امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سیب و گلابی سخت اند، خیلی باید جوید 
Hanghead ولی فک کنم باید با شکم خالی خورد،
بعد از غذا که نباید خورد. 53

انار امشب من 4chsmu1
می تونید ای جوری درش بیارید؟
ی دوست ابرکوهی داشتم، اگه انار رو مثل پرتقال از وسط می بریدی،
صدا می داد که این کار درست نیست. Swear1

[تصویر:  anar.jpg]
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
چقد خیلی وقته انگاری نیستم Shy
کسی دلش برای بابا بزرگ پیر تنگ نشده؟ Hanghead

دلم برا تک تک شما تنگ شده
302
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1396 بهمن 1، 20:58)Alireza 68 نوشته است: سلام

302

سلام پدربزرگ  Confetti
یه سری به این نوه هات بزن خب  53258zu2qvp1d9v
(1396 بهمن 1، 21:03)آقای اراده نوشته است:

302

سلام پدربزرگ  Confetti
یه سری به این نوه هات بزن خب  53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  206453_492.jpg]

صف وایستید اینجوری سراتونو بزنم 4chsmu1
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

هر چه از بابابزرگ نیکوست
من که رفتم تو صف
4chsmu1

[تصویر:  nasimhayat.png]
[quote pid='407299' dateline='1516558906']
می توانمهر چه از بابابزرگ نیکوست
من که رفتم تو صف
4chsmu1

[/quote]

آفرین نوه خوب
[تصویر:  201751205625447223a.jpg]

عجب تاجی بهم دادن Khansariha (46)
مزایده میذارم برا فروش خرج زندگی در بیاد زن بگیرم 4chsmu1

بابا بزرگ ماشالا شما انقدر دست و دلباز ( بخوانید خسیس) هستین که ازدواج نمی کنی که شیرنی ندی
دروغ می گم؟

نه آقا ازدواج نمیکنم چون پولش نیست :Khansariha (13) هر جا میریم ی داستان و ی سری خواسته های عجیب غریب  (13):

یاد دایی به خیر که می رفته خاوستگاری می آمده تعریف می کرده (قبل از تاریخ می توانم)

خب شمام بگید چیا خواستن؟ می خواین بیام گیسشونو بکشم؟

302

سلام آقا علیرضای عزیز. پستای قدیمی کانون رو که میخوندم، میگفتم اَ این بچه ها الان کجان. حالا که برگشتین از خودتون میپرسم.. چه خبر؟ چه میکردین این مدتِ غیبت صغرا؟
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
سلام

خبر خبر

خبری دارم برای عشق اعتبارا 4chsmu1
خبری دارم برای عشق تقدیرا  4chsmu1

میخواییم پایان این ماه هرکس بیشترین تبریک در جشن پاکی رو میزنه ازش تقدیر کنیم ..
همراه با جوایز ارزنده و سفر خارجه .

بشتابید که از دست دادنش موجب پشیمانیست . Khansariha (69)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1396 بهمن 3، 12:00)قاصدک نوشته است: سلام

خبر خبر

خبری دارم برای عشق اعتبارا 4chsmu1
خبری دارم برای عشق تقدیرا  4chsmu1

میخواییم پایان این ماه هرکس بیشترین تبریک در جشن پاکی رو میزنه ازش تقدیر کنیم ..
همراه با جوایز ارزنده و سفر خارجه .

بشتابید که از دست دادنش موجب پشیمانیست . Khansariha (69)

4fvfcja

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
خب خیلی وقت بود که در تلاش بودم به روزهای اوج خودم از لحاظ نداشتن مشغولیت ذهنی برگردم که خداراشکر از اول هفته این اتفاق افتاد ,
زمانی که برای کنکور مطالعه میکردم موقع خواب اینقدر ذهنم پر از محاسبات و مسائل بود که همش به همونا فکر میکردم و فقط لذت نصیبم میشد,
خاطره : یک سوال ریاضیات مهندسی کنکور بعد از جلسه کنکور این قدر فکرمو مشغول کرده بود که فردا شب ِ کنکور در خواب موفق به حلش شدم Khansariha (69)
یکسال و و نیم اخیر فکرم فقط نرم افزار بود و با فکر نرم افزار به خواب میرفتم و نمیفهمیدم چطوری میخوابم که این اواخر ذهنم مشوش بود و درگیر چیزهای نامربوط , خوشبختانه تمرکز به اوج خودش برگشت و چند روزی میشه که موقع خواب ذهنم درگیر نرم افزاره و مشغول آنالیز اون به خواب میرم که برای خودم خبر خیلی خوبیه امیدوارم همینطوری ادامه پیدا کنه ,
ناگفته نماند که امروز با دیدن کتاب معادلات ارشد خواهرم یک لحظه حسرت به دلم افتاد ولی گفتم یک روز حتما تو رو (کتاب) یک دل سیر میخونم  4fvfcja
حرف می زنید بچه ها؟
دلم گرفته ! دلم صدا می خواد ؛ شده حتی همهمه

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان