امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

دوباره جمعه های دلگیر اومد 23 53258zu2qvp1d9v

(1400 آبان 6، 23:13)OMID.. نوشته است: سلام دوستان راستش حساب کردم دیدم روزانه حدود سه ساعت توی کانونم Khab 
و طبق توصیه های آقای آرمین برای داداش امیر علی باید کانون  محدودکنم من هم شب ها به صورت تشویقی برای درس هام میام راستش کلی درس دارم و کلاس آنلاین قبلی هم نگاه نکردم که باید آفلاین نگاه کنم و به استثنا اوژانس Nevisandeh
درسته داداش جان 128fs318181
از اینترنت و کانون باید به درستی استفاده کنیم
منم هر شب سعی می کنم نیم ساعت یا یک ساعتی کانون باشم 49-2

خب 
من برم زیارت آل یاسین رو بخونم و بخوابم  49-2
فردا باید ۵ ساعت و ۱۵ دقیقه مطالعه درسی داشته باشم 317
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 6، 23:13)OMID.. نوشته است: سلام دوستان راستش حساب کردم دیدم روزانه حدود سه ساعت توی کانونم Khab 
و طبق توصیه های آقای آرمین برای داداش امیر علی باید کانون  محدودکنم من هم شب ها به صورت تشویقی برای درس هام میام راستش کلی درس دارم و کلاس آنلاین قبلی هم نگاه نکردم که باید آفلاین نگاه کنم و به استثنا اوژانس Nevisandeh

آره داداش تخته گاز داری میری یخورده کمش کنی بد نیست.
(1400 آبان 6، 23:30)amirabbas.s2021 نوشته است:

Khansariha (13) خدا حفظت کنه می خواستم بخندم دیدم همه خوابن رفتم سر رختخوابم بالشت گذاشتم رو سرم
می‌دونی زیباترین لحظه زندگی چیه ؟ 53258zu2qvp1d9v

اینه که بخوای یه کار خطا کنی…بعد بگی : نه …ولش کن…امام زمان منو میبینه…ازم توقع نداره.میگذرم ازش.چون میخوام فقط دلبر امام زمانم باشم.یا امام زمان خودت شاهدی که فقط به عشق تو گذشتم…بعدش امامت لبخند میزنه و میگه : میدونم عزیزم…
بعدشم امام برات دعا میکنه… 

49-2 49-2 49-2
 سپاس شده توسط
آقا واقعا این ستاره ای که زیر اسم اومده چقدر قشنگه 53258zu2qvp1d9v
آدم لذت می‌بره  317
انشاالله که این ستاره نصیب تک تک استوایی ها بشه 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 6، 23:35)OMID.. نوشته است:
(1400 آبان 6، 23:30)amirabbas.s2021 نوشته است:

Khansariha (13) خدا حفظت کنه می خواستم بخندم دیدم همه خوابن رفتم سر رختخوابم بالشت گذاشتم رو سرم

عزیر دلی جون دل چه قد شاد شدم که شاد شدی . حواسم باشه کاردستت ندم پس
به نام خدا
«گزارش از آبان ماه 1400»
  1. تاج            12روز پاک تا امروز
  2. امیرعلی    7 روز پاکی تا دیروز
  3. مهدی      2روز پاک  تا دیروز
  4. سایلنت ویس     بی اعلام وضعیت   0.5 اعتبار منفی  به علت عدم توجه به بروز رسانی وضعیت
  5. تاگون               بی  اعلام وضعیت   0.5 اعتبار منفی به علت عدم اعلام وضعیت در استوا با وجود بودن فعال بودن در کانون
  6. سرباز ولایت      بی اعلام وضعیت    از 5 آبان غیبت (اگر از غیبت برگشت  نصف روزای که در حال غیبت بوده باید پاک باشد در غیر اینصورت 1 اعتبار منفی)
جمع پاکی: 21 روز
میانگین پاکی :  3 روز
15 روز پاکی: صفر نفر

اعتبار منفی ها در حالت اخطار جلوی اسم شماست
درصورتی که به 1 اعتبار منفی تبدیل شود  شما اعتبار منفی می گیرید
سلام و عرض ادب ...
من با همین گوشی داغون اومدم کانون با صد تا مشکل ...
کل گوشیم صفحش شکسته ...
من امروز لغزش داشتم ....
الان کیبوردم بشدت داغون تایپ می‌کنه .
شرمنده انشاالله فردا میدم برای تعمیر .....
انشاالله موفق و موید باشید
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

[تصویر:  reactnative-snapshot-image3631823892916345743_xdw5.jpg]

5 آبان شکست خورده بودم
(1400 آبان 7، 18:43)تاج نوشته است: به نام خدا
«گزارش از آبان ماه 1400»
  1. تاج            12روز پاک تا امروز
  2. امیرعلی    7 روز پاکی تا دیروز
  3. مهدی      2روز پاک  تا دیروز
  4. سایلنت ویس     بی اعلام وضعیت   0.5 اعتبار منفی  به علت عدم توجه به بروز رسانی وضعیت
  5. تاگون               بی  اعلام وضعیت   0.5 اعتبار منفی به علت عدم اعلام وضعیت در استوا با وجود بودن فعال بودن در کانون
  6. سرباز ولایت      بی اعلام وضعیت    از 5 آبان غیبت (اگر از غیبت برگشت  نصف روزای که در حال غیبت بوده باید پاک باشد در غیر اینصورت 1 اعتبار منفی)
جمع پاکی: 21 روز
میانگین پاکی :  3 روز
15 روز پاکی: صفر نفر

سلام
این است پروژه نجاتِ استوا.  Khansariha (69)

خیلی مایلم ببینم واقعا این داداش‌های عزیز که چندین ماهه کانونن تا آخر آبان چقدر موفق ظاهر میشن.
آیا روزهای پاکی‌شون به اندازه احیای گروه استوا میشه یا نه.

------------

تاج ماشاءالله به 12 روز پاکیت.

سایلنت ویس نگو شکست. بگو لغزش. داداش با مشاور صحبت کردی؟ چی شد؟

سرباز ولایت مراقب خودت باش داداش این روزها که کانون نیستی. نماز رو به کجا رسوندی؟

امیرعباس امروزت چطور گذشت؟ پاکی در چه حاله؟

امید فکر خوبیه که شب‌ها کانون بیای. به‌عنوان تفریح بعد از کلی درس خوندن. امروز اوضاع خوب بود؟

سرباز گمنام درسته. هیچ‌وقت نباید مغرور شد. غرور آدم رو زمین می‌زنه؛ فرقی هم نداره رو کدوم پله باشیم. شیوه‌ی تاج به این صورته که سه مورد رو هر روز با + یا - گزارش کنیم. دست‌ورزی، کنترل ذهن، کنترل ورودی جنسی. راستی اسمت به این دلیل تو لیست تاج نیومده چون روزهای پاکیت بیشتر از 15 تاست. یه صفر هم تازه جلوی 15 داره.  4chsmu1

امیرعلی بیا برامون بگو امروزِ خود را چگونه گذراندی؟ چیزی به 10 روز نمونده.

سپهر خوشحالم که پرانرژی می‌بینمت. پس دیگه از این به بعد منتظریم برامون بیشتر پست بزنی. حتی شده کوتاه و مختصر تا از وجودت ما هم انرژی بگیریم. جای مدیران زحمت‌کش‌مون هم واقعا خالیه. خدا پشت و پناه‌شون باشه و انشاءالله زودتر برگردن پیش‌مون.

تاگون کجایی؟ خداحافظ هوای نفس خودت رو برسون. محسنین هم که کم‌پیداست حتما مشغول درسه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
امیر عباس /1 آبان /6روز خوب
دیروز و امروز یه بار فکر چند(3.2.ثانیه) ثانیه ای بد داشتم که شاید میشد با ایکی ثانیه ردشه
امروز امتحان جامغ قلم چی داشتم و واقعا بد زدم ولی درسم نخونده بودم امیدوارم موتور درس خوندنم دیگه از فردا روشن شه .
یخورده باید زرنگ تر باشم واز فرصتام استفاده کنم
سلام و درود به دوستان عزیز     [تصویر:  49-2.gif]

*مهدی* /4 آبان/3 روز پاک

1)+++  
2)+++  
3)+++
امروز متاسفانه وسوسه داشتم و کنترل نکردم اون ها رو و منجر به دست و.ی شد ولی خداروشکر پاک موندم 63

هدف : 5 روز

جایزه: یک عدد خوراکی

تعداد نه گفتن : 1

شرح حال امروز:
امروز اصلا خوب نبود
عصر همه رفتن خوابیدن و من تنها شدم 
یه چند دقیقه ای اومدم کانون و بعد گفتم منم برم بخوابم بهتره رفتم تو رختخواب و کمی درس هم خوندم.
بعدش گفتم بخوابم که وسوسه ها شروع شدن و به دليل اوضاع بد درسی و ... به وسوسه ها پرو بال دادم و اوضاع رو خطری کردم ولی یه لحظه به خودم اومدم و یاد حرف آقا آرمین افتادم و به همین خاطر اومدم تو هال و خداروشکر خانواده هم بیدار شدن همون موقع و بعدش هم رفتم چند تا تجربه خوندم و سوسه هم پرید.
این بود شرح امروز  53258zu2qvp1d9v
سلام و درود فراوان و خسته نباشید به سرپرستان و حامی عزیز گروه استوا 303 49-2
امیرعلی.د/۲۹ مهر ۱۴۰۰/ ۸ روز پاک 317
هدف بعدی:10روز پاک
مرور مطالب مفید:0 روز  Shy انشاالله در انتظار یَک روز 4chsmu1
آقا چرا اینطوری شل میاید؟
میخواید گروه استوا بسته بشه؟
کسی باعث بسته شدن گروه بشه، میدمش به دست تبر های داداش مهدوی Gigglesmile
بدوید میانگین باید الان بالای ۷ بود.
(1400 آبان 7، 21:34)آرمین نوشته است: سرباز گمنام درسته. هیچ‌وقت نباید مغرور شد. غرور آدم رو زمین می‌زنه؛ فرقی هم نداره رو کدوم پله باشیم. شیوه‌ی تاج به این صورته که سه مورد رو هر روز با + یا - گزارش کنیم. دست‌ورزی، کنترل ذهن، کنترل ورودی جنسی. راستی اسمت به این دلیل تو لیست تاج نیومده چون روزهای پاکیت بیشتر از 15 تاست. یه صفر هم تازه جلوی 15 داره.  4chsmu1
آهان 
ممنونم 49-2
خداقوت 49-2

سرباز گمنام 
جمعه +++

(1400 آبان 7، 22:06)amirabbas.s2021 نوشته است: سلام
امیر عباس /1 آبان /6روز خوب
دیروز و امروز یه بار فکر چند(3.2.ثانیه) ثانیه ای بد داشتم که شاید میشد با ایکی ثانیه ردشه
امروز امتحان جامغ قلم چی داشتم و واقعا بد زدم ولی درسم نخونده بودم امیدوارم موتور درس خوندنم دیگه از فردا روشن شه .
یخورده باید زرنگ تر باشم واز فرصتام استفاده کنم
امیرعباس جان سلام 303
داداش جان سعی کن وقتی فکر بد به ذهنت میاد، همون موقع جلوش رو بگیری اجازه نده حتی به ثانیه برسه
ذکر بگو، صلوات بفرست
فقط اجازه نده فکر بیاد به ذهنت
وگرنه همینجوری ادامه پیدا میکنه و...  53258zu2qvp1d9v
برای امتحان هم جای جبران داره؛ مگه نه؟
خبر دارم قراره این هفته خودم و خودت و سپهر خییییلی درس بخونیم 4chsmu1
انشاالله

(1400 آبان 7، 22:30)*مهدی* نوشته است: سلام و درود به دوستان عزیز     [تصویر:  49-2.gif]

*مهدی* /4 آبان/3 روز پاک

1)+++  
2)+++  
3)+++
امروز متاسفانه وسوسه داشتم و کنترل نکردم اون ها رو و منجر به دست و.ی شد ولی خداروشکر پاک موندم 63

هدف : 5 روز

جایزه: یک عدد خوراکی

تعداد نه گفتن : 1

شرح حال امروز:
امروز اصلا خوب نبود
عصر همه رفتن خوابیدن و من تنها شدم 
یه چند دقیقه ای اومدم کانون و بعد گفتم منم برم بخوابم بهتره رفتم تو رختخواب و کمی درس هم خوندم.
بعدش گفتم بخوابم که وسوسه ها شروع شدن و به دليل اوضاع بد درسی و ... به وسوسه ها پرو بال دادم و اوضاع رو خطری کردم ولی یه لحظه به خودم اومدم و یاد حرف آقا آرمین افتادم و به همین خاطر اومدم تو هال و خداروشکر خانواده هم بیدار شدن همون موقع و بعدش هم رفتم چند تا تجربه خوندم و سوسه هم پرید.
این بود شرح امروز  53258zu2qvp1d9v

مهدی عزیزم سلام 49-2
ماشاالله به تو که تونستی مقاومت کنی 2uge4p4
دیگه دست ورزی نکن و حتما کنترل ذهن داشته باش
مگه نمیخوای پاک باشی؟!
یادت نره خدا هر لحظه داره ما رو میبینه
واقعا زشت نیست که جلوی خدا دست ورزی بکنیم؟
داداش گلم اصلا به دیروز فکر نکن
تو الان قراره پرقدرت هفته رو شروع کنی
رکورد بزنی studsmatta
و ما رو با روز های پاکت خوشحال کنی 49-2

سرباز ولایت غسل و توبه فراموش نشه 49-2
پرقدرت شروع کن
یادت نره دلیل لغزش رو بررسی کنی  1

خداقوت به برادر تاج 49-2
(1400 آبان 7، 23:19)Amirali.d نوشته است: سلام و درود فراوان و خسته نباشید به سرپرستان و حامی عزیز گروه استوا 303 49-2
امیرعلی.د/۲۹ مهر ۱۴۰۰/ ۸ روز پاک 317
هدف بعدی:10روز پاک
مرور مطالب مفید:0 روز  Shy انشاالله در انتظار یَک روز 4chsmu1
آقا چرا اینطوری شل میاید؟
میخواید گروه استوا بسته بشه؟
کسی باعث بسته شدن گروه بشه، میدمش به دست تبر های داداش مهدوی Gigglesmile
بدوید میانگین باید الان بالای ۷ بود.
ماشاالله امیرعلی 49-2 49-2
ماشاالله 49-2
چقدر الان امام زمان ات رو خوشحال کردی داداشم
پرقدرت ادامه بده 317
التماس دعا.