امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

با یاد خدا
ثبت نام دور سی و پنجم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
3- rezaKy
8-53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام 
بنظرم وقتی چن سالی زندگی تکراری بشه و کاری از دستت بر نیاد و متاسفانه هر روزت بدتر از دیروزت بشه 
بهتره دعا کنی زودتر بمیری
چون هرچی بمونی فقط بارت سنگین میشه همین
من یکی حال روزم اینجوریه
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
(1396 اسفند 2، 21:15)majid78 نوشته است: سلام به همگی 49-2
آقا دو روز بود نیومده بودم درست حسابی کانون دلم براتون تنگ شده بود

سلام مجید جان
کانون هم دلش برات تنگ میشه با نبودنت.  Khansariha (18) 

(1396 اسفند 3، 2:42)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام علیکم

ما هم به جمع شما اضافه خواهیم شد.

سخت درگیر نفس و کار و زندگی
یک مقداری هم از لحاظ جسمی ضعیف شدم، نمی دونم چرا. سرم گاهی درد می گیره، زیاد می خوابم و کلا ضعیفم.
بعد از این که دو سه بار پشت هم سرما خوردم این طوری شدم شاید اثر آنتی بیوتیک زیاد باشه، نمی دونم . Shy

التماس دعا که مثل قبل بشم. 53258zu2qvp1d9v

خدا بد نده عاشق.
من هم سرما خوردم و یک هفته هست روزی 3 تا کلداستاپ می خورم. نمی دونم چرا دست بردار نیست.  53258zu2qvp1d9v 
بیشتر مراقب خودت باش.
تو هر روز بهتر از دیروز میشی. شک نکن. 
منتظریم که قدرتمندتر از قبل ببینیمت.  Khansariha (18) 

(1396 اسفند 4، 22:41)MUTE نوشته است: سلام 
بنظرم وقتی چن سالی زندگی تکراری بشه و کاری از دستت بر نیاد و متاسفانه هر روزت بدتر از دیروزت بشه 
بهتره دعا کنی زودتر بمیری
چون هرچی بمونی فقط بارت سنگین میشه همین
من یکی حال روزم اینجوریه

وقتی چند سال از زندگیت تکراری میشه دیگه وقتشه که خالصانه رو به  درگاه خدا بیاری و با تمام وجود استغفار کنی.
از خدا که طلب بخشش کنیم، خدا راه رو جلوی پامون میذاره. این حرف من نیست. وعده ی خداست.
اما از اون جا که رفتن راه به عهده ی ماست، بهتره که موقع استغفار این رو هم به خدا بگیم که اراده و توان قدم برداشتن تو راه رو هم بهمون بده.
وگرنه یه ناشکری و قدرنشناسی دیگه اضافه میشه به کارنامه مون.  53258zu2qvp1d9v

منتظر خبرهای خوب ازت هستیم.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: خدا بد نده عاشق.
من هم سرما خوردم و یک هفته هست روزی 3 تا کلداستاپ می خورم. نمی دونم چرا دست بردار نیست.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
بیشتر مراقب خودت باش.
تو هر روز بهتر از دیروز میشی. شک نکن. 
منتظریم که قدرتمندتر از قبل ببینیمت.  [تصویر:  khansariha (18).gif]

مخلص شما هم هستیم. 303 

نام کاربری : عاشق فاطمه زهرا
ارزیابی : خدا رو شکر از لحاظ پاکی اوضاعم خوبه. خدا رو شکر
اما می دونم که خیلی خیلی پاکیم شکننده هست و به راحتی ممکنه بشکنه. ان شاء الله با برنامه ای که ریختم مقدار خوبی جلوی شکست سد می سازم.
خدایا این شکست آخری، واقعا آخریش باشه.
چند وقتی هست (خیلی وقته) که برنامه کتاب رو هم به کار هام اضافه کردم و کم و بیش بهش عمل می کنم.
کتاب خوب می تونه خیلی آدم رو جلو بندازه، کتاب بد هم فقط وقت آدم رو می گیره.
برنامه درسی هم خوب پیش می ره، خدا رو شکر.
به خودم که نگاه می کنم با این اوضاع درب و داغونی که دارم، اینقدر هدفم رو دست بالا گرفتم چجوریه؟
شاید بگین که خودم رو هنوز درست نشناختم که این جوری هدف گذاری کرده ام.
اما این هدف بالا بهم انگیزه می ده......
و گرنه کوچیک همه ی شما هم هستم.... 303 
برنامه : 
کلا الان زندگی من رو سر و تهش رو بزنین سه تا کار دارم انجام می دم.
- خودسازی (۱۲)
- کارهای مربوط به درس (۴۰)
- کار فرهنگی (۴)
-زبان (۴)
- کارهای تفریحی و استراحتی و ... (بقیه اش 4chsmu1 )
این عدد هایی که جلوش نوشته ام زمانه. کلا ۶۰ ساعت برنامه تو هفته. خیلی سنگینه احساس می کنم.
ولی شدنیه. حالا هر چقدر هم که کمتر شد، مثلا اگر سی ساعت مفید داشتم تقسیم بندیش حفظ می شه.
ولی چیزی که نوشتم مطابق با استاندارد های روز دنیاس. 4chsmu1 
اگر یه مقداری همت کنم و البته جسم هم یاری کنه ، شدنیه. (تقسیم بندی ریز هم داره هر کدوم)

اما به صورت اختصاصی برای این مسابقه برنامه ی مطالعه و تفسیر سوره ی انعام رو انتخاب می کنم.
این با برنامه ی مسابقه پاکی نوروز هم مشترکه که با یه تیر دو نشون بزنم. Khansariha (69) 

یا علی مدد
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
به نام خدا

سلام به همه بچه ها.. مسابقه گروهی از امروز شروع میشه. امروز شنبه، 5 اسفند 96 یه فرصت دیگه خدا بهمون داده تا به سمتش بریم و یا بهش از اون چیزی که بودیم نزدیک تر شیم. گرچه خدا اقربُ من حبل الورید هست. حالا این ماییم که باید اثبات کنیم شایستگی همراهیِ خداوند رو داریم. 
42 روز فرصت طلایی بازم شروع شد. 
توی این 42 روز بیاین قول بدیم که خودمون رو دست کم نگیریم و خداروشکر کنیم که این فرصت برای تغییر بهمون داده شد. و شکر زبونی فقط اولین قدم برای شکرگزاری واقعی هست.
نکته خیلی مهم: شانس بزرگ و فرصت تغییر رو برای اولین اون موقعی به دست آوردیم که این سایتو پیدا کردیم. خیلیا میخان ترک کنن ولی چون جامعه ی همدردی رو ندارن، موفق نمیشن.. ما این فرصتو داریم پس بیاین هدرش ندیم و  توی آخرین مسابقه گروهی سال 96 (و همزمان) اولین مسابقه گروهی 97 ، بهترین تلاشمون رو بکنیم.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
اوه خدای من دو گروهیم کلا! یک گروه هم نسیم! Khansariha (56)
خیلی کم نیستیم؟!
ایشالاه همرو با موفقیت پیش ببریم.... میدونم موفق میشیم...ولی خب چرا کمیم؟!
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها 49-2 53

من خیلی خوشحالم که مسابقه گروهی شروع شده. امیدوارم همگی بتونیم روزهای خوبی رو کنار همدیگه تجربه کنیم. یه فرصت بسیار مناسب برای پاکی همیشگی... 317

از همین جا به دوتا دوست قوی تر از خودم داش رضا و داش مجید سلام عرض می کنم. امیدوارم بتونیم قهرمان بشیم... Khansariha (46)

و اما پیشنهاد من برای اسم گروه: هرم یا مهر 53 53 53
این دو تا اسم پیشنهادی من از حروف اول اسمامون گرفته شده. Khansariha (69)
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
 سپاس شده توسط
(1396 اسفند 5، 13:53)درخشنده نوشته است: اوه خدای من دو گروهیم کلا! یک گروه هم نسیم! Khansariha (56)
خیلی کم نیستیم؟!
والا بیشتر از این هم سرگروه نداریم واقعا 4chsmu1
کانون کوچیک شده، ولی این به اون معنی نیست که بد شده، یا بی اثر شده.
اتفاقا اگر همت کنیم خیلی هم خوب و موثر خواهد بود برامون.

خب بشتابید برای انتخاب اسم... 49-2

عاشق فاطمه زهرا : کوچ پرستوها
درخشنده
آقای اراده
mohsen73

من برای گروهمون اسم کوچ برنده ها رو انتخاب می کنم.
اما چرا؟

اول این که خب بعد از سی و خورده ای دوره اسم انتخاب کردن دیگه چیز خاصی به ذهنم نمی رسه. 4chsmu1
دوم این که این روزها کانون خلوت شده، انگاری که یه سری از کاربر ها از این جا کوچ کردن و رفتن.

و اما سوم و دلیل اصلی هم این که کوچ پرستوها خیلی می تونه الهام بخش باشه، این پرنده های کوچیک چندین هزار کیلومتر مسیر رو طی می کنن تا به مقصد برسن....

وقتی هوا سرد می شود ، پرستوها سفر خود را شروع می کنند . آنها به جاهای گرم کوچ می کنند .پرستوها خیلی قوی هستند . آنها می توانند روزها و هفته ها پرواز کنند . پرستوها خیلی هم با هوش هستند . اگر هوا بارانی شود . آنها فوری می فهمند و راهشان را عوض می کنند .اگر در بین راه پرستویی مریض بشود . پرستوهای دیگر او را تنها نمی گذارند . آن قدر صبر می کنند تا حال او خوب شود . بعد دوباره همگی با هم پرواز می کنند
(کپی از یک یک وبسایت)
[تصویر:  08094297487716183908.jpg]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام خوب بریم برای پیشنهاد اسم گروه 
نظر من 
کولاکیان عاشق فاطمه زهرا(ع) است 
من آخرین دوره ای که خیلی خوب بودم توی مسابقه گروهی اسم گروه مون کولاک بود این مدتم حضرت فاطمه زهرا خیلی کمک کرد گفتم یه اسم ترکیبی جدید بزنم
راستی داداش درخشنده این سری خوب کیفیتا می‌ره بالا تر اگه کمیت پایینه
 سپاس شده توسط
به نام خدا

شروع طوفانی ای داشتن اعضای گروه دوم. و همچنین گروه اول. خیلی خوشحالم که اینهمه انگیزه وجود داره. خب برسیم به اسم گروه:
همت:
. -مهر
. -هرم
مجید:
.  -کولاکیان عاشق فاطمه زهرا(س)
رضا:
.  - جهاد پاکی
 . - رهروان مهر

حالا برای رای دادن، هرکسی چهار تا رای داره.. تکراری میتونین رای بدین، به اسامی پیشنهادی خودتونم میتونین ذای بدین.
رای من:
رهروان مهر(1)
کولاکیان عاشق فاطمه زهرا(س) (1)
مهر (2)
 سپاس شده توسط
آفرین به بر و بچه های گروه دوم

من هم رای خودم رو میدم...
مهر(1)
هرم(1)
جهاد پاکی(1)
رهروان مهر(1)
به امید موفقیت تمام گروه ها 53 53 53 53 53
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
 سپاس شده توسط
(1396 اسفند 5، 22:02)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1396 اسفند 5، 13:53)درخشنده نوشته است: اوه خدای من دو گروهیم کلا! یک گروه هم نسیم! Khansariha (56)
خیلی کم نیستیم؟!
والا بیشتر از این هم سرگروه نداریم واقعا 4chsmu1
کانون کوچیک شده، ولی این به اون معنی نیست که بد شده، یا بی اثر شده.
اتفاقا اگر همت کنیم خیلی هم خوب و موثر خواهد بود برامون.

خب بشتابید برای انتخاب اسم... 49-2

عاشق فاطمه زهرا : کوچ پرستوها
درخشنده
آقای اراده
mohsen73

من برای گروهمون اسم کوچ برنده ها رو انتخاب می کنم.
اما چرا؟

اول این که خب بعد از سی و خورده ای دوره اسم انتخاب کردن دیگه چیز خاصی به ذهنم نمی رسه. 4chsmu1
دوم این که این روزها کانون خلوت شده، انگاری که یه سری از کاربر ها از این جا کوچ کردن و رفتن.

و اما سوم و دلیل اصلی هم این که کوچ پرستوها خیلی می تونه الهام بخش باشه، این پرنده های کوچیک چندین هزار کیلومتر مسیر رو طی می کنن تا به مقصد برسن....

وقتی هوا سرد می شود ، پرستوها سفر خود را شروع می کنند . آنها به جاهای گرم کوچ می کنند .پرستوها خیلی قوی هستند . آنها می توانند روزها و هفته ها پرواز کنند . پرستوها خیلی هم با هوش هستند . اگر هوا بارانی شود . آنها فوری می فهمند و راهشان را عوض می کنند .اگر در بین راه پرستویی مریض بشود . پرستوهای دیگر او را تنها نمی گذارند . آن قدر صبر می کنند تا حال او خوب شود . بعد دوباره همگی با هم پرواز می کنند
(کپی از یک یک وبسایت)
به دلیل همونجایی که قرمزش کردم بدون اینکه پیشنهادی بدم منم میگم کوچ پرستوها.....
53
 سپاس شده توسط
همگروهی های عزیز 
کوچ پرستو ها عالیه  49-2

فقط شروع کنیم زود تو رو خدا 
من حالم خوش نیست  Shy
 سپاس شده توسط
داداش اراده همین الان داریم هفته اول مسابقه رو میگذرونیم. از شنبه شروع شده بود. سفت بگیر که بریم برا 42 روز پاک و با پرهیز کامل
________

راسی داش مجید بیا رای تو به اسما بده که دیگه تصویب شه
 سپاس شده توسط
سلام دوستان ببخشید دیر رای دادم رای من 
رهروان مهر(۲)
کولاکیان عاشق فاطمه(۲)
راستی داداش رضا برنامه ختم صلوات هم بزاری ممنون میشیم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان