امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

این هفته منم سیاه بود از شنبه شب درگیر بودم یکشنبه شکستم دوشنبه دوباره شکستم پنجشنبه هم شکستم.
 تازه این کوفتی باعث شد این هفته نرم دانشگاه.یعنی میخاستم برم دوباره دیدم انگار قیافم تابلو شده که خ.ا کردم اخه میدونین زود زیر چشام گود و تیره میشه.
 خلاصه جنگ اعصاب داشتم با خودم. الانم دارم از کمردرد میمیرم. حالا این به کنار فردا باید با این قیافه داغون و حال روحی خراب برم دانشگاه. حتی اگه کسی هم نفهمه یا توجه نکنه ادم خودش هی فکر میکنه بقیه دارن یجوری نگاش میکنن. بعد یه دفه یکی از دوستان میاد میگه ااای ناقلا چکار کردی ؟؟؟ اونجاست که ادم میخاد از خجالت آب بشه بره تو زمین.
میدونم الان شاید بگید قبل از اینکه بشکنم باید به اینا فکر میکردم و همه اینا تقصیر خودمه و حقمه.
(1394 مهر 3، 14:30)Deril نوشته است: این هفته منم سیاه بود از شنبه شب درگیر بودم یکشنبه شکستم دوشنبه دوباره شکستم پنجشنبه هم شکستم.
 تازه این کوفتی باعث شد این هفته نرم دانشگاه.یعنی میخاستم برم دوباره دیدم انگار قیافم تابلو شده که خ.ا کردم اخه میدونین زود زیر چشام گود و تیره میشه.
 خلاصه جنگ اعصاب داشتم با خودم. الانم دارم از کمردرد میمیرم. حالا این به کنار فردا باید با این قیافه داغون و حال روحی خراب برم دانشگاه. حتی اگه کسی هم نفهمه یا توجه نکنه ادم خودش هی فکر میکنه بقیه دارن یجوری نگاش میکنن. بعد یه دفه یکی از دوستان میاد میگه ااای ناقلا چکار کردی ؟؟؟ اونجاست که ادم میخاد از خجالت آب بشه بره تو زمین

بهشون جواب بده :

من کاری می کنم که خیلی فشار به بدن میاره و برای اینکه قول دادم  و پاش وایسادم دارم تلاش می کنم و مثل خیلی از جوونا بیکار و بی عار نیستم 

کارم سنگینه و به صورت تمام وقت درگیرش هستم ، مهم اینه که کارفرمام راضی باشه(الله) بقیه به درک و مهم نیستن 

کاش خدا ازمون راضی باشه که داریم با این همه سختی ها هی بلند می شیم و هی می افتیم وظیفه ما تلاشه و تا همیشه 

یا ارحم الراحمین به داد کانونیها برس  53 Khansariha (8)
سید مهدی / هفته سوم سبز
کانون خیلی خلوته Vamonde
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
اره به شدت کف دستم اینجوریه
اره به شدت کف دستم اینجوریه
(1394 مهر 3، 16:12)nadem72 نوشته است: اره به شدت کف دستم
خخ
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
(1394 مهر 3، 16:11)nadem72 نوشته است: اره به شدت کف دستم اینجوریه

نگران نباش مشکلی نداری ، بیشتر ناشی از استرس و اضطرابه ، مواقعی که اعصاب آدم خورده یا استرس و اضطراب داری اینجوری میشی ، یه حوله دم دستت بزار دستتو خشک اعصابت راحت میشه ، خ.ا خودش عامل اصلی استرس و اضطرابه ، برای همین بعد از خ.ا تا چند روز این حالت بیشتره ، در کل نگران نباش ، با ده بیست روز پاکی درست میشه یعنی شدتش خیلی خیلی کمتر میشه
(1394 مهر 3، 16:08)سعید علمدار نوشته است: کانون خیلی خلوته Vamonde

علمدار زیاد به توپ و تارو خانوما نزن تو سایت خیلی طرفدار دارن Khansariha (13)  ، ما ها رو که میبینی تو رهروان هستیم همه دلمون خونه ازشون Khansariha (13)  ، منتها کاریش نمیشه کرد ، فقط اینجا بیا هرچی خاستی بگو نمیبینن نگران نباش ، فقط یکی دو تا نفوذی داریم مثل عاشق فاطمه زهرا و آرمین و طاهر که اونا هم مایه تیله دادیم صداشو در نمیارن ، خلاصه بیا اینجا پشت سرشون حرف بزن رو در رو فایده نداره  Khansariha (13)  چون آخرش همه طرف اونا میشن و دشمن ما [تصویر:  shv.gif]
 سپاس شده توسط
سلام سلام
بهشتی/گروه رستم دستان/سبز هفته سوم بزن به افتخار هممون دست قشنگه رووووو Muscular studsmatta
(1394 مهر 3، 14:30)Deril نوشته است: این هفته منم سیاه بود از شنبه شب درگیر بودم یکشنبه شکستم دوشنبه دوباره شکستم پنجشنبه هم شکستم.
 خلاصه جنگ اعصاب داشتم با خودم. الانم دارم از کمردرد میمیرم. حالا این به کنار فردا باید با این قیافه داغون و حال روحی خراب برم دانشگاه. حتی اگه کسی هم نفهمه یا توجه نکنه ادم خودش هی فکر میکنه بقیه دارن یجوری نگاش میکنن. بعد یه دفه یکی از دوستان میاد میگه ااای ناقلا چکار کردی ؟؟؟ اونجاست که ادم میخاد از خجالت آب بشه بره تو زمین.
میدونم الان شاید بگید قبل از اینکه بشکنم باید به اینا فکر میکردم و همه اینا تقصیر خودمه و حقمه.

دریل جان کمر درد و سیاهی دور چشم به خاطر روانته 128fs318181 اصلا نترس...

بقیه حرف مفت زیاد میزنن!!

قوی باش برو جلو...اگه شکستی هم این چیزا فقط الکی اذیتت میکنه...
من هم با درخشنده موافقم ، دریل جان ، من که خودم همیشه می گم
بذار مردم هر جور دوست دارن فکر کنن.
اون ها هم یه آدم هستند ، مثل من ، که معلوم نیست چقدر از من بهتر باشند یا بدتر 128fs318181

داداش نادم و سعید علمدار خوش اومدید.
فقط هنوز ثبت نام نکردید ها.
این فرم رو پر کنید
فرم ثبت نام در گروه های ترک به این ترتیب هست:
1- نام کاربری:
2- جنسیت:
3- سن:
4- بیشترین رکورد ترک:

نادم جان من تجربه تو رو نداشتم ، بچه ها راهنمایی کردند.
ولی منم فکر نمی کنم ترک کردن همچین اثرهایی داشته باشه و بیشتر ذهنیه.
البته هفته های اول ممکنه ، ولی هر چی هم باشه به مرور زمان خوب میشه.

نقل قول: فقط یکی دو تا نفوذی داریم مثل عاشق فاطمه زهرا و آرمین و طاهر که اونا هم مایه تیله دادیم صداشو در نمیارن ، خلاصه بیا اینجا پشت سرشون حرف بزن رو در رو فایده نداره
مورد نداشتیم کسی من رو خریده باشه.  asabani
علتش هم این بوده که هر بار شماره حساب دادم ، واریزیم صفر بوده. Vamonde 
بچه ها دست به جیب نمی شن. 4

نقل قول: کانون خیلی خلوته [تصویر:  15.gif]
 آره دیگه ، بچه ها رفتن پی درس و مشق.
حالا شلوغ می شه.  نگران نباش 128fs318181

(1394 مهر 3، 14:17)تـــواب نوشته است: تواب/ گروه مبارزان / هفته سوم قرمز(بهتره بگم سیاه)
نظرت در مورد یه تنبیه کوچولو چیه؟ 42
منم مثل تو هفته ام قرمز بود.
بعد از شکست آدم از دست خودش شاکیه ، اگر بتونه عبور کنه و روز پاک داشته باشه (و سریالی نشه)
یه خرده می گذره همه چی عادی می شه و اون ناراحتی رو فراموش می کنه.
یه خرده می گذره به خودش می گه ، حالا یه بار دیگه انجام بدم ، اتفاقی نمی افته.
یه خرده دیگه که می گذره ، فشار هم که زیاد می شه ، می گه من چرا حق نداشته باشم این کار رو انجام بدم؟
و بـــــــــــــــــــــــــــــــنگ ، روز از نو ، روزی از نو.

من قصد دارم یه تنبیه برای این هفته قرمزم در نظر بگیرم ، برای چندین هفته.
تا یادم بمونه که چقدر بعد از شکست ناراحت بودم از دست خودم.
نظرت چیه؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: نظرت در مورد یه تنبیه کوچولو چیه؟ [تصویر:  p.gif]
بعد از شکست آدم از دست خودش شاکیه ، اگر بتونه عبور کنه و روز پاک داشته باشه (و سریالی نشه)
یه خرده دیگه که می گذره ، فشار هم که زیاد می شه ، می گه من چرا حق نداشته باشم این کار رو انجام بدم؟

نظرت چیه؟

ببخشید میپرم وسط حرفا ولی هیچ قانونی نگفته بعد از چند هفته که ناراحتی میپره میریم سراغش...اگه بخواییم اینطوری استارت بزنیم قطعا شکست 

میخوریم...

باید چنان با خودمون تکلیفمون مشخص باشه که بعد از یک سال هم چه خوشحال بودیم چه ناراحت بدونیم که اگه بریم سمتش داغون میشیم...

53
(1394 مهر 3، 20:17)درخشنده نوشته است:
نقل قول: نظرت در مورد یه تنبیه کوچولو چیه؟ [تصویر:  p.gif]

نظرت چیه؟

ببخشید میپرم وسط حرفا ولی هیچ قانونی نگفته بعد از چند هفته که ناراحتی میپره میریم سراغش...اگه بخواییم اینطوری استارت بزنیم قطعا شکست 

میخوریم...

باید چنان با خودمون تکلیفمون مشخص باشه که بعد از یک سال هم چه خوشحال بودیم چه ناراحت بدونیم که اگه بریم سمتش داغون میشیم...

53

ولی منم دقیقا همینجوری هستم که عاشق گفت
53
الون واریور / گروه رستم دستان / سبززززززززززز
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
نقل قول: ولی منم دقیقا همینجوری هستم که عاشق گفت

اصلا همه هم اینطوری باشن باید این طرز فکر که به ذهنتون میگید بعد از چند روز بیخیالی و شکست رو دور بریزید...

53
--------

نقل قول: الون واریور / گروه رستم دستان / سبززززززززززز

نقل قول: سلام سلام 
بهشتی/گروه رستم دستان/سبز هفته سوم بزن به افتخار هممون دست قشنگه رووووو [تصویر:  muscular.gif] [تصویر:  studsmatta.gif]

ماشالاه....

فقط مونده رامین بیاد بگه که سبزه  Khansariha (48)

اگه رامین سبز باشه فقط دو خونه ی قرمز داریم توی جدولمون!!!!

خیلی راضیم از وضع گروه....البته اگه اون دوتا قرمز هم وجود نداشت خیلی عالیتر میشد... Khansariha (69)

خدارو صد هزار بار شکر.....

به لطف خدا همه ی روزامون پاک میشه....و هرروز به خدا نزدیکتر میشیم...

53
سلام بر همه

منم هر سه هفته سبزبوده .

الله نگهدار شما 
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان