امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1391 تير 28، 20:48)تنها ترین سردار نوشته است: سلام به همه ی همرزمای فیل افکن قهرمان خودم ...
میخواستم از یکی از دلاورای مهربون خواهش کنم یه خلاصه ای در حد یکی دو خط از این مسابقه ای که توش گروه بندی شدیم و شرح وظایفمون توضیح بدن اگه ممکنه، اگه زحمتی نیس، آخه زحمتتون میشه، شرمنده می کنین، اصن اگه بذارم، حالا این دفعه رو ... 4fvfcja

باید از مرحله مقدماتی بیایم بالا بعد بریم برا یک چهارم اینا ؟ 1
راستی ده روز مام دگه داره تموم میشه

برای همه بچه های خوب این گروه آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم .
سلام سردار.....آآآآآی هیتلر....4fvfcja
شما و همگروهیاتون باید با پیام خصوصی حتی الامکان روزانه در ارتباط باشین و جویای احوال همدیگه باشید........یه جورایی گزارش روزانه به هم دیگه بدید..........اگرم تونستید به هم کمک کنید...................سر آخرم بعد یه هفته یا دو هفته باید به یکی از حامی ها گزارش بدید که حامی باید به دستای پشت پرده گزارش بده.......
[تصویر:  MuALi.png]
داداش سهیل دست های پشت پرده رو خوب اومدین[تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif]
داداش سردار ببین این مسابقات کلا ربطی به مسابقات 10 روزه و اینا نداره
یه مسابقه گروهیه که شما باید هوای همگروهیتو داشته باشی که یه وقت نشکنه یا اگه تحریک شد کمکش کنی
این طرح خیلی خوبه و خیلی خوب جواب میدهمگه لالیگاست که فینال داشته باشه؟[تصویر:  e.gif]

بچه ها جشن داریم جشن
زودی بیایین اینجا

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
آنتی666 راست میگی آقا رفته که بی صاحب افتادیم باید ببینیم چرا
مشکل که میاد باید بریم بشینیم بگید خدایا چی کارم داشتی!
هر کی گرفتاره گرفتار یاره
360 درجه ای شد گروه این یعنی پوشش کامل
عزیزان مسابقه ی ماه رمضون ما را میخواند....Muscular
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid172665
مخلصه همه بكس جنگجويان Khansariha (8)

كف احوال ؟ 4fvfcja

اگه ميتونستم واسه زندگيم برنامه ريزي كنم عالي ميشد.

كسي نظري نداره ؟اصن تا حالا برنامه ريزي ديدين؟ داريم همچين چيزي 4fvfcja
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

[تصویر:  05_blue.png]
(1391 تير 28، 22:17)ترك براي هميشه نوشته است: مخلصه همه بكس جنگجويان Khansariha (8)

كف احوال ؟ 4fvfcja

انا خوب انت چطور؟؟؟
داداش حوصله داشته بشی میتونی برنامه ریزی کنی.....
حالا بعدا به طوره جدی وارد بازار کار و زندگی شی میفهمی اصلا وقت نداری و حسرت این روزا و وقت آزادتو میخوری...........cheshmak
به منم این جمله ها رو میگن ولی کو گوش شنوا........اصلا کو گوش؟!4fvfcja
من یادمه یه سال واسه کنکور برنامه ریزی کزدم نتیجه گرفتم.........
ولی خوبه آدم بدونه 5 دقیقه بعد قراره چیکار کنه.........cheshmak
واسه این کانونم برنامه ریزی کنیم دم به دقیقه اینجا پلاس نباشیم خیلی خوبه......خودمو میگم..4fvfcja
(1391 تير 28، 22:24)soheil70 نوشته است:
(1391 تير 28، 22:17)ترك براي هميشه نوشته است: مخلصه همه بكس جنگجويان Khansariha (8)

كف احوال ؟ 4fvfcja

انا خوب انت چطور؟؟؟
حالا بعدا به طوره جدی وارد بازار کار و زندگی شی میفهمی اصلا وقت نداری و حسرت این روزا و وقت آزادتو میخوری...........cheshmak
به منم این جمله ها رو میگن ولی کو گوش شنوا........اصلا کو گوش؟!4fvfcja
ولی خوبه آدم بدونه 5 دقیقه بعد قراره چیکار کنه.........cheshmak
واسه این کانونم برنامه ریزی کنیم دم به دقیقه اینجا پلاس نباشیم خیلی خوبه......خودمو میگم..4fvfcja

جميــــــــــــــــــــــــــــــل4fvfcja

آقا سهيل عرضم به خدمت من الان حدود 7 ساله به طور شديد به مدت مديد كار ميكنم.كارمم جوريه كه بيشتر نقاط ايرانو رفتم.شغلمم صعوبت كارش بالاست.انواع و اقسام خطراتم داره.كمترينش هميشه تو جاده بودنه17

از كنكور گفتي13.سال 87 وارد دانشگاه شدم هنوز 50 واحد پاس نكردم.همش به خاطره شغلمه.هيچ وقت نميرسم سر كلاسام برم.ولي از اين ترم ايشالا چپش ميكنم.

پلاس بودن تو كانون واسه منكه موقتيه.من هميشه هر جا آشنا ميشم يه مدت 24 ساعته اونجام.بعدش يه جا ديگه پيدا ميكنم قبليه از يادم ميره17

نعم؟؟
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

سلام ببخشید که امروز آنلاین نشدم ولی اومدم بگم که پاکمMuscular
ره آسمان درون است...  53
نقل قول: [highlight=#f5f5f5]سلام به همه ی همرزمای فیل افکن قهرمان خودم ...[/highlight][highlight=#f5f5f5]میخواستم از یکی از دلاورای مهربون خواهش کنم یه خلاصه ای در حد یکی دو خط از این مسابقه ای که توش گروه بندی شدیم و شرح وظایفمون توضیح بدن اگه ممکنه، اگه زحمتی نیس، آخه زحمتتون میشه، شرمنده می کنین، اصن اگه بذارم، حالا این دفعه رو ... [تصویر:  e.gif][/highlight]

حتما باید اینجوری منم خواهش می کردم تا واسه ماهم توضیح بدیید؟؟؟Khansariha (134)

نه واقعا یکی واسه ما توضیح داد؟؟[تصویر:  2.gif]:ohh:

4fvfcja

[highlight=#efefef]
نقل قول: [/highlight][highlight=#efefef]داداش امید فردا[/highlight][highlight=#efefef]کجا بودی تا حالا دلمون برات تنگ شده بود[تصویر:  l.gif][/highlight]
[highlight=#efefef]بله شرکت تو مسابقه اختیاریه
[/highlight]

[highlight=#efefef]با هر کی میخوای هم گروه بشی به من بگو تا بزارمت تو لیست[تصویر:  i.gif][/highlight][highlight=#efefef]
[/highlight]

بازم به مرام شما داداش..والا مثه اینکه دیدیم کسی که مارو تحویل نمی گیره,ماهم که فعالیت یا صحبت خاصی نداریم..مسابقه گروهی چیزیم نبود!!
424fvfcja

دیگه گفتیم واسه چی بیایم؟!؟ 42

نقل قول: [highlight=#efefef]شما و همگروهیاتون باید با پیام خصوصی حتی الامکان روزانه در ارتباط باشین و جویای احوال همدیگه باشید........یه جورایی گزارش روزانه به هم دیگه بدید..........اگرم تونستید به هم کمک کنید...................سر آخرم بعد یه هفته یا دو هفته باید به یکی از حامی ها گزارش بدید که حامی باید به دستای پشت پرده گزارش بده.......[/highlight]

دست های پشت پرده؟؟17 بعد یعنی همیننن؟؟؟Khansariha (134)4fvfcja خب بنده هم یه بررسیی که قبل ثبت نام در گروه داشتم,صحبت هایی از مسابقه گروهی مشاهده شد!!42اما دیگه تصور کردم منحل شده..گروه پروازم خوابیده بود اون موقع!17

نگاه کنید حمید خان هم اشاره داشتند! 4fvfcja :
نقل قول: [highlight=#f5f5f5]داداش سهیل دست های پشت پرده رو خوب اومدین[تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][/highlight][highlight=#f5f5f5]داداش سردار ببین این مسابقات کلا ربطی به مسابقات 10 روزه و اینا نداره
یه مسابقه گروهیه که شما باید هوای همگروهیتو داشته باشی که یه وقت نشکنه یا اگه تحریک شد کمکش کنی
[/highlight]
[highlight=#f5f5f5]این طرح خیلی خوبه و خیلی خوب جواب میده[/highlight][highlight=#f5f5f5]مگه لالیگاست که فینال داشته باشه؟[تصویر:  e.gif][/highlight]

داداش حمید؟؟؟Khansariha (134) حالا اون بنده خدا سردار ما نمیدونست یه چی گفت..ولی مگه لالیگا هم فینال داره؟؟1717
4fvfcja4fvfcja

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
(1391 تير 28، 23:11)amoor نوشته است: سلام ببخشید که امروز آنلاین نشدم ولی اومدم بگم که پاکمMuscular

سلام به عمور گلم
حالت چطوره
خیلی خبر خوبی برامون آوردی
بسی شاد شدیم از پاکیت4fvfcja317

داداش امید فردا
عزیزمی برادر
Khansariha (18)
بگو ببینم کی تحویلت نگرفته تا خودم پوستشو بکنم:smiley-yell:4fvfcja
عزیزم شما یه خورده فعالیتتو بیشتر کن تا بچه ها بیشتر باهات آشنا بشن4fvfcja
توضیحاتمون قانع کننده بود ؟ یا بیشتر توضیح بدم؟
نه عزیزم مسابقه برقراره و به زودی توی لیست قرار میگیری
cheshmak
اوه اوه لالیگا فینال ندارهhaha بازم سوتی دادم اصلا باشه جام جذفی ایران
در من اون هایلایت ها هم فک کنم همون شکلک ها باشه که ناقص ارسال شدن

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
بزرگترين خطر در زمان پيروزي رخ ميدهد

131313

پايدار باشيد53

(1391 تير 28، 22:32)ترك براي هميشه نوشته است:
(1391 تير 28، 22:24)soheil70 نوشته است:
(1391 تير 28، 22:17)ترك براي هميشه نوشته است: مخلصه همه بكس جنگجويان

كف احوال ؟

كسي نظري نداره ؟اصن تا حالا برنامه ريزي ديدين؟ داريم همچين چيزي

انا خوب انت چطور؟؟؟
حالا بعدا به طوره جدی وارد بازار کار و زندگی شی میفهمی اصلا وقت نداری و حسرت این روزا و وقت آزادتو میخوری...........
به منم این جمله ها رو میگن ولی کو گوش شنوا........اصلا کو گوش؟!
ولی خوبه آدم بدونه 5 دقیقه بعد قراره چیکار کنه.........
واسه این کانونم برنامه ریزی کنیم دم به دقیقه اینجا پلاس نباشیم خیلی خوبه......خودمو میگم..

جميــــــــــــــــــــــــــــــل

آقا سهيل عرضم به خدمت من الان حدود 7 ساله به طور شديد به مدت مديد كار ميكنم.كارمم جوريه كه بيشتر نقاط ايرانو رفتم.شغلمم صعوبت كارش بالاست.انواع و اقسام خطراتم داره.كمترينش هميشه تو جاده بودنه

از كنكور گفتي.سال 87 وارد دانشگاه شدم هنوز 50 واحد پاس نكردم.همش به خاطره شغلمه.هيچ وقت نميرسم سر كلاسام برم.ولي از اين ترم ايشالا چپش ميكنم.

پلاس بودن تو كانون واسه منكه موقتيه.من هميشه هر جا آشنا ميشم يه مدت 24 ساعته اونجام.بعدش يه جا ديگه پيدا ميكنم قبليه از يادم ميره

نعم؟؟

مگه ما پاس کردیم؟!........توپ به دستمون نمیرسه چه برسه بخوایم پاس بدیم...13424fvfcja
ـــــــــ
فعلا فک کنم از 24 ساعت گذشته باشه......خ.ا رو که داری ترک میکنی.....این عادتم ترک کنی دیگه حله.....Smiley-face-thumb4fvfcja

(1391 تير 28، 23:11)amoor نوشته است: سلام ببخشید که امروز آنلاین نشدم ولی اومدم بگم که پاکمMuscular

تکرار نشه.......[تصویر:  e.gif]
ولی خب پاکی دیگه...ما هم که حریفه پاااک جماعت نمیشیم.......[تصویر:  12.gif]

(1391 تير 29، 0:26)امید فردا نوشته است:
نقل قول: [highlight=#f5f5f5]سلام به همه ی همرزمای فیل افکن قهرمان خودم ...[/highlight][highlight=#f5f5f5]میخواستم از یکی از دلاورای مهربون خواهش کنم یه خلاصه ای در حد یکی دو خط از این مسابقه ای که توش گروه بندی شدیم و شرح وظایفمون توضیح بدن اگه ممکنه، اگه زحمتی نیس، آخه زحمتتون میشه، شرمنده می کنین، اصن اگه بذارم، حالا این دفعه رو ... [/highlight]

حتما باید اینجوری منم خواهش می کردم تا واسه ماهم توضیح بدیید؟؟؟

نه واقعا یکی واسه ما توضیح داد؟؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کسی توضیح نداد..................واقعا؟Khansariha (134)
نه ولی یه خورده جلوتر میاد دستت چجوری سوالو بپرسی سیم ثانیه ای جوابو و پ.خ سرازیر شه.........4fvfcja

[highlight=#efefef]
نقل قول: [/highlight][highlight=#efefef]داداش امید فردا[/highlight][highlight=#efefef]کجا بودی تا حالا دلمون برات تنگ شده بود[/highlight]
[highlight=#efefef]بله شرکت تو مسابقه اختیاریه
[/highlight]

[highlight=#efefef]با هر کی میخوای هم گروه بشی به من بگو تا بزارمت تو لیست[تصویر:  i.gif][/highlight][highlight=#efefef]
[/highlight]

بازم به مرام شما داداش..والا مثه اینکه دیدیم کسی که مارو تحویل نمی گیره,ماهم که فعالیت یا صحبت خاصی نداریم..مسابقه گروهی چیزیم نبود!!

دیگه گفتیم واسه چی بیایم؟!؟
ــــــــــــــــــــــ
ای بابا با چه زبونی بگیم بیاین...........بیاین پست خالی هم بزنین ما با جون و دل میخونیم....
4fvfcja

نقل قول: [highlight=#efefef]شما و همگروهیاتون باید با پیام خصوصی حتی الامکان روزانه در ارتباط باشین و جویای احوال همدیگه باشید........یه جورایی گزارش روزانه به هم دیگه بدید..........اگرم تونستید به هم کمک کنید...................سر آخرم بعد یه هفته یا دو هفته باید به یکی از حامی ها گزارش بدید که حامی باید به دستای پشت پرده گزارش بده.......[/highlight]

دست های پشت پرده؟؟ بعد یعنی همیننن؟؟؟Khansariha (134) خب بنده هم یه بررسیی که قبل ثبت نام در گروه داشتم,صحبت هایی از مسابقه گروهی مشاهده شد!!اما دیگه تصور کردم منحل شده..گروه پروازم خوابیده بود اون موقع!17

ـــــــــ
البته نه فقط همین ....یه سری پاهای پشت پرده هم رویت شده..
4fvfcja...البته به صورت اتفاقی از پشت پرده اومد بیرون وگرنه دیگه پشت پرده محسوب نمیشد....Khansariha (134)
ـــــــــ
نگاه کنید حمید خان هم اشاره داشتند! :
نقل قول: [highlight=#f5f5f5]داداش سهیل دست های پشت پرده رو خوب اومدین[تصویر:  e.gif][/highlight][highlight=#f5f5f5]داداش سردار ببین این مسابقات کلا ربطی به مسابقات 10 روزه و اینا نداره
[/highlight]
[highlight=#f5f5f5]این طرح خیلی خوبه و خیلی خوب جواب میده[/highlight][highlight=#f5f5f5]مگه لالیگاست که فینال داشته باشه؟[/highlight]

داداش حمید؟؟؟ حالا اون بنده خدا سردار ما نمیدونست یه چی گفت..ولی مگه لالیگا هم فینال داره؟؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چه اشکال داره؟؟!!! حالا لا لیگا هم فینال داشته باشه......به کسی بر نمیخورره که......آخر الزمانه دیگه......cheshmak

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
توجه نکن برادر ....درست شدنی نیست من یادمه میزدم همه اینا رو ویرایش میکردم و پاک میکردم بعد ثبت ویرایشو میزدم میدیدم چارجا دیگه هایلایته ظاهر شد..........ویروس نیست کنه ست......آنتی کنه میخواد!!4fvfcja

(1391 تير 29، 9:02)ammar نوشته است: سلام داداش حمید لپوKhansariha (18)

من پاکم.تو پاکی؟

بچه ها این پروازی ها خیلی ادعا دارن

بعضی هاشون خیلی مغرورن.نمیدونم برای چی1276746pa51mbeg8j(البته این تاپیک رو یکی 2 تا پروازی نظارت میکنن مثل اینکه)

کاش میشد نابودشون کنیمwacko2

برادر تو که طرفداره هیچکس تنها نیست هستی دیگه باید بدونی جنگه داخلی همیشه منجر به شکسته......4fvfcja

(1391 تير 29، 12:14)ترك براي هميشه نوشته است: بزرگترين خطر در زمان پيروزي رخ ميدهد

131313

پايدار باشيد53

باز از اون جمله ها که آب طلا و یه سقف میطلبه سره صبحی چشت بهش بیوفته.....
وقتي دانشگاه ميرم و اونايي رو ميبينم كه فول تايم بيكارن ولي با اين وجود بازم درس نميخونن خيلي تاسف ميخورم.فكر كنم شمام از اونايي(يا نه ؟)
سهيل نميدونستم علاوه بر اين مسئوليت ها (
جوخه ی انفجار.......+سرپرست مسابقه 20 روزه) وظيفه خطير كنتور انداختن هم با شماست
4fvfcja

خو حالا حساب ما چقد ميشه4fvfcja

ارادت53

سلام بر جنگجویان303
و سلام بر سمندون عزیز مزین کردن
اون یه نفره بود داستانشو براتون گفتم امروز بهم گفت این خ.ا لعنتی همه جوره مسخره است.یه روز آرزو میکنی شب بخوابی صبح پاشی ببینی که خوردی به جدول یعنی از صعود به جام جهانی واست مهمتره میشه یه روز هم آرزو میکنی صبح غسل واجب نشی.حکایتیه واسه خودش.و بالاخره گفت که بگم بعداز چندین روز متوالی امروز بهتره واز سهیل 70 وامید که معلوم نشد چی گفت بسی تشکر کرد.

مسابقه کنترل نگاه:
نگاه نوع اول:530
نگاه نوع دوم:530
نگاه نوع سوم:530
جمع امتیازات تا این لحظه:منفی شش امتیاز
مسابقه هفتگی:
سینر7/6
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام.
پنجمین روز هم داره به پاکی سپری میشه.
ایشالله به صدمین روز هم میرسیم.
این روزا زیاد تو نت (NET) پیدام نمیشه.
یا خودم حوصلم نمیشه بیام تو اینترنت یا وقتی هم که میخوام بیام اینترنت قطعه.
این اینترنت ما از 24 ساعت 48 ساعتش قطعی داره.
تو ماه رمضون هم فقط شبا میتونم بیام.
واااااای.
امسال اولین سالی هست که میخوام روزه بگیرم.
دعا کنید بتونم طاقت بیارم.
Good luck dear friend!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان