امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1393 تير 26، 15:54)LambOfGod نوشته است: سلام

نمیخوام سرتونو درد بیارم ولی من تو این ضمینه( خویش ارضایی ) همه ی مراحل رو پشت سرگذاشتم .هیچ راهی هم برای درمانم یافت نشد از روانشناسی بگیرید تا هیپنوتراپی و دارو درمانی و..............

تنها راه نجاتم راهی ست جز این ک هیچ گونه هورمونی در بدنم ترشح نشه  . راه شم میدونم اما هیچ کسی باهام همکاری نمیکنه تو این ضمینه 20 چندتا دکتر(روانشناس + اورولوژ ) هم تایید کردنم ولی کاری هم از دست اونا ساخته نیست برای انجام اینکار: ( 

واقعا نمیدونم چه کار کنم :(  اونقدی مبتلام ب این موضوع ک حتی با ستون فقراتمم خداحافضی کردم  اونقدر وضعم خراب بود و هست ک معافم کردن

زنده بودنم هم بره خودم ضررـــــــه هم بره خانواده هم بره جامعه و................. 

حالا اومدیم نظر شما دوستان رو جویا بشیم اگه راهی یافت نشد بره سومین بار میریم سمت خودکشی هیچ اشکالی هم نداره
سلام لمب آو گاد عزیز 303
خوش اومدی به کانون... Welcome (1)

من بعید می دونم همه ی راه ها رو رفته باشی ها... 53258zu2qvp1d9v

طبق آخرین نظرسنجی که انجام شده...
95 درصد کسایی که وارد کانون میشن... فکر می کنن تمام راه های ممکن رو رفتن... 4fvfcja
ولی بعدش می فهمن تازه شاهراه های اصلی رو پیدا کردن... 128fs318181

خودکشی چرا برادر خوب؟
به جز خویش.ارضایی چه موضوعات دیگه ای اذیتت می کنه؟ Khansariha (18)

و
من بی سواتم... 4fvfcja
این ترجمه ی اسمت رو بهم بگو... با اون صدات کنم... 4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1393 تير 26، 15:54)LambOfGod نوشته است: سلام

نمیخوام سرتونو درد بیارم ولی من تو این ضمینه( خویش ارضایی ) همه ی مراحل رو پشت سرگذاشتم .هیچ راهی هم برای درمانم یافت نشد از روانشناسی بگیرید تا هیپنوتراپی و دارو درمانی و..............

تنها راه نجاتم راهی ست جز این ک هیچ گونه هورمونی در بدنم ترشح نشه  . راه شم میدونم اما هیچ کسی باهام همکاری نمیکنه تو این ضمینه 20 چندتا دکتر(روانشناس + اورولوژ ) هم تایید کردنم ولی کاری هم از دست اونا ساخته نیست برای انجام اینکار: ( 

واقعا نمیدونم چه کار کنم :(  اونقدی مبتلام ب این موضوع ک حتی با ستون فقراتمم خداحافضی کردم  اونقدر وضعم خراب بود و هست ک معافم کردن

زنده بودنم هم بره خودم ضررـــــــه هم بره خانواده هم بره جامعه و................. 

حالا اومدیم نظر شما دوستان رو جویا بشیم اگه راهی یافت نشد بره سومین بار میریم سمت خودکشی هیچ اشکالی هم نداره
سلام 1

خوبی؟

Khansariha (18)

داری خودتو گول میزنی و داری سخت میگیری

بحث اراده هم نیست

چون اگه بی اراده بودی توی خیابون وسط جمعیت هم اینکارو میکردی جلو خاله و دایی و فامیل ها هم اینکارو میکردی 

بعید میدونم اینجوری کرده باشی

همه چی رو هم به هورمون ربط نده هومورن هم ترشحش حد و میزانی داره اگه فقط هورمون بود که ترک برای ماها خیلی آسون میبود

به نکته خوبی اشاره کردی ذهن! 

و میتونم بگم مهمتر از اون زنای ذهن

چند مدت پیش ی پست زدم درباره نظریه های جنسی غرب  که میگن دوتا اصالت وجود داره

اصالت هورمون که هر موقع هورمون به حد نصاب رسید دستور میده به ذهن و عمل جنسی انجام میشه ( توی ازدواج و توی ادیان این اصالت وجود داره یعنی روند طبیعی بدن)

بعدی هم اصالت ذهن! هربار این ذهن دستور میده میگه خ ا کن

شرطی میشه تا ی دختر میبینه سریع خیال جنسی فیلم که میبینه چشمش دنبال دختره هست یا پسره 

شرطی میشه تا تنها میمونی برو سمت چیزی که تحریکت میکنه

تا پتو میکشی رو توی جای خلوت شرطی شده اینو انجام ده تا میری حموم میگه با خودت ور برو

که تو خیلی مواردش این هورمون ها به حد نصاب نرسیدن ولی ذهن دستور میده اینکارو بکن با اینکه نیاز نداره به تخلیه

هی دستور میده میده اینکارو بکن

تا جایی شرطی میشه که بدون لذت این کار رو انجام میده لذت که هیچ هنگام انجامش با درد همراه میشه

باید یکم ذهن رو کنترل کرد هر چیزی به خوردش نداد اینم گفته باشم که نشد نداره امتحان کردیم هممون شده

خون کسی هم از اون یکی رنگی تر نیست 

باید ی انگیزه قوی تو وجودت ایجاد بشه ی هدف مشخص توی زندگی هدفی که بهت اون انگیزه رو بده که تورو ازین سیکل تکراری جدا کنه

این زنجیر رو قط کنه 

یکم این فکره رو جمع و جورش کن تو خلوت خودت به جای اهنگ گوش دادن یک بار بشین بدون هیچ طرفداری فکر کن صادقانه با خودت صداقت داشته باش خودتو گول نزن خودتو فریب نده
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

نقل قول: سلام لمب آو گاد عزیز [تصویر:  7.gif]
خوش اومدی به کانون... [تصویر:  15.gif]

من بعید می دونم همه ی راه ها رو رفته باشی ها... [تصویر:  g.gif]

طبق آخرین نظرسنجی که انجام شده...
95 درصد کسایی که وارد کانون میشن... فکر می کنن تمام راه های ممکن رو رفتن... [تصویر:  e.gif]
ولی بعدش می فهمن تازه شاهراه های اصلی رو پیدا کردن... [تصویر:  128fs318181.gif]

خودکشی چرا برادر خوب؟
به جز خویش.ارضایی چه موضوعات دیگه ای اذیتت می کنه؟ [تصویر:  5.gif]

و
من بی سواتم... [تصویر:  e.gif]
این ترجمه ی اسمت رو بهم بگو... با اون صدات کنم... 

سامولیکم 
303

ممنون

رفتم مدارکش هم موجودهSmiley-face-cool-2

طبق آمار خودم 100%کسایی که ثبت نام میکنن و دچارن ب خویش ارضایی فک میکن چون روش برچسب اعتیاد خرده معتاد ن و............

اول آخر یه روز میریم 2بار اومدیم بریم در کمال تعجب نشد ! بار سوم دیگه 100درصد میریم . واسادم مادرم اول بره بعد ما بریم سمت خویش کشی تا یه وقت در زمان وجود مادر  مادر خودشو سرزنش نکند ب خاطر عمل ما . . . . . اگه قسمت شد طوری میمرم که بتونم عضوی اهدا کنم  

نبودنم هم بره خودم بهتره هم خانواده هم جامعه . . . . .. . .  احتیاجی هم نیست ب خدا و  آن دنیا و....اعتقاد داشته باشم  در اصل هیچ کدوم وجود ندارن این ما انسان هایی م ک بهش معنا میبخشید با ذهن خود 

همه ی اینا تو ذهن ماست وقتی ذهن بمیره تموم  افکار و اعتقادات و عواطفمون هم همراهش میمیره و سلام 

بجز خویش ارضایی کولن ذات و وجود مردانه  هموطنان ـه عزیز مقیم ـه پیاده رو و تاکسی و.....اقتصاد دولتی  فرهنگ دولتی خانواده ژنتیک  و...هم ب حد کافی آزار میده آدمو بخوایم نخوایم و موارد دیگه ک جاش نیست

لَمب آف گاد هم ب معنی بره خدا میباشد 

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%84%D9%8...8%A7%D8%AF

البته یک بَند متال هست  و منم شعرهاشو میپسندم  این نوع موسیقی ها شعرهای سنگین و پر حرفی دارن که تو موسیقی ایرانی یافت نمیشه 

ای کاش هنگان خوندن هم میفهمیدم چی میگن ولی افسوس ک مثل گذشته ذهنم قدرت یادگیری ش رو از دست داده و ادامه داستان . . 

نقل قول: سلام [تصویر:  1.gif]

خوبی؟

[تصویر:  5.gif]

داری خودتو گول میزنی و داری سخت میگیری

بحث اراده هم نیست

چون اگه بی اراده بودی توی خیابون وسط جمعیت هم اینکارو میکردی جلو خاله و دایی و فامیل ها هم اینکارو میکردی 

بعید میدونم اینجوری کرده باشی

همه چی رو هم به هورمون ربط نده هومورن هم ترشحش حد و میزانی داره اگه فقط هورمون بود که ترک برای ماها خیلی آسون میبود

به نکته خوبی اشاره کردی ذهن! 

و میتونم بگم مهمتر از اون زنای ذهن

چند مدت پیش ی پست زدم درباره نظریه های جنسی غرب  که میگن دوتا اصالت وجود داره

اصالت هورمون که هر موقع هورمون به حد نصاب رسید دستور میده به ذهن و عمل جنسی انجام میشه ( توی ازدواج و توی ادیان این اصالت وجود داره یعنی روند طبیعی بدن)

بعدی هم اصالت ذهن! هربار این ذهن دستور میده میگه خ ا کن

شرطی میشه تا ی دختر میبینه سریع خیال جنسی فیلم که میبینه چشمش دنبال دختره هست یا پسره 

شرطی میشه تا تنها میمونی برو سمت چیزی که تحریکت میکنه

تا پتو میکشی رو توی جای خلوت شرطی شده اینو انجام ده تا میری حموم میگه با خودت ور برو

که تو خیلی مواردش این هورمون ها به حد نصاب نرسیدن ولی ذهن دستور میده اینکارو بکن با اینکه نیاز نداره به تخلیه

هی دستور میده میده اینکارو بکن

تا جایی شرطی میشه که بدون لذت این کار رو انجام میده لذت که هیچ هنگام انجامش با درد همراه میشه

باید یکم ذهن رو کنترل کرد هر چیزی به خوردش نداد اینم گفته باشم که نشد نداره امتحان کردیم هممون شده

خون کسی هم از اون یکی رنگی تر نیست 

باید ی انگیزه قوی تو وجودت ایجاد بشه ی هدف مشخص توی زندگی هدفی که بهت اون انگیزه رو بده که تورو ازین سیکل تکراری جدا کنه

این زنجیر رو قط کنه 

یکم این فکره رو جمع و جورش کن تو خلوت خودت به جای اهنگ گوش دادن یک بار بشین بدون هیچ طرفداری فکر کن صادقانه با خودت صداقت داشته باش خودتو گول نزن خودتو فریب نده

سلام 

معلومه که نه . (ببخشید من مثل 99% ملت عادت ندارم ب این تعارف ایرانی بازی ها همین خوبی خوشی و.... ها! باشیم یا نباشیم مجبوریم ب دروغ یا تظاهر بگیم هستیم دیگه ) 

ببخشید شما چگونه تشخیص میده که ما خودمون رو گول میزنیم؟ خودمون رو گول بزنیم چ دست آوردی برامون داره مگه؟ 

ارتباط اراده ب حیا چیست؟ (البته خودم ب یاد ندارم ولی بارها شده که خانواده گفتن بعضی شبا بلند میشی  میری تو در و دیوار و برهنه میشه و خودارضایی و....) ولی من هرچی فکر میکنم چیزی یاد نمییاد! 4بار این مورد پیش اومد ـــــــه چیزی هم هنوز دکترای اعصاب و روان کشف نکردن . . . . 

هورمون و ژنتیک تاثیر بسزایی داره  حتی جنسیت که متاسفانه  با جنسیتم کنار نمییاد (ترنسسکشوآل هم نیستم ) 

اینا فقط یک نظریه ست . . . . نظریه های زیادی بوده ک انسان میخواسته غدد هیپوفیز رو کنترل کنه ک هیچ وقت موفق نشد 

قبل از اینکه ذهن دستور بده برای خ . ا  قبلش بارها دستور داده برای ترشح هورمون 

فکر ما دیگه سپرده شده ب دست روزگار  و هر چ آید خوش آید علل اینکه فکر چرا اینگونه شده خودش گویاست ولی حیف ک جاش نیست . . . . . .
(1393 تير 28، 19:28)LambOfGod نوشته است: سامولیکم 
303

ممنون

رفتم مدارکش هم موجودهSmiley-face-cool-2

طبق آمار خودم 100%کسایی که ثبت نام میکنن و دچارن ب خویش ارضایی فک میکن چون روش برچسب اعتیاد خرده معتاد ن و............

اول آخر یه روز میریم 2بار اومدیم بریم در کمال تعجب نشد ! بار سوم دیگه 100درصد میریم . واسادم مادرم اول بره بعد ما بریم سمت خویش کشی تا یه وقت در زمان وجود مادر  مادر خودشو سرزنش نکند ب خاطر عمل ما . . . . . اگه قسمت شد طوری میمرم که بتونم عضوی اهدا کنم  

نبودنم هم بره خودم بهتره هم خانواده هم جامعه . . . . .. . .  احتیاجی هم نیست ب خدا و  آن دنیا و....اعتقاد داشته باشم  در اصل هیچ کدوم وجود ندارن این ما انسان هایی م ک بهش معنا میبخشید با ذهن خود 

همه ی اینا تو ذهن ماست وقتی ذهن بمیره تموم  افکار و اعتقادات و عواطفمون هم همراهش میمیره و سلام 

بجز خویش ارضایی کولن ذات و وجود مردانه  هموطنان ـه عزیز مقیم ـه پیاده رو و تاکسی و.....اقتصاد دولتی  فرهنگ دولتی خانواده ژنتیک  و...هم ب حد کافی آزار میده آدمو بخوایم نخوایم و موارد دیگه ک جاش نیست

لَمب آف گاد هم ب معنی بره خدا میباشد 

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%84%D9%8...8%A7%D8%AF

البته یک بَند متال هست  و منم شعرهاشو میپسندم  این نوع موسیقی ها شعرهای سنگین و پر حرفی دارن که تو موسیقی ایرانی یافت نمیشه 

ای کاش هنگان خوندن هم میفهمیدم چی میگن ولی افسوس ک مثل گذشته ذهنم قدرت یادگیری ش رو از دست داده و ادامه داستان . .
سلام 303

داداش جون...
اگه همه راه ها رو هم رفته باشی... مطمئن باش راه ها رو خوب نرفتی... 1

خیلی ها هستن که از تهران میرن شمال سفر...
اما آیا همشون یه تجربه ی یکسان از سفر دارن؟

نه...
چون سفر کردن بلدی می خواد...
صرف اینکه مبدأ و مقصد ما آدما یکسان باشه... منجر به خوب طی کردن مسیر نمیشه... 53258zu2qvp1d9v

اگه می خوای خوب سفر کنی... باید خوب پکیجش رو کنار هم بچینی...
نمیشه بگی بلیت رفت میگیرم... محل اقامتش رو ولش کن...
نمیشه بگی محل اقامتش رو رزرو می کنم... همراه سفر رو ولش کن...
نمیشه بگی همراه با خودم می برم... وعده های غذایی رو ولش کن...
نمیشه بگی وعده های غذایی رو می گیرم... بلیت برگشت رو ولش کن...

بلیت رفت نداشته باشی... سفر نمی تونی بری!
محل اقامت نداشته باشی... جای استراحت نداری!
همراه سفر نداشته باشی... بهت خوش نمی گذره!
وعده های غذایی نداشته باشی... از گرسنگی می میری!
بلیت برگشت نداشته باشی... از سفر برنمی گردی!

اگه می خوایم خوب سفر کنیم... باید پکیج مسافرتمون رو خوب کنار هم بچینیم...
وگرنه مسافرتمون زهر مار میشه!

ما آدما بلیت رفت و برگشتمون جوره...
به این دنیا اومدیم... و از این دنیا هم خواهیم رفت...
اما بقیش رو خودمون باید جور کنیم...
نمیشه بگیم:
نقل قول: فکر ما دیگه سپرده شده ب دست روزگار  و هر چ آید خوش آید
بعدم تازه انتظار داشته باشیم دچار تحول بشیم!

روزگار کاری نخواهد کرد...
ماییم که باید کاری کنیم... 53258zu2qvp1d9v

اما بهت حق میدم...
اون قدر تو زندگیمون تجربه ی سفرهای بد داریم...
که دیگه دچار توهم شدیم!

توهم اینکه برای خوب سفر کردن ساخته نشدیم...
توهم اینکه خوب سفر کردن برای یه عده ی خاصه...
توهم اینکه خوب سفر کردن وجود نداره...
.
.
.
اون قدر تجربه ی بد سفر کردن رو دوشمونه...
که دیگه بد سفر کردن عادتمون شده...
متوهم بودن که دیگه بماند!

داداش من...
اینکه دچار توهم بشیم چیز عجیبی نیست...
خیلی ها دچار توهم میشن...
و خیلی ها هم فقط جرئت ابرازش رو ندارن!

اما اینم بهت بگم...
تموم اونایی که از توهم خارج شدن... سفر کردن رو یاد گرفتن...
درسته از جای بدی شروع کرده بودن... هیچ وقتم فکر نمی کردن از توهم خارج شن...
اما یه تلنگر کوچیک... یه امید کم رنگ... یه فرصت دوباره اونا رو نجات داد...

فکر نمی کنم اومده باشی کانون... تا تجربه ی سفرهای قبلیت رو تکرار کنی!
پس اگه خدا لطف کرده و اینجا رسوندتت... از لطفش کمال استفاده رو ببر... 53258zu2qvp1d9v

فرصت ها رو دریاب داداش...
که اگه راحت به دست نیومده باشن... اما راحت از دست میرن... 1

سفر ترک خ.ا شیرین تر از چیزیه که فکرش رو می کنی... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام همه پهلوونا..الحمدلله وارد روز ۴۵.شدم و امروز محض نام مبارک امیرالمومنین نه فکر و نه نگاه گناه الوده میکنم.
.
.
در ضمن داداشا من هرسال چهار پنج روز که از ماه مبارک رمضان میگذره تحت فشار زیاد  قرار میگیرم طوری که طبق تجربه سالهای گذشته، اغلب زمین میخورم.حتی اولین باری که بعد از ۲۲ ماه زمین خوردم تقریبا یکدهفته بعد از ماه مبارک بود و یکی از تلخ ترین شکست هام بود20. حالا سئوال من از شما اینه که ایا شما هم اید مسئلت رو دارید؟ ؟ و چه کنیم برای این چالش و خطر پیش رو؟؟
البته توکلم بر خداست..
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
(1393 تير 29، 9:14)razmjoo نوشته است: در ضمن داداشا من هرسال چهار پنج روز که از ماه مبارک رمضان میگذره تحت فشار زیاد  قرار میگیرم طوری که طبق تجربه سالهای گذشته، اغلب زمین میخورم.حتی اولین باری که بعد از ۲۲ ماه زمین خوردم تقریبا یکدهفته بعد از ماه مبارک بود و یکی از تلخ ترین شکست هام بود20. حالا سئوال من از شما اینه که ایا شما هم اید مسئلت رو دارید؟ ؟ و چه کنیم برای این چالش و خطر پیش رو؟؟
البته توکلم بر خداست..
سلام رزمجو جان

متاسفانه من تجربه ی پاکی ماهی رمضان رو تا حالا نداشتم... که به بعدش رسیده باشم... و الان بهت بگم چی شده یا نشده!
دوستان بهتر می تونن راهنمایی کنن...
امسال اگه خدا بخواد اولین سالی هست که رمضانش رو پاک موندم... 1

اما چیزی که به ذهنم میرسه اینه که:

1- به دلیل اتمام روزه داری، وضعیت غذایی و سوخت و ساز بدنمون تغییر می کنه...
و این خودش موجب میشه که شهوت ما بیشتر بشه...
و بدن در یه وضعیت متفاوت با یک ماه گذشته قرار بگیره...
که نیاز به یکم تحمل داره تا اوضاع ثابت بشه...
هرچقدر سخت باشه این تحمل... اما ارزش پاکیش رو داره... 1

2- بخش زیادی از این قبیل مشکلات به تفکرات هیچ و پوچ ما برمی گرده...
اینکه یه دفعه یه اتفاق برامون بیافته... اون قدر تو ذهنمون تکرارش می کنیم... تا اینکه بارها اون اتفاق برامون تکرار بشه...
توصیه ی من این هست که به هیچ وجه به این موضوع دیگه فکر نکن... تا ذهنت بیهوده درگیرش نشه... Khansariha (18)

3- فضای ماه رمضان خودش غنیمتی هست...
و این فضا موجب میشه حال و هوای ما بهتر باشه و مسیرمون هموارتر...
دور شدن از این فضا و از بین رفتن قاطعیت ما در برابر عوامل منتهی به خ.ا شاید بی تاثیر نباشه... 53258zu2qvp1d9v

اینکه گفتی 22 ماه پاک بودی...
یعنی تو یکی از سال ها، بعد از ماه رمضان هم پاک بودی... و اتفاق بدی برات نیافتاده...
امسال هم همین گونه خواهد بود... نگران هیچی نباش داداش... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام.عباداتتون قبول.به لطف خالق یکتا وارد روز ۴۶ شدم.تمروز هم محض نام مبارک خانم فاطمه زهرا نه فکر و نه نگاه گناه الوده میکنم....

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام بچه ها ، تازه شروع کردم ، دوسه روزی هست ، به امید خدا فردا هم گزارش پاکیمو میدم ، ممنون از همتون fiesta
سلام دوستان عزيز Khansariha (8)
روز همگي تون بخير

نماز روزه هاي همگي هم قبول باشه 53258zu2qvp1d9v

از طرف مقامات بالا مامور به دعوت شما دوستان عزيز از تاپيك قرار عاشقي شدم :we:
رووموونو زمين نندازين ديگه

ميخوايم روي دخترارو كم كنيم از لحاظ حضور در تاپيك قرارعاشقي 1

بسم الله دوست من Khansariha (8)Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلام..شکر خدا وارد روز ۴۸ شدم. امروز شرطم هم محض نام مبارک امام حسین ...

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام به همگی
حالتون خوبه؟
من بعد مدت ها اومدم.
و خدا رو شکر پاک اومدم.
خوب چه خبر؟اوضاع خوبه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام. به لطف و منت خدای عزیز و مهربون به عشق خودش وارد روز ۴۹ شدم و به عشق خودش هدفم پاکیه ابدیه ان شا الله. از خودم خجالت میکشم میبینم عده زیادی یکی دو سال رو هم ماشا الله رد کردن.بسه دیگه تاکی میخوام اینطور ادامه  بدم؟؟؟؟ به حول قوه الهی اسم منو تا چند وقت دیگه تو چند ساله ها میبینید...یا علی مددی 
گر ذره را نظر لطف بوتراب کند......در اسمان رود و کار افتاب کند
.
.
.
یاعلی مددی....اگر خسته جانی بگو یاعلی.....اگر ناتوانی بگو یاعلی....
بجز از علی نباشد به جهان گره گشایی....طلب مدد از او کن چورسد غم و بلایی
چو بکار خویش مانی در رحمت علی زن....بجز او به زخم دلها ننهد کسی دوایی.
.
همه بگن یا علی

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام.شکر خدا وارد روز ----- ۵۰----- شدم و شرط امروزم هم محض نام مبارک امام باقر هست...

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام 303
حال و احوال داداشا؟ اوضاع به کامه ان شالله؟ Khansariha (18)
ما رو نمی بینید خوشید؟ 1744337bve7cd1t81
مطمئنم وقتی نیستم دلتون برام تنگ میشه... یعنی شک ندارم... 4

برای من یکی که به لطف خدا این ماه رمضون خیلی پربرکت بوده...
حیف که دیگه کم کم داره تموم میشه...
دوست دارم حداقل «قرآن خوندن» این ماهم رو به عنوان یه عادت تا سال دیگه با خودم نگه دارم... 
خدا کنه تنبلی نکنم... و بابرنامه باشم... 53258zu2qvp1d9v

راستی...
شما عادت خوبی تو این ماه پیدا کردید؟

مرد مجاهد جان مرسی از توصیه های خوبت... 53

میگما داداشا....
این تازه واردهایی که میان رو یه خوش آمدگویی چیزی محض رضای خدا بهشون بگید... 4fvfcja
خب این سطح از توجهات ما رو ببینن... دیگه میرن پشت سرشونم نگاه نمی کنن... 42
برا خودمونم بهتره... دو تا همدم جدید پیدا می کنیم... 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام.الحمد لله وارد روز ۵۱ شدم و امروز شرطم محض نام مبارک امام جعفر صادق هست.....یاعلی داداشای عزیز

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان