امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

سلاااااآاآاام 317

صبح شیک پوشان استوایی بخییییر 317

سرباز جان چه صبحونه خوشچل موشچلی 4chsmu1
من منتظرت بودم 4chsmu1

خب خب خب 49-2
همه بیدار شن 49-2

براینکه یه روز عالی رو رقم بزنیم clapping
یوهوووووو chase
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام
Kool                                                                                            Kool  

چه صبح زیبایی
صبح بخیر استوا 
صبح بخیر زندگی 
 سپاس شده توسط
من بازم شکستم
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 4، 8:24)Molana نوشته است: سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام
Kool                                                                                            Kool  

چه صبح زیبایی
صبح بخیر استوا 
صبح بخیر زندگی 

سلام به مولانای عزیزم 317
صبح بخیر مولانا
صبح بخير زندگی 317

(1399 اسفند 4، 8:58)*شهریار‌* نوشته است: من بازم شکستم

شهریار جان، چند دفعه ست داری لغزش میکنی اما عیب یابی‌نمیکنی!

مشکل کجاست؟
چرا عموماً لغزش هایی که میکنی توی چه تایمی از روز بیشتر اتفاق میفته؟
صبح، ظهر، شب، قبل خواب، موقع بیداری؟
عامل لغزشت چیه؟
عدم کنترل نگاه، ذهن، ناراحتی؟
اینا رو جواب بده تا عیب یابی رو کم کم تکمیل کنیم Khansariha (69)

خدا یه روز دیگه رو بهت بخشیده
پس پاشو و شروع کن 317
فرصتو از دست نده 317

چند روزیه عهدنامه پاکی توی گروه زده نمیشه

عهدنامه روزانه پاکی

عهد میبندم که امروز پاک بمونم

1. مهدوی
2. 53
3. 53
4. 53
5. 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 4، 10:08)مهدوی نوشته است:
(1399 اسفند 4، 8:24)Molana نوشته است: سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام
Kool                                                    

عهدنامه روزانه پاکی

1. مهدوی
2. مولانا 
3. 53
4. 53
5. 53
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 4، 8:58)*شهریار‌* نوشته است: من بازم شکستم

شهریار نذار شیطان بهت غلبه کنه تو یه بار بد جوری شکستش دادی پس بازم میتونی لطفا کم نیار ، بدون تو کانون هیچ کیفی نمیده داداشم 809197ps94ijjhwg
 سپاس شده توسط
[تصویر:  inspiration-Images-2.jpg]

[تصویر:  ff2.gif]
در مسابقه شیر با آهو

بسیاری از آهو ها برنده می شوند
چون شیر برای غذا می دود
ولی آهو برای زندگی
پس
هدف مهمتر از نیاز است. 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  ff2.gif]
عهدنامه روزانه پاکی

1. مهدوی
2. مولانا 
3. sr71
4. سپهر
5. 53

هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
سلام 2uge4p4 317 3172uge4p4 Khansariha (8)
ظهر بخیر Greenstars
دومین روز پاکی تا این لحظه انشالله بتونم تا شب پاک بمونم که دو روز تکمیل شه بریم واسه سومین روز 317 Khansariha (69)

(1399 اسفند 4، 12:28)سپهرر نوشته است:
عهدنامه روزانه پاکی

1. مهدوی
2. مولانا 
3. sr71
4. سپهر
5.Hashem

رفقا خوشبختانه هدف گذاری هام رو انجام دادم و برای زندگیم تا بازه ی زمانی کنکور یه برنامه ی روتین چیدم ، فقط یه چیز مونده اونم اینه که یه برنامه راهبردی تا کنکور داشته باشم که اگه اونم جور بشه دیگه حله یه فکرایی تو ذهنم هست اِن شاء الله اگه بشه باید از ۸ ام این ماه شروع کنم به درس خوندن و آزمون دادان ببینم چی میشه ، برای تابستونم یه فکرایی کردم اِن شاء الله اگه کنکور قبول بشم تابستونم پُره پُره ، رفقا از کمکاتون ممنون لطفا برام دعا کنین که همه چی درست پیش بره 63 63 63

سرباز ، داداشم همینه ماشاالله بهت تو میتونی داداش  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام  303 

همین الان وقتم آزاده اعلام وضعیت کنم  Smiley-face-biggrin 

Molanaا / 14بهمن 99 / 20 روز پاکی

داداش شهریار پاشو  clapping 

یه شروع محککککککم
 سپاس شده توسط
سلام به استوایی‌های عزیز

شهریار عزیز
عزمت رو جزم کن که جدی‌تر از هر زمان دیگه‌ای پاکی رو استارت بزنی.
گلوگاه‌هایی که تو رو به سمت لغزش می‌کشه رو به خوبی شناسایی کن و اگر دوست داشتی با ما در میون بذار تا براشون راه حلی پیدا کنیم.
مطمئنم اراده‌ی تو خیلی قوی‌تر از این حرف‌هاست.  :128fs318181  ما کنارت هستیم و تنهات نمیذاریم.  Khansariha (18)  

مسترمهدی عزیز
پست‌های فوق انگیزشیت عالی هست.  Khansariha (69)

یا مهدی (عج) عزیز
خوشحالم که هدف‌گذاری‌هات انجام شد و روتین‌ها رو هم ریختی. هر جایی که فکر می‌کردی از ما کمکی برمیاد حتما مطرح کن. ما برات دعا می‌کنیم که تو کنکورت موفق باشی.  63
راستی دو ماه پاکیت رو خیلی بهت تبریک میگم. خدا رو شکر که یک جشن پاکی دیگه افتادیم.  317 به نظرت رمز موفقیتت تو این دو ماه چی بوده که بخوای به داداش‌هات بگی؟  Khansariha (18)

هاشم عزیز
روحیه و انگیزه‌ای که برای پاکی داری خیلی عالیه.  Confetti این انگیزه رو باید در طول مسیر حفظ کنی.  cheshmak
اما چطور؟
یکی از روش‌ها داشتن اهداف جدی برای پاکی هست. اهدف روشن و شفاف. 
پس به تاپیک هدف‌های من از ترک خودارضایی برو و اهداف پاکیت رو بنویس. باید خیلی قاطع بدونی که برای چی پاکی رو می‌خوای و داری براش تلاش می‌کنی.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

SR71 عزیز
13 روز پاکیت رو شادباش میگم.  317 خوشحالم که با وجود وسوسه‌هایی که گاه و بیگاه میاد قوی‌تر از همیشه پای پاکیت وایسادی.  Khansariha (69) یه جنگنده فوق‌ پیشرفته و فوق سریع نباید اجازه بده چیزی جلوی مسیرش رو بگیره.  6
پست‌های آموزشی تخصصیت عالی هست عرفان جان. البته من کمی عقب افتادم.  vayy سرعت پیرمردها با سرعت جوون‌ترها برابر نیست.  Khansariha (49)  ازت تشکر می‌کنم.  302 
و
درسته. هدف ما که پاکی هست خیلی مهم‌تر هست از نیاز ما که میل جنسی هست. اگر این هدف در ذهن ما درست جای گرفته باشه، مسیر پاکی بسیار هموار میشه (راستی به نظرت چرا بچه‌ها اهداف پاکی‌شون رو هنوز تو تاپیک ننوشتن؟ فقط فرهنگ و نیما و مولانا نوشتن  53258zu2qvp1d9v )

مولانای عزیز
رکوردشکنیت رو بهت تبریک میگم.  317  جانمی جان که به زودی یک جشن ۲۰ روزگی مولانا هم خواهیم افتاد. چه کیفی خواهد داد جشن مولانا.   Confetti
از غفلت گفتی و اشاره‌ای داشتی. دوست دارم خودت کاملش کنی و بیشتر برامون بگی.  128fs318181 به نظرت باید چی کارها انجام بدی که غفلت به سراغت نیاد؟ چی کار کنی که پاکیت تثبیت بشه؟ دفعه پیش بعد از رکوردشکنی با چالش مواجه شدی. اما این بار قرار نیست چنین بشه. پس بگو چه برنامه‌ای داری؟  Khansariha (18)

سرباز آقای عزیز
عجب صبحانه‌ای برامون چیده بودی.  2uge4p4 دست گلت درد نکنه.  Khansariha (18) روزهای پاکیت ادامه‌دار.  49-2 اگه مشکلی بود با ما در میون بذار.

سپهر عزیز
36 روز پاکیت چیزی نمونده به چله پاکی برسه. خدا رو بی‌اندازه شکر.  Greenstars  این روزا اوضاع پاکی با آسودگی طی میشه؟
برام قابل توجه هست که هر شب به ساعات کار با گوشیت توجه داری و اون‌ها رو رصد می‌کنی. همین طور ساعت‌های مطالعاتیت. خیلی خوبه آدم بدونه وقتش روزانه‌اش رو داره چطور می‌گذرونه. ماشاءالله به تو.  Khansariha (18)

هومان عزیز
پاکیت پایدار.  Khansariha (46)  بیشتر بهمون سر بزن. دوست داریم بیشتر ببینیمت.  Khansariha (18)

خداقوت میگم به مردان خدا صادقین عزیز و مهدوی عزیز که ما رو همراهی می‌کنند و استوا رو با حضورشون نورانی.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

داداش آرمین ، راستشو بخوای اگه خدا کمکم نمیکرد نمیتونستم این دو ماه رو پاک بمونم هر چی دارم داداشم از خدا دارم ، در آخر اینکه اگه خدا نمیخواست نمیتونستم این دو ماه رو پاک بمونم حالا که تا اینجا اومدم باید سفت و سخت تر به مسیرم ادامه بدم چون تازه شروع شده و نباید کاری کنم که اهل بیت (ع) و خدا از دستم شاکی بشن ، نباید اعتمادشون رو نسبت به خودم از بین ببرم ، در ضمن ماشاالله هزار ماشالله بچه ها همه دارن میترکونن خدا رو صد هزار مرتبه شکر 63
داداش آرمین الآن میرم اهدافم رو مینویسم ممنون که یادآوری کردی 302
 سپاس شده توسط
سپهر/28دی99 /37روز خوب
امروز کار با گوشیم خیلی زیاد بود 117
و بشدت سرما خوردم 40 2
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان