امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

[تصویر:  m.gif] امروز اول ماه بهمن است [تصویر:  m.gif]
خدای مهربون ازت میخوام که به همه استوایی ها کمک کنی که توی این ماه پاک باشن [تصویر:  2uge4p4.gif]

کی میاد با من عهد ببنده که تا آخر هفته پاک باشه؟  [تصویر:  chase.gif]
چی؟ جایزه؟
خب جایزه اش هم یه اعتبار مثبت  [تصویر:  4chsmu1.gif]

۱. سرباز گمنام
۲. امیر عباس
۳. KingAmir
۴‌. محسنین
۵. ArA
۶. [تصویر:  53.gif]
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

سلاااااام 317
جمعه زمستونیتون بخیر Confetti

مهدی جان
داداش گل، دوباره استارت بزن. حواست باشه داریم به میلاد حضرت فاطمه نزدیک میشیم، پس حسابی عزمت رو جزم کن برای یه پاکی بلند بالا 49-2
مهدی یه سوالی؛ مواردی که برات می‌نویسیم رو میخونی؟ 23

آرا جان
به به، ببین کی اینجاست 317
آرای قهرمان. داداش ای ول به این شروع پر شکوه 49-2
چشم روی هم بذاری، شده یک ماه پاکی، پس برو جلو که خدا هواتو داره Khansariha (69)

سپهر جان
سلااااااااااااااااااااام به داداش سپهر گلمون 317
داداش دلمون برات تنگ شده بود 49-2
حالت چطوره؟ اوضاع سلامتی؟ پاکی؟ امتحانات؟ روحیات؟ Muscular
آرررررررره؛ قراره جشن برپا کنیم در حد تحویل سال 4chsmu1
خب ظاهراً رقابت برای برگزاری جشن تنگاتنگه 4fvfcja
ممنون که میخوایی توی برگزاری جشن کمک کنی Khansariha (18)
آره اون موقع رو قشنگ یادمه 53258zu2qvp1d9v
یک سال بزرگ تر شدیم، یک سال با تجربه تر، یک سال بالغ تر و قوی تر از دیروز Khansariha (69)
سپهر ببین چقدر توی این یک سال پاکی داشتیم؟! تعداد روزای پاکمون رو که بخوایی نگاه کنی میبینی که همه ما عمده روزای سال رو پاک بودیم 128fs318181
و این یعنی غلبه پاکی 4chsmu1
شنبه ببینم چه میکنی داداش سپهر Confetti
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سرباز گمنام جان
سلام داداش گلم 303
آره هوا خیلی سرد شده این روزا Gigglesmile
ای ول بهت که وسوسه ها رو نیست و نابود کردی Khansariha (69)
خدا رو شکر که امتحانات تموم شده؛ ان شاءالله که نمرات از اونی که میخواستی هم بالاتر باشه 4chsmu1
منم امتحاناتم تموم شدن و دیگه وارد فازهای آخر دانشگاه شدیم 4chsmu1
البته من خیلی وقت پیش باید این مراحل رو رد میکردم ولی خب دیر جنبیدم Gigglesmile
قربونت داداش عزیز 53
آره قراره فردا طوفانی از شیرینی جات و غذاهای خوشمزه و موسیقی های زیبا و خنده های بدون توقف به پا بشه 317
چه شود 2uge4p4
ممنون که مسئولیت جوک و معما رو به عهده گرفتی Khansariha (18)

پوزیترون جان
داداش عزیز وقتی خسته میشی، حتماً استراحت کن. این استراحت جبران انرژی هست که صرف کردی.
با یه هماهنگ سازی بین ساعات خواب و ساعات مطالعه، می‌تونی این توازن رو به وجود بیاری Khansariha (69)
داداش هر موقع اومدی اینجا خونته و درش به روت باز 4chsmu1
فقط خیلی دور نشو و هفته ای یه بار بهمون سر بزن حتماً 128fs318181

امیرمحمد جان
داداش گل یه نفس عمیق بکش 4chsmu1
دنیا که به آخر نرسیده؛ میشینیم راه های مختلف رو طی میکنیم تا به پاکی برسیم 128fs318181
لازمه اش امیده و همت. اما:

نقل قول: البته که عمل هم نمی کنم به همه چی

این جمله ای که نقل قول کردم خود خود مشکل هستش 53258zu2qvp1d9v
اگه بخوایی از یک سال پیش تا الآن دونه دونه پست های گروه رو چک کنی، میبینی که راه های خیلی زیادی مطرح شده؛ اما مسئله سر همین یه جمله ست 53258zu2qvp1d9v
خب الآن یک سؤال اساسی؛ چرا عمل نمیکنی؟ 1
یه سؤال اساسی تر.
چقدر دوست داری ترک کنی؟ Khansariha (18)
توی پستای قبل ازت خواستم یه کاری انجام بدی اونو اجرا کردی؟ نتیجه اش چی شد داداش؟ Khansariha (18)
امیرمحمد، تلگرام برات ارزشمند تره یا پاکی و آرامشت؟
گفتی دوستایی داری که باهاشون در ارتباطی، خب مطمئناً با یه اپ دیگه ای می‌تونی باهاشون ارتباط بگیری. بگو که برات مشکلی پیش اومده و نمیتونی با تلگرام باهاشون تماس بگیری.
در رابطه با درس ها هم گفتم که باید ارزش گذاری کنی برای اهدافت. پاکی مهم تره یا جزوه هایی که توی تلگرام هست؟
آیا با حذف تلگرام همه دسترسیت به اون درس ها قطع میشه؟
من میگم نه!
توی اضطراری ترین حالتش اینه که تلگرام رو روی گوشی یکی از اعضای خانواده مثلاً پدر یا مادر نصب کنی و توی اون کانال های درسی جوین شی. بعدش هر چن  روز یک بار با گوشیشون وارد بشی و هر چی فایل و جزوه و کلیپ هست رو دخیره و برای گوشی خودت ارسال میکنی تا ازشون استفاده کنی. این کار سر زدن به تلگرام و ذخیره کردن و ارسال به گوشیت رو هم میتونی در جمع خونواده انجام بدی که فکر سر زدن به کانالای بد نیاد سراغت Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
محسنین جان
سلااااااااااااااام به داداش محسنین گلمون 317
داداش چرا خسته؟ از امتحاناته؟
خب ببین توی اینجور مواقع من یک الی دو روز استراحت تجویز میکنم به همراه فیلم و انیمیشن و حتی گشت و گذار و البته دمنوش های گیاهی 4chsmu1 
دمنوش لیمو رو تا حالا امتحان کردی؟ 4chsmu1
می‌تونی یک یا دو روز رو به خودت استراحت بدی. میتونی درس هم نخونی توی این دو روز چون هدف آرامش و استراحت خودته 128fs318181
نگران کانون هم نباش، ما اینجا هستیم، خیالت راحت Khansariha (69)

تاگون جان
خدا رو شکر که سردرد ها از بین رفتن و حال روحیت رو به بهبودیه 49-2
خب میدونی؟ منم از طرفداران استراحتم Khansariha (49)
بنابراین استراحت کردن به نطرم اهمیت زیادی داره و مدام باید در دستور کار قرار بگیره 4fvfcja
البته بیش از حدش هم خوب نیست ولی خیلی مواقع لازمه 128fs318181
داداش کشته مرده هدفگذاریتم Khansariha (13)
عالی بود. خدایی چندتا نکته خیلی مثبتی داشت که لازمه خیلیا بهشون توجه کنن 128fs318181
اول اینکه، امید داری و با اینکه حس میکنی دیر شروع کردی اما همچنان امیدواری و این میتونه رتبه ات رو کیلومتر ها جا به جا کنه Khansariha (69)
دوم اینکه خودتو محدود به چندتا انتخاب نکردی و دستتو باز گذاشتی واسه انتخاب رشته ها و این برای حفظ روحیات خیلی مهمه 49-2
و سوم اینکه با همه اینها عزمت رو جزم کردی که بهترین جا قبول بشی و این حکم موتور جت رو برای تو خواهد داشت haha
تو فوق‌العاده ای 317
داداش لامبورگینی چیه؟ تو هواپیمای شخصی خواهی داشت varzesh
منتظرم تا برنامه 15 دقیقه ایت رو شروع کنی Khansariha (121)
شب و روزت همیشه خوش Khansariha (18)
به به، عهدنامه پاکی داریم 49-2

امروز اول ماه بهمن است [تصویر:  m.gif]
خدای مهربون ازت میخوام که به همه استوایی ها کمک کنی که توی این ماه پاک باشن [تصویر:  2uge4p4.gif]

کی میاد با من عهد ببنده که تا آخر هفته پاک باشه؟  [تصویر:  chase.gif]
چی؟ جایزه؟
خب جایزه اش هم یه اعتبار مثبت  [تصویر:  4chsmu1.gif]

۱. سرباز گمنام
۲. امیر عباس
۳. KingAmir
۴‌. محسنین
۵. ArA
۶. مهدوی
۷. 53
۸. 53
۹. 53
۱۰. 53

پ.ن: هر کی تا پایان هفته پاک بود، 2 اعتبار مثبت هم از آقای مهدوی میگیره Smiley-face-biggrin
(1400 بهمن 1، 15:45)مهدوی نوشته است: پ.ن: هر کی تا پایان هفته پاک بود، 2 اعتبار مثبت هم از آقای مهدوی میگیره Smiley-face-biggrin
هورا 1744337bve7cd1t81 Khansariha (69)
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
نقل قول: امیرمحمد جان
داداش گل یه نفس عمیق بکش [تصویر:  4chsmu1.gif]
دنیا که به آخر نرسیده؛ میشینیم راه های مختلف رو طی میکنیم تا به پاکی برسیم [تصویر:  128fs318181.gif]
لازمه اش امیده و همت. اما:

نقل قول: نوشته است:البته که عمل هم نمی کنم به همه چی

این جمله ای که نقل قول کردم خود خود مشکل هستش [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
اگه بخوایی از یک سال پیش تا الآن دونه دونه پست های گروه رو چک کنی، میبینی که راه های خیلی زیادی مطرح شده؛ اما مسئله سر همین یه جمله ست [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
خب الآن یک سؤال اساسی؛ چرا عمل نمیکنی؟ [تصویر:  1.gif]
یه سؤال اساسی تر.
چقدر دوست داری ترک کنی؟ [تصویر:  5.gif]
توی پستای قبل ازت خواستم یه کاری انجام بدی اونو اجرا کردی؟ نتیجه اش چی شد داداش؟ [تصویر:  5.gif]
امیرمحمد، تلگرام برات ارزشمند تره یا پاکی و آرامشت؟
گفتی دوستایی داری که باهاشون در ارتباطی، خب مطمئناً با یه اپ دیگه ای می‌تونی باهاشون ارتباط بگیری. بگو که برات مشکلی پیش اومده و نمیتونی با تلگرام باهاشون تماس بگیری.
در رابطه با درس ها هم گفتم که باید ارزش گذاری کنی برای اهدافت. پاکی مهم تره یا جزوه هایی که توی تلگرام هست؟
آیا با حذف تلگرام همه دسترسیت به اون درس ها قطع میشه؟
من میگم نه!
توی اضطراری ترین حالتش اینه که تلگرام رو روی گوشی یکی از اعضای خانواده مثلاً پدر یا مادر نصب کنی و توی اون کانال های درسی جوین شی. بعدش هر چن  روز یک بار با گوشیشون وارد بشی و هر چی فایل و جزوه و کلیپ هست رو دخیره و برای گوشی خودت ارسال میکنی تا ازشون استفاده کنی. این کار سر زدن به تلگرام و ذخیره کردن و ارسال به گوشیت رو هم میتونی در جمع خونواده انجام بدی که فکر سر زدن به کانالای بد نیاد سراغت [تصویر:  5.gif]
سلام به مهدوی عزیز 
اصله حاله دلت چطوره ؟ 4chsmu1
عمل کردن والا نفس ما خیلی پرو شده و باید اینو رامش کنیم اما چطوری نمیدونم چون یه سری کارای سخت رو واقعا سختم میاد  Gigglesmile vayy
اما من کلا به خودم زیاد آسون نمیگیرم ،یه موقع ها هم علیه نفسم بلند میشم ولی بعد از چند بار یهو یه جا کم میارم حالا امید به خدا بازم سعی می کنم به نفسم نه بگم میگن روزه خب خیلی خوبه اما من والا نمیگیرم بخاطر سختیش نیس گرسنگی میکشم اما همین نیت و سحری بیدار شدنه سخته یکم حالا این هفته تلاشمو می کنم تلگرام هم جدی باید یه کاریش بکنم چون از دستم در میره میرم داخلش کارایی ک لازم دارم رو انجام میدم و بعدش دیگه یکم میمونم داخل‌ و خطرناک میشه ک این هفته این اتفاق افتاد تو گوشی که نیس ولی کامپیوتر هست...
داداش یه چیزه اساسی تر مشکل بزرگ را یافتم من اکثرا به دلیل ترک کردنم که فکر می کنم به این نتیجه میرسم که من میخوام ترک کنم بخاطر عوارض ظاهری که تو من ایجاد کرده چون عزت نفسم پایین میاد و در کنارش اعتماد به نفسم بخاطر همین دلیل ترک کردنم رو گذاشتم این ناخودآگاه این کارو کردم ک میگم من ترک کنم تا زیبا بشم و این بد نیس اما خالصانه نیس که من برای خدا دارم ترک نمی کنم و همین میشه مشکل به نظرت چطور خالصانه عمل کنم و واقعا برای خدا و 14 معصوم (ع) قدمی بردارم تا بلکه ارزش داشته باشه و کمکی کنن بهم  
Khansariha (70)
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
(1400 دي 30، 0:30)مهدوی نوشته است:
و اما شگفتانه امشب 4chsmu1

به نظرتون چند روز آینده قراره چه اتفاقی بیفته؟ 49-2

سه روز دیگه؛ یه روز مهم برای همه ماست و میخواییم این روز رو جشن بگیریم 317

قراره همه حاضر باشن؛ با لباسای شیک، عطرهای گرون، کفش های واکس زده و پاکی های پایدار Confetti

اما این روز مهم چی هست و به چه مناسبتی قراره جشن بگیریم؟ 39

کسی میتونه حدس بزنه؟ 4

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

بلههههه

سه روز دیگه، جشن تولد یک سالگی گروه استوا خواهد بود Confetti

قرار ما، روز شنبه از ساعت 21 تا ساعت 22 خواهد بود varzesh 

که البته با شب ولادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) مصادف خواهد بود 2uge4p4

دیگه چی میتونه از این بهتر باشه؟ Confetti

همونطور که گفتم این جشن قراره خیلی خاص و عالی باشه؛ جشن گروه عزیزمونه دیگه 317

پس همه آماده و حاضر باشن 6

ولی از اونجایی که هم مهمان ها و هم میزبان ها خودمونیم، پس باید تقسیم وظایف کنیم 4chsmu1

پیش غذا با کیه؟
غذای اصلی با کیه؟
شیرینی رو کی میاره؟
کی قراره جوک و لطیفه تعریف کنه و معما طرح کنه؟
کی مسئول موسیقیه؟
کی قراره دعای مناسب و کوتاه برای پایان دورهمی آماده کنه؟

خب کی کدوم مسئولیت رو قبول میکنه؟ 49-2

فردا شب ساعت 9 جوک و لطیفه و موسیقی با بنده  4chsmu1 2uge4p4 Confetti

سلام 303
حالتون چطوره؟ 
اول هفته رو پر قدرت شروع کردید؟! 49-2
قراره تا آخر هفته پاک باشیما 4chsmu1

Confetti سرباز گمنام / ۹ خرداد / ۲۳۸ روز خوب Confetti

سپاس شده توسط
بچه ها 
من جدیدا یه مشکلی دارم
اینه که حس می کنم میل ام به دیدن عکس و فیلم افزایش پیدا کرده
نمیدونم چرا.
دوست دارم فیلم و عکس مستهجن ببینم اما خ.ا نکنم
من میدونم که فیلم و عکس به خ.ا ختم میشه
این چند روزه هم مطالب و مسائل گذشته برام یادآور میشه و گاها تحریک میشم
خواستم ازتون کمک بگیرم
چون میدونم اگر زمین بخورم دیگه نمیتونم بلند شم

سپاس شده توسط
سلااااااااااااااااااااام به گل های استوایی 317
حالتون چطوره داداشای عزیز؟ Confetti

امیرمحمد جان
سلام داداش گلم؛ حال مهدوی خوبه وقتی میبینه حال رفیقاش خوبه 49-2
داداش برای گرفتن حال نفس اماره باید تنبیه و عذابش داد 4
یه جا میخوایی غذا بخوری، بگو فعلاً نه! یه نیم ‌ساعت دیگه میخورم!
دلت میخواد بشینی فیلم ببینی و کل شب بیدار بمونی، بگو نه و صفحه گوشیتو خاموش کن و بذار کنار. در عرض چند ثانیه تصمیم‌ بگیر گوشیتو برای پنج ساعت خاموش کنی و اصلاً سراغش نری. قشنگ حس میکنی یکی داره تو گوشت داد میزنه که نکنننننننننننن God 4chsmu1
اما همزمان برخی مواقع به خودت پاداش بده. ما اسمشو میذاریم ادب کردن نفس اماره 4chsmu1
یه سریا میگن اصلاح شرطی سازی و شرطی کردن خود به خوبی ها.
فرقی نداره، مهم اصل کاره.
اینجوری نفست یاد میگیره وقتی یه کار بدی میکنه یه تنبیه سفت و سخت براش به دنبال داره. اما اگه کار خوبی انجام داد پاداش میگیره.
من هنوز مطالعه درست و دقیقی در این باره ندارم اما ظاهراً این روش برای برخی جواب داده. 
در رابطه با روزه هم همینطوره. شب قبل خواب یه غذایی بخور و دیگه سحری بیدار نشو؛ مطمئن باش روز بعدش نمیمیری Smiley-face-biggrin
اما نماز صبح رو فراموش نکن؛ همین نماز صبح کلی میتونه توی کاهش حجم پررویی نفست کمکت کنه cheshmak
در رابطه با تلگرام، من روشی رو بهت پیشنهاد دادم که هم میتونی درس خودت رو داشته باشی هم پاکیتو. وقتشه اما و اگر ها رو بذاری کنار و اجراش کنی Khansariha (51)
امتحانش که ضرر نداره؛ فایده داشت که نور علی نور، نداشت هم یه فکر دیگه میکنیم Khansariha (69)
انتقال فایل ها از گوشی به لپ تاپ هم که کاری نداره؛ بعد از حذف تلگرام هم اون برنامه فرشته محافظ رو فعال کن که دیگه حتی نتونی قند شکن رو نصب کنی و... Khansariha (69)
در مورد عبادت خالصانه(خودت ترک هم نوعی عبادته) باید بگم که رسیدن به زیبایی و آرامش و تقویت اعتماد به نفس منافاتی با هدف اصلی ترک نداره. تو نیت کن برای خدا میخوایی ترک کنی؛ به همراه همه دلایل دیگه؛ این همه برو و بیا نداره که 4chsmu1
وقتی که حرام شده، یعنی به یه دلایلی حرام شده دیگه؛ حالا این دلایل میتونه هر چیزی باشه. مثلاً ما میدونیم که ارتباط و دوستی با جنس مخالف خلاف شرعه و حرام. خب یکی میاد دلیل میاره که این ارتباط از نظر روانی میتونه آسیب بزنه، یکی میگه روابط پس از ازدواج رو میتونه خدشه دار کنه، یکی میگه وقت و انرژی آدم رو تلف میکنه، یکی دیگه میاد میگه اساساً این کار فایده ای نداره. در همه احوال همه اینها خلاصه شده توی کلمه حرام. حالا میخواد به هر دلیلی باشه، اون دیگه هنر انسانه که بفهمه چرا حرام شده؟
بنابراین اصل فعل ترک پسندیده و عالی هست به هزار و یک دلیل. اما کافیه نیتت رو صاف کنی و دلی به خدا بگی برای خودت میخوام ترک کنم. حالا این وسط با اعتماد به نفس تر یا زیباتر شدی که دیگه تقصیر خودت نیست 4chsmu1
این مثل ماجرایی هست که میگه وضو گرفتن برای اینکه صرفاً آدم توی تابستون خنک بشه فضیلتی نداره و حتی باطل هم میتونه باشه؛ اما اگه نمازگزار وضو بگیره و در اثر وضو خنک بشه که دیگه دست خودش نیست 4chsmu1
بنابراین تو توی دلت بگو که برای خدا میخوایی ترک کنی. حالا اینکه همراه با اون سودهای دیگری بهت رسید که دیگه نتیجه خود عمل خوب ترک هست 1
و اینکه
وقتی همچین دغدغه ای داری و برات مهمه که کارت خدایی باشه؛ خدا همه اینها رو میدونه و براش مسجله. خدا اونچه که توی دل آدما هست رو میدونه. نیازی به پر کردن فرم توبه نیست 4chsmu1 همین که دلت با خدا باشه، خدا خودش از همه چی مطلعه cheshmak

سرباز گمنام جان
این هفته رو طوفانی شروع کردیم در حد سواحل دریای کارائیب Smiley-face-biggrin
تا آخر هفته پای کاریم داداش Khansariha (69)
238 روز پاک مبارککککککککک Confetti
میگم باید حواسم بهت باشه یه وقت بهم نرسی، خیلی به تعداد روزای من داری نزدیک میشی 23 4chsmu1
در رابطه با میلت به دیدن تصاویر، این میل میتونه طبیعی باشه.
ما مدام یه تغییرات هورمونی توی بدنمون اتفاق میفته. حالا چون سال ها به این عادت کردیم که جواب این تغییرات رو با خ.ا بدیم، طبعاً این میل به تماشای محتوای مستهجن بهمون القا میشه 53258zu2qvp1d9v
باید بگم که الآن وقتشه که برنامه فرشته محافظ رو فعال کنی 128fs318181
اینو جدی میگم چون میدونم ممکنه وسوسه ها شدید بشن و کنترل ها متوقف کنی؛ بنابراین توی این چند روز حواستو خوب جمع کن Khansariha (69)
و اینکه
داداش سرباز؛ حالا که امتحانات تموم شدن و احتمالاً تایم بیکاری زیاده، بهتره که برای خودت یه برنامه عملی داشته باشی برای فعالیت های مختلف تفریحی، ورزشی، هنری، مذهبی، علمی، فرهنگی و...
اینها باعث پر شدن وقتت میشن و این یعنی کاهش شدید احتمال وسوسه 49-2
گفتی که هر از گاهی وقتی میبینی وسوسه ها کمتر شدن، برنامه فرشته محافظ رو غیر فعال میکنی. برای من که همیشه فعاله اصلاً دست بهش نمیزنم 4chsmu1
بعضی وقتا اگه مقاله ای چیزی لازم داشته باشم که نیازمند قند شکن هست، از گوشی هایی که دور و برم هست استفاده میکنم و فایل ها رو به گوشیم ارسال میکنم Gigglesmile

نقل قول: چون میدونم اگر زمین بخورم دیگه نمیتونم بلند شم

بله درک میکنم چقدر میتونه سخت باشه؛ برای همین تأکید میکنم مراقب باش وارد فاز سهل انگاری نشی. همین الآن برنامه متنوع داشته باش، مسدود کننده ها رو فعال کن و تا میتونی خودتو مشغول کن Khansariha (69)

تیشه، تیشه تیشه؛ سرباز برنده میشه Smiley-face-biggrin
 سپاس شده توسط
دمت گرم مهدوی جان دمت گرم خیلی خوب و عالی انگیزه، ماشاالله خدا قوت، درباره نه گفتن به نفس که امید به خدا سعی و تلاشم رو می کنم رامش می کنیم.
تلگرام هم تو همین کامپیوتر باشه فعلا، من هدف اصلیم باید این باشه ک بیشتر مشغول باشم تا بیکار چون ریشه این تلگرام از بیکاریه من از افکاری که موقع بیکار شدن ریشه میگیره و بعد حالا این تلگرام رو کمتر استفاده می کنم خیلی کمتر، چشم نیتم رو صاف و پاک می کنم و مثلا زیبایی زدی التماس دعا دارم مچکرم ازت یه دنیا ممنونم  Thankyou 302 Khansariha (70)

استوایی های گرامی امشب ساعت 9 جشنه آماده اید؟  4chsmu1

سپاس شده توسط
[تصویر:  20210203_160509.jpg]

سلام 303

با توکل به خدا و توسل به بانوی دو عالم، حضرت فاطمه(س) جشن امشب رو شروع میکنیم 317

بچه‌ها امشب، شب تولد گروه استواست و پارسال دقیقاً همین موقع بود که گروه عزیزمون متولد شد Confetti

جالب تر از همه اینه که تولد یک سالگی استوا، مصادف شده با میلاد حضرت زهرا(س) 2uge4p4

این مصادفت فرخنده رو به فال نیک میگیریم و دلمون رو صاف میکنیم و قدم های پاکیمون رو استوار برمیداریم 6

ان شاءالله که به لطف خدا، کَرَم اهل بیت و همتمون، پاکی های سه و چهار رقمی و ابدی رو تجربه کنیم Khansariha (46)

خب خب خب varzesh

کیا حاضرن؟؟؟؟؟ haha
 سپاس شده توسط
سلاااااام
شب همگی بخیر 49-2
من حاضرم 4chsmu1

سپاس شده توسط
سلام بروبچ
حال و احوال میزونه ؟
احتمالا یه بیست دیقه ای من باب شام نخواهم بود.
که دارم از گشنگی به فنا میرم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان