امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

عمار جان چاکرتیم دمت گرم؛ واقعا اسم باحالی داریKhansariha (18)
ره آسمان درون است...  53
سلام الان از اون موقع هاست که فکرا بدون اختیار دارن تو ذهنم یورتمه میرن الان شدیدا به پشتیبانی شما نیاز دارم نصیحت کنید داد بزنید یه کاری بکنید
حاجي افسارشو بكش نذا بيشتر از اين گرد و خاك كنه.

اگه هيچ جوره نميتوني جلو ذهنتو بگيري ، جلو دستاتو بگير.اصن بگير بخواب دستاتم بذار بالا سرت.يه پارچ دوغ بزن بعدش يه چرت سبك.

هر كاري ميشه ، مسئولش اون دسته بدمصبه.جلو اونو بگيري حله.

پايدار باش دااش Khansariha (8)
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

[تصویر:  05_blue.png]
ایول ولی از صبح بیرون زدم باز حالا که اومدم خونه فکرم درگیره افسارشو میکشم 5 دقیقه بعد دوباره میاد تو کلم عصاب نذاشته برام
انگار نمیخواد بذاره سالم وارد رمضان بشم
فشارو دارم احساس میکنم گویا یه سپاه به هر دری میکوبه که وارد بشه
سهيل جان ، خودت که استادي ولي خب به نظر من همينجوري 5 دقيقه 5 دقيقه هلش بدي بره بعد يه مدت ديگه ميره که بره

گفتي تردميل داريد تو خونه؟ نه؟ برو يه چهار پنج کيلومتر بدو از نفس بيوفتي.

به نظر من فعلا نخواب. بيدار شدي هوش و حواست کامل نيست خدا نکرده ....

موفق باشي53
ممنون توصیه خوبی بود
غصه نخور دادا یه روز همه چی درست میشه فقط باید پرو باشی کم نیاری
قراره گروه بندی کنیم....
فعلا این لیسته افرادیه که روزانه میومدن.......یا حداقل من اینطور فکر میکنم............بقیه میتونن اظهار آمادگی کنن منتها باید هر روز به شریکشون سر بزنن..........قرار شد بحمدلله یه هدفمندی تو این زمینه صورت بگیره(همه چی هدفمنده اینم هدفمند کنن...چه اشکالی داره؟!
4fvfcja).........من فردا قراره یه لیست تحویل دستای پشت پرده بدم......نظرات پیشنهادات دعوا مرافع همه چیز آزاده پس بیاین نظراتون رو بگید............من فک میکنم به جای سه نفره بودن گروه دونفر کافیه نظر شما چیه؟؟
ضمنا فک میکنم اونایی که نمیتونن هر روز بیان توی گروه بندی نباشن چون هم گروهیشون ضرر میکنه....نظر شما چیه؟؟؟؟
تا فردا وقت داریم مشورت کنیم.....

عمور
عمار
آنتی 666
سهیل 70
ترک برای همیشه
حمید خان
سینر
رامتین 2012
امید
[تصویر:  MuALi.png]
عمار جان یه بار دیگه جملات منو بخون و بعد دوباره نظر بده......4fvfcja(شوخی ....Smiley-face-thumb......آقا کش نده داستانو...:smiley-yell:.....د ول کن دستمو...بی خی خی....Khansariha (134)....جدی؟؟؟!!!!1744337bve7cd1t81..)
سلام

خوبید؟[تصویر:  6.gif]

ببخشید اینجا پست میزنم اما به درخواست حمید خان بود[تصویر:  5.gif]

خب شرکت کردن تو مسابقه همگانی اجباری نیست

کسایی که دوست دارن نام نویسی میکنن و کسی که دوست نداره اسمشو نمینویسه

اسامی که لیست شدن به گروه های 3 نفره تقسیم میشه خودشون با هم کنار میان و انتخاب میکنن

اما اینو هم لحاظ کنید وقتی 3 نفر با هم ی گرووه تشکیل میدن خود به خود بین خودشون ی نفر سرگروه میشه و به دو نفر دیگه پ خ میده

حال و احوال میپرسه و تو گروه همگانی اعلام میکنه

ی رقابت سالم و مفید بدون جنجال53258zu2qvp1d9v

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام303
یک تجربه
من تو زندگیم خوب یا بد رفیق بازم و مهمترین چیز برام اینه که کسی رو ناراحت نکنم(دنیای مجازی و واقعی برام فرق نداره).

حتی بیشتر از عبادت خدا به این مقیدم. چون مطمئنم خدا روز قیامت به خاطر گناهانم منو میبخشه پس نمیخوام گیر بنده هاش باشم(هر چند نمیدونم چقدر موفق بودم)
برای من از هر گناهی بدتر دل شکستنه. فکر کنم کسی ازم ناراحته زمین وزمان رو به هم میدوزم تا راضی بشه.
وحالا چند توصیه که من مقید به انجامشون تو زندگیمم که اگه خواستین شما حداقل تو گروه انجامشون بدین:

1- اگه از رفیقتون ناراحت شدین سریع بگین البته مودبانه دوستانه و با تامل نسبت به کاری که ازش سر زده اگه نگین ممکنه تبدیل به کینه بشه چیزی که واقعا من ازش متنفرم.
2-اگه احساس کردین کسی ناراحت شده حتی اگه حق با شما بود و اون تند رفته بود اول ازش عذرخواهی کنین و آرومش کنین بعد دلیل کارتونو شرح بدین. به جان خودم این نشانه کم اوردن نیست نشانه روح بزرگتونه
3- اگه کسی ازتون عذرخواهی کرد(هر چند زبانی و دروغی بود)قبول کنید واسه آرامش خودتون عالیه. ومهمتر خدا هم عذرخواهی زبانی و حتی دروغ شما رو قبول میکنه.
4- یاد بگیرین هر قضیه ای رو زود فراموش کنین.به قول مرحومه خوش الحان :نخور غم گذشته؛ گذشته ها گذشته ....
پس هر کی این پست رو میخونه برای ناامیدی شیطان از خراب کردن روحیه ماvarzesh و اینکه بدونه ما پشت همیمcheshmak و اگه از هم ناراحت بشیم زود گذره و فراموش میکنیم.Khansariha (18) و اینو تو گوشش فرو کنه ما انرژیمون رو گذاشتیم واسه ترک نه بحثهای بی فایده یه جیغ هو1276746pa51mbeg8j....ببخشید یه صلوات جانانه بفرستین53
مسابقه کنترل نگاه:
نگاه نوع اول:530
نگاه نوع دوم:053
نگاه نوع سوم:530
جمع امتیازات تا این لحظه:منفی شش
مسابقه هفتگی:
سینر 537/4
اینم واسه اینکه نگین خودخواهم وپستهارو نمیخونم:
نقدی به صحبتهای سهیل 70

اینایی که دارم میگم علمی نیست تجربه خودمه به نظر من خ.ا اثر مستقیمی بر عملکرد جسم ندارد مثلا پیری زودرس(حتی یه جایی خوندم باعث سرطان پرستات میشه4fvfcja )

بلکه همونجوری که میدونیم جسم و روح بسیار به هم تنیده اند.
و از هم تاثیر میپزیرند خصوصا روح که جسم رو کنترل میکنه.
و همچنین شک نداریم که خ.ا روح رو از شش جهت داغون میکنه و اثر مستقیم روش میزاره.
و عامل تشدید کننده یا حتی به وجود آورنده امراض روحی مثل افسردگی ؛گوشه گیری خود کم بینی یا هر مرض روحی دیگه ای.
پس امراض جسمی در بدن که بدلیل مشکل صد درصدی روحی نیستن به هیچ وجه از طریق خ.ا به وجود نمیآیند.

چکیده بحث: اثر خ.ا بر جسم به صورت غیر مستقیم است.

دوستانی که تمایل دارن نظرشون رو بگن.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
الان بايد اعلام نظر کنيم
سهيل70، من با شما و ؟
خودتم سرگروه
من هر روز پاکم ولي هر روز بيام؟؟؟؟؟ قول نميدم
سلام.
منم بودم
ولی دیر آمدم انگار ...

پایداری، تا رستگاری ...

(1391 تير 27، 16:39)ammar نوشته است: این یکی خوب بود؟

اگه قانع نمیشی بگو یه تغییراتی رو شمایلت ایجاد کنمSmiley-face-cool-2
جراح پلاستیکی برادر؟!!!4fvfcjaKhansariha (18)
حالا یه بار دیگه با دقت بخون بعد نظرتو بده........4fvfcja
من دو تا سوال پرسیدم با این علامت کنارش(؟؟) نظرتو بگو می خونم..

(1391 تير 27، 17:41)SINNER نوشته است: سلام303
یک تجربه
من تو زندگیم خوب یا بد رفیق بازم و مهمترین چیز برام اینه که کسی رو ناراحت نکنم(دنیای مجازی و واقعی برام فرق نداره).

حتی بیشتر از عبادت خدا به این مقیدم. چون مطمئنم خدا روز قیامت به خاطر گناهانم منو میبخشه پس نمیخوام گیر بنده هاش باشم(هر چند نمیدونم چقدر موفق بودم)
برای من از هر گناهی بدتر دل شکستنه. فکر کنم کسی ازم ناراحته زمین وزمان رو به هم میدوزم تا راضی بشه.
وحالا چند توصیه که من مقید به انجامشون تو زندگیمم که اگه خواستین شما حداقل تو گروه انجامشون بدین:

1- اگه از رفیقتون ناراحت شدین سریع بگین البته مودبانه دوستانه و با تامل نسبت به کاری که ازش سر زده اگه نگین ممکنه تبدیل به کینه بشه چیزی که واقعا من ازش متنفرم.
2-اگه احساس کردین کسی ناراحت شده حتی اگه حق با شما بود و اون تند رفته بود اول ازش عذرخواهی کنین و آرومش کنین بعد دلیل کارتونو شرح بدین. به جان خودم این نشانه کم اوردن نیست نشانه روح بزرگتونه
3- اگه کسی ازتون عذرخواهی کرد(هر چند زبانی و دروغی بود)قبول کنید واسه آرامش خودتون عالیه. ومهمتر خدا هم عذرخواهی زبانی و حتی دروغ شما رو قبول میکنه.
4- یاد بگیرین هر قضیه ای رو زود فراموش کنین.به قول مرحومه خوش الحان :نخور غم گذشته؛ گذشته ها گذشته ....
پس هر کی این پست رو میخونه برای ناامیدی شیطان از خراب کردن روحیه ماvarzesh و اینکه بدونه ما پشت همیمcheshmak و اگه از هم ناراحت بشیم زود گذره و فراموش میکنیم.Khansariha (18) و اینو تو گوشش فرو کنه ما انرژیمون رو گذاشتیم واسه ترک نه بحثهای بی فایده یه جیغ هو1276746pa51mbeg8j....ببخشید یه صلوات جانانه بفرستین53
مسابقه کنترل نگاه:
نگاه نوع اول:530
نگاه نوع دوم:053
نگاه نوع سوم:530
جمع امتیازات تا این لحظه:منفی شش
مسابقه هفتگی:
سینر 537/4
اینم واسه اینکه نگین خودخواهم وپستهارو نمیخونم:
نقدی به صحبتهای سهیل 70

اینایی که دارم میگم علمی نیست تجربه خودمه به نظر من خ.ا اثر مستقیمی بر عملکرد جسم ندارد مثلا پیری زودرس(حتی یه جایی خوندم باعث سرطان پرستات میشه4fvfcja )

بلکه همونجوری که میدونیم جسم و روح بسیار به هم تنیده اند.
و از هم تاثیر میپزیرند خصوصا روح که جسم رو کنترل میکنه.
و همچنین شک نداریم که خ.ا روح رو از شش جهت داغون میکنه و اثر مستقیم روش میزاره.
و عامل تشدید کننده یا حتی به وجود آورنده امراض روحی مثل افسردگی ؛گوشه گیری خود کم بینی یا هر مرض روحی دیگه ای.
پس امراض جسمی در بدن که بدلیل مشکل صد درصدی روحی نیستن به هیچ وجه از طریق خ.ا به وجود نمیآیند.

چکیده بحث: اثر خ.ا بر جسم به صورت غیر مستقیم است.

دوستانی که تمایل دارن نظرشون رو بگن.

سینر جان من تقریبا 1000 تا پست زدم و تو نزدیک 100 تاشون(البته اغراق میکنم4fvfcja)گفتم که خ.ا به صورت غیر مستقیم روی ما تاثیر داره و اینو هم قبول دارم..............
ولی کاش توانایی علمیشو داشتم میرفتم دنبالش که بهتون ثابت کنم که همشون رو جسم تاثیر داره حالا درسته علم نتونسته ثابت کنه.........
پیری زودرس یعنی چی حالا برادرا؟؟؟از نظر من بی تفاوتی-خستگی زیاد-لرزش دستا و هزار تا چیزه دیگه..........حتما نباید مو سفید بشه.....اوهوم؟؟.....
حتما میدونی که کمبود اعتماد به نفس ......گوشه گیری رو در پی داره......شایدم یکجا نشینی...........یکجا نشینی هم تحلیل قوای جسمانی رو در پی داره..........
حالا تحلیل قوای جسمانی علتش چیه ------------->یکجا نشینی
یکجا نشینی علتش چیه------------>کمبود اعتماد به نفس-خستگی بی حوصلگی
خستگی علتش چیه--------------->خ.ا
منطق من اینو میگه.....................منطق من درصد خطاش زیاده......پس پناه میبرم به تجربه و تجربه ی من چیزی جز این ها رو نمیگه و من هیچوقت علم امروز مبنای تمام تفکراتم قرار ندادم چون علم همیشه خطا داشته.......
و در آخر بگم تمام جمله هایی که گفتی رو من کاملا قبول میکنم.....چون منطقیه....

(1391 تير 27، 17:49)Anti666 نوشته است: الان بايد اعلام نظر کنيم
سهيل70، من با شما و ؟
خودتم سرگروه
من هر روز پاکم ولي هر روز بيام؟؟؟؟؟ قول نميدم

عیب نداره برادر یه خط در میونم حلاله.....Smiley-face-thumb

(1391 تير 27، 18:46)تنها ترین سردار نوشته است: سلام.
منم بودم
ولی دیر آمدم انگار ...
جانه برادر.......کجایی؟؟؟
میای میری دیگه نمیای.......
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
داداشای گل من کاری به همگانی ندارم...........ولی من گفتم به نظرتون دو نفر دو نفر بهتر نیست؟؟؟؟
خیلیاتون خیلی وقت نمیکنین بیاین...........
من بیشتر نظرم این بود که اونایی که بیشتر هستن به همدیگه کمک کنن...............
البته همین الان یه چیز خورد به مخم....
4fvfcja.....رو همون سه نفره کار میکنیم.....cheshmak

سلام.

از سهیل جان و دیگر دوستان متشکریم!

سهیل جان!

نه ایام اصلا به کام نیست.

ولی میدونم که همین فردا بشه همه چی درست شده و منم سرحال شدم.

در مورد تغذیه و خواب هم سعی می کنم بهش توجه کنم.

البته من شبا تا دیروقت خوابم نمیبره و میشینم پای تلویزیون تا خوابم ببره. هر شب چند تا فیلم هست که دیگه بهشون عادت کردم. تا اونا رو نبینم خواب نمیرم. همشونم آخر شب پخش میشه.

ولی در عوض صبحا حدود ساعتای 9 یا 10 بیدار میشم.

میگم شما که این دوران رفتن از نوجوانی به جوانی رو تجربه کردید نمیدونید حدودا چه قدر طول میکشه؟ البته میدونم که در افراد مختلف ممکنه فرق کنه. ولی همین طوری حدودی.

در مورد این گروه هایی که میخواین درست کنین میشه یه کم واسه ما هم توضیح بدین؟

من راجب گروه بندی نظری ندارم. ماشالله همتون گلین. توی هر گروهی باشم برام فرقی نمی کنه.

هنوز در پاکی به سر می بریم.

خیلی باحاله روزی چند بار اعلام پاکی کنیم.

در واقع هر لحظه استتوس

(Status)

خودمون رو میگیم.

مثه سایت ف ب.

خوش باشید تا همیشه!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان