امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1393 آبان 16، 15:10)hadi94 نوشته است: سلام داداش رضا
خیلی از خودم بدم اومد
بعد 15روز پاکی عهدی که با امام حسین بستم رو شکستم
همه عزاداریهام رو حروم کردم
الانم داغونم اومدم کانون نمیدونم چرا خیالاتم رو کنترل نکردم

سلام داداش؛
هیچوقت ناامید نشو. حضرت ابوالفضل رو بیاد بیار که برای بردن مشک آب چقدر تلاش کرد ؟! دستاش رو قطع کردن، ناامید نشد چشمش رو با تیر زدن ولی ناامید نشد اما وقتی مشکش سوراخ شد ... .

هادی جان شما که دستاتو که قطع نکردن که نتونی ترک کنی. هنوز اراده ات رو داری، یکم تلاش لازمه .

ترک فرمول یا قرصی نداره که بخوام بدم بهت و بگم بفرما ترک کن !
اما یه سری راهکار هست که بهت میگم :

1- انگیزه مهمترین چیز برای ترکه، کسی که انگیزه درستی برای ترک نداشته باشه نمیتونه ترک کنه. باید انگیزتو تقویت کنی !

2- روی اراده ات کار کن. اراده ی ضعیف باعث لغزش میشه.

3- برنامه داشته باش: وقتی تنهایی و نمیدونی چیکار کنی شیطون میاد سراغت و وسوسه ات میکنه.

4- هر موقع وسوسه شدی، فکرتو منحرف کن. به یه چیز مثبت فکر کن.

اینا رو سردر کانون نوشته : تامل کن در این آیات

اگر آنهائی که به من پشت کرده اند می دانستند که من چه اندازه انتظار دیدن آنها را می کِشم و چه مقدار مشتاق توبه و بازگشت آنها هستم هر آینه از شدت شور و شوق نسبت به من جان می دادند و تمام بند بند اعضایشان به خاطر عشق به من از هم جدا می شد.
حدیث قدسی، اصرار صلوة صفحه 19

امیدوارم بهت کمک کرده باشم.
ببخشید اگه لحنم یخورده ناملایم بود.

(1393 آبان 16، 16:22)only bugati نوشته است: نريمان هستم.
خب بايد بگم من دوچرخ سوارم بايد اينكارو ترك كنم حتي وقت شم بزوردارم!!!  كار حرفه اي هست و اكه بخوام ....زدنو ادامه بدم  بدبخت ميشم تو رشته ورزشيم....
واسه ترك هم خيلي ارادده كردم....ا ز يك هفته تا 1ماه تونستم....

سلام نریمان جان؛ به کانون خوش اومدی 317Greenstars

منم رضا هستم، یک همدرد.303

شما که تجربه ی ترک داشتی باید عوامل لغزش و شکستت رو پیدا و تحلیل کنی.

مطمئن باش میتونی به خودت استرس و فشار وارد نکن. اگه ورزشکاری خب ورزش خیلی میتونه کمکت کنه . Muscular

خوشحالم که این قدم استوار رو برداشتی تا ترک کنی Khansariha (46)

به امید روزی که همه ی بچه های کانون به پاکی ابدی برسن
آمین 53
سلام تقاضای ثبت نام درگروه رهروان پاکی(پسرانه)
نام کاربری:عرفان2
بیشترین رکوردترک:حدود۲ماه
(1393 آبان 16، 20:08)عرفان2 نوشته است: سلام تقاضای ثبت نام درگروه رهروان پاکی(پسرانه)
نام کاربری:عرفان2
بیشترین رکوردترک:حدود۲ماه

سلام آقا عرفان303303 ..خیلی خیلی خوش اومدین 5353 سه سال از من بزرگترین شما Khansariha (18) ..امیدوارم که در کنار هم روزهای پاک و خوبی رو تجربه کنیم ..
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
سلام آقای some  day  soon  متشکرم ازپیامتون.303
راستی الان من تو گروه ثبت نام شدم یاهنوزنه؟
سلام خوبین دوستان؟ کارن هستم مدتیه سایت نیومدم که اشتباه بود کارم الانم مجبورم از صفر شروع کنم ترکمو توی مسابقه ی 10 روزه با این که چند روزه کاری نکردم ولی مطمعنم این بار میتونم:exclamation:
[تصویر:  05_blue.png]
سلام تقاضای ثبت نام درگروه رهروان پاکی(پسرانه)
نام کاربری: farzad_727
بیشترین رکوردترک: 540 روز (1سال و نیم)
آقا ما هنوز پاکیم. البته با کمک خداوند سبحان
یعنی از 1 آبان که می شه 16 ، 17 روز.

اانگار شیطان زوم کرده رو ما. دیشب خیلی وسوسه شدم. خیلی اما خوشبختانه در یک حرکت خودجوش شارژ اینترنتمون تموم شده بود . fiesta

آقا یه فکری هم باید به حال تاکسی ها بکنن. امروز یه دختره نشسته بود کنارم هی هم تنه می زد. نمی گن بابا ملت تو ترکن آخه چرا از این کارا می کنین.Khansariha (98)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
آقا نشد دوباره آه ه ه ه ه ه ه چه کار کنم من امسال کنکور دارم دیگر موندم چه کار کنم?

کم کم ديگهیاه جوری شده که عذاب وجدان انجام دادنش نمیزاره درس بخونم
سلام، خوبین بچه ها ؟! 303

ما بدبخت، بیچاره ها باید بریم مدرسه؛ بخاطر همین این روزا دیر میام کانون. کلاً سعی میکنم بیام ( حتی اگه روزی 3 تا امتحان داشته باشیم). Vamonde

خب! به همین زودی یک هفته گذشت. یک هفته پاک بودم تا الان. اما میگن روزای سخت در پیشه . اصن من مرد روزای سختم شوخی کردم جدی نگیرین 4chsmu1studsmatta.
یکم درسا فشار میارن، که خب عادیه دیگه مدارس ایران کلا واسه فشاره 128fs318181 ولی چه کنیم دیگه من که سعی میکنم اصن به خودم استرس وارد نکنم. گوربابای نمره 4chsmu1

ولی نه دیگه در اون حدّ از ترس معلم هم شده، برای اینکه دل معلم نشکنه میگیریم درسا رو میخونیم. Gigglesmile

(1393 آبان 17، 15:42)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اانگار شیطان زوم کرده رو ما. دیشب خیلی وسوسه شدم. خیلی اما خوشبختانه در یک حرکت خودجوش شارژ اینترنتمون تموم شده بود . fiesta

دادا اسمشو بزار : امداد غیبی لطفیه که خدا بهت کرده، قدر پاکیتو بدون. کلاً شب بگیر بخواب نرو اینقد پای اینترنت. پیشگیری بهتره ! Khansariha (18).

اگه زنده باشم فردا همین مواقع میام. به امید پاکی ابدی. Muscular
سلام به همگی  303303

(1393 آبان 16، 21:56)عرفان2 نوشته است: سلام آقای some  day  soon  متشکرم ازپیامتون.303
راستی الان من تو گروه ثبت نام شدم یاهنوزنه؟

داش عرفان شما عضو شدین  تقریبا البته ..4 این پست رو خوندین ؟ اگه آره پس چرا لوگی گروه رهروان پاکی تو امضاتون نیست؟ مشکل داشتی تو گذاشتن لوگو میتونی تو بخش سوال از شما پاسخ از ما بپرسی .. لینک اون بخش رو راستش گشتم الان نمیدونم چرا پیدا نکردم !! 1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81

(1393 آبان 16، 23:59)*کارن* نوشته است: سلام خوبین دوستان؟ کارن هستم مدتیه سایت نیومدم که اشتباه بود کارم الانم مجبورم از صفر شروع کنم ترکمو توی مسابقه ی 10 روزه با این که چند روزه کاری نکردم ولی مطمعنم این بار میتونم:exclamation:

clappingclappingclapping Muscular سلام خوبیم دوستم !  ما هم مطمینیم کارن  ...53
(1393 آبان 17، 19:53) خدا دوست دارم نوشته است: آقا نشد دوباره آه ه ه ه ه ه ه چه کار کنم من امسال  کنکور دارم دیگر موندم چه کار کنم?

آروم باش رفیق ...آروم باش ..من نظرم اینه که یه نگاه به خودت بندازی ..اول استرس رو دور کن از خودت ..تا آروم نباشی هیچ چیز درست نمیشه ..اول خودت رو ببخش ..حالا بعد از آرامش سعی کن از خودت بپرسی که چی کم گذاشتی ؟ آیا ارتباط با خدای شما درست بوده توی این مدت ؟ آیا انگیزه از ترکت درست بوده ؟ آیا کاری هست که انجام ندادنش تاثیر بذاره روی این پروسه ؟ (مثل مثلا نگشتن با بعضی از دوستان یا نگاه به نامحرم یا ....) و یه سری سوالات دیگه ....
 در کل خیلی مهمه که اول خودت رو ببخشی ...و مطمین باش که خدا هم کمک میکنه ..
راجع به کنکور که نگران نباش ..درست رو داری میخونی ..اما راجع به این قضیه ..خب ترک گام به گام داریم دیگه ..درسته نمیشه یه هو صفر بشه این کار بد اما میشه که مثلا هر دو روز رو کرد هر ده روز ...هر ده روز رو هر بیست روز و 128fs318181128fs318181 ... باور کن این گام ها رو خدا میبینه و خیلی هم خوشش می آد  از تلاش بنده ی خوبش 53 

یا علی به هممون رفقا 53
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
آقایان خود من به شخصه با گوش دادن آهنگ انگیزه ی زیادی میگیرم و باعث ميشه خیلی به رسیدن به هدف هام امیدوارتر بشم ولی گاهی اوقات حس میکنم که ای کار باعث ميشه که خیلی خودمو محدود آهنگ گوش دادن ببینم یا مثلا یک احساسی بهم ميگه که با این کارت فقط داری خیلی هدفت بزرگ میکنی یا این که این اواخر یا احساسی دارم که من نباید آهنگ گوش کنم تا بتونم جلو نفسم بایستم نظر شما چیه؟؟
ای بابا بازم ... خدایا اخه چرا من نمیتونم:smiley-yell:vayy20
(1393 آبان 18، 15:37)علی سپید نوشته است: ای بابا بازم ... خدایا اخه چرا من نمیتونم:smiley-yell:vayy20

داداش علی ، خیلی راحته ، فقط به خودت بگو می تونی. 

می دونین ، تا وقتی فکر کنیم که نمی تونیم این کار زشت رو انجام ندیم ، انجامش می دیم. اما اگر به خودمون بگیم که اصلا کاری نداره ترک کردن ، اونوقت ترک برامون آسون می شه. 

یه مشکلی که ما داریم اینه که وقتی دچار وسوسه می شیم. فکر می کنیم که دیگه تا آخر عمر از دست این وسوسه خلاص نمی شیم. فکر می کنیم اگر امشب رو طی کنیم، فردا شب رو چیکار کنیم ؟ و فردا شب های دیگه چی؟
اما نمی دونیم که این وسوسه نهایتا 1 ساعت طول می کشه و بعدش راحتیه. البته به خودمون بستگی داره که چقدر به وسوسه پر و بال می دیم. 

آقا شیطون خیلی ضعیفه ، خیلی. ما هر چی می کشیم از خودمونه. 

داداش یه بار دیگه شروع کن ، با انرژی بیشتر ، یا علی studsmattastudsmattastudsmatta
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام

خدایا دوستت دارم عزیز

درمورد اهنگ تجربه من اینو میگه اهنگ تمرکز ادمو پایین میاره128fs318181

فلاینگ اسپارک عزیز خوش اومدی ولی این فرم رو باید اینجا پر کنی

http://www.ktark.com/Thread-%D8%AB%D8%A8...#pid335448
Khansariha (18)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام خداخیر بده پابه گذار انجمنو

من الان چند ساله خ.ا میکنم اولش دست خودم نبود حتی نمیدونستم بچه چطوری دنیا میاد فکر میکردم میرن میخرنش!!:Khansariha (13):

یادمه تقریبا وسطای دوم راهنمایی بودم که شروع کردم،تازه اواخرش فهمیدم اسمش خ. ا هست تا این که گیر رفیق ناباب افتادم اونا سرش مسابقه میزاشتن البته من شرکت نمی کردم به محض این که فهمیدم (من تا یه سال نمی دونستم گناهه:20-: و کار بدیه فکر میکردم عادیه همه میکنن:128fs318181:(که البته میکنن تقریبا)) کار بدیه تصمیم گرفتم ترک کنم معمولا ماهی 3 4 بار بود تا این که به این رکورد رسیدم که از 2 ماه گذشت و پاک موندم اما از اون وقت به بعد دیگه نتونستم انقدر پاک باشم از وقتی کنکورمو دادم دوباره به طور افراطی شروع کردم البته خیلی وقتا دیگه دست خودم نیست من خیلی ادم داغی هستم

تمرکز روانی دیگه ندارم نمیدونم به چی فکر کنم حتی میگم بیخیال بدتر میشه وقتیم به فکرشم دیگه بدتر الن هفته ای 2 بار این عملو تکرار میکنم، پ.و.ر.ن نگاه میکردم ترک کردم دیدم بازم فایده نداره الان دوباره به پ... معتاد شدم کامپیوترم خالیه ولی اینترنت همیشه بازه نمی تونم فیلت.ر شکنامو پاک کنم چون خیلی لازمم میشه اینترنتمم محدود کردم فایده نداره انگار هر کار میکنم بالاخره یه راهی واسش پیدا میکنم حتی شده با یه گوشیه قدیمی با سیم کارت همراه اول:Vamonde: اینترنت راه می اندازم اصلا راه نداره نمیشه قطعش کرد البت اینجوریم میکنم به چیزای دیگه حساس میشم حتی یه خواب دیگه خسته شدم هر دفعه بعدش که توبه میکنم میگم دیگه تکرار نمیشه اما میشه حتی تو سایتای خارجی هم رفتم راهکارهاشون دایمی نیست من گام به گام ترک می کردم ولی نتیجه نداد سرتونو درد اوردم فقط کمک

راستی من کمبود اعتماد به نفس پنهانم دارم که از تو منو میخوره با موسیقی این کارو به تعویق میاندازم ازدواجم هنوز قصد ندارم دوست دارم ترک کنم بعد فکر به این کار بکنم
(1393 آبان 20، 0:49)flying spark نوشته است: آهنگ محرک گوش نمنی دم بیشتر سعی میکنم مفهوم شعر رو تجسم کنم به هیچ وجه نمی تونم موسیقی رو بزارم کنار اینجوری دیگه کلا داغون می شم چون اینم امتحان کردم نتیجه معکوس گرفتم به هر حال ممنون Alireza 68

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان