امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

به به داداش حمید ،آقا خوبی ؟

شدید دلم برات تنگ شده بود

هر چند بیرون از جنگجویان صحبت میکردیم ولی تو جنگجویان یه حس دیگه ای داره 4fvfcjacheshmak

والا بودیم ..میگفتیم ..میخندیدیم ..مگه یادت نیست 4fvfcjaKhansariha (18)

الانم هستیم میگیم میخندیم ...303

ما هم بسی شاد گشتیم از ملاقاتت داداش

واینکه خب شرکت در گروه همگانی وظیفه هر جوانیه 4fvfcja4fvfcja

وای اگر حمید خان حکم جهادم دهد 4fvfcjacheshmak

بعد این جملرو گفتی معنی کن نمیدونم با من بودی یا سینر عزیز

ولی فرق نمیکنه من خودم معنیشو میگم ..

یعنی اینکه تلاش بیش از حد برای اینکه دیگران رو از خودت راضی کنی باعث میشه که خودت رو زده کنه ...

و من چون این قسمت حرفش قشنگ بود گلچین کردم گذاشتم تو متنم

میدونی که من حرفای دیگران رو نکته هاش رو میگیرم بقیش رو فقط میخونم ..

نکته ها هستن که تو زندگی کاربرد دارن

عمار خان هم این جمله هرو خوب اومد به عبارت دیگه خطاب به بچه های لانه جاسوسی 4fvfcja

ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی303
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
خوب داداش امید اینو میدونستم
ولی ..........
ولش کن
خودت چطوری دیگه؟ کجا رفتی یه دفه؟ من برات جشن سه ماهگی گرفتم برو ببین

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
والا سینر جریان رو تعریف کرد دیگه ...اکانت من مشکل پیدا کرده بود درست شد اومدمKhansariha (18)

حالا زیر خاکی ها رو نکش بیرون حمید خان، ولش کن مهم نیست بابا cheshmak4fvfcja
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد

سلام303
برادران جنگجو لطفا هرکس در حد وسع و تجربه اش به این سوال مهم یه بنده خدا جواب بدهد:
به نظرتون کجای کار ایراد داره وقتی یک نفر بدون اینکه اصلا در طول روز تحریک بشه به مدت 10 روز پشت سر هم شبا بخوره به جدول(محتلم بشه).اون یک نفر کلی انرژیش کم شده .قبلا هم ترکهای بلند مدت داشته اما هیچ وقت اینجوری نشده.مشکل کجاست؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اسمه کی نیست؟؟؟
1-عمار-عمور-حمید خان
2-سینر -رامین-امید خان
3-آنتی666-رامتین-سهیل 70
4-تنها ترین سردار-امیده فردا-عمو سعید
[تصویر:  MuALi.png]
(1391 تير 28، 15:16)SINNER نوشته است: سلام303
برادران جنگجو لطفا هرکس در حد وسع و تجربه اش به این سوال مهم یه بنده خدا جواب بدهد:
به نظرتون کجای کار ایراد داره وقتی یک نفر بدون اینکه اصلا در طول روز تحریک بشه به مدت 10 روز پشت سر هم شبا بخوره به جدول(محتلم بشه).اون یک نفر کلی انرژیش کم شده .قبلا هم ترکهای بلند مدت داشته اما هیچ وقت اینجوری نشده.مشکل کجاست؟
تا اونجایی که من میدونم هیچ اشکالی نداره........میگن اوایله ترک همینجوریه..........بعد کمتر میشه......جای نگرانی نیست............
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
البته من اینطوری نبودم........محتلم که میشدم انرژیم بیشتر میشد.......سره صبح که بلند میشدم یه احساس خستگی شدید میکردم ولی بعد کل روز رو پر انرژی بودم......
(1391 تير 28، 15:23)ammar نوشته است: باورتون میشه من تو این 10 روز یه بار محتلم شدم که

این 1 بار

اولین باری بود که در 6 ماه گذشته محتلم شدم؟

چقدر عملم سنگین بودهwacko2

+از به کاربردن کلمات بی تربیتی معذورم!!
حالا بذا یه خورده بگذره ردیف میشی برادر..........بدن الان تو شوک به سر میبره........میگه عه..1744337bve7cd1t81...این که همش با خ.ا ش..هو....ت رو دفع میکرد حالا من چیکار کنم؟؟17.......حالا بعد ده روز تازه یه خورده روبراه شده.........Smiley-face-thumb
نظری که داده بودم رو ویرایش کردم ..چون داداش سهیل به هر حال هم تجربش بیشتره و هم اطلاعاتش پس من جسارت نمیکنم cheshmak
---------------------------------------------

سهیل 70 داداش ممنونم از زحمتی که کشیدی ...

دیگه خلاصه فرصت بشه از راهنماییهات و تجربه هات تو یاهو استفاده کنیم اون دفعه که وقتت کم بود 20 سوالی شد

این دفعه 20 سوال پیچ میشه ..cheshmak4fvfcja

منتظر حضورتان در یاهو هستیم برادر 4fvfcja

چی شد چه خبره؟4fvfcja
کدوم نظرو ویرایش کردی؟
جسارت کدومه؟Khansariha (18)

حالا اینارو گفتم فرار نکنی از دست ما ...شوخی کردما داداش4fvfcja4fvfcja4fvfcja

با من از این شوخی ها نکن قلبم ضعیفه........4fvfcja
با تجربه هم خودتی.........4fvfcja......اطلاعاتم.. ماله خودت زیاده.....4fvfcja
ــــــــــــــــــــــ
جدای از شوخی.....امید جان گرو ها مورد پسندت هست یا نه؟؟؟Khansariha (56)
1-عمار-عمور-حمید خان
2-سینر -رامین-امید خان
3-آنتی666-رامتین-سهیل 70
4-تنها ترین سردار-امیده فردا-عمو سعید
عالیه سهیل خان ...حرف نداره ...انشالله با همکاری همه بهتر هم میشه

امروز بعد از 18 روز تا 99.9 شکستن رفتم تموم بود انگار دیوونه شده بودم انگار داشتم جلو دهن وجدانمو میگرفتم/تو همین ده دقیقه اشتباهم یکی از بزرگترین آرزوهام رفت انگار اون پاداش اون امتحان بود اولین بار بود خدا اینقدر علنی بهم نشون داد که امتحانات بزرگ پاداش دارن و اگه کوچیکارو رد کنی به امتحان بزرگه میرسی وقتی فهمیدم که امتحانمو رد شده بودم/داغش جلوی شکستنمو گرفت ول من بهای بزرگی دادم/کاش عاشق یه چیز موندگار تر بودم /غربت بغض گلو مو پر کرده/ کاش یکی میفهمید چی میگمTears
حالا تمام کوچه های شعر برایم غریبه شده اند

ما غریبیم

حتی در زادگاهمان،

بدون تو
من آن شبگرد تنهای کوچه های غربتم امروز نگاه یک دختر بهایم بود فردا نگاه تو ای مولایم به چه سو سر نیاز گذارم ای که نگاهت همای سعادت است .میدانم دلم ارزش گوشه نظرت را ندارد ولی آرزوی این پوسیده مشک این است که قبل از شکافته شدن ترک هایش به آب رسد.منو این راه طولانی منو بی مرکبی از عشق منو گرگان صحرا منو این پاره پاره بدنم که میدانی مددی کن که گدا را راندنخلاف رحمت است/من پاکم از روزی دوبار شکستن به 10 روز یه بار تا حالا که 18 روزه که پاکم . من پاکم ولی کاش مرده بودم/ آره من پاکم من خود ارضایی نمیکنم ولی من داغونم/ظاهرم روبراست ولی از تو پکیدم/کاش میمردم کاش خاک میشدم و پراکنده کاش گوسفندی بودم /من اون چیزی نیستم که باید باشم /من از دست دادم /خودمو آرمانامو آرزوهامو فردامو
اره سهيل جان، اينو درک ميکنم. درسته خ.ا نکردي ولي انگار ميخواي خودتو دار بزني. کنارش يه حس تنهاييه ديوانه وار روح آدمو ميخوره.

خودمو ميگم. من فقط مواقعي به اينجا ميرسيدم که فراموش ميکردم احساس بعد عملم رو. يه قدم يه قدم ميرفتم به سمتش دوباره ميگفتم خداااا، برميگشتم. و هر دفعه بيشتر بهش نزديک ميشدم و بيشتر از آقاي خودم دور ميشدم. انگار الان ميفهمم چي ميگه. وقتي گناه ميکنيم التماس ميکنيم که آقاجون بيا دست مارو بگير . ديگه غلط کردم ؛ ولي وقتي اومد و دستمونو گرفت يه مدت بهش احترام ميزاريم. بعد يواش يواش کارايي رو ميکنيم که ميدونيم آقا به اونها راضي نيست. خب معلومه. اونکه جايي که گناه باشه نميمونه . وقتي رفت شيطان مياد و ديگه ول کن ماجرا هم نيست. خودمو ميگما . شما که خوبي انشاا... .

و الانم فراموش کردم اين احساس رو . ميدونم اگر لحظه اي آقا دستم رو ول کنه با سر افتادم ته دره. اگر گناه کنم آقا ازم دور ميشه. ديگه ميدونم به خودم بند نيستم. همش آقاست. تماما اون منوگرفته. عجـــــــب. ولي خداروشکر. هر وقت يه گناه بهم نزديک ميشه ؛ يعني من بهش نزديک ميشم خدا بهم ميفهمونه اوني که نميخوام داره مياد . و وقتي ميبينم داره مياد کاملا دوزاريم ميافته که آقا نيست. چرا نيست؟ يه کاري کردم که دوست نداشته. آقا جون . ميدونم نفهمم​ ؛ ولي خواهش ميکنم ازت قبل اينکه بري متوجه ام کن که داري ميري. و خداجون ، نزار محبت به آقاي خودم رو به چارتا لذت فانيه زودگذر بفروشم. نذار وقتي آقا آهسته و غريبانه بهم ميگه ، دارم ميرمــــــــــا . من با گستاخي يا نه بگيم با شرمندگي بگم آقاجون فقط يه روز برو. اگه عاشقش باشم، يک روز ، يک لحظه ديگه قابل تحمل نيست. ميدونم کارم تمومه. البته خودما ميگما. شما انشاا... خوبي ... .
سهیل 70.2 نبینم غمتو برادر ....

زمین خوردی ؟شکستی ؟اشکال نداره بلند شو مرد

بابا هر چیزی علاج داره الا مرگ مطمئن باش درست میشه ...

میدونم الان حالت گرفتست ...فکرشم نمیکردی ...غافلگیرت کرد ...ولی همینه باید دوباره یا علی رو بگی و شروع کنی

از همین الان هم شروع کن چون فردا دیره ..

یه شکست مقدمه شکست های بعدیه خیلی حواست باشه

ما هواتو داریم مطمئن باش به پاکی دائمی هم میرسی ..

کاش میمردم یعنی چی ....

به جاش برو خدا رو شکر کن سر نماز که تن سالم داری پدر و مادرت کنارتن ..

همین برای هر کس بزرگترین نعمته

خبر بده ببینیم حالت چطوریه ..دلمون گرفت شنیدیم بابا

سلام به همه ی همرزمای فیل افکن قهرمان خودم ...
میخواستم از یکی از دلاورای مهربون خواهش کنم یه خلاصه ای در حد یکی دو خط از این مسابقه ای که توش گروه بندی شدیم و شرح وظایفمون توضیح بدن اگه ممکنه، اگه زحمتی نیس، آخه زحمتتون میشه، شرمنده می کنین، اصن اگه بذارم، حالا این دفعه رو ... 4fvfcja

باید از مرحله مقدماتی بیایم بالا بعد بریم برا یک چهارم اینا ؟ 1
راستی ده روز مام دگه داره تموم میشه

برای همه بچه های خوب این گروه آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم .

پایداری، تا رستگاری ...

[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان