امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سللللااام
امیدوارم حالتون خوب باشه
تبریک عرض میکنم خانم بنده پاک ان شاءالله همنشین حضرت زهرا سلام الله باشید 49-2
برای ما از حس حال خوبی که دارید بفرمایید Confetti
تبریک مجدد ان شاءالله موفق باشید 49-2
بسی ممنونم Thankyou
عجب دعایی. یک دنیا ممنونم Thankyou
راستش خیلی حس خوبیه 53258zu2qvp1d9v
آدم فکر میکنه به چیزی رسیده که از نظرش نشدنی بود
من واقعا فکر میکردم نمیشه. ولی شد. خداشکر  Khansariha (8)
Hanghead البته وسوسه و اینا هنوز هم هست. هنوزم باید حواس جمع بود. ولی خب . حس میکنم پوز شیطون را یه نمه زدم به خاک 4chsmu1
یه ذره جیگرم الان حال اومده 4chsmu1
و البته حس آرامش پاکی مثل زندگی بی استرس 53258zu2qvp1d9v
من اون موقع ها خیلی استرس داشتم
ولی الان خیلی آروم ترم. ذهنم برای چیزای قشنگ و پاک تو دنیا خیلی آماده تر.
کلا قشنگیای دنیا تازه دارن رو میشن 53258zu2qvp1d9v
دیگه حتی آسمان هم قشنگ تر 53258zu2qvp1d9v

ببخشید خیلی حرف زدم Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام

خانم بنده پاک خیلی خیلی مبارک‌تون باشه. سفت و سخت مراقبش باشید. پاکی‌تون ابدی و پایدار.  49-2

خانم عارفه ان‌شاءالله همیشه جمع‌ها به راه باشه و دورهمی‌های دل‌نشین داشته باشید.  128fs318181

خانم سنا امیدوارم شما هم زمستان خوبی رو شروع کرده باشید و بهاری بهتر از همیشه تجربه کنید.  2uge4p4

یا باب الحوائج جان این هم فالی که خواسته بودی:

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست
که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق
چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

می بده تا دهمت آگهی از سر قضا
که به روی که شدم عاشق و از بوی که مست

کمر کوه کم است از کمر مور این جا
ناامید از در رحمت مشو ای باده پرست

به جز آن نرگس مستانه که چشمش مرساد
زیر این طارم فیروزه کسی خوش ننشست

جان فدای دهنش باد که در باغ نظر
چمن آرای جهان خوشتر از این غنچه نبست

حافظ از دولت عشق تو سلیمانی شد
یعنی از وصل تواش نیست به جز باد به دست

نقل قول: تعبیر فال شما
صلاح در این است که فعلا" به عهدی که بسته ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.

داداش جان قراره ثروتمند بشی.  Smiley-face-biggrin   فقط قبل از اینکه باد بوزه، لطفاً در تقسیم ثروت یادی هم از ما بکن.  4chsmu1

(1402 دي 3، 22:25)یا باب الحوائج نوشته است: ببخشید در جریان شرایط جدید کانون نیستم میشه این جا صحبت کرد؟ Khansariha (56)
در مورد کینه میخواهم بپرسم..

چرا نشه؟  128fs318181 
ان‌شاءالله دوستان صاحب‌نظر پاسخ خواهند داد.

امام على عليه السلام:  
هر كس كينه را از خود دور كند، قلب و عقلش آسوده گردد.

کینه صفت رذیله‌ای هست که خوبی های ما رو نابود و دوستی‌هامون رو به دشمنی تبدیل می کنه و آرامش رو از انسان می گیره.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلاااام

تولد حضرت زهرا شده  2uge4p4

عیدتون مبارک  haha

روز مادر مبارک Confetti

[تصویر:  IMG_20201114_133456_815-1024x1024.jpg]

[تصویر:  %d8%ad%d8%af%db%8c%d8%ab-%d8%b2%db%8c%d8...%d9%be.jpg]
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام

عید همگان بالاخص خانم‌های کانونی و مادران کانونی مبارک.   Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

حالم خیلی بدهههه
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
(1402 دي 14، 1:32)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است: حالم خیلی بدهههه

منم. حس ناامیدی دارم بدجور
چقدر این سایت سوت و کوره.
سلام به اهالی کانون 
عیدتون مبارک
49-2
سلام به همه دوستان کانونی 

بنده یک مسابقه طراحی کردم که شامل یک سری کار خوب هست و هیچ فعل گناهی داخلش نداره. این مسابقه رو میخوام خودم از شنبه شروع کنم و اعلام وضعیت روزانه انجام بدهم در کانون و گروه سرو بگذارم. اگر کسی دوست داره با بنده رقابت کنه و در این مسابقه دو هفته ای شرکت کنه بهم بگه تا اسمشو وارد کنم. محدودیتی نداره و 100 نفر هم میتونن شرکت کنند و خودم محاسبات رو انجام میدهم فقط اعلام وضعیتش با شماست. اگر بچه های باران هم کسی بود جدول رو شبانه روزی میگذارم و اعلام وضعیت هام یا داخل شبانه بگذارید یا داخل گروه هاتون. 

مسابقه فقط دو هفتست. از شنبه شروع میشه. اگر کسی نیومد هم خودم تنهایی پیش میرم. 
اگر کسی اومد و میخواست موردی کم و زیاد کنه بهم بگه تا شنبه اصلاح کنم.
موفق باشید. 49-2

[تصویر:  _dg1.png]
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
(1402 دي 14، 3:22)منتظر فرج نوشته است:
(1402 دي 14، 1:32)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است: حالم خیلی بدهههه

منم. حس ناامیدی دارم بدجور
چقدر این سایت سوت و کوره.

سلام 303
حس ناامیدی رو باید از ریشه قطع کرد.
آخه چرا آدم باید ناامید باشه وقتی که خدایی به این بزرگی و مهربونی داره...
گفته گناه کردی؟ بیا در خونه خودم توبه کن، تو مسیر من قدم بردار، خودم هواتو دارم.
گفته راه برات سخته؟ من همه ی بندگانم رو به اندازه ی وسعش شون تکلیف دادم، از صبر و نماز کمک بگیر.

القا کنید به خودتون که خدایی دارید که زمان و آسمون آفریده؛ این خدا اشرف مخلوقات اش رو رها نمیکنه.
پشتش هست، هواشو داره.
دد دقیقه بعد از نمازاتون، با خدا صحبت کنید، میشنوه، از رگ گردن بهتون نزدیک تره. حواسش بهتون هست.

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ 

بگو: ای بندگان من که [با ارتکاب گناه] بر خود زیاده روی کردید! از رحمت خدا نومید نشوید، یقیناً خدا همه گناهان را می آمرزد؛ زیرا او بسیار آمرزنده و مهربان است.
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
تشکر داداش.
ناامیدی ام جنسش فرق میکنه ولی. تاحالا شده هی تلاش کنی ولی نرسی به چیزی که میخوای؟‌ اینطوری شدم.
۳ ماهه دارم روی یه پروژه کار میکنم خروجی اصلا اون چیزی که میخواستم نشده. از اون طرف یه مدته دارم درست و حسابی درس میخونم ولی نمره هام به زور به میانگین کلاس میرسه.
گاهی کلا ناامید میشم از خودم میگم شاید دیگه من برای درس خوندن ساخته نشدم. تا همون لیسانس رو میتونستم هندل کنم.
از اون طرف واقعا حیفم میاد. من واقعا شاگرد خوبی بودم توی دبیرستان و اوایل لیسانس. نمیدونم چرا یهو اینطوری شد.
(1402 دي 15، 2:18)منتظر فرج نوشته است: تشکر داداش.
ناامیدی ام جنسش فرق میکنه ولی. تاحالا شده هی تلاش کنی ولی نرسی به چیزی که میخوای؟‌ اینطوری شدم.
۳ ماهه دارم روی یه پروژه کار میکنم خروجی اصلا اون چیزی که میخواستم نشده. از اون طرف یه مدته دارم درست و حسابی درس میخونم ولی نمره هام به زور به میانگین کلاس میرسه.
گاهی کلا ناامید میشم از خودم میگم شاید دیگه من برای درس خوندن ساخته نشدم. تا همون لیسانس رو میتونستم هندل کنم.
از اون طرف واقعا حیفم میاد. من واقعا شاگرد خوبی بودم توی دبیرستان و اوایل لیسانس. نمیدونم چرا یهو اینطوری شد.

داداش گلم، ما وقتی کار میکنیم، تلاش میکنیم، نتیجه اش رو دیگه دست خودِ خدا می‌سپاریم، مطمئن باش اگر تو نهایت تلاشت رو کردی و نتیجه ی مطلوبت رو نگرفتی، بدون اون لحظه و اون موقع، اون چیزی که میخواستی به صلاحت نبوده.
خدا خیر آدمو میخواد داداش جان. 53258zu2qvp1d9v

برای درسِت هم باید نقاط ضعف و نقاط قوت ات رو پیدا کنی، مطمئن باش اگر تلاش کنی نتیجه میگیری
خدا دو بار خودش گفته  إِنَّ مَعَ ٱلۡعُسۡرِ يُسۡرٗا 
تو اگر سختی کشیدی، زحمت کشیدی، قطعا بدون که یه روزی نتیجه ی اینها رو می‌بینی.

سلام
برای شما هم پیش میاد یه متنی بنویسید و بعد پشیمون بشید از ارسالش؟ ذخیره‌اش کنید تو پیش‌نویس؟

داشتم پیش‌نویس‌هام رو نگاه می‌کردم که رسیدم به این:

نقل قول: مکتب‌های کانونی روزبه‌روز دارن بیشتر میشن.
ار مکاتب رامینیسم و یاقوتیسم و بنفشیسم رسیدیم به مکتب تاجیسم.  Smiley-face-biggrin
تعداد مکاتب کم‌کم داره از تعداد اعضای کانون بیشتر میشه.  4chsmu1

این چنددستگی نمی‌دونم آخرش چی میشه و چه کسی می‌خواد پاسخگو باشه.  53258zu2qvp1d9v
رهبران مکاتب باید پاسخ بدن.  Swear1

مکتب آرمینیسم

خب دیگه وقتش شده بود که من از هم از مکتب خودم پرده بردارم.  49-2
مکتب آرمینیسم اومده تا شما رو به رویاهاتون برسونه.  Confetti

اصول این مکتب:
  • پاکی
  • اخلاق
  • مسئولیت‌پذیری
  • تعهد
  • نظم
  • تعادل
  • حرکت
رنگ مکتب:
نارنجی و بنفش و قرمز رو فراموش کنید.
مکتب آرمینیسم به رنگ #سبز خواهد بود.  49-2

مزایای عضویت در مکتب:
  • پنجشنبه‌ شب‌ها به تمامی اعضای مکتب شام داده میشه.  Khansariha (69)
  • برخی روزها صبحانه هم سرو میشه.  Khansariha (69)
  • ماه اول عضویت آزمایشی هست. از ماه دوم حقوق داده میشه. حقوق ماهی دو تومن هست. حق اولاد و عائله‌‌مندی و ... هم طبق قوانین جاری کشور پرداخت میشه.  cheshmak
  • بعد از 5 سال فعالیت، بازنشسته میشید و تا پایان عمر از حقوق بازنشستگی بهره‌مند میشید.  49-2

دوره‌های آموزشی ضمن خدمت:
  • همون‌طور که می‌بینید تعهد، نظم و تعادل از اصول اساسی این مکتب هست. به همین خاطر اعضا به‌صورت رایگان دوره آموزشی برنامه‌ریزی رو تو تالار برنامه‌ریزی با مدیریت خانم سنا می‌گذرونن.  Khansariha (56) در صورتی که دل به کار بدید به‌زودی تبدیل به یکی از موفق‌ترین اعضای کانونی خواهید شد.  Khansariha (69)
  • پاکی از اصل‌های دیگه هست. برای شما دوره آموزشی انجمن تجربیات پاکی با مدیریت خانم گلبرگ رو در نظر گرفتیم.  Khansariha (56) ممکنه کسی از تجربه‌ها به معنای واقعی کلمه استفاده کنه و حقیقتا مثل یه آدم باتجربه عمل کنه اما به پاکی نرسه؟  Khansariha (69)
  • حرکت از اصل‌های اساسی دیگه هست. دوره آموزشی ز نیرو بود مرد را راستی با همکاری آقایان تاج، یازهرا و ماجراجو در نظر گرفته شده.  Khansariha (56) ورزش جزء جدایی‌ناپذیر این مکتب هست.  Khansariha (69)
  • برای مسئولیت‌پذیری از طریق وظایف کانونی که به اعضا سپرده میشه، اون‌ها رو دعوت به مسئولیت‌پذیری می‌کنیم.  Khansariha (56) 
  • برای اخلاق هم اشخاصی که مدنظر من هستن، فعلا سرشون شلوغه یا غایب هستن. فعلا خودم آموزش‌های لازم رو بهشون در این خصوص میدم.  Khansariha (56) اما هیچ تضمینی نسبت به نتیجه‌ی این بخش ندارم.  Smiley-face-biggrin

خب فکر می‌کنم به اندازه‌ی کافی مکتب رو معرفی کردم.
منتظر پیوستن اعضای کانونی به مکتب خواهم موند. 

دوستانی که تا به حال عضو مکتبی نبودن، الان بهترین فرصت هست.  clapping
دوستانی که عضو سایر مکاتب هستن هم می‌تونن مکتب خودشون رو تغییر بدن و به آرمینیسم بپیوندن.  clapping
به‌نظرم مکاتب قدیمی دیگه کارکردهای خودشون رو نشون دادن. نتایج‌شون رو هم دیدیم. و الان وقت یه مکتب جدید با ایدئولوژی‌های بهتر هست.  49-2
تو این سال‌ها شاهد بودیم که تو برخی مکاتب (که نمی‌خوام ازشون اسمی ببرم) دعوت به بی‌برنامگی، شلختگی و ... می‌کردن. مواردی که تو آرمینیسم کاملا رد میشه و دیدگاه‌های متفاوتی در این خصوص وجود داره.  128fs318181

اعتمادِ شما، 
نتیجه‌اش موفقیت شماست.  Confetti

خاطرم نیست که چی شد ارسالش نکردم.
شاید شرایط کانون مناسب نبود و فکر کردم باید وقت مناسب‌تری برای معرفی این مکتب پیدا کنم.  53258zu2qvp1d9v
شاید اهداف این مکتب متفاوت با مکاتب دیگه بود و فکر می‌کردم کسی عضو نشه.  53258zu2qvp1d9v
شاید احساس کردم جذابیت این مکتب به اندازه سایر مکاتب نیست و نیاز به چکش‌کاری داره.  53258zu2qvp1d9v
شاید احساس کردم قول‌های داده‌شده تو این مکتب، به دور از واقعیتن و تبدیل به وعده و وعیدهای الکی میشن.  53258zu2qvp1d9v
شایدم به این نتیجه رسیدم رهبر مکتب بره رو خودش کار کنه تا بقیه.  53258zu2qvp1d9v

در هر حال، هر چی که بود این آرزوی دیرینه آرمین هم عملی نشد؛ مثل خیلی چیزهای دیگه که نشد و نشد و نشد.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: خاطرم نیست که چی شد ارسالش نکردم.
شاید شرایط کانون مناسب نبود و فکر کردم باید وقت مناسب‌تری برای معرفی این مکتب پیدا کنم.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
شاید اهداف این مکتب متفاوت با مکاتب دیگه بود و فکر می‌کردم کسی عضو نشه.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
شاید احساس کردم جذابیت این مکتب به اندازه سایر مکاتب نیست و نیاز به چکش‌کاری داره.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
شاید احساس کردم قول‌های داده‌شده تو این مکتب، به دور از واقعیتن و تبدیل به وعده و وعیدهای الکی میشن.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
شایدم به این نتیجه رسیدم رهبر مکتب بره رو خودش کار کنه تا بقیه.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

در هر حال، هر چی که بود این آرزوی دیرینه آرمین هم عملی نشد؛ مثل خیلی چیزهای دیگه که نشد و نشد و نشد.  [تصویر:  hanghead.gif]
من یه چیزی فهمیدم، اینکه اعصاب شما اونموقع داغون نبوده، اگر میبود، پست نمیفرت پیش‌نویس 4chsmu1

(1402 دي 14، 20:41)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام به همه دوستان کانونی 

بنده یک مسابقه طراحی کردم که شامل یک سری کار خوب هست و هیچ فعل گناهی داخلش نداره. این مسابقه رو میخوام خودم از شنبه شروع کنم و اعلام وضعیت روزانه انجام بدهم در کانون و گروه سرو بگذارم. اگر کسی دوست داره با بنده رقابت کنه و در این مسابقه دو هفته ای شرکت کنه بهم بگه تا اسمشو وارد کنم. محدودیتی نداره و 100 نفر هم میتونن شرکت کنند و خودم محاسبات رو انجام میدهم فقط اعلام وضعیتش با شماست. اگر بچه های باران هم کسی بود جدول رو شبانه روزی میگذارم و اعلام وضعیت هام یا داخل شبانه بگذارید یا داخل گروه هاتون. 

مسابقه فقط دو هفتست. از شنبه شروع میشه. اگر کسی نیومد هم خودم تنهایی پیش میرم. 
اگر کسی اومد و میخواست موردی کم و زیاد کنه بهم بگه تا شنبه اصلاح کنم.
موفق باشید. 49-2

[تصویر:  _dg1.png]

مکتب فقط هاشمیسم  daghighan

تو مکتب ما فقط مسابقه chase و رقابت  Khansariha (46)  و هیجان  bliss

مسابقه مکتب هاشمیسم شروع شده  clapping

اگر از مکاتب بی هیجان، و بدون رقابت خسته شده اید این فرصت طلایی رو از دست ندهید.  49-2

برای شرکت در این مسابقه کافیه لیست زیر را کپی کنید و جلوش عدد وارد کنید و هر شب بفرستید. (تا دو هفته)

اعلام وضعیت روز : شنبه

1) شب قبل 11:30 خوابیدن : 

2) بیداری بین الطلوعین : 

3) نماز صبح اول وقت :

4) نماز صبح با تمرکز :

5) نماز ظهر اول وقت :

6) نماز ظهر با تمرکز:

7) نماز عصر با تمرکز :

8) نماز مغرب اول وقت :

9) نماز مغرب با تمرکز:

10) نماز عشا با تمرکز:

11) زیارت عاشورا :

12) تعداد صفحه قرآن:

13) ورزش به دقیقه:

14) تعداد حرکت ورزشی شنا :

15) کار یا درس به دقیقه :

16) تعداد صفحه مطالعه غیر درسی:
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان