امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1396 بهمن 3، 21:23)می توانم نوشته است: حرف می زنید بچه ها؟
دلم گرفته ! دلم صدا می خواد ؛ شده حتی همهمه

آیه های قرآن که با ربنا شروع میشن خیلی باحالن
در گوگل جستجو کنید آیه های ربنا قرآن میاد
با معنی بخونید حتما دلتنگیتون از بین میره
 سپاس شده توسط
ای بابا
ای بابا

پ.ن ممنونم ازتون که پیشنهاد دادین. خب دیگه من برم سر زندگیم یا بخوابم 1

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1396 بهمن 3، 21:41)آقای اراده نوشته است:
(1396 بهمن 3، 21:23)می توانم نوشته است: حرف می زنید بچه ها؟
دلم گرفته ! دلم صدا می خواد ؛ شده حتی همهمه

آیه های قرآن که با ربنا شروع میشن خیلی باحالن
در گوگل جستجو کنید آیه های ربنا قرآن میاد
با معنی بخونید حتما دلتنگیتون از بین میره

یک قسمتی هست که با ربنا شروع میشه قاری اش هم محمود شحات انور - تا چند دقیقه دیگه جدا میکنم آپلود میکنم , بعید گوش کنی و حال گریه پیدا نکنی.
 سپاس شده توسط
برای من یاد آور روزهای تنهایی و دوری از خانواده , بارها و بارها کامل این قرائت رو گوش دادم و محال بود حالم عوض نشه ,
الان هم دوباره گوش کردم و دگرگون شدم , ای کاش زندگی ما جوری بشه همیشه با قرآن مانوس بشه , و بهتره بگم ای کاش این توفیق از جانب خدا حاصل بشه ,

این قرائت که بنظر من با سوز دل داره تلاوت میشه تقدیم به همه کانونی های عزیز ,

هنگام گوش دادن مارو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید.

دانلود قرائت ربّنا

سپاس شده توسط
ای بابا

دلم از این چیزا‌هم گرفته

سپاس شده توسط
(1396 بهمن 4، 8:37)می توانم نوشته است: ای بابا

دلم از این چیزا‌هم گرفته
دلم از دنیا گرفته شب من مهتاب نداره....
23
حس خوبیه این...دل آدم از دنیا بگیره خوبه  Smiley-face-thumb
همه میگن ته همه غمهاش یه لذتی داره ته همه زشتی هاش یه خوشگلی خاصی نهفته س ته همه درداش یه صحتی وجود داره میگن باید لایه های زشتش رو کنار بزنی که به زیباییش برسی به قولی باید چشمها رو شست و جور دیگه دید.... Khansariha (56)
منم موافقم ولی فقط با گفته سهراب آره چشمها را باید شست جور دیگه باید دید:
ته همه لذتاش غم نهفته س ته همه خوشگلیاش یه زشتی وجود داره ته همه سلامتی و صحتاش درده و زیر همه خوشی هاش سختی باید لایه زیباش رو کنار زد و زشتیش رو دید دنیا خیلی آرایشگر ماهریه ولی خوب منم خوشگل شناسم  29

من خودم که فکر میکنم برم جای بیل گیتس بشینم که دیگه دنیا معشوقشه...بازم دلم از دنیا گرفته  Shy

چیه آخه!!! جای من یکی که اینجا نیست...حالا یا باید درون خودم یه جایی پیدا کنم یا اینکه یه جای دیگه باشه بهتر از اینجا که البته احتمال اینکه اولی جواب سرراست تری بده بیشتره 53
............................................................................................
دیشب رفتیم یه رستوران خفن با پول دوستم  واسه چهار نفر نزدیک دویست و پنجاه پیاده شد( حالا شایدم زیاد خفن نباشه بقیه جاهای لوکس تر برن)...غذا عالی فضا عالی همه چی عالی ته لذت.... از اون شبای رویایی از اون شبایی که دنیا دیگه قشنگ بزک کرده نشسته بغل دستت...
یه پیرمرده خواست از در وارد بشه انگار واسه گدایی اومده بود...دربان راهش نداد Khansariha (60)
دوستم شروع کرد به خطابه های سرمایه داری و لیبرالی که نباید کمک کرد به متکدی ها اون یکی گفت کمک رو باید هدفمند داد و اینها که میان گدایی وضعشون توپه...من با یکی از دوستای دیگه م رفتیم یه ظرف گرفتیم غذا ریختیم توش دویدیم دادیم به پیرمرده....
بعد برگشتیم دوستم پر از احساس لذت و خوشی شد...حتی گفت که به کسی نگیم که ریا نشه 17  
ولی من نه... دیگه اون شبم شب نشد... آخه با چه دلی بگم دنیا قشنگه دنیا رو این تضادهاش زیبا کرده؟!
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
آخ آخ آخ

دل شمام پره پس مستر همساده
اصلا خیلی عجیبه همه چیز

مخصوصا شبا وقتی می خوام بخوابم خیلی فکر می کنم انگار می رم برای مردن و معلوم نیست صبح فردایی باشه بعد اون وقت همه چیز در هم و بر هم تر می شه

سپاس شده توسط
سلام
یه نکته
اگر صفحه کانون براتون نصفه باز میشه یه کم صبر کنین بعدش دکمه ی ضربدر رو که کنار ادرس باره بزنین
صفحه کامل باز میشه

لطفا چک کنین ببینین برای شمام جواب میده یا نه

سپاس شده توسط
سلام
چندی پیش ی کارتون ژاپنی عجیبی دیدم.
سال تولیدش 2012 بود ولی داستان خودش تو سال 2022 اتفاق می افتاد.
با پیشرفت تکنولوژی ی کنسول جدیدی از نسل واقعیت مجازی ارائه می شه که شبیه کلاه موتور سواریه و می تونه به تمام حواس و اعصاب گیمر متصل بشه  به طوری که کاربر پس از لم دادن و بستن چشما و روشن کردن کنسول خودشو در ی دنیای دیگه ای پیدا می کنه که می تونه حرکت کنه و همه چیزشو لمس کنه.(ینی هر کاری در دنیای واقعی رو که می تونه انجام بده در اونجا هم می شه کرد.)
بازی ها هم همشون انلاینن.
حالا داستان از اینجا شروع می شه که اولین نسخه از این قبیل بازیا که طراحش همون طراح کنسوله منتشر می شه و 10000 نفر که بعضیاش نسخه بتا (نسخه ی امتحانی و کم حجم یا همون ناقص) رو بازی کرده بودن,واردش می شن.
نقطه اوج داستان اینجاست که این کاربران پس از مدتی متوجه می شن گزینه ی خروج از بازی در بین تنظیمات کاراکتر وجود نداره و از انجایی که این کلاه اونارو وارد این دنیا کرده فقط همون می تونه خارجشون کنه.
در همین حال با به صدا درامدن ناقوس بزرگ داخل بازی همشون از نقاط مختلف گیم ناخوداگاه به ی محلی تلپورت می شن و شخصی در اندازه ی یک غول و با چهره پوشیده به اونا همون حقیقتو متذکر می شه و می گه تنها راه نجات تمام کردن بازیه و مهمتر اینکه اگر کاراکتر کسی داخل بازی بمیره کلاه با وارد کردن شوکی به مغزش به زندگیش خاتمه می ده. و همچنین کسی نمی تونه در دنیای واقعی کلاهو از سر گیمری برداره از اونجایی که کلاه واسطه گر حیات  و اداراک واقعی با مجازیه بازم همون اتفاق صورت می گیرد.
خلاصه در هر دو دنیا پس از فهمیدن غوغا و هرج و مرجی رخ می ده و شخصیت اصلی داستان که ی پسره در جهت رهایی از این گرفتاری حرکت می کنه بعد مثل اکثر انیمشین ها عاشق می شه و داستان هایی که در طول 25 قسمت اتفاق میافته  ...

به هر حال اینو همینجوری یا به قصد معرفی اینجا نگتفم.
بعد از مدت ها چون بنده دراین زمینه مطالعاتی داشتم متوجه وجود نشانه های فراماسونری در این کارتون شدم و جالب تر اینکه همین نشانه ها در کارتون ها و انیمیشن های کمپانی های بزرگ مثل دیزنی وجود داره ولی در تار پود داستان و مناظر پنهان شده و ما ازش باخبر نیستیم ولی با کمی تفکر می توان اونارو استخراج کرد.این قضیه نشون می ده که این فرقه شیطان پرست چقدر تونسته بر دنیا تسلط داشته باشه.به طوری که در هم در فیلم های هالیوودی و هم و در نقطه متقابل اون ینی ژاپن حضور داره.
اینکه ژاپن در ظاهر داره پیشرفت می کنه درسته ولی در باطن داره پوسیده می شه.شاید برا خیلیا عجیب باشه که بشنون ژاپن بالاترین امار خودکشی رو داره علاوه بر اون اعتیاد های مختلفی مثل اعتیاد به کارتون های ژاپنی نیز به طرز چشمگیری در حال افزایشه و همچنین به قدری انحرافات در ژاپن زیاد شده که برنامه های تلوزیونی مختلفی در این باره از خود کانال های ملی در حال پخش شدنه.
این پوسیدگی در مورد آلمان هم صادقه.همین تصویب شدن قرار دادی غیر قابل مطرح در المان راجب نوعی ازادی که خود مرکل هم از انجام شدن این عمل ابراز ناراحتی کرده,خود نیز نمونه ای بر این مورد است.
در مورد هلند هم که به عنوان کشور اینده شناخته می شه نیز مواردی از این قبیل وجود داره که می شه با سرچی ساده بهشون دسترسی پیدا کرد.
هدف از بیان این مطالب در ادامه ی داستان مطرحی اثبات همینه که دنیا داره در عین پیشرفت علمی به سوی خواری و سر افکندگی می ره و اینکه واقعه ظهور همگی واقعیت دارن و حاصل جهل و خرافات نیستن.همین قضیه ی جنگ نرم که در نابودی بنیان خانواده و کشیدن اینده سازان میهن به سمت آینده ای نامعلوم وتاریک موفقیتی بزرگ کسب کرده خود نیز از جمله موارد مخربیه که داره بر روی ایران اجرا می شه.
و مهمتر اینکه این مطالب حیاتی به هیچ وجه سیاسی نیستن و اگاهی هر کس برای مبتلا نشدن به موج عظیم این فرقه که مردومو مثل گله گوسفند و با پای خودشون به سوی تباهی می کشونه لازمه.
این کارتون هم که به علت داستان جذاب و خلاقیت در خیال پردازی معروف شده,به اینده ای پیشبینی شده (یا بهتره بگیم طراحی شده) اشاره داره مثل کارتون سیمپسون ها که حادثه 11 سپتامر و نامزدی ترامپ(از 18 سال قبل ینی 2000) و خیلی از موارد دیگه رو از قبل پیشبینی کرده.
حالا عین همان اتفاق مطلقا صورت نخواهد گرفت ولی مواردی شبیه به ان یا مواردی که قابل توصیف از اونه احتمال داره شدنی بشه در ادامه همون برنامه شخصیت اصلی به همراه معشوقش سرپرستی از ی بچه ی مجازی و حاصل پروگرمو به عهده می گیرن که این مورد خودش خیلی توضیح داره.
به هر حال بد نیست که چنین حقایقی رو برا مطلع شدن مطرح کرد و کسانی که می خوان به خدانزدیک تر بشن باید سعی کنن از سیل عظیم انیمیشن ها و فیلم ها که همین موارد خود شاخه ای از نقشه های این افراده دوری کنن.
بنظرم این تاپیک به علت عمومی بودن جای مناسبی برای این مطلب بود.

1   2>
[تصویر:  201705052108014731-5511488.jpg]
سلام
غلظت خون ی بیماریه ب ظاهر بی اهمیت اما با آثار خیلی مخرب و آزار دهنده اس..
معمولا هم توی سنین بزرگ سالی پیدا میشد و با درمان های ساده هم حل میشد..

دیروز خواهرزاده پنج ساله ام میگه انگار تو دستم برقه.. دستمو ماساژ بده.. بعد گفتم میخوای بازی کنیم؟ گفت حالشو ندارم..
تعجب کردم..
ی بررسی کردم و دیدم غلظت خون داره!

غذاهای غلیظی ک میخوریم بسیار بده...

اینو در ادامه پست بالا گفتم ک نه تنها ب خوراک روحمون و فکرمون توجه نمیکنیم ک دم دستی ترین چیز رو هم بهش توجه نداریم و تحت تاثیر الگوهایی ک بهمون  معرفی شده داریم خرابش میکنیم..

خدا بهمون رحم کنه.. بهمون توان تشخیص.. توان تصحیح و توان استمرار بده...

ارادت..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

این روز ها دلم که می گیرد همه اش به خودم فکر می کنم
اینکه چقدر خودم را عقب انداخته ام
اینکه چقدر می توانستم بهتر باشم اما خودم نخواستم
چرا که خودم را نمی شناختم
و نمی دانستم می توانم چقدر خوب باشم
و اینکه خدا چه کیمیایی را درونم قرار داده است
.
.
اما باز که فکر می کنم می بینم راه باز است
و خدایی که تواناست
تا هم مرا ببخشد
و هم گذشته ی تاریکم را مثل روز روشن کند...
.
.
خدا را شاکرم
فقط به خاطر اینکه هست....
گاهی دلم برای خودم تنگ می شود!

مُهَيّای بهتر شدن...(الهی آمین)

[تصویر:  05_blue.png]
آخ جون بررررررررررررررررررررررف 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
میخوام اینجا یه چیزی بگم
هرچی فکر کردم نفهمیدم چی بگم
فقط میددونم خوشبختی واقعا تو عمق افکار آدماست نه پول و نه هیج چیز دیگه ای.
بعضی وقتا آدمایی رو می بینی که اینقدر فهمیده و  با شوق صحبت میکنن که انگار نه انگار دردی هست، غمی هست... مهم تر از همه بی پولی هست 4chsmu1 
بعضی وقتا وسط اعصاب خوردی هات، بین همین غر زدن هات، یهو یه فکر تو ذهنت خطور میکنه که چقدر خوشبختی... با همه کاستی ها چقد زندگی میتونه خوب باشه

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

میخام همین جا یه قولی به خودم بدم
امروز چن شنبس؟ شنبه . آره
خب تا شنبه دو هفته آینده تو باید 400 هزارتومان وجه نقد جور بکنی بری تمبک بخری از اونورم بری کلاس
آخه اینقد زندگی خشک هم که نمیشه
باید بعضی وقتا برای دلت یه سرگرمی باشه
شمام قبول دارین؟

-------------------------
الان این پستو دارم ویرایش میکنم
برای خودم وقتی داشتم می نوشتم برای فان بیشتر نوشتم ولی وقتی دوباره خوندمش احساس کردم انرژی منفی داره که اصلا اینطور نیست

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

جور می شه
سازو قسطی بردارید
قرضا رم حالا می دید

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان