امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

(1401 ارديبهشت 21، 16:43)امیر حسین 83 نوشته است:
(1401 ارديبهشت 21، 16:37)امیر حسین 83 نوشته است: ببین اول مثلا بگو آقا من یه روز باید پاک باشم حتمی 
و تو روز پاکی اگر وسوسه آورد سراغت باید حتمی جلو خودتو بگیری و به خودت بگی امروزو قراره پاک باشم الان یکم تحمل میکنم اون کاریرو که قراره امروز انجام بدم فردا انجام میدم به خودت وعده بده برا فردا. و فردا بهش عمل کن اما سعی کن که تو روزای ازاد 1 الی2بار بلغزی نه بیشتر و بعد لغزش ناراحت نشو و اینو تو فکرت داشته باش که تو روند ترکی و اینم یه قسمتیشه. بعد فردای روز آزادت دوباره وقت روز پاکیه وو..... همین روندو یکییدر میون ادامه بده تاعادت بشه

یکروز در میون ادامه بده حدودا یه هفته تا دو هفته یا اگر دیدی نمیتونی وارد مرحله بعد شی تو همین مرحله بمون تا شجاعتشو بدست بیاری مبادا شل کنی دوباره و بری به فنا.. 
مرحله بعد بیا یه روز در میونو بکن دوروز درمیون و دوز این مواد لعنتیو کمتر کن و دوباره تبدیلش کن به عادت و بعد سه روز در میون و... ..

و همین روندو تا برسی به دو هفته در میون یا بیشتر ادامه بده. وقتی رسیدی به اینجا میتوانی بره ترک کامل اقدام کنی 4chsmu1

حتمی برات دعا میکنم دعا میکنم که امام زمان برات دعا کنه  Gol
واقعا سخته ،از این ناراحتم که تنهام... من نمیدونم چطور بگم هم این عامل داره اذیتم می کنه هم نمیتونم کاری کنم امروز ک وسوسه شدم هی به خودم گفتم فایده نداره باشه برای بعدا فردا الان نه نمیخوام اما نتونستم و به سادگی لغزش اتفاق افتاد، نمیتونم تلاش آنچنانی کنم انگیزم پایینه از لحاظ معنوی هم بدجور ضعیف شدم رفته رفته داره بدتر میشه همه چی نمیدونم آخه چه حرکتی بزنم تغییر ایجاد کنم چه کاره جدیدی انجام بدم هرچی کار انجام دادم دیگه عادی شده هرچی نوشتم امید دادم برنامه ریزی کردم دیگه انقد تکرار شده فایده نداره دیگه عادی شده..

هم خسته شدم هم نمیتونم ترک کنم، بسته دیگه واقعا خسته شدم، بی انرژیم بدنم انرژیش پایینه نه حوصله کاری رو دارم نه شوقه چیزی رو دارم رنگ و روی درست حسابی تو صورتم نمونده همش برنامه هامو بهم میزنه خسته شدم دیگه کافیه از اونور لغزش... نمیدونم چرا من اینطور شدم آخه بخدا من اینطوری نبودم خیلی مقاومت داشتم به این راحتی شکست نمی‌خوردم تلاش می کردم حتی با تعداد لغزش های زیاد بازم تلاش می کردم... بخدا که خسته شدم
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
سلام
حالتون خوبه؟
من که زیاد خوب نیستم
امروز خیلی بد بود خیلی بد...
اعلام پاکی:21اردیبهشت_0روز
راستی خبر ندارید چرا تو انجمن ها،انجمن زبان نیست؟
امکان هست تاسیس شه؟
خیلی مفیده ها
دنیاشم واسم اهمیت نداره
«شما» که جای خود داری❤️
لغزش 809197ps94ijjhwg

واقعا شرمنده 

خب اما تسلیم نمیشم ...
بریم ریکاوری Khansariha (66)
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1401 ارديبهشت 21، 19:15)KingAmir نوشته است:
(1401 ارديبهشت 21، 16:37)امیر حسین 83 نوشته است: ببین اول مثلا بگو آقا من یه روز باید پاک باشم حتمی 
و تو روز پاکی اگر وسوسه آورد سراغت باید حتمی جلو خودتو بگیری و به خودت بگی امروزو قراره پاک باشم الان یکم تحمل میکنم اون کاریرو که قراره امروز انجام بدم فردا انجام میدم به خودت وعده بده برا فردا. و فردا بهش عمل کن اما سعی کن که تو روزای ازاد 1 الی2بار بلغزی نه بیشتر و بعد لغزش ناراحت نشو و اینو تو فکرت داشته باش که تو روند ترکی و اینم یه قسمتیشه. بعد فردای روز آزادت دوباره وقت روز پاکیه وو..... همین روندو یکییدر میون ادامه بده تاعادت بشه

یکروز در میون ادامه بده حدودا یه هفته تا دو هفته یا اگر دیدی نمیتونی وارد مرحله بعد شی تو همین مرحله بمون تا شجاعتشو بدست بیاری مبادا شل کنی دوباره و بری به فنا.. 
مرحله بعد بیا یه روز در میونو بکن دوروز درمیون و دوز این مواد لعنتیو کمتر کن و دوباره تبدیلش کن به عادت و بعد سه روز در میون و... ..

و همین روندو تا برسی به دو هفته در میون یا بیشتر ادامه بده. وقتی رسیدی به اینجا میتوانی بره ترک کامل اقدام کنی 4chsmu1

واقعا سخته ،از این ناراحتم که تنهام... من نمیدونم چطور بگم هم این عامل داره اذیتم می کنه هم نمیتونم کاری کنم امروز ک وسوسه شدم هی به خودم گفتم فایده نداره باشه برای بعدا فردا الان نه نمیخوام اما نتونستم و به سادگی لغزش اتفاق افتاد، نمیتونم تلاش آنچنانی کنم انگیزم پایینه از لحاظ معنوی هم بدجور ضعیف شدم رفته رفته داره بدتر میشه همه چی نمیدونم آخه چه حرکتی بزنم تغییر ایجاد کنم چه کاره جدیدی انجام بدم هرچی کار انجام دادم دیگه عادی شده هرچی نوشتم امید دادم برنامه ریزی کردم دیگه انقد تکرار شده فایده نداره دیگه عادی شده..

هم خسته شدم هم نمیتونم ترک کنم، بسته دیگه واقعا خسته شدم، بی انرژیم بدنم انرژیش پایینه نه حوصله کاری رو دارم نه شوقه چیزی رو دارم رنگ و روی درست حسابی تو صورتم نمونده همش برنامه هامو بهم میزنه خسته شدم دیگه کافیه از اونور لغزش... نمیدونم چرا من اینطور شدم آخه بخدا من اینطوری نبودم خیلی مقاومت داشتم به این راحتی شکست نمی‌خوردم تلاش می کردم حتی با تعداد لغزش های زیاد بازم تلاش می کردم... بخدا که خسته شدم

مشتی انقدر نا امید نباش توکلت به خدا باشه. شکست یعنی اینک از تلاش کردن دست بکشی. اینهمه تلاش کردی اینهمه سختی کشیدی میخوای اخر کار یه بازنده باشی ؟خودتو جمو جور کن ریکاوریریکن . الان درون تو جنگ بین تو و شهوتت واقعا میخوای برنده بازی شهوتت باشه؟ واقعا میخوای بعد اینهمه سختی ول کنی درسته شکست خوردی اما هیچ وقت از تلاش دست نکش . شیطانو لعنت کن دستتو بزار رو زانوت یا علی بگو پاشو اصلا بیا از فردا باهم شروع کنیم قوی باش. مرررررد باش
....... چرا از غیر شکایت کنم که همچو حباب........ 
..........  همیشه خانه خراب هوای خویشتنم.......... 

(1401 ارديبهشت 21، 19:15)KingAmir نوشته است:

راه راهه ساده ای نیست آگه میخوای ترک کنی به درد سلام کن به سختی یه سنگم برای اینکه جواهر بشه ضربات و خراش هاو خشونت هایی رو تحمل کرده.  تو هم تحمل کن 
توهم برس به بهترین ورژن خودت . تصور کن آگه الان ترک نکنی و شل کنی تو کیفیت تحصیلت زندگی آیندت زندگی زناشویی ایندت تاثیر منفی میزاره علاوه بر اینا از همه مهم تر خودتو به فنا میدی روز به روز بدتر میشی با حسرت چیزهایی پیر میشی که این عمل ازت گرفته . خیلی زندگی بدی میشه. پس ترک کن و به نا امیدیات نه بگو و سختیارو به جون بخر چون مجبوری ترک کنی چون گناهه زشته لجنه
شکست خوردن واستو کسر شانه نباز و برنده باش.  اینم بدون تنها نیستی ما هستیم خدا هست زندگی جریان داره....

سپاس شده توسط
امام علی میگه هرکی تمام تلاششو برا رسیدن به هدف بکارببگیره به تمام خواسته هاش میرسه 

به امام علی اعتماد کن و دیگه ناراحتننباشن  Khansariha (45)  

چشاتو ببند بگو همه چی درست میشه

سپاس شده توسط
(1401 ارديبهشت 21، 21:05)امیر حسین 83 نوشته است: امام علی میگه هرکی تمام تلاششو برا رسیدن به هدف بکارببگیره به تمام خواسته هاش میرسه 

واقعا خیلی ممنون حرفای بشدت انگیزشی و مثبت برای کمک به دیگران عالی دمت گرم.... Khansariha (8) 302
انشاالله پاکی همتون رفقاااااا
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
بازم لغزش...

سپاس شده توسط
واقعا دارم چیکار می کنم؟ یبار دیگه هم لغزش نابودیدم ،ادامه ندم خوبه
می‌بینید؟ نمیتونم 
کی به دادم میرسه؟ هیچکس
چه بر سرم آمد چه؟ 
دارم زجر میکشم نمیتونم فکر کنم به آینده

سپاس شده توسط
نمیدونم چ کلمه ای برای توصیف حالم به کار ببرم
Death
Sham

سپاس شده توسط
به نام خدا سلام صبح همه بخیر
امیر حسین 83/بیست و دو اردیبهشت /1روز پاک

سپاس شده توسط
(1401 ارديبهشت 21، 23:13)مرد مقاومت نوشته است:
(1401 ارديبهشت 21، 21:05)امیر حسین 83 نوشته است: امام علی میگه هرکی تمام تلاششو برا رسیدن به هدف بکارببگیره به تمام خواسته هاش میرسه 

واقعا خیلی ممنون حرفای بشدت انگیزشی و مثبت برای کمک به دیگران عالی دمت گرم.... Khansariha (8) 302
انشاالله پاکی همتون رفقاااااا

سلام خواهش میکنم کاری نکردم وقتی وارد این گروه میشیم وظیفمونه بهم کمک کنیم مگه نه? 39

بچه ها یه سوال اینجا میشه عکس فرستاد ?اگه اره چطوری?

صبح شد و باز لغزش شروع شد

سلام 303

بعد مدت ها یکم سرم خلوت شد اومدم یه چندتا پست بزارم توی کانون  4

چندروز نبودیم چقدر عضو جدید و فعال اومده توی گروه  4chsmu1

اما یه گله مندی ( منظورم همون دلخوریه  65 ) از دوستای قدیمیم ( اعضای قدیمی گروه دارم ) ، پست های سال قبل رو نگاه میکردم خیلی شادتر و با انگیزه تر بودیم چون همدیگه رو داشتیم ، دوستانی که به فکر رشد همدیگه بودن . بیایید یکم بیشتر به گروهمون بها بدیم و مثل سابق اینجا پر از فعالیت روزانه باشه ، درسته منم کوتاهی هایی کردم ، درسته سر همه مون شلوغه اما به قول دبیرمون تایم های پرت توی زندگی همه هست حداقل از اون زمان ها بهترین استفاده رو ببریم و اینجا فعالیت کنیم .
اینطوری دوستانی هم که در غیبت هستن ، برگردن دیرتر از پیشمون میرن و انگیزه میگیرن . 
از همین امروز شروع کنیم ؟
!Let's Not LOsE Without fIGHting
(1401 ارديبهشت 22، 10:19)KingAmir نوشته است: صبح شد و باز لغزش شروع شد

Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60)
اِیییییی باااااابااااااا

(1401 ارديبهشت 22، 10:31)Tagon نوشته است: سلام 303

بعد مدت ها یکم سرم خلوت شد اومدم یه چندتا پست بزارم توی کانون  4

چندروز نبودیم چقدر عضو جدید و فعال اومده توی گروه  4chsmu1

اما یه گله مندی ( منظورم همون دلخوریه  65 ) از دوستای قدیمیم ( اعضای قدیمی گروه دارم ) ، پست های سال قبل رو نگاه میکردم خیلی شادتر و با انگیزه تر بودیم چون همدیگه رو داشتیم ، دوستانی که به فکر رشد همدیگه بودن . بیایید یکم بیشتر به گروهمون بها بدیم و مثل سابق اینجا پر از فعالیت روزانه باشه ، درسته منم کوتاهی هایی کردم ، درسته سر همه مون شلوغه اما به قول دبیرمون تایم های پرت توی زندگی همه هست حداقل از اون زمان ها بهترین استفاده رو ببریم و اینجا فعالیت کنیم .
اینطوری دوستانی هم که در غیبت هستن ، برگردن دیرتر از پیشمون میرن و انگیزه میگیرن . 
از همین امروز شروع کنیم ؟

سلام علیکم من امر حسینم از اشنایی تون خوشبختم 
اره والا فعالیت خیلی کمه اگر نمیشه که هرروز هم اینجا باشیم لا اقل بزرگان گروه یه روزیو مشخص کنن که همه باهم تو اون روز آنلاین باشیم  Smiley-talk002
به امید روز های بهتر 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان