امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

(1401 شهريور 7، 3:59)مرد مقاومت نوشته است:
نقل قول: مرد مقاومت جان
داداش گلم اشکال نداره؛ با حضورت در دورهمی بعدی جبران میکنی [تصویر:  4chsmu1.gif]
مرد مقاومت آیا دلیل لغزشت یک دلیل تکراری هست و هنوز براش راه حلی پیدا نکردی؟ یه عامل جدیدی باعثش شد؟
داداش عزیز دیدن تصاویر یا فیلم های مستهجن به تنهایی باعث صفر شدن روزهای پاک میشه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
احتمالاً بار اول نباشه که این فکر میاد و فریبت میده چون برای هممون پیش اومده؛ اما چیزی که هست اینه که این فکر یک دروغه. دروغیه که با وجود وسوسه اونو باور میکنی و اینجوری میشه که زمین میخوریم.
اما هنر اینه که آدم از یه سوراخ دو بار گزیده نشه؛ اجازه نده یه بار دیگه فریب این فکر رو بخوری [تصویر:  53.gif]
شاید تا الان ده ها بار از دیدن عکس مستهجن شکست خوردم درس عبرت نمیشه برام ....

سلام داداش مرد مقاومت عزیز 303
داداش جان من خودم مدت زیادی درگیر همین عکس و فیلم ها بودم اما به لطف خدا تونستم کنترلشون کنم و الان دیگه زمان طولانی هست که دیگه سمتشون نرفتم
اول از اینکه برای ترک این کار حتما به تاپیک ضرر های سایت های هرزه نگار(امیدوارم اسمش درست باشه 42 ) مراجعه کن
اونجا راهکار ها و نظرات خوبی در مورد این سایت ها گفته 53258zu2qvp1d9v
و این رو بدون که ترک این محتوا ها مثل رژیم نیست که کم کم ترک کنی. یعنی مثلا تو هر روز این کار رو میکنی با خودت بگی خب من از این به بعد سه روز یک بار این کارو انجام میدم
بدون اگر بخوای اینطوری ترکشون کنی بازم شکست میخوری. چون دیدن حتی یک دفعه از این فیلم و عکس ها میتونه تا مدت خیلی زیادی روی ذهن آدم تاثیر بگذاره
حدیث داریم که میگه فکر بد تیری از تیر های زهرآلود شیطانه
میدونی چرا گفته شده نیر زهر آلود؟ چون تیر زهرآلود کم کم کم کم اثر میکنه. یعنی اول آدمو سست میکنه و بعد میوفته رو زمین و بعد..
دقیقا فکر بد هم همینطوری آدمو از پا در میاره
کسایی که این محتوا ها رو میبینن دچار یک یا دو یا هر دوی این اختلالات میشن: ۱. زنای ذهنی که شخص در ذهنش، خودش رو به جای فرد فاعل در فیلم قرار میده و واقعا عارضه خطر‌ناکیه. برای ذهن و حافظه خیلی بده
۲. افکار جنسی که فرد در این صورت محتوا هایی که میبینه رو تحلیل میکنه و غرق این افکار میشه
اگر اختلال دوم رو داری باید بدونی که فکر گناه خیلی بده و گول وسوسه شیطون رو نخور که فکرش اشکال نداره
و دیگر اینکه اگر شما میخوای این کارو ترک کنی قطعا باید یه تغییراتی کنی و مثل قبلا دیگه هر سایتی نری.
فیلتر شکنو حذف کن و تلگرام و اینستا گرام و موبو گرام و هرچی داری بریز دور
ببین تا اینها تو گوشیت باشن ممکنه باز دوباره شکست بخوری
بعد برو تمام آثار اون سایت ها رو از قبیل سابقه سایت ها و سایت های نشان شده و مورد علاقه رو از توی گوگل حذف کن
تو گالری و حافظه هم هرچی داری کامل حذف کن
بعدش برو فیلتر کردن نتایج گوگل رو روشن کن تا دیگه هر سایتی برات باز نشه
و بعد هم یکی از برنامه های مسدود کننده سایت های هرزه نگار رو نصب کن رو گوشی و اینطوری دیگه به هیچ وجه نمیتونی سراغ این محتوا ها بری
یوتوب رو هم غیر فعالش کن
اگر از طریق برنامه و مورد خاص دیگه ای نگات رو از دست میدی بگو تا براش چاره ای بیندیشیم
حتما تو تاپیک کنترل نگاه و ذهن اعلام وضعیت مستمر داشته باش و نماز هاتو اول وقت بخون
همه چیزایی که در بالا گفتم حاصل تجربیاتم و تحقیقاتم هست و اطلاعات من در اوردی نیست. پس بدون که حتما تاثیر داره
ان شاءالله به لطف خدا میتونی این کارو ترک کنی و به پاکی ابدی برسی
یا علی balloons
(1401 شهريور 6، 23:30)مهدوی نوشته است: تاگون جان
دلیل اینکه اعلام وضعیت بهت استرس میده چیه؟ 1
این مدت چند ماهه که اعلام وضعیت پاکی نمیکردی آیا تغییری در اوضاع ایجاد شد؟ Khansariha (18)

سلام 
فکر میکنم بخاطر اینکه میبینم دارم از آخرین لغزش دور میشم احساس میکنم قراره دوباره لغزش کنم .

از اون موقع که تصمیم گرفتم اعلام وضعیت نکنم کلی پاکی ده روزه داشتم و یک پاکی ۱۲ روزه و یه ۱۶-۱۷ روزه 

درباره کنکور هم ، همانطور که میدونید برای مشغول به کار شدن راه های زیادی هست : ۱) شغل آزاد - که نمیتونم برم ۲) شغل دولتی - نیاز به مدرک و شرکت در کنکور داره ۳)کار خاصی که نیاز به سرمایه داره - سرمایه اولیه خاصی ندارم ۴) از طریق یه فرد آشنا مشغول به کار شدن - هیچ جا آشنا نداریم . پس فقط کنکور میماند.

Tagon /ا ۵ شهریور / ۲ روز خوب
!Let's Not LOsE Without fIGHting
(1401 شهريور 7، 11:28)Tagon نوشته است:
(1401 شهريور 6، 23:30)مهدوی نوشته است: تاگون جان
دلیل اینکه اعلام وضعیت بهت استرس میده چیه؟ 1
این مدت چند ماهه که اعلام وضعیت پاکی نمیکردی آیا تغییری در اوضاع ایجاد شد؟ Khansariha (18)

سلام 
فکر میکنم بخاطر اینکه میبینم دارم از آخرین لغزش دور میشم احساس میکنم قراره دوباره لغزش کنم .

از اون موقع که تصمیم گرفتم اعلام وضعیت نکنم کلی پاکی ده روزه داشتم و یک پاکی ۱۲ روزه و یه ۱۶-۱۷ روزه 

درباره کنکور هم ، همانطور که میدونید برای مشغول به کار شدن راه های زیادی هست : ۱) شغل آزاد - که نمیتونم برم ۲) شغل دولتی - نیاز به مدرک و شرکت در کنکور داره ۳)کار خاصی که نیاز به سرمایه داره - سرمایه اولیه خاصی ندارم ۴) از طریق یه فرد آشنا مشغول به کار شدن - هیچ جا آشنا نداریم . پس فقط کنکور میماند.

Tagon /ا ۵ شهریور / ۲ روز خوب

سلام داداش تاگون جان 303
من بهت حق میدم که با اعلام وضعیت استرس بگیری و به لغزش نزدیک بشی. چون ممکنه مغرور بشی، یا حواست از وسوسه های شیطان پرت بشه و بی خیال بشی
یا اگه شرطی باشی با رسیدن به یه روز خاص ممکنه اذیت بشی
اما به جاش این چیزایی که میگم سعی کن همیشه همیشه همیشه مرور کنی
  • ضرر های خود ارضایی با جزئیات خیلی دقیق(سعی کن بنویسی)
  • کار های خوبی که در طول اون روز انجام دادی مرور کنی تا بدونی چقدر به پاکی نزدیک شدی
  • جا هایی که از پاکی دور شدی و فکر بد، رفتار بد، یا احساس بدی بهت دست داد. تا بدونی چقدر از پاکی دور شدی و اون نقاط ضعف رو در روز بعد اصلاح کنی Khansariha (69)
فکر کنم کنکور هم داری. زیاد استرس نداشته باش. اگر تلاش خودت رو کرده باشی هیچ جای استرس و عذاب وجدان نداره 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: درباره کنکور هم ، همانطور که میدونید برای مشغول به کار شدن راه های زیادی هست : ۱) شغل آزاد - که نمیتونم برم ۲) شغل دولتی - نیاز به مدرک و شرکت در کنکور داره ۳)کار خاصی که نیاز به سرمایه داره - سرمایه اولیه خاصی ندارم ۴) از طریق یه فرد آشنا مشغول به کار شدن - هیچ جا آشنا نداریم . پس فقط کنکور میماند.
خب داداش گل 
پس باید برای کنکور زیاد درس بخونی .... Khansariha (89)
همه ی ما شرایط تو رو داریم  4
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

با سلام دوستان گل و با معرفت عزیزان راه مقاومت.  317 Confetti 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 317
رفقا در کربلا جست جو کنید حتما الگویی را خواهید یافت که شما را نجات خواهد داد این قطعی است.....   53 65
وارد کهف الحسین شوید......  302
کهف یعنی پناهگاه.   Khansariha (96)
یک توصیه دارم سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور در مورد چگونه گناه نکنیم را......  4chsmu1
چگونه وارد جنگی شویم با ملعون شیطان.    Swear1 Swear1
در آخر خداوند همه را ببخشد و برای خودتون آرزوی سلامتی روح، جسم را امیدوارم 317 4chsmu1 317 Khansariha (69)
وسلام.
سلام  303

محسنین / ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ / 9 روز خوب  ...

خداروشکر  53

گاهی به فاصله  ۲ روز آنقدر حالت تغییر میکنه که واویلا  4chsmu1 317 2uge4p4

داداش مهدوی گل ، خیلی حرف های درست و عالی فرمودی 128fs318181
همینطوره که میفرمایید ؛
هیچ آدمی کامل نیست و قرار نیست ما دیگران رو تغییر بدیم ؛ متاسفانه این تفکر بده که دنبال این باشیم ک دیگران لزومن مطابق رفتار ما عمل کنن ؛ ولی من یه مقدار ضعیفم درمقابل این مورد   باید قوی شم  Khansariha (69)

به به  317 تبریک به استوا که دوتا سرپرست گل ،
Karma و یاباب الحوائج  قراره کنارمون باشن ؛ 
جشنی چیزی نمیخوایید برگزار کنیم برا داداشامون ؟  65
بچها ما انقد بی معرفت بودیم ؟  Hanghead

من فردا ظهر یه ناهار گروه رو مهمون میکنم به این مناسبت  65
ولی غدای رژیمی و مقوی  65
سلام 
خب ، راستش چی بگم ، جوری از راه خارجم که دیگه نمیشه گفت « لغزش » داشتم . شاید این واقعا کم آوردن باشه نمیدونم . 
وقتی به گذشته نگاه میکنم میبینم به یه چند نفری قبلا بدی کردم ، شاید آه اونا منو گرفته شاید نفرین شدم ، شایدم همه اینا یه سری تئوری دروغی هست که ذهنم میسازه ، نمیدونم ...

و وقتی به این سه ساال فکر میکنم ، باورم نمیشه دچار چی شدم ، سه سال شده واقعا ؟؟!! . این مدت که درگیر بودم بارها سعی کردم گریه کنم بلکه یکم اوضاع روانیم بعدش بهتر بشه یا حداقل یکم سبک شم اما دریغ از یک قطره اشک ...
یاد یکی از پستای قدیمیم افتادم ، گفته بودم :
آره زنده ها باید بجنگن اما شاید من مُردم و خبر ندارم .

بهترین تایم مطالعاتی کنکورمم ، خ.ا ازم گرفت .... دو سه هفته دیگه اول مهره و تنش های بیشتر .... 

هدف ها و آرزو های دفن شده ، سرمای درونی ، حرفای قشنگی که میگفتم و هنوز میگم اما چه فایده ....

چشمای کم سو ، حافظه ضعیف ، اختلال های روانی ....

احتیاج دارم به یه خوشحالی از ته دل

انقدر داغونم که دیگه هیچی حس نمیکنم ، فقط از دست میدم و از دست میرم .
سلاااام رفقا کیف احوال؟؟
چطوریایید داداش های گلم؟ Khansariha (18)

داداش مرد مقاومت
داداش جان این که علت شکست را میدونی خیلی خوبه ولی داداش باید این علت را برطرف کنیم سعی کن کلیپ هایی از حرم معصومین علیه السلام تهیه کنی و هروقت وسوسه شدی عکس مستهجن ببینی برو سراغ اون کلیپ های مذهبی Khansariha (69)
میتونی چنتا جایگزین خوب برامون مثال بزنی؟؟
و آیا تا حالا جایگزین هارا عملی کردی؟
داداش سعی کن توگوشی نرم افزار نصب کنی تا از ورودت به صفحه های مستهجن جلوگیری بشه
مهدوی جان درست میفرماید ما نباید از یه سوراخ دوبار گزیده بشیم 302
نکته مهم بعدی اینه که اگاهیمون را نسبت به این گناه بالا ببریم ...نگاه کردن به تصاویر مستهجن عواقب خیلی بدی داره باید برای همیشه ترکشون کرد 128fs318181
به قول داداش امیر علی یه سر به این تاپیک بزن که خیلی خوبه 49-2

داداش مهدوی
سلام داداش جان خوبی؟؟
به به به چه شود ماشاءالله به حامی خوب و سرپرست های درجه یک البته بجز من که ته بارم Gigglesmile
داداش به نظرم برای افزایش مشارکت اعضا باید یه مسابقه بزاریم تو گروه 
مسابقش هم این طوری باشه که هر کی بیشترین ارسال را داشت باید به من اعتبار بده 65
داداش جان افتادی زحمت اقا 2uge4p4
تبریک میگم به داداش های گلم کارما جان و محسنین جان ان شاءالله همه اعضا عاقبت بخیر باشیم 
فقط داداش این باقلوا ها داغان کرد مارا 809197ps94ijjhwg

داداش تاگون
سلام داداش جان خوبی؟؟
عزیز دل گفتی زمانی که اعلام وضعیت نمیکردی به چنتا ده روز رسیدی ؛
این خیلی عالیه نشون میده هر چی کمتر به ترک فکر کنی بیشتر به ترک نزدیک میشی Khansariha (46)
البته در عین حال رعایت یه سری خطوط قرمر لازمه 49-2
داداش جان سعی کن وقتی به روز های خوب بالاتر رسیدی اعلام کنی مثلا وقتی دیدی که اعلام وضعیت بهت کمک میکنه اون موقع اعلام کن 302
همون طوری که مهدوی جان گفت دیدن روز های پاکی به ادم انگیزه میده ولی تو میتونی یه تقویم رو میزی برداری و روز هایی که پاک هستی را با ماژیک یا خودکار سبز یا مداد رنگی علامت بزنی 317
این جوری وقتی ببینی تو یک ماه فقط یک روز یا دو روز لغزش داشتی انگیزت افزایش پیدا میکنه و همین جوری با قدرت ادامه میدی داداش 49-2
درسته باید از گناه ناراحت باشیم ولی نباید ناراحتیمون باعث ناامیدی بشه Esteghfar
داداش چقدر استرس زیادی داری؟؟البته حق داری کنکور مهمه و باید به فکرش بود ولی نه انقدر که بهت فشار وارد کنه و نتونی بهش برسی. تصور کن یه عابر پیاده وقتی چراغ قرمز هست و میتونه از خط عابر عبور کنه از ترس این که یه ماشین بهش بزنه؛از خط عابر رد نشه،به نظرت هرگز به مقصد میرسه؟؟
معلومه که نه؛ترس های ذهنت نسبت به زندگی بدون خ.ا را از ذهنت بیرون کن؛تجربه های خوب پاکی را با خودت مرور کن ان شاءالله موفق میشی داداش،راستی درمورد شغل ازاد برام جالب بود که گفتی نمیتونی بری علتش چیه؟ 302
داداش درسته فرصت خوبیه تابستون و هنوز تقریبا 20 روز ازش مونده یعنی یک پنجم تابستون باقی مونده و فرصت جبران هست 49-2 Khansariha (69)
تاگون جان شروع مدارس میتونه برات مفید باشه وقتی زمان زیادی سر کلاسی باعث میشه از خ.ا فاصله بگیری
ان شاءالله موفق میشی رفیق غمت نباشه
از همین حالا وقتشه برای هدف هایی که در سر داریم تلاش کنیم رفیق Khansariha (46)
راستی اهدافت از ترک خ.ا را برامون تو گروه بنویس داداش
راستی داداش ما همه ممکنه در حقی بعضی ها بدی کرده باشیم ولی چاره کار پیدا کردن اون افراد و طلب حلالیت هست 49-2 و یا اگر نمیشه پیداشون کرد براشون دعا کنیم و به جای اون ها کار خوب انجام بدیم مثلا از طرف اون ها صدقه بدیم 302

داداش امیر علی
سلام داداش جان خوبی؟؟
ماشاءالله داداش به کمک های خوبت عزیز دل خداقوت داداش جان 49-2
چقدر خوب راه حل دادی درباره کنترل چشم و عدم ورود به سایت های مستهجن واقعا لذت بردم 302
این که ادم وقت بزاره و برای رسیدن به پاکی تلاش کنه خیلی ارزشمنده و وقتی این تلاش به ثمر بشینه؛موجب شادی فراوانی میشود ان شاءالله. الان به نظرم وقتشه بریم تو کار کنترل ذهن Khansariha (69)
باید راه حل های مختلف برای رسیدن به ذهن پاک را برسی کنیم ؛به نظرم یکی از اون راه حل هااینه که ذهنمون را از خوبی ها پر کنیم Khansariha (69)
مثلا وقتی یه کار خوبی میکنیم از خدا تشکر کنیم و تو دلمون خوشحال باشیم واگر کار اشتباهی انجام دادیم سریع استغفار کنیم یعنی هر کاری البته میدونم الحمدالله اهل گناه نیستی 302

داداش هاشم
سلام داداش جان خوبی؟؟
به به به ماشاءالله داداش هاشم چه کردی؛اقا ماشاءالله با قدرت ظاهر شدی ان شاءالله همیشه حال دلت خوب باشه داداش برامون از اوضاع خودت بیشتر بگو؛چه خبرا چه کارا میکنی؟
چقدر خوب گفتی داداش جان کربلا همش درس زندگی بوده و هست Khansariha (69)
واقعا اگر بتوانیم  قدری شبیه اصحاب اهل بیت علیه السلام شویم نجات خواهیم یافت ان شاءالله 2uge4p4

داداش محسنین
سلام داداش جان خوبی؟؟
ماشاءالله داداش گل کاشتی عالی Khansariha (46)
الحمدالله که حالت خوبه شکر؛لطف خدا و تلاش خودت بوده که الان حالت خوبه،البته پاقدم مهدوی جان و کارما جان هم هستا 317
الحمدالله از وقتی داداش مهدوی اومده استوا انرژی گرفته Khansariha (69)
به به به به که شما گل ها هستید 302
خدا شما را حفظ کند داداش جان
ای به فدای شما
اختیار داری داداش شماها دنیای معرفت هستید Confetti
همین که پاک بمونید برای ما بهترین پاداشه Khansariha (46)
داداش جان تجربه 10 روزه چی داری برامون؟ 49-2
با سلام  [تصویر:  303.gif]
شما رو دعوت میکنم به دیدن شاهکار جدید مرد مقاومت  [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]
برای مشاهده شاهکار مرد مقاومت کلیک کنید ....
[تصویر:  greenstars.gif]
بعد این شاهکار لقب من میشه سر آشپز کانون
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سلام  303
پیامایی که برام نوشتید رو خوندم ‌‌اما بعدا جواب میدم چون الان خیلی وقت فکر کردن ندارم و باید زود برم .

یه فیلمی می‌دیدم ایرانی ، قدیمی هم بود ، از روی کتاب شب های روشن ساخته بودنش . توی اون شخصیت اول داستان گفت به نظرم بیشتر دونستن باعث اذیت شدن آدم میشه .

این مدت خیلییی درباره خ.ا مطالعه کردم بار ها و بار ها آموزش قدم به قدم ترک رو خوندم ( البته قدم آخر رو کامل نخوندم تا حالا ) 

نمیدونم ، احساس میکنم از وقتی بیشتر فهمیدم ، بیشترم صدمه دیدم .
با سلام 65 53 GigglesmileGigglesmile 317 317
نگاه کن.  موزیک خوب گوش کن موزیکی که از جای خوبی تهیه شده باشه.  4chsmu1 4chsmu1
سخنرانی تمیز......  4chsmu1
بگم اشغال نداشته باشه......  Swear1
.
 سپاس شده توسط
سلام 303

راستش دلم هوای متن شبانه کرده ، حرفایی که میگفتم و باهاش روزی که داشتم رو جمع بندی میکردم ، البته حال و اوضاعم انقدرا هم خوب نیس ولی .. چی بگم ..دله دیگه  4chsmu1

شب نمیدونم چندم ( شب گمشده )

خب ، از اونجایی که نمیدونم این چندمین متن و چندمین شبه ، می‌خوام این دفعه یه اسم اختصاصی داشته باشه متنم . اسمشو میزارم « شبِ گمشده »  . برای شرح حال ، چیز خاصی ندارم که بگم ، یه روز خسته کننده و عادی بود که هیچ کار خاصی انجام ندادم . درست و حسابی فکرم نکردم چون فکرمم اینروزا درست کار نمیکنه ، شایدم مشکلات زیادی بزرگ شدن ، نمیدونم . دیشب از فکر پاکی و لغزش هام خوابم نمی‌برد ، خیلی اتفاقی یه پادکست طولانی پیدا کردم درباره کنترل و مدیریت میل ج.نسی در ایام کنکور . داخلش می‌گفت که اگر اعتیاد دارین و دچارین سریع قطعش کنید اگه نمیتونین مدیریت کنین و گفت از هزار نفر دو نفر هم درگیرن ، هم مدیریت میکنن و هم نتیجه خوب میگیرن. یه سری از حرفاش حرفای ساده خودمون بود که توی کانون مطالبش هست ولی یه چیزی گفت که خیلی جالب بود گفت ، وقتی ما دچار این ماجرا ها میشیم ، یه ژنی داریم به نام ژن لذت ، توی اون چیزایی که ما تجربه کردیم ذخیره میشه و اعتیاد پیدا میکنیم ، که میشه این وضعیت رو تغییر داد ولی سخته و تلاش میخواد .
خلاصه که  .....
(گاهی وقتا کلی فکر میکنم ولی چیزی به ذهنم نمی‌رسه که متن رو ادامه بدم الانم همین موقعیت پیش اومده )
راستی یه کتاب جدید مطالعه کردم اینروزا که خاطرات یه نویسنده هست به نام ارنست همینگوی ، توی اون یه جا میگه که گاهی وقتا می‌خوام داستانی بنویسم یا متنی رو ادامه بدم اما ساعت ها هیچی به ذهنم نمیرسه ( مثل چند دقیقه پیش من 1 ) با خودم میگم ، قبلا نوشتی ، بعدا هم می‌نویسی و مدتی بعد کاملش میکنم .
یه جا میگه که یه کتابی نوشته بودم که توی اون از صحبت های معمولی مردم استفاده کردم تا واقعی تر بشه نوشته ها ،. اما یه آشنایی بهش میگه داستانش شده مثل یه داستان معمولی مثل نقاشی ای که نمیتونه به دیوار وصل بشه تا همه اونو ببینن و ازش لذت ببرن ( به قول ما یه چیزیش کمه 39 )
کتاب بدی نیس اما یکم عجیبه و بعضی جاهاش رو نمیفهمم .
راستی اسم کتاب رو نگفتم  65 ، « پاریس جشن همیشگی »

راستش این روزا اصلا اوضاع خوبی ندارم ،همش میگم ای کاش آدم دیگه ای بودم ، جایی دیگه ، موقعیتی دیگه شاید اوضاع بهتر بود . فکر میکنم اختلال هایی که دارم حتی خ.ا بخاطر تنهایی های زیاده ، آره . اگه تنها نبودم ، البته اجتماع خوبی هم نداریم ، اگه دچار خ.ا نمی‌شدم حتما معتاد مواد مخدر بودم  65 . 
( دوباره حرفی برای گفتن ندارم انگار ، پس یعنی آخر متنه )

این دفعه حواسم به طولانی شدن متن نبود ، یکم که نه خیلی طولانی شد.
رفقا مراقب چشماتون باشین ، کاری که من نکردم اما چاره ای هم نداشتم .

به رسم شبای قدیم از شما و چشماتون تشکر میکنم که این متن رو خوندین  ehteram

«شب و روزگارتون خوش»  4chsmu1
«ایام به کامتون»  Khansariha (2)

( آقا الان دیدم چه متن طولانی شدههه  توی چند نوبت بخونین یا اصلا نخونین ، عذاب وجدان گرفتم   Unsure )
سلام دوستان استوایی
امیدوارم که خوب باشید Confetti

سپهر/30بهمن1400/ 194 روز خوب
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
سلام اعلام وضعیت من:
علیرضا 32/ 8شهریور1401/ 0 روز خوب Hanghead
دیشب به خاطر سرزنش مادرم خیلی غمگین بودم که آخرش منجر شد به خ.ا تا چند ماه اخیر بیشتر خ.ا هام به خاطر همین مسئله ناراحتی بوده تو ترک قدم به قدم هم باید خونده باشیدش ، حالا چه راهی وجود داره وقتی که همچین حالاتی داریم بتونیم خودمونو کنترل کنیم؟ Shy

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان