امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام بچه ها 303
من برگشتم 53
چه خبر؟ چیز تازه ای در مورد ترک کشف نکردین؟؟ 4chsmu1

تو این مدت که از کلا از نت دور بودم و داشتم به مشکلم فک می کردم، با خودم رو راست شدم و تصمیمم رو بیش از پیش قطعی کردم و به یه سری روش ثابت واسه ترکم رسیدم که هر دفه با همونا از خ.ا دور میشدم...عادتم رو به پ و ر ن اصلاح کردم و ابدا به این آشغالا نزدیکم هم نمی شم 53258zu2qvp1d9v ...آمار پاکی هم از دستم در رفته Confetti ،خداروشکر به نتیجه های خوبی رسیدم و این دفه همه ی اراده ام رو روی پاکی میذارم که به زندگی پاک برگردم، یه زندگی که حتی از زندگی قبل از عادت به این لعنتی هم بهتر باشه 2uge4p4 2uge4p4
مسابقه گروهی چطوری میگذره؟؟ باز یه سریا اعلام وضعیت نمی کنن؟؟ Swear1
Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام به همگی
دوستان من یه سوال دارم....این نظمی که تو مدیریت کانون هست من حس میکنم یه گروهی با هم دارن کار میکنن و این رو اداره میکنن مثلا موسسان و اداره کنندگان سایت های مذهبی...وگرنه اداره کردن با این نظم توسط بچه هایی که از قدیم تو کانونن یه خورده سخت میشه....به هر حال خدا به همشون خیر بده....ولی مدیر های کانون اگه یه خورده واضح توضیح بدن ممنون میشم. یه حس کنجکاوی بود فقط...خدا حفظتون کنه 53 53 53 53
 سپاس شده توسط
سلام.  

من رو هم تو این دور  مسابقه بنویسید به امید اینکه همه اعلام وضعیت کنند و دلسرد نکنن بقیه رو...
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
طاهر /گروه زندگی/ هفته سوم سبز (امکانات رنگ کاری نیست 53258zu2qvp1d9v)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 5، 22:53)Mohandes Sharif نوشته است: سلام بچه ها ،  [تصویر:  53.gif] 

یه مورد دیگه هم که خیلی به کمکتون نیاز دارم در موردش درسه .. 
من امسال کنکور ارشد دارم . خیلی برنامه ریخته بودم برای تابستون . و الان که اینو مینویسم باید عین اسب درس بخونم تا دوباره شهرستان نرم . ولی همش به خاطر خ.ا درس نخوندم . نمیدونم چرا ، ولی اصن ناخودآگاهم عادت کرده .. بعد خ.ا تا 5-6 روز اصن نمیتونم درس بخونم ، فکرهم نمیتونم بهش بکنم . 
فکر کن کافی بود ماهی 2 دفعه شکست داشته باشم تا کلا اون ترمو تا مشروطی برم ، یا مثلا تو امتحانا شکست بخورم ، هیچی دیگه ! 
نظر شما چیه .. شما ها هم اینجوری بودین ؟
میدونم مهمه که بذاریم کنارها ، ولی نمیشه یه راهی رفت که حداقل شکست هامون اینجوری تو بقیه جنبه های زندگی گند نزنه ؟!  
سلام مهندس جان
منم نظرم رو می گم. شرایط شما خب حساسه ، همین که خودت رو توی خونه حبس کنی برای درس،
یعنی آماده شدن شرایط برای خ.ا. تنهایی که عامل اصلی خ.ا هست و درس خوندن پشت سر هم که باعث خسته شدن روحی می شه
و این خستگی روحی خودش می شه‌ عاملی برای خ.ا.
داداش به نظر من بهترین کار اینه : وقتی فکر خ.ا اومد ، دست از درس خوندن بکش ، خودت رو با یه کار باحال مشغول کن تا فکر بره.
اگر این فکر تبدیل شد به خواسته ، یعنی اراده ی خ.ا کردی ، اصلا از خونه بزن بیرون و برو توی پارک بچرخ یا برو کوه و ...
مگه خودت نمی گی بعد خ.ا پنج روز نمی تونی درس بخونی؟ پس اگر یک روز کامل رو هم به خاطر مبارزه با خ.ا از دست بدی بازم سود کردی.
یه چیز دیگه این توی تنهایی ارتباط با خدا راحت تر شکل می گیره ، از خدا بخواه که کمکت کنه.

..............

بچه ها چند هفته دیگه ، از تاریخ ورود من به این جا دوسال می گذره.
دو سال گذشت و من ترک نکردم. Hanghead
اما یک چیز رو می تونم به جرات بگم. اگر توسل به ائمه و توکل به خدا تنها راه ترک نباشه ، آسون ترین راهشه.
تمام تلاشت رو در جهت بهبودی انجام بده ،‌ اما اگر باز وسوسه شدی از خدا کمک بگیر.
همساده ی عزیز می گفت :‌ وقتی وسوسه شدی ، پیش خدا زانو بزن و بگو :‌خدایا من در مقابل وسوسه ضعیفم تو کمک کن.
این قدر خدا رو صدا کن تا جواب بگیری.
من خودم این روش رو قبلا ها تست کردم و جواب گرفته ام.
دیگه خودتون می دونید.

...............
عاشق دو روز خوب Khansariha (46)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
در ضمن باید به داداشام بگم خواستگاری موفقیت آمیز بود و ما یه صیغه محرمیت برای آشنایی بیشتر تو مدت یکماه خوندیم.

نمیدونید چقدر خوبه با اعتماد به نفس حاصل از ترک این بیماری نکبت آدم قدم در راه ازدواج میزاره... بی نهایت خدا رو شکر بخاطر این لطفش....

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

(1395 شهريور 6، 21:01)razmjoo نوشته است: در ضمن باید به داداشام بگم خواستگاری موفقیت آمیز بود و ما یه صیغه محرمیت برای آشنایی بیشتر تو مدت یکماه خوندیم.

نمیدونید چقدر خوبه با اعتماد به نفس حاصل از ترک این بیماری نکبت آدم قدم در راه ازدواج میزاره... بی نهایت خدا رو شکر بخاطر این لطفش....

آخی تو هم رفتی قاطی مرغا دادا
ایول  Khansariha (69)
پ شیرینیش کو؟ 106
(1395 شهريور 6، 21:01)razmjoo نوشته است: در ضمن باید به داداشام بگم خواستگاری موفقیت آمیز بود و ما یه صیغه محرمیت برای آشنایی بیشتر تو مدت یکماه خوندیم.

اویل 317 317 317 317 Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)

ببنید بچه ها عبرت بگیرید ، بعد یک سال و اندی پاکی و تحمل انواع و اقسام سختی ها ، این داداش رزمجو به آسانی و آسایش رسید.
آرمان هم بعد دو سال پاکی ازدواج کرد. 53258zu2qvp1d9v
خدا هوای بنده های خوبش رو داره. 302
دیدی رزمجو جان شما هم جا پای جای بزرگای کانون گذاشتی.

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد و برادر مهدی و آرمان و رزمجو، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان 
کامل تر می شود)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
داداش  عاشق ممنونم ازت... لازمه داداشای جدید بدونن من پیش از اینکه با موبایل بیام کانون و بی کامپیوتر بشم  این متن همیشه ته پستهایی که هرروز  میزاشتم بود و واقعا*برام انگیزه بود...

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد و برادر مهدی و آرمان و رزمجو، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان 
کامل تر می شود)

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
سلام
یه تبریک ویژه به داداش رزمجوی عزیز پهلوانِ رهروان 49-2
دعا می کنم در پناه امام زمان زندگی سعادتمندی رو در پیش داشته باشی.Gol
شیرینی هم فراموش نشه. برای ما هم دعاکن 128fs318181
---
(1395 شهريور 6، 15:47)sea2015 نوشته است: این خیلی خوبه ! فکر کنم انجام دادن مسابقه ی گروهی خیلی ایده ی خوبیه . همه دست جمعی با هم از باتلاق خارج شیم 49-2 فقط ای کاش به تیم برنده پول جایزه می دادین 4chsmu1 فکر کنم اینطوری همه یه ساعته ترک میکردن 4chsmu1 317 یه حامی مالی پیدا کنین
خیلی خوبه به شرطی که دوستان تا آخر همراه ما باشن. نه اینکه برن دیگه نیان.مسابقه گروهی شرطش همراهی و همدلی دوستانه 128fs318181
نه آقا پول نداریم 1 مگه نمی دونستی خزانه کانون خالیه 4chsmu1. همین پاکی خودش بزرگترین انگیزه و جایزس. 128fs318181
البته ما اینجا فعلاً جایزه اعتبار میدیم.
---
(1395 شهريور 6، 17:18)Hossain نوشته است: سلام بچه ها 303
من برگشتم 53
...
Khansariha (69)
سلام حسین جان. منتظرت بودیم. خیلی خوش اومدی 303
خیلی خوش حالم که تونستی به نتایج مثبت برسی. سعی کن همین روند رو حفظ کنی.
و اگه احیاناً به مشکل برخوردی هیچ وقت ناامید نشی و سعی کنی فکرت رو متمرکز کنی. 128fs318181
راستی نگفتی این دور هستی یا نه؟
---
(1395 شهريور 6، 19:55)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی
دوستان من یه سوال دارم....این نظمی که تو مدیریت کانون هست من حس میکنم یه گروهی با هم دارن کار میکنن و این رو اداره میکنن مثلا موسسان و اداره کنندگان سایت های مذهبی...وگرنه اداره کردن با این نظم توسط بچه هایی که از قدیم تو کانونن یه خورده سخت میشه....به هر حال خدا به همشون خیر بده....ولی مدیر های کانون اگه یه خورده واضح توضیح بدن ممنون میشم. یه حس کنجکاوی بود فقط...خدا حفظتون کنه 53 53 53 53
سلام آقا
بله همین طوره. تیم مدیریت کانون به کمک همکاران در تاپیک هایی که کاربران عادی دسترسی ندارن همفکری و همراهی می کنند.
البته اینم بگم که اگه فعالیت اعضای کانون نبود نمی تونست به کارش ادامه بده.
فعالیت اعضا و حضور و تلاششون باعث دلگرمیه. همه ما در پیشبرد کانون سهم داریم128fs318181
سلامت و عاقبت بخیر باشی Gol
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
برای دوره بعدی مسابقه گروهی من بازم هستم 49-2
 سپاس شده توسط
متاسفانه من امروز گند زدم Hanghead  امیدوارم با آغاز مسابقات که اولین دوره ی شرکت کردن من هست بتوننم بالاخره اون شاخه گندهه رو بگیرم و از باتلاق خارج بشم Hanghead  انشاالله به مدد خدا یه کم دیگه دستمو دراز کنم میتونم شاخههه رو بگیرم Hanghead
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

روزبه/ گروه امید/ هفته سوم هم سبز 1
برای دور بعدی هم نیستم اگه قراره به همین روال باشه 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
داداش اسم ما رو هم در این دوره ی جدید مسابقات بنویس
 سپاس شده توسط
سلام
ممونم از محبتتون ... 302 
الان حالمم کمی بهتره .. امید هام هم هنوز سرجاشه ... با قدرت به راهم ادامه میدم ..

خیلی دلم پاکی بالا میخواد Hanghead 
کاش یه طوری میشد ....
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان