امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

"به نام خدا"

سلام به همه، ایشالا که حال همتون خوب باشه، فقط بعضی از بچه ها لغزش داشتن که خیلی از این بابت ناراحت شدم ولی خداروشکر خیلی عالی تونستین مدیریت کنین و این واقعاً عالیه مطمئنم که به زودی همه مون از این منجلاب نجات پیدا میکنیم، بچه ها شرمنده که دیر به دیر سر میزنم ولی خدا میدونه که چقدر دوستون دارم، ازتون میخوام برای این بنده ی حقیر دعا کنید خیلی به دعاهاتون محتاجم، همه تون رو به خدای بزرگ می سپرم، مخلص همه تونم، یا علی مدد.
[تصویر:  29.gif]

"أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَىٰ"
"آیه ۱۴ سوره علق"

آیا او (انسان) نمی داند که خداوند او را می بیند و بر تمامی اعمالش آگاه است.
21 Greenstars 6 24 317 Khansariha (46) 302 2uge4p4 Confetti 53 65 Khansariha (69) Khansariha (13) 103 Smiley-face-whistle-1 Smiley-face-cool-2 عشقققققققق پرسپولیسسسس
پیروزی حقتون بود 
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
[تصویر:  147.gif]

به نام خدا

اعلام وضعیت ها
Golلیست به‌روز شده 1400/02/24Gol

53 53 53 53 53 

mahdimontazer ا / 27 مرداد 1399 / 242 روز خوب ............... در انتظار ستاره هشتم

هومان / 21 فروردین 1400 / 34 روز خوب ............................... در انتظار ستاره پنجم

سپهرر / 10 فروردین 1400 / 41 روز خوب ................................ در انتظار ستاره سوم

53 53 53 53 53

alone heart ا / 28 بهمن 1399 / 84 روز خوب .......................... در انتظار ستاره دوم

محمّدرضا / 2 دی 1399 / 60 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

سرباز گمنام / 21 اسفند 1399 / 62 روز خوب ............................ در انتظار ستاره دوم

مولانا / 8 فروردین 1400 / 47 روز خوب ................................... در انتظار ستاره دوم

*شهریار‌* / 9 اردیبهشت 1400 / 1 روز خوب .............................. در انتظار ستاره دوم

تاج / 22 اردیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان  ............................ در انتظار ستاره دوم

NIMA GUYRACER ا / 18 فروردین 1400 / 35 روز خوب .............. در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53

عقاب علوی / 31 فروردین 1400 / 24 روز خوب ...................... در انتظار 30 روز خوب

ذهن سرکش / 29 فروردین 1400 / 8 روز خوب ...................... در انتظار 30 روز خوب

an_313nafar2 ا / 9 فروردین 1400 / 3 روز خوب ................... در انتظار 20 روز خوب

ماجراجو / 14 اردیبهشت 1400 / 3 روز خوب .......................... در انتظار 20 روز خوب

Tagon ا / 20 اردیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان ................... در انتظار 20 روز خوب

h.wilson ا / 2 اردیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان ................. در انتظار 20 روز خوب

abslh ا / 21 فروردین 1400 / 8 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

سرباز ولایت 313 / 21 اردیبهشت 1400 / 2 روز خوب ............. در انتظار 10 روز خوب

amirmohamad ا / 23 فروردین 1400 / 2 روز خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

Capitan Amir ا / ؟ فروردین 1400 / 2 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

نابرده رنج / ؟ اردیبهشت 1400 / 1 روز خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

معین ۱۳۸۵ / 24 فروردین 1400 / 1 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53

hajalireza ا / 15 اردیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان ............ در انتظار 10 روز خوب

Repentant ا / 28 فروردین 1400 / بسم الله قهرمان .............. در انتظار 10 روز خوب

ابوالفضل110 / 18 فروردین 1400 / بسم الله قهرمان ............. در انتظار 10 روز خوب

Hashem ا / 23 اسفند 1399 / بسم الله قهرمان ................... در انتظار 10 روز خوب

Mobin1385 ا / ؟ اسفند 1399 / بسم الله قهرمان ................. در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه داداش هاي گلم bliss من برگشتم اما خواهد رفت براي امتحانات 117

دوستان يك سول داشتم
من الان 38 روز هست پاكم اما هرچه پاكيم ميره جلو 
شهوت و چشمام و گوشم و دلم انگار حريص تر ميشه و وقتي يك زن ميبينم كلي فكر و خيال مياد جلوي چشم و تحريك ميشم و كلي جنگ و دعوا با افكار و كلي فكرم و مشغول ميشه و تحريك هم دست از سرم بر نميداره
دوستان ميخواستم ببينم اين حريص بودن به مرور زمان از بين ميره؟من فكر ميكنم يك مشكل رواني هست و بايد درمان بشه نظر شما چيه؟اگه اينطوره چطور و كجا ميتونم درمانش كنم؟
البته اينو  بگم چشمام رو خيلي از مجركات دور نگه ميدارم و وقتي بيرون از خونم خيلي سعي ميكنم 
چشم چراني نكنم 
اما ديروز به ماهواره نگاه كردم و چند عكس و زن تحريك كننده ديدم و اينجوري شد ميخواستم ببينم نگاه كردن به ماهواره و تحريك شدن عاديه؟يا شهوت و چشمام حريص شده؟
اما دوستان خودم ميبينم و حس ميكنم كه شهوت و چشمم حريص شده
بايد ماهواره ديدن رو بزارم كنار؟يعني اگه يه مدت نبينم بعد از يك مدت درمان ميشه و ميتونم به تمام زن ها به چشم خدايي و مثل يك خواهر نگاه كنم؟و به چشم شهوت نگاه نكنم؟
واينكه دوستان من وقتي به تلويزيون نگاه ميكنم و يا ماهواره يا وقتي بيرونم خيلييي ميترسم كه الان خدايي نكرده يك صحنه تحريك كننده ببيينم و ذهنم كلا درگير بشه و تا دو روز كلا ذهنم كلافه و مشغول باشه و تحريك بشم
يا مثلا ميترسم كه خدايي نكرده شكست بخورم
دوستان اينا عاديه و درست ميشه به مرور زمان؟
و اينكه اگه من تا 100 روز هوشيار بمونم بعد از 100 روز كلا مثل يك انسان كامل و عادي ميشم و از اين شهوتي بودن در ميام و تحريك و وسوسه شدنم كم ميشه و ذهنم آروم ميگيره از اين فكر ها و درگير بودنا؟

ببخشيد زياد حرف زدم Shy
لطفا داداشام به اين سوالات پاسخ بديد چون توي اين سوالات موندم و كلافه شدم 302

دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
اعلام وضعيت پاكي بنده  53
NIMA GUYRACER / فروردين 18 سال 1400 / 38 روز خوب و پاك
و اينكه داداش آرمين و داداش مهدوي من توي مسابقه پاكي رمضان كلا 30 روز كامل پاك بودم اما نوشتن 27 روز پاك 809197ps94ijjhwg
لطفا به اون رسيدگي كنين 302

سلام 
خوبین؟ 
خوشین ؟
سلامتین ؟

انشاءالله همیشه خوب و خوش باشید و همیشه بدنی سالم داشته باشید...
خوب
خوب 

بریم سراغ اعلام وضعیت
سرباز ولایت ۳۱۳/ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰/ ۴روز عالی و پاک با نماز 
در پناه حق موفق و موید باشید..
یاعلی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

هومان/21 فروردین/35 روز پاک
خوبه ، خداراشکر
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
  • Vamonde Vamonde  Vamonde   Vamonde  Vamonde  Kill Swear1 مسابقه چه شد  Swear1  Kill

4 انجمن شبانه روزی 4

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

(1400 ارديبهشت 25، 8:25)سرباز ولایت 313 نوشته است: سلام 
خوبین؟ 
خوشین ؟
سلامتین ؟

انشاءالله همیشه خوب و خوش باشید و همیشه بدنی سالم داشته باشید...
خوب
خوب 

بریم سراغ اعلام وضعیت
سرباز ولایت ۳۱۳/ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰/ ۴روز عالی و پاک با نماز 
یاعلی مدد

سلام به داداش خوب خودم Khansariha (18)
خداروشکر همه خوبیم عزیز، خوشحالم که حالت بهتره سرباز جان، فکر کنم نماز اول وقت داره کار خودش رو میکنه، درسته؟!
سرباز جان الآن که شروع کردی به نماز خوندن، میشه بگی چه تاثیرات مثبتی درون خودت حس میکنی؟!
درضمن سعی کن نمازات رو به جماعت بخونی چون همونطور که خودتم خوب میدونی اصل نماز به جماعت خوندنش هست، البته فعلاً این امکان بخاطر کرونا وجود نداره، ایشالا هرچه زودتر این ویروس منحوس از کشور عزیزمون و کل دنیا بره و ما هم بتونیم دوباره یه دل سیر بریم مسجد، خیلی عجیبه الآن که بخاطر کرونا از رفتن به مسجد محروم شدیم تازه داریم قدرش رو میدونیم که از چه نعمت بزرگی محروم شدیم. 809197ps94ijjhwg

هومان عزیز، ماشالا داداش، همینجوری با قدرت پیش برو رفیق گلم، عشقی به مولا 302 

سلام نیما جان، بنظرم اول از همه باید تشخیص بدی این افکار، افکار خودت هستن یا وسوسه های شیطان، این خیلی مهمه چون اگه این افکار ناشی از ذهن خودت باشن شاید دچار وسواس فکری شده باشی و باید بری پیش یه روان شناس تا بتونی آروم آروم این افکار رو مهار کنی ولی اگه این افکار وسوسه های شیطان باشن که همه ی ما هر از چند گاهی درگیرش میشیم بعد از مدتی خود به خود از بین میرن، راستش نمیدونم والا، بنظرم داداش آرمین و صادقین بتونن بهت بیشتر کمک کنن چون تجربه ی بیشتری تو این زمینه دارن، ایشالا که چیزی نیست و زود خوب میشی، ولی سعی کن تا میتونی فعلاً از تلویزیون بخصوص ماهواره و تصاویر تحریک کننده دوری کنی یا اصلاً دیگه ماهواره نگاه نکنی، نیما جان میتونی پدر و مادرت رو توجیه کنی که ماهواره رو بردارن؟!
درضمن نیما جان این یه نیاز هست که در فطرت ما انسان ها نهادینه شده و اگه نتونیم از راه درست اون رو مهارش کنیم، متاسفانه از یه جای دیگه میزنه بیرون، بهت حق میدم اونم با این شرایط جامعه ولی خُب چه میشه کرد، باید تحمل کنیم بخاطر رضای خدا هم که شده باید تحمل کنیم داداش، پس باید در مقابل این امتحانات الهی صبر پیشه کنیم، قول بده که پا پس نمیکشی و تسلیم نمیشی نیما جان، ایشالا به مرور زمان همه چی درست میشه، ۳۸ روز پاکی چیز کمی نیست رفیق، قدرش رو بدون و مقاومت کن. 128fs318181

"آیه ۱۴ سوره علق"

رفقا سلاااام 4chsmu1
حالتون چطوره؟ 49-2
من اومدم Smiley-happy114
ممنونم از دوستانی که تبریک گفتم
ممنونم از مولانا جان که تولد برگزار کردن
راستش تو خونه که برام تولد نگرفتن Hanghead
حالا به هر دلیلی ولی به نظرم باید اهمیت بدن و تولد رو سر روز برگزار کنن 65
حالا که دیگه گذشت
وللللللش 317
نقل قول: گمنام جان نظرت چیه ساعت خوابت رو یکم به جلوتر بکشی؟ برای شب‌ها هم از ساعت 9 شب به بعد یه برنامه مشخص داشته باشی؟
وقتی آدم برنامه معین داشته باشه و خصوصا اون برنامه آدم رو به معنای واقعی کلمه مشغول (engage [تصویر:  4chsmu1.gif] ) کنه، جایی برای فکرهای الکی باقی نمی‌مونه.

ماشاءالله به مقاومت‌هات.  [تصویر:  49-2.gif]
و
تولدت هم خیلی خیلی مبارک.  [تصویر:  317.gif] ان‌شاءالله همیشه لبخند روی لبت باشه و سلامت باشی.  [تصویر:  5.gif]
آقا آرمین 
آره درست می‌فرمایید
دیگه برنامه ی شب ام این هست که با خانواده هستم
برای خواب دیگه نباید سراغ موبایل بیام 128fs318181
ممنونم بابت تبریک 
(1400 ارديبهشت 24، 12:04)سرباز ولایت 313 نوشته است: Vamonde Vamonde Vamonde Vamonde  
چقدر گروه ساکته 
Vamonde Vamonde Vamonde Vamonde 
کی قرار بود مسابقه بذاره ...
لطفا سریعتر بگذارید تا انگیزه بیشتری بگیریم دیگه ...
اصلا برنامه رو قراره کی به دست بگیره  Khansariha (51) Khansariha (51) 
گفته باشم من از داداش مهدوی خیلی خشن ترم اگه اون تبر داره ...
من با کلت همه رو میزنم  Muscular Kool
اصلا اگه کسی نیس مسابقه بذاره خودم بذارم  4chsmu1 Khansariha (70)
ممنونم از همتون ..
یاعلی مدد balloons balloonsballoons

سرباز جان 
ماشاالله به تو
راستش من یکم سرم شلوغه 
نميتونم مسابقه برگزار کنم

بقیه دوستان هم خیلی خوب پیش میرن
همین که لغزش نداشتیم عالیه
عالی 4chsmu1
سرباز گمنام
۶۵ روز خوب و خوش با چاشنی سختی 2uge4p4
سلام به همه 
دوستان من ،
من دیگ واقعا بریدم ...لغزش آدم رو از پا میندازه ..GodGod   هر با که توبه میکنم انگار جدی نیستم ... میرم فیلتر شکن قوی نصب میکنم و‌سایت پورن واقعا چرا من اینجوریم یکی کمکم کنه من حتی رکورد ۱۰ روز رو ندارم  GodGod God . 
چرا منو نمیزنین که ترک کنم من از همه زود تر اومدم اونا الان به ستاره رسیدن من به ۱۰ روزه نه اراده ...ندارم ...
نماااااااااااز هی می خونم هی نمیخونم ...
امشب نخوندم که لغزش کردم .... 
حالم بده میخوام خود زنی کنم‌ حالم از خودم به‌ هم میخوره ...
بعد از لغزش اتفاقاتی بد برام رخ میده ....
دیگ چ کنم 809197ps94ijjhwg
دیگ چ کنم Khansariha (60) 
واقعا آخه چرا من اینجوریم .....
وای وای وای ای خدااااااااااا God God 
بچه ها من چیکار کنم ؟؟؟ 
از همه میترسم از خدا بیشتر چون بهش قول دادم و عمل نکردم ...
ای واااای خدای من ...منو ببخش...
بچه ها چیکار کنم ...؟؟؟

4 انجمن شبانه روزی 4

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

(1400 ارديبهشت 26، 0:58)سرباز ولایت 313 نوشته است: سلام به همه 
دوستان من ،
من دیگ واقعا بریدم ...لغزش آدم رو از پا میندازه ..GodGod   هر با که توبه میکنم انگار جدی نیستم ... میرم فیلتر شکن قوی نصب میکنم و‌سایت پورن واقعا چرا من اینجوریم یکی کمکم کنه من حتی رکورد ۱۰ روز رو ندارم  GodGod God . 
چرا منو نمیزنین که ترک کنم من از همه زود تر اومدم اونا الان به ستاره رسیدن من به ۱۰ روزه نه اراده ...ندارم ...
نماااااااااااز هی می خونم هی نمیخونم ...
امشب نخوندم که لغزش کردم .... 
حالم بده میخوام خود زنی کنم‌ حالم از خودم به‌ هم میخوره ...
بعد از لغزش اتفاقاتی بد برام رخ میده ....
دیگ چ کنم Khansariha (60) 
واقعا آخه چرا من اینجوریم .....
وای وای وای ای خدااااااااااا God God 
بچه ها من چیکار کنم ؟؟؟ 
از همه میترسم از خدا بیشتر چون بهش قول دادم و عمل نکردم ...
ای واااای خدای من ...منو ببخش...
بچه ها چیکار کنم ...؟؟؟

سلام سرباز جان حالت چطوره؟!

بهتری؟!

ببین داداش هم من و هم تمام بچه های گروه استوا هرچی که بلد بودیم و از تجربیاتمون بدست آورده بودیم سعی کردیم بهت بگیم، دیگه ادامه ی مسیر به خودت بستگی داره، باید واقعاً و از ته دلت بخوای که ترک کنی، همه ی بچه ها هنوزم که هنوزه هر از چند گاهی وسوسه دارن ولی سعی میکنن مقاومت کنن، میدونم که تو هم تمام تلاشتو میکنی ولی این کافی نیست، درضمن نماز مثل یه سپر میمونه که از تو در برابر تمام آلودگی های روزمره حفاظت میکنه، سعی کن بطور مداوم و پیوسته نمازت رو بخونی اصلاً نماز رو نباید سبک بشمریم و آثارش رو دست کم بگیریم، ببین داداش اگه بتونی هفته ی اول رو دووم بیاری میوفتی رو دور، ایشالا که همه چی درست میشه توکلت به خدا باشه، درضمن گفتی هر وقت مرتکب این گناه میشی یه اتفاق بد برات رخ میده، میدونی چرا؟!

چون خدا دوستمون داره و نمیخواد ازش غافل بشیم بخاطر همینم گوش مالی مون میده تا به خودمون بیایم پس چرا باید اعتماد و  محبت خدا رو نسبت به خودمون از بین ببریم؟!

بلند شو این دفعه بخاطر خدا هم که شده تمومش کن و سعی کن همیشه خدا رو ناظر بر اعمالت بدونی. 128fs318181

"آیه ۱۴ سوره علق"

سلام دوستان  302
دیروز و امروز که ۳۹ روزه پاکم خیلی سست و اصلا چشمام باز نمیشه و اصلا حال ندارم 
میخواستم ببینم این همون سستی و خماری بعد ترکه؟
و اصلا نمیتونم بخندم انگار افسرده شدم 
اینا طبیعیه؟

لطفا پاسخ بدید چون دیگه خسته شدم از بس که چشمام باز نمیشه
و سست و بی انگیزه ام و خیلی خسته ام
یعنی درست میشع؟
باید خودم رو جمع و جور کنم وگرنه منجر به شکست میشه نه؟
لطفا دوستان کمکم کنین

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان