امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1392 آذر 30، 13:04)Mojтaba ρiloт نوشته است:
(1392 آذر 29، 23:13)آقای اراده نوشته است: سلام به همه دوستان
/////////////////هر سوالی هم داشتید در مورد خودم بهتون جواب میدم
معذرت میخوام بابت اینکه زیاد حرف زدم

سلام هلپ می جان ، خوبی اخوی ؟ ما که خوب یادمونه شما رو ، شما چی 53
سلام ، مرسی .من شما رو به خوبی یادمه
خوابگاه هستی؟
گاهی اوقات
وقتتو چجوری پر میکنی؟ اهل ورزش هستی ؟
اگر دانشگاه کلاس داشته باشم  اغلب دانشگاه هستم در غیر از اینصورت معمولا یا خواب هستم یا وقتم را فقط میگذرونم
احساس می کنم شتاب ها ، استرس ها آروم نبودن ها مخصوصا کم خوابی ها ، بی حوصلگی ها ( مخصوصا وقت هایی ک با تنهایی متقارن میشن ) باعث این امر میشن
چقدر تو روز تنهایی ؟
شاید آخر هفته ها بیشتر تنها باشم
اما برای اینکه در روز چقدر یا کی پاسخ دقیقی ندارم.
معمولا تحت چه شریطی شکست داری؟
بیشتر وقت هایی که احساس خواب آلودگی دارم ، وقت هایی که استرس دارم  ، و وقت هایی که شرایطی مثل تنهایی با این شرایط همزمان میشه مخصوصا وقتی که داخل اینترنت باشم یا یک تصویر خاصی باعث بشه که فکرای ناجور شروع بشه
شاید اینترنت هم موازی با دلایل بالا دخیل باشه
اوضاع نماز و .. چطوره ؟
خیلی بد ، چند ماهی هستش که یک خط در میان شده ، صبح که تقریبا هیچ ولی ظهر و عصر و مغرب و عشا بعضی روز ها هر دو وعده رو می خونم اما بعضی وقتا چند روز نمیخونم و کار به جایی میرسه که از خودم حالم بهم میخوره و میرم نماز می خونم
عاملی اطرافت هست که باعث تحریکت میشه ؟
شاید حرفای دوستام ، شاید فشار های مالی و عصبی و مواردی که بالا گفتم
یکم از شرایط حال حاظرت بگو ، بهتر بتونیم راه کار بدیم
و اینکه جدیدا واقعا بداخلاق شدم ، خیلی سریع با افراد بحث می کنم ، چیزهای خیلی کوچک باعث عصبانیت من میشه  و دوست های نزدیک من بسیار مواجه  با تندخو شدن  من هستند.
و مورد دیگر هم اینکه دوست بسیار نزدیک من که خیلی از اوقات روز با هم هستیم دوست دختر داره و نزدیک بود منو هم به این ورطه بکشه که من شروع کردم اما زود به اشتباهم پی بردم و سریع موضوع رو تموم کردم .
نقل قول: درود[تصویر:  7.gif]
داداش یعنی میخوای عقیم بشی؟
منطورتون اینه؟من درست فهمیدم؟
اولین کار اینه به اعصابت مسلط باشی...بابا یارو دختر دو پارچ اسید ریختن رو صورتش باز داره به زندگیش ادامه میده...از اون بدتر که نیستی[تصویر:  5.gif]
دوم اینکه یه خرده بهشون حق بده خو بحث مهمیه[تصویر:  5.gif]
چهارمن خو حالا خودتم کشتی خو که چی؟تهش چی؟[تصویر:  3.gif]
درود.

عقیم هم میشه گفت. غریضه جنسی از بین میره و چیزی تحریک نمیشه به کنار یه سری ظواهر  و ترشح هرمون های مردانه هم از بین میره که میتونم نفسی بکشیم

حق میدم! ولی به کسی که متوجه باشه و اطلاعاتی تو این ضمینه داشته باشه! ولی کو!17 بیاورید بنده همینجا ایمان مییاورم1276746pa51mbeg8j

خوب اول آخر که خواهیم رفت! خواهیم رفت و زیر خاک خوراک حشرات خواهیم شد و تجزیه . حالا هی خرج کنید هی بگید بهشت جهنم اون دنیا! اون دنیا کوجا بود! اینا همش  ساخته ذهن انسان و ادیان مختلف ـــــه

انسان 1زندگی بیشتر ندارد. تمام افکار و اعتقادات و احساسات ما مربوط میشود به مغز ما. با مرگ مغز هر آنچه بودیم + اعتقادات و احساسات و....ما همراه ما خواهد مرد

پس بهتر است طوری خودکشی کنیم (کنم) که مرگ مغزی بشوم و عضوی اهدا کنم تا اینکه خوراک حشرات شوم .

نقل قول: کامارو جان
به نظرت آخرین راه بهترین راه همینه؟
اینجوری دیگه عذاب نمیکشی؟

درود

برای شخص شخیص بنده آخرین راه همینه .

من اصولا از زندگی کردن عذاب میشکم . ولی میخوام اینطوری یکم کمتر عذاب بکشم.
سسسسسسسسسسسلام

خدمت دوستان عزیزKhansariha (18)

به لطف خدا 3 ماهه که پاکم  از بابت این خیلی خوشحالم حس بهتری دارم Khansariha (8)

هنوز خیلی کار دارم اما به نسبت دوران بدی که قبلش داشتم احساس بهتری دارم

ارادت داریم خدمت همه دوستای عزیز

هلب می عزیز با توجه به حرفی که زدی

برداشت من اینه که به ی برنامه ریزی هرچند ساده هم که شده نیاز داری

برنامه ریزی و اجرای اون به تو نظم میده نظم میتونه بهت هدف بده و هدف بهت انگیزه میده Khansariha (18)

خب ساعت خوابتو هرجور شده تنظیم کن تا کم خوابیت رفع بشه خواب برای آرامشه و وقتی آرامشت بهم بریزه استرس و شتاب هم پشتش میان

Khansariha (18)
برای آخر هفته هاتم ی برنامه داشته باش که به عنوان جایزه بری سینما یا بری بیرون با دوستای صمیمیت و چیزی دور هم دونگی بخورید

نمازتو سعی کن به نیت ترک خودارضایی نخونی  نمازتو به نیت خدا و گفت و گو باهاش بخون به نیت عبادتش (کلا هرکاری به نیت خدا باشه بهتره)

یعنی چه پاک باشی و چه بشکنی زبونم لال به نماز خوندنت ادامه بده به اون برنامه ای که برا خودت میخوای بچینی ادامه بده
این ادامه دادنه همونطور که گفتم نظم میاره

اگه بگم من ازین طریق تونستم خودمو جمع و جور کنم بی راه نگفتم

در مورد حرفای دوستان سعی کن زیاد تو جمعشون نباشی و یا تحت تاثیرشون قرار نگیری

من کسی رو میشناسم تو کلاسمون که بقیه وقتی اونو میبینن به خاطر اونم که شده حرفاشونو ادامه نمیدن جلو اون (دانشگاه ما همه پسرن و کلا راحتترن با هم)

فشار مالی و عصبی و مشکلات زندگی باور کن هیچ ربطی به خودار.. نداره

باید سعی کنی این دوتا مسئله رو از هم جدا کنی تو مشکل داری و بابت اون ناراحت و شاید عصبانی و کلافه هم هستی

حالا با شکستن مشکلت حل میشه؟ یا بدتر میشه

باور کن بدتر میشه ی عصبانیت به خاطر شکست بهش اضافه میشه + ی عصبانیت هم بابت خودخوری بعد از شکست

سه برابرش میکنه

گوشه گیری و بد خلقی هم مقداریش میتونه به خاطر خ ا باشه و خودخوری هایی که بعدش میکنیم

با رفعش اونم میتونه تا حدی کم بشهKhansariha (18)

هر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشمKhansariha (8)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

نقل قول: سلام
داداش کامارو واقعاً اطمینان کامل داری که بعد از این دنیا چیزی نخواهد بود؟؟
درود

بنده شخصا اطمینان دارم.

اگر دنیای دیگری هم بعد مرگ باشه برای تمام موجودات زنده هست نه فقط انسان .جایگاه موجودات زنده دیگه کوجاست تو اون دنیایی خیالی! حتی حیواناتی که به دست انسان کشته میشن. چطور اونها دنیای بعد مرگ ندارن ما ها داریم!17 فرق انسان و حیوان تو چیه!؟ تو مغز.این مغزـه انسان ـه که اون دنیارو به همراه ادیان مختلف تشکیل داده

هر خالقی خودش باید یه مخلوقی داشته باشه ولی کو؟
سلام.پاک
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام

فدای  اونایی که پاکا" و ان شاءالله تا وقتی  زنده هستن  پاک باشن...

آفرین به اونایی که تو ترک هستن

و بدا به حال اونایی که از خدا لحظه به لحظه دور میشن

نماز های یومیه رو درست کردیم یادمون نره
مناجات نیمه شب ، نماز شب و...

کلا عبادت در نیمه شب چیز دیگه ایه....

فعلاKhansariha (8)
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام180روز پاکی
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
نقل قول: خوب اول آخر که خواهیم رفت! خواهیم رفت و زیر خاک خوراک حشرات خواهیم شد و تجزیه . حالا هی خرج کنید هی بگید بهشت جهنم اون دنیا! اون دنیا کوجا بود! اینا همش  ساخته ذهن انسان و ادیان مختلف ـــــه

انسان 1زندگی بیشتر ندارد. تمام افکار و اعتقادات و احساسات ما مربوط میشود به مغز ما. با مرگ مغز هر آنچه بودیم + اعتقادات و احساسات و....ما همراه ما خواهد مرد

مشابه حرفت رو جایی خوندم
اگه اشتباه نکنم کتاب معروف دون خوانت بود
اونم یه همچین نظریه ای داشت
پیشنهاد میکنم کسی کتابشو نخونه
من تا 50 صفحه بیشتر نتونستم بخونم یعنی اگه بیشتر میخوندم روانی میشدمSmiley-face-cool-2
ولی از تو کتابش میشه یه سری چیزای خوب دیگه برداشت کرد
از اراده و تسلط و نترس شدن و فقط ترس از مردن

دون خوانت میگه
هیچ کاری برای انسان نشد نداره
انسان قدرت ماورای باورنکردنی داره ک میتونه شرایط زندگیش رو هر جور ک بخواد تغییر بده
حتی میگه ک انسان میتونه مرگ خودش رو هم به تاخیر بندازه

خیلی دوست دارم بایکی در این زمینه صحبت کنم ببینم واقعا جریان چیهKool

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
تشکر از همه دوستانی ک نسبت به بنده لطف دارن و منو راهنمایی کردند
گام اولم رو انتخاب کردم برنامه ریزی + نماز + خواب راس 11+ شرکت در مسابقه 10 روزه و ان شاء الله پیروزی در 10 روزه.
خوب خیلی خوبه که داری برنامه ریزی میکنی ...
خودتم خوب میدونی که بدون برنامه ریزی نمیشه موفق شد ، باید برنامه ات کامل باشه
منظورم از کامل اینه که  سحر خیزی و نشاط ، عبادت ، تفریح ، کار و ورزش و درس و ... همه اینا باید تو برنامه ات باشه ،
این عامل ها خودشون به تنهایی باعث ترک نمیشن ، اما مکمل همدیگه ان ...

خدا نگهدارت
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلام دوستان

من 63 روز پاکی دارم اعتماد به نفسم الان بالاتر رفته ولی شهوتی در درونم رو اتیش میزنه ولی من جوابی بهش نمیدم کنترلش

میکنم.

از دوستان چندتا سوال داشتم تا کی پاک بمونم این عادت خودارضایی اثارش از بین میره و دیگه نمیرم سراغش؟

و یکی دیگه اینکه وقتی فشار میارم برای خارج کردن مدفوع منی زیادی ازم خارج میشه از وقتی ترک کردم اینطوری شدم..

الان خیلی خوشحالم به امید پاکی همه دوستان گلممممم
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 دي 2، 13:22)saeed77 نوشته است: سلام دوستان

من 63 روز پاکی دارم اعتماد به نفسم الان بالاتر رفته ولی شهوتی در درونم رو اتیش میزنه ولی من جوابی بهش نمیدم کنترلش

میکنم.

از دوستان چندتا سوال داشتم تا کی پاک بمونم این عادت خودارضایی اثارش از بین میره و دیگه نمیرم سراغش؟

و یکی دیگه اینکه وقتی فشار میارم برای خارج کردن مدفوع منی زیادی ازم خارج میشه از وقتی ترک کردم اینطوری شدم..

الان خیلی خوشحالم به امید پاکی همه دوستان گلممممم
سسسسسسسسسلام سعید عزیز

خداروشکر که با این مقدار پاکی میبنمت 53

اون شهوت هم میره و میاد تو حالت تناوبی مانند هر از چند گاهی سر کلش پیدا میشه

در مورد سوال اولت باید بگم با خیلی ها درین باره حرف زدم حتی اونایی که 4 ساله ترک کردن

گفتن که هنوزم که هنوزه وسوسه میاد سراغمون اما خودمونو مشغول کار میکنیم خود به خود کمرنگ میشه

و کلا بهش باج نمیدن 

این یک غریزه طبیعی هست که باید از راه درستش برطرف بشه خیلی هامون امکان ازدواجو نداریم باید تا وقتی که موقعیتش پیش بیاد با روش های مختلف کنترلش کنیم

در مورد سوال دومت هم باید بگم برای منم خیلی پیش اومده

تجربه شخصی من دوتا دلیل داشته

1- یکی اینکه وقتی ما ترک میکنیم منی تو کیسه ها ذخیره میشن ی ظرفیتی دارن و ازین به بعدش اگه باز تولید شه به دو صورت خارج میشه (بدون اختیار و شکرت خودمون)

یکی تو شب و خواب به صورت احتلام

یکی هم تو بیداری  و اکثرا موقع دستشویی من یادمه اون اوایل از یکی از بزرگای اون موقع کانون پرسیدم و ایشون گفتن طبیعی هست

درست یا غلط بودنشو نمیدونم و باید از متخصصین پرسید.

2- بعد از دستورزی و دست برداشتن قبل از انزال که دلیلش تحریک شدن و وارد شدن مقداری منی به مجراس

هلپ می عزیز مطمئنم که موفق میشی53
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

امیر حسین تو این موارد تعادل داشته باش ...
نه انقدر سرد باش ، که طرف مقابلت برداشت بدی کنه و احساس کنه احترامش حفظ نمیشه ... و نه انقدر گرم که حدود رعایت نشه ...

(1392 دي 3، 3:47)امیرحسین خان نوشته است: منظورم مثلا خانم هایی هست که برای وبلاگم نظر می ذارن. من قبلا بهشون جواب می دادم، اما الان چیکار کنم؟؟

این یعنی وسواس !

(1392 دي 3، 3:47)امیرحسین خان نوشته است: یا مثلا خانم های کانون، من امشب اومدم کانون دیدم یکی از خانما برام پ پ گذاشتن و احوال پرسیدن. منم ندونستم جواب بدم یا نه و جواب ندادم 1276746pa51mbeg8j

و همینطور این .

بالاخره فردا روزی قراره تو این جامعه کار کنی  ، این برخورد های کوچیک که اسمش رابطه نیست که بخوای قطعشون کنی
نیازی نیست اینقدر حساست نشون بدی !
یه حدودی رو برای خودت تعیین کن ، تو برخوردهات و ارتباطاتت این حدود رو رعایت کن
مثلا اینکه چت نکنی با خانم ها ،  رسمی تر باشی و خیلی گرم نگیری

و در آخر مواظب خوبی هات باش
یا علی .
53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
(1392 آذر 27، 22:16)امیرحسین خان نوشته است: سلام داداشیای گلم
خوبید؟؟؟

ازتون ممنونم که تموم کردید اون شوخی رو
خدا خیرتون بده
Khansariha (8)

داداشای خوبم
یه مشورت می خوام ازتون
واقعیتش من نگران روابطم با خانم ها توی اینترنتم
من معمولا خارج از نت خیلی مراقبت می کنم که روابطم کم باشه. معمولا هم چشمم رو مراقبم و هم صحبت ها و روابطم رو.
اما توی نت...
داخل نت هر جا و جامعه مجازی ای چون کنار گذاشتن رابطه با نامحرم به پاکی و نزدیکیم به خدا کمک می کنه برام راحت تر از کانونه که کلا کنار بذارم. اما اینجا سخته...

حالا از شما این سوالا رو دارم:

1) به نظرتون چیکارا می تونم بکنم واسه این که توی کانون رابطم با خواهرا به حداقل برسه؟!
برای این کار حاضرم بعضی از تاپیک ها مثل شبانه روزی و مسابقات و... چیزی ننویسم. و فقط به رهروان و تاپیک هایی که صحبت رد و بدل نمی شه برم. که در این صورت نمی دونم جواب پ پ ها رو چیکار کنم؟! ( می تونم داخل امضام از خواهرا بخوام که با من حرف نزنن! )
یا حتی حاضرم لاگین نکنم کانون
نظر شما چیه؟!

2) به نظرتون چجوری این سوال رو از استاد اخلاقم بپرسم؟!
من که نمی تونم بگم یه جایی هست که واسه این که دیگه نرم سمت خ.ا می رم که متاسفانه اونجا روابط دختر و پسر وجود داره!
چجوری ازشون بپرسم؟!
(البته به احتمال زیاد حتما می گن سعی کن کمترین حد ممکن رابطه با نامحرم رو داشته باشی)

سلام امیدوارم دیر نشده باشه جوابم ، 

ولی من این رو خیلی همیشه میگم و برای خودم میخونم : 

آیینه چون نقش تو بنمود راست ، خود شکن آیینه شکستن خطاست . 

............

ارتباط اگه پاک باشه خود بخود مشکلی بوجود نمیاره مگه این که فکر مریض باشه ، ارتباط پاک ، یعنی بحث های شخصی و خصوصی نکنی ، سعی کن همیشه صحبت هات با اعضای دختر کانون در مورد کانون یا بحث های علمی و مرتبط باشه ، ولی در مورد بحث های شخصی ، خصوصی ، رفاقتی ! و صمیمی شدن پرهیز کن . 

از طرفی سعی کن با چند تا از پسر هایی که واقعا برای خدا میان کانون و قصد ترک دارن پیوند های دوستانه و صمیمی محمی داشته باشی و نیاز های صمیمیت ومودتت رو توی کانون با اون ها حل کنی . 

.............
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
به نام خدا
.یوسف از جرم زلیخا گر به زندان می رود
یوسف زهرا ببین از جرم ما حبس ابد گردیده است . . .

[تصویر:  %D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86.jpg]
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان