 39
نقل قول: بچه ها من عامل بیشتر لغزشام حال بد و اینکه دلم میگیره اس

آقا مهدی جواب کاملی داد  53258zu2qvp1d9v من چیزی ندارم که بهش اضافه کنم

ولی ازت میپرسم تا حالا براش کاری کردی؟ چه اقداماتی برای درمان اون حال بد انجام میدی؟

تاگون 

چرا همش انقدر مرموز توضیح میدی Khansariha (60)
چرا همش داری میری آخه  809197ps94ijjhwg
دو دقیقه بودی حالا.. کجا میری تو بی ما  Swear1

به نظرم بمونی و مثلا دو روز در هفته هر بار 1 ربع وقت بزازی و بیای اعلام وضعیت کنی جای دوری نمیره  Hanghead

ولی خب هر جور که خودت میدونی منتظر گزارش های خفنت هستیم  Khansariha (69)
[تصویر:  uVwrXF.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان