امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ببخشید من نمیدونم اینجا چی به چیه . نمیتونم وارد گروه های ترک بشم ... رمز داره ! چه کار باید کنم ؟ همه چیه اینجا گیج کننده است !! میدونستم این انجمنم به دردم نمیخوره . بیخیال میرم . ببخشید مزاحمتون شدم میرم بالاخره یا میتونم ترکش کنم یا میمیرم دیگه !! نهایتش جهنمه . دستتون درد نکنه با این انجمن خوبتون افراد رو از اینکار باز میدارید ولی من خیلی گیج شدم . دیگه نمیام اینتو
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سلام 

به تازه واردهای گروه خوش آمد میگم...
لاسوتا و سی2015 عزیز... Khansariha (18)

سی2015...
چرا قاطی می کنی داداش؟ بیا منو بزن که همه چی تقصیر منه... 4
تازه می خوایم آشنا بشیم... کجا بری؟ 17
الان که وارد گروه ترک شدی! هر جا گیج شدی از خودم بپرس راهنماییت کنم... 
پیام های پروفایل رو اگه بخونی راهنمایی میشی که باید چه کنی... همین طور پست های اول تاپیک ها رو... 128fs318181

علیرضا جان خوش اومدی...
یکم تحمل کنی اوضاع ردیف میشه... دست از ایستادگی برندار تا پیروز بشی... 128fs318181
از خودت بیشتر بگو برامون... چه ورزشی انجام میدی؟ Khansariha (18)

مخلص رفقا... 303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1393 دي 22، 22:17)ما می توانیم91 نوشته است: سلام...

نمی خوام بگم کارامون الکیه

چون مبارزه با هوای نفس ،جهاد اکبره

ولی همه می دونیم وقتی برای ازدواج کردن هفت خان رستم رو باید رد کنی

برین آمار زندان هارو ببینین ، آمار جرم داره میاد پایین

چرا؟

واقعا این کار ما ،مخصوصا اونایی که مدت زیادی گرفتار بودن
نوش دارو پس از مرگ سهرابه...

نمی دونم چرا هیچ کس به فکر جوونا نیست...

بخدا سن بیست سالگی برای سفید شدن موها و ریختن موها و خود کشی و بیماری قلبی و روحی خیلی زوده...

بخدا بیس سالگی برای زندان رفتن و فساد خیلی زوده...

تازه من سن میانگین رو گفتم...

1276746pa51mbeg8j
سلاممن حرف شما رو قبول دارم. حرفتون درست. اما هر راست نشاید نگفت.

منظورم تو کانون نیستا ، منظورم به خودمونه ، اگر ما فکر کنیم وضعیتی که توش هستیم ، مقصرش خودمون نیستیم ، سختی ترک ده برابر میشه ، ممکن نیست این طوری ترک کنیم. 

ما می خوایم ترک کنیم؟ اصلا فرض کنیم ازدواج کردیم ، باز تمام مشکلات ما تموم میشه ، این همه خانواده ها هستن که کارشون به طلاق میرسه ، این همه مشکلات دیگه که جامعه ما باهاش گرفتاره. ما باید یه روز روی نفسمون پا بذاریم داداش ، اون روز همین امروزه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام به داداش های گلم
 امروز بد جور وسوسه شدم حتی یک لحظه یه فیلم بد هم دیدم ولی یهو دلم آشوب شد از خودم بدم امد سریع فیلم رو پاکش کردم به خدا میشه پیروز شد فقط نباید زمینش رو فراهم کنیم از کوچکترین چیز هم غافل نشید حتی یه آهنگ تحریک کننده برام دعا کنید یه روز خوب رو از دست دادم ولی باز پاکم از این که خراب نکردم خیلی خوشحالم انشا الله همه بتونم سریع ترک کنیم همتون رو دوست دارم و از این که امروز جلوی نفسم رو گرفتم خیلی خوشهالمGreenstars
[تصویر:  islam262.jpg]
بابا این انجمن 50 تا بخش مختلف داره که معلوم نیست چی به چیه تازه خیلی چیز مزخرفیه با این چیزها تاحالا هیشکی ترک نکرده . خودارضایی رو هیچ کسی نمیتونه ترک کنه ... اینو من بهتون قول میدم . ما هم دیگه آب از سرمون گذشته من احمق بودم که خودم رو به اینکار مبتلا کردم الانم ترجیح میدم دوباره برم به همین کار بپردازم .... حداقل تا وقتی زنده ام لذت ببرم چون خدا که دیگه ما رو ول کرده .... منم اونو نمیخوامش . بای . انجمنتون بدک نبود خوشحال شدم یک کم Vamonde

(1393 دي 23، 23:02)rasoul66 نوشته است: سلام به داداش های گلم
 امروز بد جور وسوسه شدم حتی یک لحظه یه فیلم بد هم دیدم ولی یهو دلم آشوب شد از خودم بدم امد سریع فیلم رو پاکش کردم به خدا میشه پیروز شد فقط نباید زمینش رو فراهم کنیم از کوچکترین چیز هم غافل نشید حتی یه آهنگ تحریک کننده برام دعا کنید یه روز خوب رو از دست دادم ولی باز پاکم از این که خراب نکردم خیلی خوشحالم انشا الله همه بتونم سریع ترک کنیم همتون رو دوست دارم و از این که امروز جلوی نفسم رو گرفتم خیلی خوشهالمGreenstars
اشتباه کردی رفیق ... باید کاری رو که دوست داری انجام میدادی .... هیشکی تاحالا ترک نکرده خیلی زوق زده نشو خود من 50 بار تا حالا تونستم این جور فیلم ها رو نبینم ولی بازم انجامش دادم ..... خیلی هم برام مهم نیست اگه فکر میکنی میتونی ترک کنی ادامه بده ولی من وقت خودم رو با این انجمن تلف نمیکنم ... مدیرا اگه دوست داشتند اکانتم رو حذف کنند وگرنه کار خلاف قوانین میکنم تا اکانتم حذف بشه دوست ندارم توی این انجمن مسخره باشم . از اولم تصمیم به ترک و بازگشت به سوی زندگی اشتباه بود ثبت نام تو این انجمنم اشتباه بود . ما دیگه آب از سرمون گذشته خداهم ولمون کرده من اگه باشم بقیه رو هم با خودم میکشم پایین .... :smiley-yell:

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

(1393 دي 23، 23:18)sea2015 نوشته است: بابا این انجمن 50 تا بخش مختلف داره که معلوم نیست چی به چیه تازه خیلی چیز مزخرفیه با این چیزها تاحالا هیشکی ترک نکرده . خودارضایی رو هیچ کسی نمیتونه ترک کنه ... اینو من بهتون قول میدم . ما هم دیگه آب از سرمون گذشته من احمق بودم که خودم رو به اینکار مبتلا کردم الانم ترجیح میدم دوباره برم به همین کار بپردازم .... حداقل تا وقتی زنده ام لذت ببرم چون خدا که دیگه ما رو ول کرده .... منم اونو نمیخوامش . بای . انجمنتون بدک نبود خوشحال شدم یک کم Vamonde

(1393 دي 23، 23:02)rasoul66 نوشته است: سلام به داداش های گلم
اشتباه کردی رفیق ... باید کاری رو که دوست داری انجام میدادی .... هیشکی تاحالا ترک نکرده خیلی زوق زده نشو خود من 50 بار تا حالا تونستم این جور فیلم ها رو نبینم ولی بازم انجامش دادم ..... خیلی هم برام مهم نیست اگه فکر میکنی میتونی ترک کنی ادامه بده ولی من وقت خودم رو با این انجمن تلف نمیکنم ... مدیرا اگه دوست داشتند اکانتم رو حذف کنند وگرنه کار خلاف قوانین میکنم تا اکانتم حذف بشه دوست ندارم توی این انجمن مسخره باشم . از اولم تصمیم به ترک و بازگشت به سوی زندگی اشتباه بود ثبت نام تو این انجمنم اشتباه بود . ما دیگه آب از سرمون گذشته خداهم ولمون کرده من اگه باشم بقیه رو هم با خودم میکشم پایین .... :smiley-yell:

سلام
منم اولین روزی که اومدم این انجمن مثل شما فکر می کردم ، بری پست اول من رو بخونید. اولین سوالم این بود که اصلا کسی تونسته این کار رو ترک کنه. اون زمان خودم رو در برابر این کار کوچیک می دیدم. ذلیل شیطان بودم ، خار بودم ، بدبخت بودم. اینقدر ناامید بودم که فکر می کردم دیگه از دست رفتم.
اما داداش من ، من الان سی روزه پاکم ، از وقتی که اومدم چند بار شکستم ، اما الان خیلی خوشحالم که سی روزه پاکم ، وسوسه هم تا دلت بخواد می شم. اما الان نفسم در برابر من خاره ، ذلیله . اصلا چه معنی می ده که آدم هر چی نفسش گفت گوش کنه.
الان نسبت به روز اولی که اومدم کانون خیلی فرق کردم. اونقدر که حتی خانواده ام هم متوجه شدن ، خواهرم به من می گه که دیگه بزرگ شدی. راست می گم. رفتارم کاملا عوض شده.
این ها همش لطف خدا بوده و کمک دوستانم توی اینجا. منم هیچوقت نمی گم که ترک کردم تموم شد رفت. همین دو روز پیش خیلی احتمال داشت بشکنم‌، اما خیلی خوش حالم که دارم با کمک خدا تلاشم رو می کنم و می دونم اون نگام می کنه.
داداش من هر چی دلت خواست داد بزن و اعتراض کن ، اما وقتی خالی شدی دیگه چیزی نگو. نگو خدا ولم کرده ، دنیا دو روزه و تموم می شه ، بزرگترین گناه ناامیدیه.
یه چیز دیگه ، اگرم نمی تونی ترک کنی ، کانون رو ول نکن. حداقلش اینه که این جا بچه هایی هستن که عمرا بتونی لنگشون رو پیدا کنی. صفای بچه های این جا رو هیچ کس نداره ، پس باش. ببین خدا چی واست رقم می زنه.
سرت رو درد آوردم داداش.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام به همه دوستان چه اونایی که دلگرمی میدن چه اوضایی که نمیدن ولی من خوشحالم  میدانید چرا ؟ چون فکر میکنم یک پله به انسان بودن نزدیک شدم از خودم و شما میپرسم تفاوت ما انسان ها با حیوانات چیه اگه قرار باشه مثل اونا رفتار کنیم که ...  
پس بیاین همه با هم ثابت کنیم اشرف مخلوقاتیم حتی برتر از فرشتگان

یا علی
[تصویر:  islam262.jpg]
اینجا هر طور که باشه و هر مشکلی که داشته باشه اگه مثل خیلیا که به پاکی ابدی رسیدن نرسیدی همین که یک عکس رو نبینی همین که یک روز پاک باشی همین که یک روز نمازت قضا نشه همین موفقیت های بظاهر کوچک برای دنیا و آخرتت خیلی خوبه و باعث میشه تو هم کم کم صفای روح پیدا کنی و بتونی یواش یواش این کارو ترک کنی هر کاری برای انجام دادنش یه باره نمیشه اقدام کرد آموزش دیدن میخواد تمرین کردن میخواد مدتی وقت گذاشتن میخواد تا به نتیجه مطلوب برسی
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
ای بابا شما دلتون رو به چی خوش کردید . من خدا رو شکر همیشه سعی کردم نمازم رو اول وقت بخونم با اینکه بارها تصمیم به ترک گرفم و به خدا گفتم که کمکم کنه نتیجه ای حاصل نشد . الان دو روزه که هم خدا رو ول کردم هم خودم رو . دو روزه که استمنا نکردم ولی هیچ احساس خوبی ندارم چون دفعه ی قبل تا دو هفته می کشید که داشتم ترک میکردم . وقتی نمی تونم ترک کنم یعنی خدا هم نمیخواد دیگه . وقتی خدا هم یک بنده اش رو ول کنه دیگه اون بنده به چی میتونه دلش خوش باشه...

من هیچ روزی فکرش هم نمیکردم که روزی به کاری دچار بشم که کثیف ترین کاره و نتونم ترکش کنم . تازه شما از کجا میدونید این آقایونی که به اصطلاح میگن ترک کردیم واقعا ترک کردند . استمنا مثل یک باتلاق می مونه که اگه کسی بیفته توش هر شاخه ای رو هم که بگیره نمیتونه ازش بیرون بیاد و در نهایت توش غرق میشه . 
حدود 1 سال پیش که من اصلا تا همین چند ماه قبل اسم خودارضایی رو نشنیده بودم . یک همکلاسی داشتم که وضع صورت و بدنش داغون بود . یک بار از یکی از دوستام پرسیدم که اون چرا این شکلیه . اون دوستمم دلیلش رو نمیدونست فقط بهم گفت یک کار بدی هست که اگه کسی انجام بده به این وضع دچار میشه و آخرشم میمره . اون موقع متوجه نشدم چه کاریه تا اینکه بالاخره چیزی به اسم خودارضایی رو شنیدم . اون موقع هم نمیفهمیدم معنیش چیه و اصلا چه طوری انجام میشه تا اینکه عاقبت به قدری کنجکاوی بهم فشار آورد که روشش رو تو یک سایتی دیدم . شروع کردم طبق دستور العمل انجامش دادم که یک دفعه دیدم یک چیز سفید رنگی ازم خارج شد . بعدها متوجه شدم که اون یکی از ضروری ترین مایع های بدنه و بدن انرژی زیادی برای ساختش مصرف می کنه . 

اولش معنیش رو نمیفهمیدم که این کار نمیتونه چه قدر بد باشه با اینکه قبلا یک کتاب راجع بهش خونده بودم و در واقع همون کتاب پلی برای آشنایی من با این عمل کثیف شد . البته اون کتاب راجع به زیان هاش و اصلا چه طوری به وجود میاد نوشته بود . نه روشش . روش خودارضایی رو از توی یک سایت در آوردم . 

خلاصه وقتی دیدم چه لذتی داره که اصلا یادم رفته بود چه ضرر هایی داره و چه گناه بزرگیه . شروع میکردم دنبال عکس ها و فیلم های مختلف میگشتم و روزی میرسید که 5 بار این کار رو انجام میدادم . 

بعدش یک دفعه خوندم کسی که این کار رو میکنه و غسل نمیکنه نمازش قبول نیست و چیز های جدیدی راجع به گناه هاش فهمیدم !!!
بعد که به خودم اومدم دیدم نمیتونم ترکش کنم .... البته نمی دونم بگم خوشبختانه یا متأسفانه الان دیگه خیلی دفعاتش رو کم کردم ولی فکر نمی کنم موفقیت بزرگی باشه . حرف های دیشبمم برای این بود که خیلی عصبی بودم ، امیدوارم خدا ببخشه . 
ببخشید سرتون رو درد آوردم ولی خیلی دوست داشتم اینها رو به یکی بگم که شاید بتونه کمکم کنه . امیدوارم آخرشو با حوصله خونده باشید .... من اوضاعم خیلی خراب تر از بقیه است . الان حدود 5 ماهه این کارو انجام میدم و چیزی به پایان عمرم نمونده ! اینو حس میکنم ...

«شهید آوینی»

ببین داداش گلم53

اگه واقعا میخوای خودارضایی رو ترک کنی باید با فیلتر شکن و سایتهای اونجوری خداحافظی کنی

مشکل ما اینه که میخوایم با داشتن سایتهای مستهجن خودارضایی رو ترک کنیم

هر وقت تونستی همه عوامل تحریکتو فکر چشم دست ورزی رو ترک کنی مطمئن باش

میتونی خودارضایی هم ترک کنی من بیشتر مشکلم حمام و سایتها بود از اون وقتی که راه حل هاشونو پیدا کردم یعنی چطور حمام کنم که خ.ا نکنم چطوربا اینترنت کار کنم که تحریک نشم

پاکی هام بیشتر شده 1 

حضرت امام جعفر صادق عليه‏السلام فرمودند:
نگاه بعد از نگاه، بذر شهوت را در دل مي‏کارد و اين خود براي به فتنه و به گناه کشاندن صاحبش کافي است.
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
.

رفیق من همین امروز فیلتر شکنم رو حذف کردم تو حموم و سرویس بهداشتی هم اغلب با این موضوع خ.ا ( ببخشید نمیدونستم به کار بردن اسم کاملش اشکال داره تکرار نمیشه ) مشکلی ندارم . اما خوب بعضی مواقع سریع فیلتر شکن میگیرم میرم سراغ اون سایت ها و دوباره چیزهای جدید میبینم . اینم میگیم قابل حله اما با فکر چه کار کنم ؟!! 

ز دست دیده و دل هر دو فریاد 
که هر چه دیده بیند دل کند یاد
بسازم خنجری نیشش ز فولاد
زنم بر دیده تا دل گردد آزاد

«شهید آوینی»

سلام303
دادا خودت جواب خودت رو دادي كه!Khansariha (18)

هرآنچه ديده بيند دل كند ياد!

كنترل ذهن مقدمه اي داره به نام كنترل نگاه128fs318181
خداکه فقط متعلق به آدمهای خوب نیست.
خدا،خدای آدمهای خلافکارهم هست؛
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

[img=0x0]http://upload7.ir/uploads//e2a72accdf826b5b0dd982e270eacf86fa33222d.jpg[/img]
[تصویر:  128fs318181.gif]مسابقه كنترل نگاه و ذهن128fs318181                                                                                                                                                                   53 قرار عاشقي 53
برای فکر هم راه حل هست اونم اینکه تا فکرش اومد صراغت بلند بگی ایست و جاتو عوض کنی

اینو از روانشناسها نقل کردم ها
موفق باشی53

.
.
.

نمیدونم . ما که هر چی راه بود امتحان کردم این راه شما هم روش . ولی حالا کجاها باید برم ... یعنی میتونم فقط از این بخش انجمن استفاده کنم چون خیلی حوصله ندارم که برم سراغ سایر بخش های انجمن . واقعا الان تنها خواسته ام اینه که از شر این کار خلاص شم .

«شهید آوینی»

سلام بر همگی . برای اولین بار دارم به زندگی و این انجمن امیدوار میشم . اگه امروزم خ.ا نکنم 5 امین روزیه که پاکم !!! حالا این مسابقه ی ترک چه طوری هست ؟

«شهید آوینی»

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان