امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

باعرض سلام ،ادب واحترام خدمت دوستان گلم ،آقایان: رامین _ عاشق فاطمه زهرا_ armin100 _ reza.d_  m.es71 _ Deril _ hossinam _ عزیز و اعضای گروه وسرپرستان بزرگوار.خیلی خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما دارم 
راستی اگر بدونید عوامل بیرونی به عمد ،وبا برنامه ریزی ونیت خاص دست به دست هم داده اندودرصدد بیمار کردن یامعتادکردن مردم هستند چه حسی بهتون دست میده ؟؟مثل کارخونه های تولید توتون: ( سیگاری،قلیانی)
کارخانه جات تولید مشروبات:( الکلی)
فست فودهای زنجیره ایی درجهان _مثل مک دونالد وغیره_که ازگوشتهاوموادمحرک و اعتیاد آوراستفاده میکنه:(پرخوری،شکم پرستی)
کارخونه جات تولید مواد مخدر،سنتی ومحرک وروان گردان صنعتی :(معتادین به انواع مواد مخدر)
شرکت های تولیدپورنو گرافی ،که مبلق  ومروج مالیخولیا ،بی غیرتی ،بیماری های روانی وآموزشهای غلط جنسی وتجاوز هستند(معتادین خود رو از میون اون دسته از آدمهایی که ازموارد بالا دوری کردن شکار میکنه،خ.ا.)
تمام موارد بالا روتاتبلیغ نکنه کسی سمتش نمیره بوسیله ی هالیوود،بالیوود و رسانه ، ماهواره واینترنت ۲۴ ساعته تبلیغ میکنه حتی به کودکان هم رحم نمیکنه، کسب وکار خوبی راه انداخته وخون مردم رو خوب توشیشه میکنه درتمام موارد بالا همیشه دست یک گروه خاص درکار است  ،یا مستقیم یاغیرمستقیم فکرمیکنید کیا؟؟؟
راهنمایی میکنم همون بزرگترین تولید کننده های اصلحه وتفرقه اندازی وبه جون هم انداختن برادرهاوگروهک بازی برای فروش اصلحه وچه سود خوبی داره بوی خون میده 
همونایی که سردم داران وال استریتن ورابطه ی مستقیم با نظم نوین جهانی دارن 

کسایی نیستن جز دشمنان شیعیان و امام زمان( عج )،
درقرآن مجید هم ازشون به بدی یاد شده 
قوم بنی اسراعیل
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به دوستای خفن کانون4fvfcja

من برگشتم
فقط وضعم خیلی خرابهVamonde
ره آسمان درون است...  53
سلام من دوست دارم عضو گروهتون بشم و حرفامو یکی بشنوه 
شاید قدمی شد برای پاکی 
دیگه از خودم خسته شدم
کمکم کنید 
توبه برام کار ساز نبود 
واقعا میخوام ترک کنم
(1393 دي 6، 12:10)amoor نوشته است: سلام به دوستای خفن کانون4fvfcja

من برگشتم
سلام دوست عزیز
مهم نیس چطور برگشتی مهم اینه که برگشتی128fs318181
ماهم در کنارتیم Khansariha (18)
مخصوصا علیرضا خان دوست داشتنی مگه نه؟
[تصویر:  Untitled_1.jpg]

[تصویر:  qfve86tt395lfbydpv5g.png]
[تصویر:  dv21_2.jpg]
(1393 دي 6، 16:07)vatan98 نوشته است: سلام من دوست دارم عضو گروهتون بشم و حرفامو یکی بشنوه 
شاید قدمی شد برای پاکی 
دیگه از خودم خسته شدم
کمکم کنید 
توبه برام کار ساز نبود 
واقعا میخوام ترک کنم

سلام
خوش اومدی به کانون
ان شاءالله بتونی موفق باشی و به پاکی همیشگی برسی
اینجا جمع دوستانه است ... دو روز بگذره به جو گروه عادت میکنی . راحت باش هر چی میخوایی بگو
یکم بیشتر از خودت بگو ... چند ساله درگیر این گناهی ؟

(1393 دي 6، 12:10)amoor نوشته است: سلام به دوستای خفن کانون4fvfcja
من برگشتم

سلام آمور
خوش برگشتی ...
اون موقع که تو کانون بودی خیلی شکستات کم بود ... چند بار پاکی طولانی مدت داشتی .
کانون واقعا محرک خوبیه برای پاکی
چرا میری آخه ؟ نرو دیگه 22

(1393 دي 6، 11:13)m.es71 نوشته است: از نظر جسمانی گودی زیر چشم به همراه داره که کم کم از بین میره ... ضعیف شدن کمر به همرا داره ( من بدنسازی کار میکنم روزایی که حرکت داشتم که روی ناحیه کمر مثل حرکت اسکات پا که فشار زیادی وارد میکرد یا نمیرفتم اگه میرفتم دیگه نگم )
اما الان دیگه حرکت اسکات ازم فرار میکنه Khansariha (13)
روز به روز ناحیه کم  محکمتر و قوی تر میشه ... متاسفانه بخاطر رایج شدن خود ارضایی و یکی از دلایل انجام اینکه دست به این کار زدی یا نه ( به پشت کمر ضربه میزنن ) حتما متوجه منظورم شدین 1 ... دیگه توی جمع دوستانه ترس از وارد شدن ضربه به ناحیه کمر از طرف دوستان نداری که آبروت بره  ... البته همیشه برعکس زمانی که بایست ضربه بزنن نمیزنن زمانی که نبایست ضربه بزنن نامردا میزنن Khansariha (13)

قدرت فیزیکیت کم کم به حالت سابق برمیگرده ...

از نظر روانی دیگه ضعیف داغون نیستی ... دیگه با کوچیکترین چیزی اعصابت خورد نمیشه ... کسی که اعصابش سالم باشه جسمش هم سالمه ... روحیت که افسرده و پریشان و آشفته بود از بین میره و نشاط و سرزندگی که خود ارضایی ازت گرفته بود بر مرور برمیگرده و سرحال و سرزنده میشی ... انگیزه و ذوق و امیدت به زندگی که از بین رفته و یا کمتر شده به مرور برمیگرده و احساس میکنی رو ز به روز داره انگیزت بیشتر میشه مطمئنا امیدت هم بیشتر میشه ...

دادش این که میزنن پشت کمر که کلا عادی شده دیگه تقریبا همه جا 22 ولی خب کلا ربطی نداره ها ... مگه هندونه است که ببینن صداش بمه یا نازک 22

خودارضایی قدرت جسمانی رو ضعیف میکنه . حال نداری رو پات واییستی همیشه سرگیجه و وقتی میخوایی بلند شی سرت گیج میره .
ولی همه این اثر هاش کمتر از 20 روز از بین میره و انرژی برمیگرده . اینو زیاد تجربه کردم خودم !
شادابی پوست برمیگرده . من پوست صورتم سفیده ولی وقتی چندبار تو یه مدت کوتاه این کارو تکرار میکردم تو آینه خودمو میدیدم انگار خون جمع شده تو صورت رنگ پوست مایل به سیاه میشه وقتی دقت میکردم دور چشمم حاله ای میدیم که تا چند روز پیشش نبود ولی بعد گذشت کمتر از یک ماه پوست صورت کامل سفید میشه و کامل همه چیز عادی میشه ... انگار تازه داری جون میگیری
سرزنده و شاداب میشی . روح و روان آدم آروم میشه لذتی که پاکی داره واقعا خیلی بیشتر از لذت شکسته ...

(1393 دي 5، 2:39)عرفان2 نوشته است: درقرآن مجید هم ازشون به بدی یاد شده 
قوم بنی اسراعیل

سلام . اینی که میگم کلا بحثش اینجا نیست ولی این دو تا آیه سوره بقره خیلی قشنگه .
در مورد عاقب حال حاضر یهود که قدس رو اشغال کردن و نمیذارن مسلمون ها اونجا نماز بخونن و کلا توصیف یهود تو دو خط ...

کیست ستمکار تر از آنکه مردم را از ذکر نام خدا در مساجد منع کند و در خرابی آن اهتمام و کوشش نماید ؟  چنین گروه در مساجد مسلمین در نیایند جز آنکه بر خود ترسان باشند ؛ این گروه را در دنیا ذلت و خواری نصیب است و در آخرت عذابی بزرگ (114)

و بر همه پیداست که یهود به حیات مادی حریص تر از همه ی خلق اند حتی مشرکان . از این رو هر یهودی آرزوی هزار سال عمر کند و اگر به آرزویش برسد عمر هزار سال هم او را از عذاب خدا نرهاند و خدا به کردار ناپسند آنان آگاه است (96)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع مقاله: تاریخ و فرهنگ خود ارضایی در غرب
نویسنده: توماس لاکور (تاریخ دان و رفتارشناس دانشگاه برکلی)
منبع: http://www.medad.net

(تمامی قسمت هایی که به رنگ این متن در آمده اند نوشته ی ققنوس می باشد.)

رساله ی "عشق ورزی در تنهایی" نوشته ی توماس لاکور به فرهنگ و تاریخچه ی خود ارضایی از پیدایش مسیحیت به این سو می پردازد. این رساله جامع ترین و کامل ترین اثر پژوهشی است که پیرامون موضوع خود ارضایی تا کنون انتشار یافته است.

خود ارضایی نه تنها در مشرق زمین، بلکه در غرب هم یک تابو به شمار می رود، و به رغم آن که در بستر فرهنگی و مذهبی دو میل بنیادین انسان به ورن چشمی ( وویریسم ) و نمایش بی پروای آلت تناسلی ( اگزیبیسیونیسم ) را ارضا می کند، پرداختن به آن دشوار است.
توماس لاکور تاریخ دان و رفتارشناس است، در دانشگاه برکلی به کار تدریس اشتغال دارد، و رساله ی اخیرش از کتاب های پرفروش علمی ِ امسال به شمار می آید.

شکوفایی خود ارضایی پس از عصر روشنگری!
خودکشی است.
خود ارضایی و سینما
لاکور در این اثر پژوهشی به سینما نیز اشاره دارد. اولین بار سیزده سال پیش در فیلم Basic Instinct  خود ارضایی در کانون برهنگی و میل تماشاگر به شرکت داشتن در محرمانه ترین روابط جنسی بازیگران به نمایش عموم گذاشته شد. پس از این فیلم بود که خود ارضایی، ترس، احساس گناه ناشی از این کار همراه با خشم توأم با ارضای جنسی در فیلم هایی مانند آمریکن بیو|تی و س|ک|س، دروغ و ویدیو به نمایش درآمد. در فیلم Crazy خود ارضایی و شرط بندی عده ای از نوجوانان بر سر این که چه کسی بیشتر می تواند ج|ل|ق بزند، محور داستان قرار گرفت و بیانگر این مفهوم بود که خود ارضایی بخش لاینفک شکل گیری رفتار جنسی سالم به شمار می رود. نویسنده این نمونه ها را نشانه ای از پیروزی تخیل بر واقعیت در دنیای مدرن تلقی می کند.
خود ارضایی و اعتراض 
امروز وظیفه ی تربیت آدمی و نمایاندن رستگاری به او را عهده دار شده است.
خود ارضایی و تخیل
با آدم های مغبون تنها از طریق خود ارضایی می تواند ارضاء شود. در قرن هجدهم می گفتند که شکوفایی اقتصادی بستگی دارد به توانایی تخیل جامعه. به این دلیل توانایی خود ارضایی در جامعه ی مدرن از نشانه های شکوفایی اقتصادی است. اگر خوب نگاه کنی، بختت را در هر گوشه ای از شهر می توانی بیابی.
لاکور در رسالهء ” عشق ورزی در تنهایی” نه تنها تاریخ ِ خود ارضایی را روایت می کند، بلکه به این تمهید روایتی از آزادی و فردیت نیز به دست می دهد. در جامعه ی مدرن آدمی ناگزیر حریص و مغبون است. در چنین جامعه ای تنها راه ارضای هوس های ارضا نشده، تنها راه دست یافتن به آرزوهای برآورده نشده، خود ارضایی ست. به یک معنا: تاریخ ِ مدرنیته، تاریخ جلق و انسان معاصر یک انسان ج|ل|قی و مغبون است که در تخیل، آزادی بی حد و حصر را به دست می آورد، و آن را تجربه می کند، بدون آن که احساس گناه کند. از این نظر ادبیات و هنرهای تجسمی از جمله سینما، و هر آنچه که بسته به تخیل فرد باشد نیز اتفاقا در کانون ج|ل|ق شکل می گیرد و به اوج می رسد.

در این جا شما را به تفکر در پاسخ به سوال زیر دعوت می کنم:
-آیا خود ارضایی از اجتماع به صحنه فیلم ها و کتاب های غرب کشیده شده است و یا اینکه فیلم ها و کتاب ها، خود ارضایی را به صحنه ی اجتماع کشانیده اند؟
پاسخ این سوال را بر عهده ی شما خواننده ی گرامی قرار می دهم.

پاسخ عرفان۲:به نظرمن هم خ،ا، درجامعه نزد اقوام خاص وگروههای وابسته به انحرافات، به شکل کاملا سمبلیک وآیینی درخفا صورت میگرفته ولی درکل جامعه شیوع نداشته وازطریق همان گروهها پا به عرصه ی فیلم وسینما گذاشته و به عبارتی فیلم وسینما که میتوانسته الگوی خوبی ها وبهترین معلم وادامه ی راه کتاب بشود (ومثل قرآن باشد) ومسبب رستگاری انسان شود،رامورد حجوه ی خود قرارداده.
من حالا که اعتقاد دارم گروهی به عمد قصد به تباهی کشوندن نسل بشر رودارن وبه فرزندان آدم حسادت ودشمنی میکنند راحت تر میتونم ترک کنم چون دیگه خ.ا.روازخودم نمیبینم .دیگه هیچ وقت دست به اون کار نمیزنم تاروزی که خدا باعدالتش پاکم کنه.
سلام
بچه ها متأسفانه امروزم یه شکست داشتم
خیلی تلخه ...
با تمام و جود میری به استقبال گذر زمان تا مدت پاکیت واست انگیزه بشه

اما کار به۲۴ ساعت نمیکشه
ره آسمان درون است...  53
من محمد امروز یک احساس خوبی دارم 
دیشب یک ارامش خاصی داشتم وقتی نماز خوندم نمیدونم چی شد رفتم قران خوندم
حالم واقعا خوبه 
به همتون توصیه میکنم بعد نماز حتما قران بخونید خیلی ارامش میده

ایول به این گروه خیلی با حاله
"لطف کنید از کسی تو این گروه نپرسید که چند وقته و چه طوری مرتکب این گناه شده
چون فرد توبه کرده و در حال ترکه پس داره پاک میشه 
گذشته همیشه سخته به سمت جلو حرکت کنید "
یا علی

535353535353
(1393 دي 7، 3:25)amoor نوشته است: سلام
خیلی تلخه ...

اما کار به۲۴ ساعت نمیکشه
با خدا باش خدا کمکت میکنه قوی باش داداش
آیین آیینه خود را ندیدن است
ساحل بهانه ایست رفتن رسیدن است .

به هم رسیدن شروع است.با هم ماندن پیشرفت است.با هم کارکردن موفقیت است.
(1393 دي 6، 22:10)عرفان2 نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع مقاله: تاریخ و فرهنگ خود ارضایی در غرب
نویسنده: توماس لاکور (تاریخ دان و رفتارشناس دانشگاه برکلی)
منبع: http://www.medad.net

(تمامی قسمت هایی که به رنگ این متن در آمده اند نوشته ی ققنوس می باشد.)

رساله ی "عشق ورزی در تنهایی" نوشته ی توماس لاکور به فرهنگ و تاریخچه ی خود ارضایی از پیدایش مسیحیت به این سو می پردازد. این رساله جامع ترین و کامل ترین اثر پژوهشی است که پیرامون موضوع خود ارضایی تا کنون انتشار یافته است.

خود ارضایی نه تنها در مشرق زمین، بلکه در غرب هم یک تابو به شمار می رود، و به رغم آن که در بستر فرهنگی و مذهبی دو میل بنیادین انسان به ورن چشمی ( وویریسم ) و نمایش بی پروای آلت تناسلی ( اگزیبیسیونیسم ) را ارضا می کند، پرداختن به آن دشوار است.
توماس لاکور تاریخ دان و رفتارشناس است، در دانشگاه برکلی به کار تدریس اشتغال دارد، و رساله ی اخیرش از کتاب های پرفروش علمی ِ امسال به شمار می آید.

شکوفایی خود ارضایی پس از عصر روشنگری!
خودکشی است.
خود ارضایی و سینما
لاکور در این اثر پژوهشی به سینما نیز اشاره دارد. اولین بار سیزده سال پیش در فیلم Basic Instinct  خود ارضایی در کانون برهنگی و میل تماشاگر به شرکت داشتن در محرمانه ترین روابط جنسی بازیگران به نمایش عموم گذاشته شد. پس از این فیلم بود که خود ارضایی، ترس، احساس گناه ناشی از این کار همراه با خشم توأم با ارضای جنسی در فیلم هایی مانند آمریکن بیو|تی و س|ک|س، دروغ و ویدیو به نمایش درآمد. در فیلم Crazy خود ارضایی و شرط بندی عده ای از نوجوانان بر سر این که چه کسی بیشتر می تواند ج|ل|ق بزند، محور داستان قرار گرفت و بیانگر این مفهوم بود که خود ارضایی بخش لاینفک شکل گیری رفتار جنسی سالم به شمار می رود. نویسنده این نمونه ها را نشانه ای از پیروزی تخیل بر واقعیت در دنیای مدرن تلقی می کند.
خود ارضایی و اعتراض 
امروز وظیفه ی تربیت آدمی و نمایاندن رستگاری به او را عهده دار شده است.
خود ارضایی و تخیل
با آدم های مغبون تنها از طریق خود ارضایی می تواند ارضاء شود. در قرن هجدهم می گفتند که شکوفایی اقتصادی بستگی دارد به توانایی تخیل جامعه. به این دلیل توانایی خود ارضایی در جامعه ی مدرن از نشانه های شکوفایی اقتصادی است. اگر خوب نگاه کنی، بختت را در هر گوشه ای از شهر می توانی بیابی.
لاکور در رسالهء ” عشق ورزی در تنهایی” نه تنها تاریخ ِ خود ارضایی را روایت می کند، بلکه به این تمهید روایتی از آزادی و فردیت نیز به دست می دهد. در جامعه ی مدرن آدمی ناگزیر حریص و مغبون است. در چنین جامعه ای تنها راه ارضای هوس های ارضا نشده، تنها راه دست یافتن به آرزوهای برآورده نشده، خود ارضایی ست. به یک معنا: تاریخ ِ مدرنیته، تاریخ جلق و انسان معاصر یک انسان ج|ل|قی و مغبون است که در تخیل، آزادی بی حد و حصر را به دست می آورد، و آن را تجربه می کند، بدون آن که احساس گناه کند. از این نظر ادبیات و هنرهای تجسمی از جمله سینما، و هر آنچه که بسته به تخیل فرد باشد نیز اتفاقا در کانون ج|ل|ق شکل می گیرد و به اوج می رسد.

در این جا شما را به تفکر در پاسخ به سوال زیر دعوت می کنم:
-آیا خود ارضایی از اجتماع به صحنه فیلم ها و کتاب های غرب کشیده شده است و یا اینکه فیلم ها و کتاب ها، خود ارضایی را به صحنه ی اجتماع کشانیده اند؟
پاسخ این سوال را بر عهده ی شما خواننده ی گرامی قرار می دهم.

پاسخ عرفان۲:به نظرمن هم خ،ا، درجامعه نزد اقوام خاص وگروههای وابسته به انحرافات، به شکل کاملا سمبلیک وآیینی درخفا صورت میگرفته ولی درکل جامعه شیوع نداشته وازطریق همان گروهها پا به عرصه ی فیلم وسینما گذاشته و به عبارتی فیلم وسینما که میتوانسته الگوی خوبی ها وبهترین معلم وادامه ی راه کتاب بشود (ومثل قرآن باشد) ومسبب رستگاری انسان شود،رامورد حجوه ی خود قرارداده.
من حالا که اعتقاد دارم گروهی به عمد قصد به تباهی کشوندن نسل بشر رودارن وبه فرزندان آدم حسادت ودشمنی میکنند راحت تر میتونم ترک کنم چون دیگه خ.ا.روازخودم نمیبینم .دیگه هیچ وقت دست به اون کار نمیزنم تاروزی که خدا باعدالتش پاکم کنه.
مطلبتونو خوندم وو تا حالا از این منظر به مسله نگاه نکردم که خودارضایی داره میشه یک فرهنگی 
حالا این فرهنگ داره از کجا میاد "از سینما یا کتاب و یا سایت ها"  انقدر مهم نیست 
نه اینکه مهم نیست بلکه میخوام به نکته دیگه اشاره کنم
که منشائ اصلی اینکه یک پسر یا دختر 14 و 15 ساله دست به این کار میزنه چی تو ذهنش میگذره
اون فکر میکنه یک نشونه بزرگ شدن انجام این کاره
وقتی شیرینی انجام خودارضایی رو میبینه دیگه واقعا سخته جلوشو گرفت
به نظر من پیشگیری تو این کار و اگاهی دادن از عواقب این کار خیلی مهمه برای فرد
چون فرد تا چشمشو باز کنه متجه میشه تو سن 18 تا 20 سالگی و ترکش براش خیلی سخته
الان باید برم بعدا حرفامو میزنم 

یا علی
سلام

دکتر یه قرص بهم داده واسه تنظیم خواب... الان دو شبه می خورم...
همش احساس کوفتگی داره بدنم... انگار که تریلی از روم رد شده... 53258zu2qvp1d9v

آدم که بی حال میشه چه بد میشه اوضاع...
همش یه فکری میاد که حالا داغونی... خسته ای... تنها هم که هستی و ...
استغفرالله... 22

فکر کن یه درصد من به این فکرا بها بدم... 4fvfcja

(1393 دي 6، 11:13)m.es71 نوشته است: داداش آرمین صندلی داغ چطوره ؟؟؟ -_ بابت جواب به سوالات ممنونم53
جات خالی داداش... ان شالله صندلی بعدی، شما... تخلیه اطلاعاتی شدم رفت... 4fvfcja
ممنون از سئوال های چالشیت... 53

(1393 دي 6، 16:07)vatan98 نوشته است: سلام من دوست دارم عضو گروهتون بشم و حرفامو یکی بشنوه 
سلام محمد جان... خوش اومدی...
خوش حال میشیم از هم صحبتی جدید... کی بهتر از شما... Khansariha (18)

تو لینک پایین می تونی ثبت نام کنی و عضو گروه بشی...
ثبت نام در گروه های ترک

مخلص رفقا... 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام داداش های گلم؛

تشکر میکنم از اعضای گروه بابت فعالیتشون، خصوصا عرفان2 عزیز بابت طرح موضوعات.
پیشنهاد میکنم هر 2 یا 3 روز موضوع مطرح کنید تا دوستان بتوننن پاسخ بدن، ایام امتحانات هست و منم وقت نمیکنم مشارکت کنم.

(1393 دي 7، 3:25)amoor نوشته است: سلام
خیلی تلخه ...

اما کار به۲۴ ساعت نمیکشه

یه مواردی هستن، که لازمه ی پاک بودن هستن.
  • اومدن به گروه و مشارکت
  • دوش آب سرد گرفتن هنگام تحریک
  • روزه مستحبی گرفتن بعد از 30 روز
  • نخوردن موادغذایی تحریک آمیر
  • خوندن ذکر موقع تحریک
  • نماز خوندن و قرآن خوندن
  • مطرح کردن مشکلات در گروه
این موارد لزومه ی حفظ پاکی هستن، ترک بدون برنامه و کانون میسر نیست.

(1393 دي 8، 10:25)armin100 نوشته است: سلام

دکتر یه قرص بهم داده واسه تنظیم خواب... الان دو شبه می خورم...
همش احساس کوفتگی داره بدنم... انگار که تریلی از روم رد شده... 53258zu2qvp1d9v

آدم که بی حال میشه چه بد میشه اوضاع...
همش یه فکری میاد که حالا داغونی... خسته ای... تنها هم که هستی و ...
استغفرالله... 22

فکر کن یه درصد من به این فکرا بها بدم... 4fvfcja

یکی از مشکلات ما اینه که زود به چیزی وابسته میشیم. میگن تو بدن آدم یه ساعت هست که با ساعت شبانه روز تنظیمه.
شب موقع خواب از خدا بخواه تا بخوابی، اگه فکری، چیزی، حرفی اذیتت میکرد بیا تو گروه مطرح کن یا روی کاغذ بنویس؛ چرا قرص ؟
قرص برای ماها سمه. بازم یکی از عوامل لغزش  دفعات پیش من خوردن آنتی هیستامین و استامینیفون بود. سرما خورده بودم و چند روزی از اینا میخوردم. 2 یا 3 روز بعد از اینکه قرص ها رو نخوردم لغزش کردم. برای من هم سخته زود خوابیدن اما ترجیح میدم خوابم تنظیم نباشه تا اینکه وابسته به قرص باشم.

سلام وطن عزیز؛ خیلی خوش آمدی به گروه. منتظر حرفای خوبت هستیم clapping53.
سلام به رضای عزیز
خوبی داداش؟ اوضاع احوال بهتره؟

فکر نکنم این قرصا از اون مدلی باشه...
جعبه اش رو که خوندم نوشته حداکثر مدت درمان 4 هفته...
واسه درمان خواب به صورت کوتاه مدته... دیگه نمی دونم... 53258zu2qvp1d9v

مشکل اصلیم اینه که صبح ها با سنگین بودن سر از خواب بیدار میشم...
این سنگین بودن سر ظاهرا برمی گرده به خواب...
حالا دکتر اینو داده که یکم خوابم بهتر بشه و با کیفیت تر...

فعلا که از وقتی این قرص ها رو خوردم 2 ساعت زمان خوابم کم شده... 42
واسه من که برعکس عمل می کنه... 4fvfcja
تا ببینم بعد چه شود...

ممنون ازت... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1393 دي 8، 11:36)armin100 نوشته است: سلام به رضای عزیز
خوبی داداش؟ اوضاع احوال بهتره؟

فکر نکنم این قرصا از اون مدلی باشه...
جعبه اش رو که خوندم نوشته حداکثر مدت درمان 4 هفته...
واسه درمان خواب به صورت کوتاه مدته... دیگه نمی دونم... 53258zu2qvp1d9v

مشکل اصلیم اینه که صبح ها با سنگین بودن سر از خواب بیدار میشم...
این سنگین بودن سر ظاهرا برمی گرده به خواب...
حالا دکتر اینو داده که یکم خوابم بهتر بشه و با کیفیت تر...

فعلا که از وقتی این قرص ها رو خوردم 2 ساعت زمان خوابم کم شده... 42
واسه من که برعکس عمل می کنه... 4fvfcja
تا ببینم بعد چه شود...

ممنون ازت... Khansariha (18)

سلام؛ خوبم داداش، الحمد لله

در کل منظورم این بود که واسته نشی. راستی میدونستی ارزش خواب در ساعات 11 تا 12 شب خیلی بیشتر از ساعات دیگه ست. و فک کنم اگه 11 تا 12 ساعت بخوابی مثل اینه که 3 ساعت خوابیدی. 128fs318181

در کل باید روزانه 8 ساعت بخوابیم.  حالا محاسبه اش راحته. ان شاءالله که خوابت هم با کیفیت تر میشه 53
ﻳﻪ ﺭﻓــــــــﻴﻖ ﺩﺍﺭﻡ ;
" ﺍﺳﻤﺶ ﺧــــــــﺪﺍﺱ"
ﺑﺤﺜـــــــﺴﺶ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺟﺪﺍﺱ,
ﺗــــــــﺎ ﺍﻭﻥ ﭘﺸﺘــــــﻤﻪ,
ﺑﯿﺨﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺧــــــــﺎﺹ
ﻛﻪ ﺣﺘﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﻭﻗﺘﻬﺎ ﺑﺮ ﺧﻼﻑ ﻣﻴﻞ ﻣﺎﺳﺖ !
خدایاااااات شکرت

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان