امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

آقا حالا وسط این همه بد بختی یک چیزی بگم Khansariha (56)

جناب آقای محسنین شما مگه امتحان نداری این ماه 
چجوری ۱۷۵ تا پست زدی تو کانون داداش چه می‌کنی خدایی دمت گرم  Khansariha (13) Khansariha (13)
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
سلام به استوایی ها 49-2

داداش مرد مقاومت منم حقیقتش این حس ترس از گناه هام خیلی دارم.
اما چه باید کرد جز عمل 53258zu2qvp1d9v  
داداش سعی کن از اهمیت ترک گناه مطلب بخونی  تا از عادی بودن خارج بشه
من خودم بیرون از خونه نگاهم کنترل میکنم نه فقط از محرک ها ، کلا اینکه حواس جمع باشی که کجا را برای چی نگاه میکنی  هنوز کامل موفق نشدم Khansariha (56)

داداش یا باب الحوائج قوم های عذاب شده بگیم یا الگوی زندگی؟ 4chsmu1
داداش گل خودت جواب سوال ها میدی ؟ 
الگو زندگی شما کیه  49-2
داداش محسنین موفق باشی توی امتحاناتت  Khansariha (69)  
کانون سر بزن استوا خالی نباشه 49-2
 سپاس شده توسط
دوباره لغزش اما اینبار بشدت دلیلم فرق داره فک کنم تو زندگی کلا چندین بار یعنی کمتر از ۶ بار به این دلیل خ.ا انجام دادم .
اونم از اعصاب خوردی شدید هست که فقط از خ.ا به عنوان مسکن استفاده بشه...
و این لغزش هم‌ همین دلیل رو داشت
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
(1402 خرداد 11، 8:42)مرد مقاومت نوشته است: دوباره لغزش اما اینبار بشدت دلیلم فرق داره فک کنم تو زندگی کلا چندین بار یعنی کمتر از ۶ بار به این دلیل خ.ا انجام دادم .

سلام‌ داداش
نام کاربری خودت ببین:  مردِ مقاومت
وقتی مقاوم باشی، در برابر هر نوع وسوسه ای پیروزی

سعی کن بر اعصابت مسلط باشی میدونم سخته ولی میتونی
 سپاس شده توسط
سلام به داداش های استوایی Khansariha (18)
امیدوارم حالتون خوب باشه.

از داداش های عزیزم یا باب الحوائج و تاج بابت کمک ها و صحبت های خوبشون خیلی ممنونم 49-2

(1402 خرداد 6، 16:22)Abolfazl. Kh نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم 
سلام دوستان حالتون چطوره؟امیدوارم که خوب و خوش باشید انشاالله...
من که خیلی خوب نیستم...اصلا نمیتونم هیچ کاری بکنم...
امتحانات خیلی سرم رو مشغول کردن...ولی بازم نمیتونم نفسم رو کنترل کنم..هی شکست می‌خورم...هیچ نقطه مثبتی تو خودم نمیبینم...
یه جوری ناراحت و بی حوصله میشم که حتی حوصله ام نمی‌کشه بیام تو کانون و برا ترک مطالعه کنم...هی وسوسه میشم و نمیتونم از خودم مقاومتی بکنم  Hanghead
خلاصه که وضعم زیاد جالب نیست...به کمک نیاز دارم شدیدا...
فعلا یا حق

Abolfazl.kh ا/ 1402/03/05 /0 روز خوب  Shy

چرا خیلی خوب نیستی داداش جان؟
ماشاءالله یه نوجوون به این خوبی که می خواد این گناه رو ترک کنه و یک زندگی سالم داشته باشه، چرا باید بی حوصله باشه؟ 49-2
درک می کنم که امتحانات و استرس هایی که به آدم وارد میشه، باعث بی حوصلگی میشه.
وقتی هم که آدم بی حوصله بشه، وسوسه ها به سراغش میاد که بره سمت اون گناه.

داداش خوبم باید تلاش کنی تا زندگیت رو بر مدار برنامه ریزی درست قرار بدی تا هم به برنامه های درسی برسی، هم مطالعه غیردرسی داشته باشی، هم تفریحت سر جاش باشه، هم عبادت و انجام واجبات الهی رو به جا بیاری و هم بتونی آگاهانه برای ترک گناه تلاش کنی Khansariha (69)

تا موقعی که نتونی برنامه های زندگیت رو سر و سامون بدی، دوری از استرس ها و تحمل فشارها برات سخت تر میشه 53258zu2qvp1d9v

(1402 خرداد 8، 19:48)Abolfazl. Kh نوشته است: دوستان سلام وقتتون بخیر.امیدکارم که حالتون خوب و خوش باشه...
این سوال دادش محمدحسین رو دیدم یهو با خودم گفتم ای دل غافل...ابوالفضل تو اصلا الگو داری؟؟؟که جوابش منفی شد...واقعا الگویی تو زندگی ندارم...نمیدونم شاید نا محسوس داشتم و خودم خبر نداشتم...
آخه من از بچگی سعی کردم راه درست رو برم و با الگو کار نداشتم...مثلا مسجد برم،هیئت برم،نماز بخونم ،درسم رو بخونم و به سمت هدف هام برم؛متاسفانه الگویی برای بقیه زندگیم ندارم و باید یه الگوی خوب پیدا کنم مثلا از اهل بیت،از علما و...
این روزا سعی میکنم از محرکات دور باشم و الحق جواب هم داده،۳ روزه شکر خدا پاکم اونم فقط از محرکات دور شدم و گوشیمو پاک سازی کردم.
Abolfazl. Khا/1402/03/05/ 2 روز خوب  2uge4p4

این که خیلی عالیه ابوالفضل جان که از همون بچگی سعی کردی در مسیر درست حرکت کنی و با محیط های مذهبی ارتباط داشته باشی Khansariha (69)
سعی کن این روحیه رو حفظ کنی و ایمان خودت رو قوی کنی.
در مورد انتخاب الگو هم باید توجه داشته باشیم که ما کلاً باید دنبال دریافت نکات مثبت باشیم.
بعضی وقت ها وقتی کسی رو الگو قرار میدیم، فکر می کنیم اون فرد بی خطا هست و ممکنه جایی خطا کنه و ما بدون توجه به این موضوع ازش الگوبرداری کنیم.
باید یک معیار منطبق با قرآن و معصومین (علیهم السلام) داشته باشیم تا دچار این خطا نشیم.

راستی ماشاءالله به این 2 روز خوبت Khansariha (69)
منتظر اعلام وضعیت های پاک و خوبت هستیم Khansariha (18)

(1402 خرداد 9، 14:24)مرد مقاومت نوشته است: آقا بخدا من به یک مورد پی بردم که میگن گناه برای انسان عادی میشه ...من واقعا دارم میترسم .
چون متوجه شدم دیدن عکس و فیلم با اینکه گناه هست ولی من بازم دارم نگاه میکنم و برام عادی شده

راهکار بدید توروخدا

داداش جان، بابت شرایط بدی که داری متاسفم.
بله عادی شدن گناه، بسیار خطرناک هست و باید ازش ترسید.

عامل مصیبت های امروز انسان ها و جوامع در این دنیا، عادی شدن گناه در نظر انسان هاست.
یعنی انسانی که وقتی برای اولین بار می خواست گناه کنه، از شرم و حیا می خواست آب بشه و به زمین بره، امروز راحت تر از آب خوردن، گناه رو انجام بده.
باید به خدا پناه ببریم و به درگاهش توبه کنیم و به طور جدی برای جبران گناهان، تلاش کنیم.

داداش خوبم همین که به این نتیجه رسیدی که گناه داره برات عادی میشه، جای شکر داره ولی کافی نیست.
شما باید از این چرخه باطل که در اون گرفتار شدی خارج بشی و روزهای خوبت به ثبات برسه.

باید برای ترک نگاه حرام، دنبال جایگزین باشی.
یعنی مواقعی که وسوسه میشی که نگاه حرام کنی، باید به موارد خوب و پاک نگاه کنی.مثل تصویر کعبه و حرم های امامان، تصویر مساجد تاریخی و معماری اسلامی، تصویر درختان و گل ها و امثال این ها.
و سعی کنی فکرت رو به همین سمت ببری.
اگر به این تصاویر دسترسی نداری می تونی چشمت رو ببندی و این تصاویر رو در ذهنت بیاری و روی اون فکر کنی.
می تونی این کارها رو انجام بدی داداش جان؟ 49-2

(1402 خرداد 11، 8:42)مرد مقاومت نوشته است: دوباره لغزش اما اینبار بشدت دلیلم فرق داره فک کنم تو زندگی کلا چندین بار یعنی کمتر از ۶ بار به این دلیل خ.ا انجام دادم .

داداش جان، این همون جریان عادی سازی هست که گفتم.
نباید اجازه بدی که خودارضایی به خاطر استرس، برات عادی بشه.

به این فکر کن که با خودارضایی، اعصاب خردی ها حل میشه؟
یا حالت چندین برابر بدتر میشه؟

برای اعصاب خردی ها هم 2 راه بیشتر نیست.
یا باید سعی کنی با آرامش و خونسردی راجع به راهکارهای خوب کردن حالت فکر کنی و دنبال چاره باشی.
یا هم که اگر در تواناییت نیست که کاری انجام بدی، سعی کنی لااقل کمتر به اعصاب خردی هات فکر کنی و از خدا کمک بخوای که راه درست رو در پیش روت قرار بده.
باید صبرت رو زیاد کنی داداش جان.
نظر خودت چیه؟

(1402 خرداد 6، 20:47)مرد مقاومت نوشته است: دقیقا شرایط الان این دوستمون رو من هم تجربه کردم.
دقیقا بعد از خ.ا 
دیگه حوصله ی هیچ کار و هیچکسی رو ندارم .
و بشدت پرخاشگری میکنم .
ابوالفضل جان داداش به خودت بگو این شرایط تا کی ادامه داره .
بلاخره که باید از این دور باطل بیرون بیای

راهکار خودت که به داداش ابوالفضل گفتی هم خوب بود.
ولی خودت هم باید بهش عمل کنی، درسته؟ Khansariha (18)
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1402 خرداد 7، 23:05)محسنین نوشته است: سلام داداشای گلم  2uge4p4

حالتون چطوره ؟؟؟ چه خبرااا؟؟؟
امتحانات خوب پیش میرن ؟؟؟
ببخشید که زیاد نمیتونم سر بزنم و مشارکت کنم .

خیلی سرم شلوغه و بکوب دارم درس میخونم  4chsmu1 واقعا یه ظرفیت ها وتوانایی هایی درخودم دیدم این مدت که خیلی امیدوارم شدم! منظورم درسا نیست لزوما  Khansariha (56)
اینکه تونستم خوب درس بخونم و جمع بندی های نهاییم رو انجام بدم 2uge4p4 ،،، اینکه تو زمینه برنامه ریزی و مدیریت زمان خیلی حرفه ای شدم  2uge4p4 اینکه پاکی انقد لذت بخش تر شده برام  2uge4p4 خصوصا امروز اتفاقاتی افتاده که واقعا به اندازه ی یه تولد معنوی خاطره انگیز برای من داشته  Confetti
اینکه از نظر فکری خیلی نظم و وحدت پیدا کردم  2uge4p4 اینکه همه جوره دارم رو خودم مسلط میشم  2uge4p4 اینکه مغرور نشدم و هنوز دارم رو خودم کار میکنم  2uge4p4 و کلی نکته مفید و مثبت دیگه که امیدارم اضافه بشن  53258zu2qvp1d9v

خدایا شکرت  53

محسنین جان، خیلی خوشحالم که در حال تلاش هستی Khansariha (46)
ماشاءالله به این همه فعالیت و مشغولیت Khansariha (69)
خدا رو شکر. قدر خودت و خوبی هات رو بدون Khansariha (18)

(1402 خرداد 7، 23:05)محسنین نوشته است: راستی پیام آخر داداش یاباب الحوائج عزیز رو دیدم . 
الگوی من ؟ 
اگه  داداش جان الگوی های زنده و ملموس ، اصطلاحا ( role model  ) منظور شما هست :

۱- پدر و مادرم
۲-دکتر سید علی ملک حسینی 
۳- محمدرضا شعبانعلی 
۴- دو نفر از دایی هام  53258zu2qvp1d9v

درکل من سعی می‌کنم از هر آدمی ویژگی هایی که بنظرم خوب و مثبت  هستن رو بردارم  53258zu2qvp1d9v

داخل کانون هم میتونم با ذکر جزئیات و توضیح، الگو هایی که برداشت کردم رو بگم .
سنا خانم، آقا آرمین ، آقای صادقین ، آقای مهدوی، آقای عاشق ، آقایان امید و آرمان و مجتبی  که از قدیمی ها بودن و فقط پست هاشون رو خوندم و یادداشت برداری کردم از مطالب و مدل ذهنیشون و درمرحله بعدی اکثر اعضای کانون   4chsmu1 که سعی کردم گلچین ویژگی ها و ارزش های کانونی ها رو پیدا کنم و تا جای ممکن برای خودم تعریف کنم .

فعلا بدرود  Khansariha (96)

چه عالی که الگوهای خودت رو هم مشخص کردی Khansariha (69)
داداش جان از لطف و محبتت نسبت به بنده، ممنونم 302
هرچند که خودم رو لایق اینکه الگوی کسی باشم، نمی دونم ولی امیدوارم که تلاش کنی که نکات مثبت رو از بقیه فرا بگیری و اون ها رو به کار ببندی Khansariha (18)
ان شاء الله که موفق و پیروز باشی.

و
مجدداً از همراهی ها و راهنمایی های عالی و کامل داداش یا باب الحوائج و داداش تاج، خیلی ممنونم 302
خیلی خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما داریم که به هم‌مسیرهاتون کمک می کنید و دنبال خوب کردن حال بقیه هستید.
ان شاء الله که بهترین موفقیت ها در پیش روی شما باشه Khansariha (18)

و
راستی از سایر استوایی ها هنوز خبری نشده؟
منتظرشون هستیم 53258zu2qvp1d9v

همگی در پناه خدا موفق و پاک و پیروز باشید.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
Smile 
(1402 ارديبهشت 14، 20:31)محسنین نوشته است: چالش ۴۲  روزه پاکی :

*اهرم رنج و لذت به مدت ۴۲ روز روزانه مرور و بررسی شود.
*روزهای سه شنبه  و جمعه هر هفته روزه گرفته شود .

* نماز اول وقت: ۴
*حداقل ۹ ساعت مطالعه (سه‌شنبه‌وجمعه ۷ساعت): ۲
*۱۰ دقیقه دویدن + ۱۰ شنا + ۱۰ دراز نشست: ۲
*نوشتن روزانه اهداف پاکی: ۲
*روزی ۲ صفحه قرآن کریم با تفسیر: ۲
* روزی ۱۰ دقیقه دعا: ۱ 
*اعلام وضعیت روزانه پاکی: ۲ 
*فعالیت مفید کانونی: ۲
*کنترل نگاه و ذهن و اعلام: ۳

مشاءالله 4chsmu1 49-2
 سپاس شده توسط
(1402 ارديبهشت 21، 22:52)محسنین نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم

وقت ، وقته برنامه ریزیه

[تصویر:  depositphotos_22420341-stock-photo-time-...n_073a.jpg]

وقت، وقته هدف گذاریه

[تصویر:  depositphotos_466463510-stock-photo-set-...l_ja0k.jpg]

دیگه گذشته ما مساوی نیست با آیندمون

[تصویر:  depositphotos_467161068-stock-photo-does...l_1gxp.jpg]

وقتشه برای تک تک حوزه های زندگی
 برنامه بریزیم
هدف گذاری کنیم
و سوار قطار سریع السیر موفقیت بشیم

[تصویر:  depositphotos_34100533-stock-photo-high-...in_kt6.jpg]

اهداف خرداد رو مشخص کن
کارهایی که باید روزانه یا هفتگی یا ماهانه انجام بدی رو مشخص کن

و شرووووع کن به ساختن رویاهات

Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
تو موفق خواهی شد
[تصویر:  depositphotos_44859483-stock-photo-silho...e_v8me.jpg]

جدی چطوری برنامه ریزی می کنین و بهش عمل هم می کنین من که تو برنامه ریزی یه روزم موندم
یا یه اتفاقی پیش میاد از چیزی که تو ذهنمو می مونم یا نمیدونم چطوری وقتم رو تقسیم کنم
سلام بر استوا !  317   

آقا من برگشششتم  4

امتحانات تا امروز در بهترین حالت ممکن تموم شدن  4 
۳ تا امتحان دیگه مونده  4chsmu1

ولی انقد فاصله زمانی بینشون گذاشتن که دیگه هیچ مشکلی نداریم  4chsmu1

شروع فعالیت محسنین 317
سلام به داداشای گلم  303
احوالتون؟
امیدوارم همگی در ترک موفق باشین
من برای این گروه یک پیشنهاد دارم اونم اینکه بعضی از بچه ها رو دور هم جمع کنین بینشون مسابقه بذارین که توش هر پنج نفر یه گروه تشکیل بدن و از الان هرکی تعداد روز های ترکش رو اعلام کنه(یعنی تا الان هر چی ترک کرده مهم نیست) و هر گروه که تعداد روز ترکی بیشتری داشت برنده باشه و جایزه اش هم از این مدال ها به اعضای اون گروه بدن
اینطوری هم سرگرمی هستش و هم رقابت ایجاد میشه و هم همه افراد روز های ترکیشون رو اعلام میکنن
و با یک تیر چند نشون زدیم Confetti
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چی خواهی کن
سلام و درود 49-2

برادر صادقین ممنونم، از لطف شماست 302

داداش محسنین چه زود امتحاناتت تموم شده ، زمان من هر چی امتحان میدادی بازم ادامه داشت 4chsmu1
(1402 خرداد 12، 12:47)ahmad862 نوشته است: سلام به داداشای گلم  303
احوالتون؟
من برای این گروه یک پیشنهاد دارم اونم اینکه بعضی از بچه ها رو دور هم جمع کنین بینشون مسابقه بذارین که توش هر پنج نفر یه گروه تشکیل بدن و از الان هرکی تعداد روز های ترکش رو اعلام کنه(یعنی تا الان هر چی ترک کرده مهم نیست) و هر گروه که تعداد روز ترکی بیشتری داشت برنده باشه و جایزه اش هم از این مدال ها به اعضای اون گروه بدن
اینطوری هم سرگرمی هستش و هم رقابت ایجاد میشه و هم همه افراد روز های ترکیشون رو اعلام میکنن

سلام به گروه استوا خوش اومدید 49-2 Confetti

یه مقدار که توی کانون باشید با ساز و کارش آشنا میشد، هر سوالی داشتید اینجا بپرسید  سرپرست ها یا اعضا حتما کمک میکنن. 53258zu2qvp1d9v

با اعضای گروه استوا میتونیم اینکار انجام بدیم Khansariha (69)  
اعضا اعلام حضور کنن تا شروع کنیم
سلام بروبچ چطورین؟ 303
من امروزز روز فکر کنم 6 باشه که خ.ا نکردم Khansariha (46)
ولی من امروز فیلم تحریک آمیز دیدم(پورن ندیدم)به نظر شما دیدن اینجور فیلم ها توی ترکم تاثیر میذاره یا اینکه میتونم اینها رو ببینم؟
اگر نمیتونم به نظر شما از کی میتونم؟
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چی خواهی کن
سلام 303 

عضو جدید، آقای ahmad862  به گروه استوا پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه عزیزان 53 

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام به دوستان استوایی Khansariha (18)
امیدوارم خوب و سلامت باشید.

(1402 خرداد 12، 9:54)علیرضا32 نوشته است: جدی چطوری برنامه ریزی می کنین و بهش عمل هم می کنین من که تو برنامه ریزی یه روزم موندم
یا یه اتفاقی پیش میاد از چیزی که تو ذهنمو می مونم یا نمیدونم چطوری وقتم رو تقسیم کنم

علیرضا جان، برنامه ریزی هم مثل هر کار دیگه نیاز به رعایت اصولش داره.
یکی از اصول مهم برنامه ریزی اینه که بتونیم مطابق با توان و وقت و واقعیت زندگیمون، هدف گذاری و برنامه ریزی کنیم.

مثلاً کسی که روزانه نیم ساعت مطالعه درسی داره، نمی تونه به یک باره هدفش رو روزانه 5 ساعت قرار بده.
چون ذهنش عادت کرده که همون قدر مطالعه داشته باشه و وقتی چنین برنامه ای قرار بده، براش فوق العاده سخت هست و قید برنامه ریزی رو می زنه.
چنین شخصی ابتدا باید هدفش رو بیاره روی روزانه 1 ساعت مطالعه و به مرور زمان مطالعه‌اش رو بیشتر کنه.

در مورد مدیریت زمان هم، می تونی مطالب این تاپیک رو به طور کامل و دقیق مطالعه کنی 128fs318181

سوالاتت در مورد برنامه ریزی رو هم می تونی در این تاپیک بپرسی 49-2
موفق باشی داداش جان Khansariha (18)

(1402 خرداد 12، 10:13)محسنین نوشته است: سلام بر استوا !  317   

آقا من برگشششتم  4

امتحانات تا امروز در بهترین حالت ممکن تموم شدن  4 
۳ تا امتحان دیگه مونده  4chsmu1

ولی انقد فاصله زمانی بینشون گذاشتن که دیگه هیچ مشکلی نداریم  4chsmu1

شروع فعالیت محسنین 317

محسنین جان ماشاءالله به شما Khansariha (69)
خدا رو شکر که موفق بودی. ان شاء الله امتحانات باقی مونده رو هم با موفقیت پشت سر بذاری 128fs318181
خوشحالم که به گروه برگشتی، حضورت مایه امید و انگیزه هست، ممنونم ازت Khansariha (18)

(1402 خرداد 12، 17:58)تاج نوشته است: سلام و درود 49-2

برادر صادقین ممنونم، از لطف شماست 302

داداش محسنین چه زود امتحاناتت تموم شده ، زمان من هر چی امتحان میدادی بازم ادامه داشت 4chsmu1

زنده باشی داداش خوبم. خیلی ممنونم که مثل همیشه لطف و محبت داری و همراهی می کنی و زحمت می کشی Khansariha (18)
خدا خیرت بده ان شاء الله Gol

(1402 خرداد 13، 18:14)ahmad862 نوشته است: سلام بروبچ چطورین؟ 303
من امروزز روز فکر کنم 6 باشه که خ.ا نکردم Khansariha (46)
ولی من امروز فیلم تحریک آمیز دیدم(پورن ندیدم)به نظر شما دیدن اینجور فیلم ها توی ترکم تاثیر میذاره یا اینکه میتونم اینها رو ببینم؟
اگر نمیتونم به نظر شما از کی میتونم؟

داداش احمد عزیز، به گروه خودت خیلی خوش اومدی داداش جان Welcome (1)
ماشاءالله به این 6 روز و ماشاءالله به تلاشت Khansariha (46)
نشون دادی که با عزم محکم اومدی. ان شاء الله بتونی در کنارمون بمونی و انگیزه‌های پاکی رو حفظ کنی و در این مسیر به موفقیت برسی Khansariha (69)

داداش جان این خیلی عالیه که چشم و ذهنت رو درگیر تصاویر مستهجن نکردی.
ولی خب فیلم تحریک آمیز هم همون طور که از اسمش مشخصه، نیروی جنسی رو تحریک می کنه و پاکی رو به خطر میندازه.

باید توجه داشته باشیم که تصاویر و صحنه های تحریک کننده چه آثار مخربی رو بر ذهن و روح و قلب ما وارد می کنه.
شما تصور کن وقتی اجازه بدیم که ورودی های آلوده، از طریق چشم و گوش وارد ذهنمون بشه، این ها در ذهن باقی می مونه و باعث میشه که پاک کردن ذهن از این آلودگی ها حتی از ترک خودارضایی هم سخت تر بشه.
به همین دلیل هست که از نظر دین اسلام، نگاه حرام به تیر زهرآگین شیطان، تعبیر شده.
زهر به مرور در بدن اثر می کنه و انسان رو از پا درمیاره.
تصاویر آلوده هم همین کار رو با ذهن و فطرت پاک انسان انجام میده.

و اینکه پرسیدی چه موقع میشه این فیلم ها رو دید، داداش جان فیلم ها و به طور کلی مناظری که باعث تحریک میشه رو به هیچ وجه نمیشه دید.
چه الان که در حال تلاش برای پاکی هستی و چه موقعی که پاکی انسان به ثبات می رسه و چه حتی بعد از ازدواج.
کسی که چندین سال پاکی داره و مراقب چشم و ذهنش هست، یه جرقه هم براش کافیه که پاکی چندین ساله‌اش از بین بره.

لذا تماشای فیلم (اون هم نه فیلم تحریک کننده، بلکه فیلم بدون صحنه های تحریک کننده) باید با ملاحظه و مراقب بسیار بالایی انجام بشه 128fs318181
موفق باشی داداش خوبم Khansariha (69)

(1402 خرداد 12، 12:47)ahmad862 نوشته است: سلام به داداشای گلم  303
احوالتون؟

خوشحالم که برای بهتر شدن روند فعالیت و پاکی اعضای هم‌گروهی، دغدغه داری و پیشنهاد میدی 49-2
این خیلی ارزشمنده. امیدوارم همیشه دغدغه مند باشی و به پیشرفت پاکی خودت و هم‌گروهی‌ها کمک کنی Khansariha (18)

داداش جان همون که داداش تاج گفتند، می تونیم در گروه استوا با هم‌گروهی‌ها چنین برنامه‌هایی رو داشته باشیم.
منتها به شرطی که استوایی ها فعال بمونند و به پاکی هاشون اهمیت بدن 128fs318181

داداش های استوایی نظرتون چیه که مثل گذشته، عهدنامه های هفتگی پاکی داشته باشیم؟ 49-2
لطفاً هر کدوم از دوستان که تمایل دارند، اسم خودشون رو به لیست زیر، اضافه کنند:

fly2 عهدنامه هفتگی پاکی اعضای استوا از یک‌شنبه 14 خرداد تا پایان جمعه 19 خرداد fly2

1. صادقین
2.  53
3.  53
4.  53
5. 53
.
.
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان