امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

3-4 شبه اصلا درست نمی خوابمVamonde
زیاد از خواب میپرم و خواب هایی می بینم که از خواب میپرونتم
توی خواب هام یه احساسی دارم که قبلاً ها این طوری نبودم یا حداقل یادم نمیاد
انگار کسی داخل خوابم هست1744337bve7cd1t81
حتی خواب زیارت هم که دیدم بازم برام ترس و دل حوره خاصی داشت، خواب دیدم رفتم مسجد النبی
کسی میدونه چم شده؟
شایدم دارم میمیرم و خبر ندارم128fs318181
چه خواب خوب و چه بد همش این حس بد رو تو خواب دارم 20اذیتم میکنه
و آنان که وسیله نکاه نیابند باید عفت نفس پیشه کنند تا خدا آنان را بلطف خود بی نیاز کند (سوره نور آیه 33)

[تصویر:  05_blue.png] 
(1393 دي 8، 22:02)m.es71 نوشته است: داداش رضا خوبی ؟؟؟ امتحانات چطوره ؟؟؟ آفرین داداش وقت بزار درس بخون ...

سلام داداشی؛ خوبم گلم Khansariha (8)

امتحانا بد نیست، درس خوندن هم کار فوق العاده ای نیست ولی چه کنیم دانش آموزیم و باید مشغول باشیم ! Vamonde

ممنون 53
آرمین جان اتفاقا منم چند روزه مریضم و قرص می خورم. کل روز کوفته ام غذا هم درست وحسابی نمی تونم بخورم. حالت تهوع هم دارم هی هم سرفه می کنم. اما روحم شاداب شادابه. خدایا شکرت. ایندفعه که شکستم خیلی بهم کمک کرده.
من که از امام رضا خواستم شفام بده.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1393 دي 8، 22:28)hosseinam نوشته است: 3-4 شبه اصلا درست نمی خوابمVamonde
زیاد از خواب میپرم و خواب هایی می بینم که از خواب میپرونتم
توی خواب هام یه احساسی دارم که قبلاً ها این طوری نبودم یا حداقل یادم نمیاد
انگار کسی داخل خوابم هست1744337bve7cd1t81
حتی خواب زیارت هم که دیدم بازم برام ترس و دل حوره خاصی داشت، خواب دیدم رفتم مسجد النبی

سلام داداش گلم؛ 303

اینکه بی خوابی شاید بخاطر اینه که چیزی اذیتت میکنه. این اواخر چیزی ناراحتت کرده، از چیزی یا کسی رنجش داری ؟

کسی رو رنجوندی ؟ محیط خوابت چطوره ؟ آروم و ساکته؟

برای داشتن خواب آروم پیشنهاد میکنم، از خدا کمک بخوای. اگه درد و رنجی داری برامون بگو یا روی کاغذ بنویسش. ذکر و قرآن فراموشت نشه.

میتونی دعای آرامش رو بخونی:

خداوندا،
    آرامشی عطا فرما    تابپذیرم آنچه را که نمیتوانم    شهامتی که تغییر دهم آنچه را که میتوانم        و بینشی که تفاوت این دو را بدانم.    آمین

این دعا رو چند بار بخون از ته دل کمک بخواه. امیدوارم خواب راحتی داشته باشی.

(1393 دي 8، 23:07)hosseinam نوشته است: کسی میدونه چم شده؟

و در مورد اینکه کسی تو خوابته؟ واقعا اطلاعی ندارم. صبر کن اعضای دیگه شاید بدونن 53258zu2qvp1d9v
سلام‌بچه ها
امروز خدا رو شکر بدون هیچ مشکلی پیش رفت
مدتی بود که حتی یک روز پاک نگذرونده بودم

اما این چند روزه که سر میزنم به کانون و وضعیتمو گذارش میدم
خیلی انگیزه دارم 
اصلا یه حس خوب وجودمو فرا گرفته که دلم نمیاد خرابش کنم:smily man:
ره آسمان درون است...  53
(1393 دي 9، 0:23)amoor نوشته است: سلام‌بچه ها
امروز خدا رو شکر بدون هیچ مشکلی پیش رفت
مدتی بود که حتی یک روز پاک نگذرونده بودم

اما این چند روزه که سر میزنم به کانون و وضعیتمو گذارش میدم
خیلی انگیزه دارم 
اصلا یه حس خوب وجودمو فرا گرفته که دلم نمیاد خرابش کنم:smily man:

سلام آمور جان؛ خیلی خوشحالم بابت پاکیت. Gigglesmile

ما یه روزه معتاد نشدیم که بخوایم یه روزه هم پاک بشیم. یکم زمان میبره.
اعلام وضعیت روزانه خیلی کمک میکنه. اما یکی از مشکلات گروهمون اینه که اعضای کمی مشارکت میکنن.
لزومه ی هر فردیه که هر روز یا حداقل یه روز درمیون در موضوعات مطرح شده مشارکت کنه و پیگیر باشه.
خودم من چند روزه شروع کردم، میام تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار میدم. اگر هم که در مورد موضوعی اطلاعی نداشته باشم مشارکت نمیکنم. 128fs318181

خداوندا….
به دل نگیر اگر گاهی
زبانم از شکرت باز می ایستد !!…
تقصیری ندارد…
قاصر است
کم می آورد در برابر بزرگی ات…
لکنت می گیرند واژه هایم در برابرت
در دلم اما همیشه
ذکر خیرت جاریست !!….

بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع مقاله: خواب هایی که گاهی با آزار ما می شوند!
نویسنده: نا مشخص
منبع: سایت پزشکان ایران

(تمامی قسمت هایی که به رنگ این متن در آمده اند نوشته ی ققنوس می باشد.)

خواب هایی که گاهی باعث آزار ما می شوند !
بررسی خواب های جنسی در نوجوانان و جوانان!
حـتی در ایـن دوران کـه مسائـل رابطـه های جنسی کمـی بـازتـر شـده اسـت، بـاز هم خیلی از مردم وقتی خوابی در ایـن رابطـه داشتـه باشند، نگـران می شونـد. بـه ویـژه، اگـر عــملی که در خواب انجام داده اید، در زندگی عادی برایتان غیر منتظره و تکان دهنده باشد، این خواب ها آزار دهنده ترخواهد شد.
اما، خیلی از افراد هم هستند که اصلاً از چنین خواب هایی ناراحت نمی شوند، بلکه از آن لذت هم می برند. می توان گفت این بهترین رفتاری است که می توانید داشته باشید.
چرا خواب رابطه جنسی می بینیم؟
ما به خاطر فعالیت های شدیدی که بطور مداوم در ذهن ناخودآگاه مان در حال انجام است، خواب می بینیم. و از آنجا که رابطه جنسی یکی از نیرومند ترین غرایز و امیال انسانی است، حیرت انگیز نیست که برخی خواب های ما محتوای جنسی داشته باشد.
اگر میل و انگیزه شدیدی برای انجام برخی کارها داشته باشیم، احتمال اینکه آن را در خواب ببینیم خیلی زیاد است—و ذهن خودآگاه ما نمی تواند از اتفاق آن جلوگیری کند.
بعدا در مورد ذهن ناخودآگاه و خودآگاه مطالب مفصلی را خواهیم گفت.
آیا حقیقت دارد که ذهن خودآگاه ما خوابهای جنسی را سانسور می کند؟
بله.
ذهن چیزی دارد به اسم “سانسور رویا” که خواب ها را تصفیه می کند. پس اگر فردی در امور دینی و اخلاقی دیدگاهی بسیار سخت گیرانه داشته باشد، و شروع به دیدن یک خواب جنسی کند، قابلیت سانسور رویاها در ذهن، آن خواب را جوری تغییر می دهند که صحنه های خیلی گستاخانه با سمبل ها و نشانه هایی جایگزین می شوند.
از این رو، مردی با اخلاقیات جنسی بسیار خشک و سختگیرانه، ممکن است در عمق ناخودآگاه خود میل شدیدی به داشتن رابطه جنسی با زنی زیبا داشته باشد. در این مورد، به جای اینکه آن فرد خواب اندام های جنسی زنانه را ببیند، در خواب لوله ها یا تونل هایی می بیند. و به جای دیدن سینه زنان در خواب خواب تپه های بسیار دلپذیر و زیبا می بیند، و از این قبیل.
به همین ترتیب، زنی که اخلاقیات جنسی او بسیار خشک و سختگیرانه است، آلت جنسی مردانه در خواب نمی بیند و درعوض سمبل هایی از آن مثل موشک، سیگار و دودکش های بلند را در خواب می بیند.
اما تجربه نشان می دهد این نوع رویاهای سمبلیک نسبت به قبل کمتر شده است. مردم نسبت به نسل های قبل در امور جنسی بازتر شده اند، به همین خاطر است که در خواب سکس را به وضوح و آشکار می بینند نه سمبل هایی از آن را.
آیا احتمال ارگاسم شدن در خواب وجود دارد؟
مطمئناً. البته برای خانم ها خیلی کم پیش می آید اما امکان پذیر است - به ویژه زمان هایی که آمادگی جنسی لازم را داشته باشند.
روی تحقیقی کار می کردم که در آن تعداد زیادی از خانم اعتراف کردند که اولین ارگاسمشان در خواب اتفاق افتاده است.
مردها چطور؟
اکثر مردها در دوره نوجوانی خود تا ۲۰، ۳۰ سالگی خواب های جنسی بسیار زیادی داشته اند. تکرار این رویاها با بالا رفتن سن کمتر می شود اما بسیاری از مردهایی که میل جنسی زیادی دارند، تا سن ۶۰، ۷۰ سالگی هم چنین خواب هایی می بینند.
در مردها، این خواب ها تا مرحله ارگاسم و ارضا شدن مرد پیش می رود. در جوانی این ممکن است مایه خجالت آنها شود، به ویژه اگر بعد از بیدار شدن ببینند که ملحفه ها کثیف شده است. اما برای جلوگیری از وقوع آن هیچ کاری نمی توان انجام داد.
اگر مشکلتان کثیف شدن ملحفه ها باشد، بهتر است با شرت بخوابید اما درمورد مردهای خیلی جوانی که اسپرمشان زیاد است، کثیف شدن ملحفه ها اجتناب ناپذیر است مگر اینکه یک حوله ضخیم زیر خود بیندازید.
آیا ارگاسم در خواب مضر است؟
خیلی از مردها تصور می کنند که ارضا شدن در خواب زیان آور است. اغلب آنها شنیده اند که از دست رفتن اسپرم، باعث ضعیف شدن جسمی آنها یا کوتاه شدن عمرشان می شود. اما این کاملاً نادرست است. این خواب ها فقط واکنش طبیعی بدن به هورمون هاست - تقریباً مثل عادت ماهیانه که در خانم ها روی می دهد.
با خواب های جنسی آزار دهنده چه باید کرد؟
بیشتر خواب های جنسی طبیعی هستند و نباید احساس نگرانی کرد. گاهی اوقات این خواب ها فعالیت هایی در خود دارد که ممکن است تصور کنید در زندگی واقعی هیچ وقت آن را انجام نمی دهید. اما اشکالی ندارد.
اما، بعضی افراد رویاهای جنسی بسیار آزاردهنده ای دارند - مثل رابطه جنسی با محارم، سکس خشن، و تجاوز. اگر این رویاها مکرراً برایتان اتفاق افتاد، احتمالاً یک دلیل روانشناسی پشت آن وجود دارد
سلام 
آیا ما حق خ.ا داریم یا نه؟
مسئله این است.

اگر حقش رو داشته باشیم که انجام دادنش گناه نیست ، پس بعدش نریم توبه کنیم ، بعدش عذاب وجدان نباید بگیریم. 
ولی اگر عذاب وجدان گرفتیم ، اگر رفتیم توبه کردیم یعنی ما حق این کار را نداریم. زمین هم به آسمان برود ما نباید این کار را انجام بدهیم چون حق انجام دادنش را نداریم. و اگر پایمان لغزید آنگاه می ریم و توبه می کنیم. و خداوند ما رو می بخشه. 

ما معمولا می گیم که من مثلا ناخودآگاه به خ.ا معتاد شدم و مثلا آگاهی نداشتم و ... اولین نتیجه ای که از این جمله می گیریم اینه که پس من حق دارم این کار را انجام بدهم. اما این درست نیست. شما حق نداری ، چون انسان هایی بوده اند مثل شما که ترک کرده اند ، پس شما هم می تونی. 

اگر ما باور کنیم که حق خ.ا نداریم این کار را انجام نمی دهیم. به لحظات قبل از انجام کار برگردید ، می فهمید چی می گم.

خداحافظی

سلام پسرای گل کانون303

آرمین جان چه قرصیه؟؟ تا ما هم بگیریم زود بخوابیم..128fs318181
میگن شب باید حداقل 6 ساعت بخوابی...
من به شخصه شبا ساعت 10 میرم تو رخت خواب ولی هر کاری می کنم خوابم نمیبره1744337bve7cd1t81
برای اینکه ذهنم جایی نره . رادیو گوش میدم تا وقتی خوابم ببره.. مثلا همین دیشب شد ساعت 11:30 1744337bve7cd1t81
یه جوشونده ای.. قرصی چیزی نیست که بخوریم از هوش بریم؟؟؟128fs318181

نقل قول: کسی میدونه چم شده؟
شایدم دارم میمیرم و خبر ندارم[تصویر:  128fs318181.gif]
چه خواب خوب و چه بد همش این حس بد رو تو خواب دارم [تصویر:  9.gif]اذیتم میکنه
به نظرم شبا غذای سنگین میخوری اینجوری کابوس میبینی...
باید ساعت 7 شام بخوری و چایی هم نخوری.. تا خواب راحتی داشته باشی128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
من بعد از اینکه با تو اشنا شدم 
دیگه یک فرد دیگر شدم
تو دستمو گرفتی که دارم ادم میشم
جون مادرت دستم رد نکن
من یک ادم پاپتی بودم
که تو دسنمو گرفتی
ممنونم ازت اقا ون
سلام

عاشق فاطمه زهرا
خدا بد نده داداش...
اتفاقا منم هی خانواده میگن چرا کم غذا شدی؟ 17
آدم که دارو می خوره کلا میل غذا خوردن میره انگار... (یه سری از داروها این جورن البته)
ان شالله که زودتر خوب خوب بشی... و مرسی از پست قشنگت... Khansariha (18)

(1393 دي 8، 22:02)m.es71 نوشته است: داداش آرمین خوبی ؟؟؟  ساعت خوابت تنظیم شده ؟؟؟ _ رامین جان قصد دخالت ندارم اما بهتر داداش گلم برای تنظیم خوابت قرص نخوری کم کم خودت خوابتو تنظیم کن _ آره داداش یه رزومه عالی ازت گرفتیم 4fvfcja
فدات داداشی سری دوم سولات دارم طرح میکنم 4fvfcja
شکر خدا داداش... خواب من به این راحتی ها تنظیم نمیشه... کار حضرت فیله... 4fvfcja

نه خواهش می کنم... این چه حرفیه؟ 
منم از ناچاری این قرص رو می خورم... خیلی وقته این مشکل رو دارم... گفتم یه بارم حرف دکتر رو گوش کنم ببینم چی میشه... 53258zu2qvp1d9v

حسین جان من هر وقت که بی قرار بودم و مضطرب دقیقاً همین حالات تو رو داشتم...
و وقتی از درون به آرامش رسیدم برطرف شده... Khansariha (18)

(1393 دي 9، 11:52)قاصدک نوشته است: آرمین جان چه قرصیه؟؟ تا ما هم بگیریم زود بخوابیم..128fs318181
داداش این قرص من تقلبیه... هنوز جواب نداده... لذا پیشنهاد نمی کنم... 4fvfcja
من شنیدم ورزش هم خیلی خوبه...
آدم رو خسته می کنه و خواب رو بهتر... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

مقاله ای از علی سلطانی مجد ؛
با توجه به حجم انبوه نامه های دریافتی از مردانی که علیرغم داشتن همسر باز درگیر عمل خودارضائی هستند لازم است نکاتی کلی پیرامون این مسئله عنوان شود :

چرا مردان متاهل علی رغم داشتن همسر دست به خود ارضائی میزنند ؟
مهم ترین عامل در خود ارضائی میتواند فانتزی جنسی ( تفکرات ذهنی و تجسم تصویر نزدیکی در قوه خلاقیت ذهن ) میباشد ، اگر مردی از اعمال خاصی در رابطه جنسی لذت ببرد تنها بخشی از این لذت مربوط به واکنشهای جسمی اوست درصد زیادی از آن بواسطه روان وی کنترل می شود به عنوان مثال در فانتزی جنسی اکثر مردان ریختن مایع منی بر روی نقاطی از بدن همسرشان لذت بخش است حال آنکه از نظر جسمی خروج منی لذت دارد اما محل ریخته شدن آن از نظر جسمی تاثیری بر لذت بخش بودن آن ندارد اما از نظر روانی برای مرد این حرکت لذت بخش است در غریزه جنسی دو فرایند جسم و روان گام به گام پیش میروند و جالب است بدانید گاهی وقتها قدرت روانی و ذهنی آن چندین برار قدرت جسمی و فیزیکی آن است . تا جائی که ممکن است مردان بدون آنکه عمل فیزیکی انجام دهند واسطه دیدن یک تصویر محرک و با کمک قدرت روان خود تحریک و انزال کنند . پس ممکن است یکی از مهمترین دلایل خود ارضائی مردان متاهل همین عامل باشد که همسر آنها حاضر نمی شوند برخی از اعمالی که آن مرد در لیست فانتزی جنسی خود قرار داده است را انجام دهد در اینصورت شاید آن مرد از نظر جسمی ارضاء شود اما از نظر روانی و ذهنی نیاز وی تامین نشده لذا با تصویر سازی و قدرت تجسم به آن نقطه دست میاید . این مسئله برای مردان پر اهمیت میباشد و میتواند حتی جزء یکی از دلایل خیانتهای آنها به حساب بیاید ، توجه داشته باشید فانتزی جنسی به مرور شکل میگیرد و تغییر یافتن آن به ندرت امکان پذیر است . معمولا اکثر مردان متاهلی که به خود ارضائی اعتیاد دارند قبل از ازدواج نیز آن عمل را انجام میداده اند لذا چون در خود ارضائی کنترل فشار و تصور به دست خود فرد میباشد در اینصورت فرد قادر نیست تا از رابطه جنسی با همسر خود ارضا شود . معمولا مردان خود ارضائی را از همسر خود پنهان میکنند این عمل چه قبل و چه بعد از ازدواج ، عمل شایسته ای نیست .

راه درمان چیست ؟
ما ایرانیها یاد گرفتیم همیشه به درمان بیاندیشیم اما من میخوام به شما توصیه کنم بهتره به پیشگیریفکر کنید قبل از ازدواج راجع به فانتزیهای جنسی هم دیگر سوالات خود را مطرح کنید ، فانتزی جنسیهمان اعمالیست که تصور میکنید از آنها لذت بیشتری میبرید ، ممکن است برخی از افراد آنقدر نسبت به این فانتزی واکنش بالایی نشان دهند که هرگز خارج از آن ارضاء نشوند به این نوع گرایش فتیش گفته میشود شاید از نظر شما فانتزی جنسی یا فتیش همسر شما قابل تجسم نباشد و شاید بگوئید خب این عمل چه لذتی برای اون میتواند داشته باشد ؟ اما من در پاسخ عرض میکنم قدرت فانتزی جنسی یا در حد بالاتر فتیش یک قدرت روانی و ذهنیست و نباید هرگز آنرا مسخره کنید و برعکس باید به آن احترا م بگذارید . متاسفم از اینکه خیلی از مردان و زنان نیازهای خود را برای همسر خود مطرح نمیکنند ، توجه داشته باشید رابطه نزدیکی در راس هرم رابطه زناشوئی قرار گرفته و به صورت مستقیم و غیر مستقیم ناخود آگاه روی سایر رفتارها ، کنشها و واکنشهای افراد تاثیر دارد . پس به فانتزی جنسی همسر خود احترام بگذراید و از روی میل آنرا انجام دهید مطمئنا خودتان شاهد تاثیر آن خواهید بود . از باهم بودن لذت ببرید.
منبع : تنظیم خانواده
سلام

اینجا می نویسم برای رامتین...

جای تو نیستم... و نمی تونم بفهمم چی میکشی و کشیدی...
اما می دونم که داشتن چنین غمی سخت تر از اونیه که با شنیدن چند پیام تسلیت آروم بگیره...

بارها برام گفتی از روزهای سخت گذشته و خستگی هات...
تلاش هایی که کردی... و دستاوردهایی که کمتر از اون چه بود که می خواستی... 

خسته ای... اما من دلم نمی خواد خسته بمونی...

امیدوارم یه روز... یه جایی... یه طوری...
لحظه های شاد و خوب زندگیت اون قدری زیاد بشه که همه ی این خاطرات تلخ به باد فراموشی سپرده بشه... Khansariha (18)

روح مادر شاد و قرین رحمت الهی... 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
بچه ها کم خوری خیلی فایده داره. تو اینترنت سرچ کنید ، خیلی حدیث می آره.

پیامبر فرمود:با نفس خود بجنگید بواسطه کم خوری در غذا و آب، ملائک سایه بر شما می افکنند و شیطان از شما فرار می کند.

حضرت علی (ع):پر خوری بد همنشینی است تقوی را از انسان می گیرد و آدم پاکدامن را ناپاک می کند.
بنابراین اگر شکمی سیر شد طغیان می کند.

پیامبر(ص) فرمود:دل ها را نمیرانید با پر خوردن غذا،پر خوردن آب بدرستیکه دل ها همچون مزرعه ای که آب اضافه وارد شود گیاه هرزه می روید،انواع و اقسام گناهان وارد می شود.

خداحافظی

(1393 آبان 19، 21:35)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اما نمی دونیم که این وسوسه نهایتا 1 ساعت طول می کشه و بعدش راحتیه. البته به خودمون بستگی داره که چقدر به وسوسه پر و بال می دیم. 

آقا شیطون خیلی ضعیفه ، خیلی. ما هر چی می کشیم از خودمونه. 

این پستم واسه قبله. بعد از این پست من شکست داشتم. الان که فکر می کنم می بینم فکرم اشتباه بوده. ممکنه وسوسه چند روز طول بکشه.
در هر صورت نباید بشکنیم. 

چرا کسی منو آگاه نکرده بود. هان؟ :smiley-yell:
خشم اژدها 4fvfcja

ما از دفعه قبلی به برکت امام رضا پاکیم. الحمد لله.

خداحافظی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان