امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام 53 53 53 53
واسه دور جدیید اسم منم اضافه کنین لطفا.
2uge4p4 2uge4p4 Khansariha (46) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
منم میتونم ثبت نام کنم ؟ Hanghead
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
سلام...
بچه ها دارم میرم امام رضا...
این سه هفته همش سرخ بودم...
ایشالا بهتر بشم....
به کمک امام رضا
گاهی دلم برای خودم تنگ می شود!

مُهَيّای بهتر شدن...(الهی آمین)

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام آقا برا مسابقه ماهم هستیم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
ثبت نام دور بیست و یکم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
4- Deril
8- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...  [تصویر:  14.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
قاصدک / گزوه زندگی / هفته سوم : قرمز

با عرض شرمندگی Hanghead
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
درود بر دوستان پاک و با صفای رهروان
اقا این دور مسابقه گروهی منم ثبت نام کنید.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
منم دور بعد هستم.
می خوام بترکونم 317  با سه هفته سبز.

ولی دوست ندارم دیگه سرگروه باشم. 53258zu2qvp1d9v

(1395 شهريور 5، 11:40)چشم های خاکستری نوشته است: سلام...
بچه ها دارم میرم امام رضا...
این سه هفته همش سرخ بودم...
ایشالا بهتر بشم....
به کمک امام رضا
التماس دعا داداش 303

..............

قاصدک جان نظرت چیه حرف بزنی این جا؟

بچه هایی که این دور مسابقات هفته ای قرمز داشتند ، با پای خودشون بیان حرف بزنند و ریشه یابی کنند.
و گرنه با من طرفید Khansariha (58)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام منم دور بعدی هستم ممنونم از دوستان گلم که این دور حتی اگه هفته بدی رو گذروندند بازم مردونگی کردند و اعلام وضعیت هاشون به موقع بود.
دم همتون گرم براتون پاکی روز افزون رو دعا میکنم
ان شاء الله امام زمان دست هممون رو بگیره و از این زمین خوردنا نجاتمون بده.
یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها ،  [تصویر:  53.gif] 
و درود آقا سهیل عزیز ..  [تصویر:  303.gif] 
راستشو بخوای راست میگی ، حق با شماست . 
جدیدا به این نتیجه رسیده ام ، به خاطر ترک های ناموفق زیاد گذشته ، موضوع ترک یه ذره پیچیده شده ، یعنی به این راحتی نیست که فک کنم بسه دیگه بذاریمش کنار ؛ و واقعا هم به این نتیجه رسیدم که خیلی کم در مورد این بیماری میدونم ، 
جدا همین طوره که شما میگین ، من بعد خ.ا تنها میشم و خودم متوجه این موضوع نبودم ، تا این که از زبون شما شنیدم . همیشه بعد خ.ا میرفتم تو خودم ، معمولا یه خلوت واسه خودم  و شاید تا 6-7 روز دوست نداشتم کسی بیاد تو این خلوتم ، یعنی دوست داشتم رابطه داشته باشم با بقیه ولی در حد رفع نیاز ها ، شاید دلیل این موضوع که خجالتی ام ، تعارفی ام ، اجتماعی نیستم و ... همین باشه . این که این پیله ای که واسه خودم درست کردم مدام قطور تر میشده با هر خ.ا .
اصن خ.ا باعث شده که یه ذره وزنم زیاد هم بشه . چون ( نمیدونم چرا ) بعد خ.ا خیلی تمایل به خوردن دارم . همش حس میکنم نرژی رفته رو باید اینجوری برگردونم . و میشه یه خوردن عصبی و بی کنترل و استراحت بی مورد و اضافه وزن . 
یه مورد دیگه هم که خیلی به کمکتون نیاز دارم در موردش درسه .. 
من امسال کنکور ارشد دارم . خیلی برنامه ریخته بودم برای تابستون . و الان که اینو مینویسم باید عین اسب درس بخونم تا دوباره شهرستان نرم . ولی همش به خاطر خ.ا درس نخوندم . نمیدونم چرا ، ولی اصن ناخودآگاهم عادت کرده .. بعد خ.ا تا 5-6 روز اصن نمیتونم درس بخونم ، فکرهم نمیتونم بهش بکنم . 
فکر کن کافی بود ماهی 2 دفعه شکست داشته باشم تا کلا اون ترمو تا مشروطی برم ، یا مثلا تو امتحانا شکست بخورم ، هیچی دیگه ! 
نظر شما چیه .. شما ها هم اینجوری بودین ؟
میدونم مهمه که بذاریم کنارها ، ولی نمیشه یه راهی رفت که حداقل شکست هامون اینجوری تو بقیه جنبه های زندگی گند نزنه ؟!  
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها منم هستم دوره بعد
عشق است
بریم با هم ایشالا پاک پاک بمونیم 53
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 مرداد 31، 23:19)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان

هفته پیش خوب نبود.
اما اما دلم می خواد توبه ی واقعی کنم ، یه توبه ی بی بازگشت. توبه نصوح.
این چند روزی به فکرشم ، منتظرم یه زمانی سیم هام وصل شه اون ور. Gigglesmile
این کلیپی که توی امضام هست (رو دانلود کلیک کنید می آره) بی ربط نیست.

دو تا ترفند که بدون اونا ترک کردن خیلی سخته.

۱- معمولا وسوسه که می آد آدم یه مقداری می تونه مقاومت کنه ،
ولی بعضی مواقع وسوسه به اوج خودش می رسه. جایی که دیگه نمی شه تحملش کرد.
و به نوعی نفس شروع می کنه به لجبازی.
در این جور مواقع ، لازم نیست حتما بخوای جلوی نفس بایستی.
کافیه که اون رو به تعویق بندازی ، مثلا بگی که من فردا خ.ا می کنم.
یا این که به خودت بگی : اگر امروز رو خوب تحمل کنی و یک لحظه هم فکر بد نکنی ، فردا خ.ا می کنم.
و گرنه تو که لجبازی کنی منم بد تر لجبازی می کنم.
اینطوری شهوت فروکش می کنه ، وقتی فروکش کرد و ذهنت سر جاش اومد می تونی دوباره بشینی چاره کنی برای فردا.
(حتما باید چاره کنی و گرنه فرداش روز از نو روزی از نو)

خلاصه این که این به تاخیر انداختن در بعضی شرایط خیلی جواب می ده.
توجه کنید که در جای درست باید از این روش استفاده کنی تا جواب بگیری.

(1395 شهريور 5، 22:53)Mohandes Sharif نوشته است: سلام بچه ها ،  [تصویر:  53.gif] 
و درود آقا سهیل عزیز ..  [تصویر:  303.gif] 
راستشو بخوای راست میگی ، حق با شماست . 
جدیدا به این نتیجه رسیده ام ، به خاطر ترک های ناموفق زیاد گذشته ، موضوع ترک یه ذره پیچیده شده ، یعنی به این راحتی نیست که فک کنم بسه دیگه بذاریمش کنار ؛ و واقعا هم به این نتیجه رسیدم که خیلی کم در مورد این بیماری میدونم ، 
جدا همین طوره که شما میگین ، من بعد خ.ا تنها میشم و خودم متوجه این موضوع نبودم ، تا این که از زبون شما شنیدم . همیشه بعد خ.ا میرفتم تو خودم ، معمولا یه خلوت واسه خودم  و شاید تا 6-7 روز دوست نداشتم کسی بیاد تو این خلوتم ، یعنی دوست داشتم رابطه داشته باشم با بقیه ولی در حد رفع نیاز ها ، شاید دلیل این موضوع که خجالتی ام ، تعارفی ام ، اجتماعی نیستم و ... همین باشه . این که این پیله ای که واسه خودم درست کردم مدام قطور تر میشده با هر خ.ا .
اصن خ.ا باعث شده که یه ذره وزنم زیاد هم بشه . چون ( نمیدونم چرا ) بعد خ.ا خیلی تمایل به خوردن دارم . همش حس میکنم نرژی رفته رو باید اینجوری برگردونم . و میشه یه خوردن عصبی و بی کنترل و استراحت بی مورد و اضافه وزن . 
یه مورد دیگه هم که خیلی به کمکتون نیاز دارم در موردش درسه .. 
من امسال کنکور ارشد دارم . خیلی برنامه ریخته بودم برای تابستون . و الان که اینو مینویسم باید عین اسب درس بخونم تا دوباره شهرستان نرم . ولی همش به خاطر خ.ا درس نخوندم . نمیدونم چرا ، ولی اصن ناخودآگاهم عادت کرده .. بعد خ.ا تا 5-6 روز اصن نمیتونم درس بخونم ، فکرهم نمیتونم بهش بکنم . 
فکر کن کافی بود ماهی 2 دفعه شکست داشته باشم تا کلا اون ترمو تا مشروطی برم ، یا مثلا تو امتحانا شکست بخورم ، هیچی دیگه ! 
نظر شما چیه .. شما ها هم اینجوری بودین ؟
میدونم مهمه که بذاریم کنارها ، ولی نمیشه یه راهی رفت که حداقل شکست هامون اینجوری تو بقیه جنبه های زندگی گند نزنه ؟!  

چاره ی کار یه برنامه ی هدفمنده . به صرف اینکه بگوییم دیگر استعمال نمیکنم کفایت نمیکنه . باید برنامه بریزیم و اینو مد نظر داشته باشیم کاری که انجام دادنش جلوی جمع زشته تو خفا زشت تر از اونه . ولی جدای از این بعد از هر خ.ا اون رو فراموش کن و اصلا فکر کن هیچ وقت چنین کاری نکردی . این بیشتر بهت کمک میکنه که راحت تر برگردی و ریکاوری بشی ولی نه اینکه بگی حالا این دفه رو مصرف کنم بعد میگم که خدایا توبه . نه اینجوریم سنگ رو سنگ بند نمیشهو یکی میشه مثل من Khansariha (56) خیلی بد هست ولی بعضی وقتا جایزه براش تعیین کنی بد نیست . مثلا با خودت بگی من این یه ماهه امتحانات رو فقط درس میخونم و به هیچی فکر نمیکنم . بعدش هر چقد دلم خواست خ.ا میکنم . به تعویق انداختن خ.ا تاثیر به سزایی دار ههمون طور که دوستمون گفت .

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
سلام
ابتین/گروه امید/هفته سوم/سبز سبز
اقا دور بعدی ماهم هستیم ها
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
 سپاس شده توسط
سلام 303
این هفته هم سبز بودم شکرخدا Confetti
هادی/ گروه زندگی/ هفته سوم/ سبز

باقدرت تمام پاشو داداش قاصدک  Muscular

"یک راند دیگر مبارزه کن وقتی پاهایت چنان خسته اند که به زور راه میروی یک راند دیگر مبارزه کن...

وقتی بازوهایت چنان خسته اند که قدرت گارد گرفتن نداری یک راند دیگر مبارزه کن ...

وقتی که خون از بینی ات جاریست و چشمانت سیاهی میرود و چنان خسته ای که ارزو می کنی

حریف مشتی به چانه ات بزند و کار را تمام کند یک راند دیگر مبارزه کن

و

به یاد داشته باش

کسی که همواره یک راند دیگر مبارزه میکند هرگز شکست نمی خورد.
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
این خیلی خوبه ! فکر کنم انجام دادن مسابقه ی گروهی خیلی ایده ی خوبیه . همه دست جمعی با هم از باتلاق خارج شیم 49-2 فقط ای کاش به تیم برنده پول جایزه می دادین 4chsmu1 فکر کنم اینطوری همه یه ساعته ترک میکردن 4chsmu1 317 یه حامی مالی پیدا کنین

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان