امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1387 دي 28، 11:35)gonaah.kaar نوشته است:
  بسـم الله الرحمـن الرحيـم

سلام به همه دوستان عزیز

مسابقه ی 10 روزه رو با نام و یاد خدا آغاز میکنیم

ان شا ءالله این مسابقه راهی برای رهایی بهتر شما عزیزان از چنگال شیطان باشه

قوانين مسابقه ی 10 روزه

1) ترک فقط خود ارضایی نیست ، بلکه هرکس موظف است در تمام موارد زیراعلام وضعیت کنه.

1-موارد مسابقه :

-خودارضایی
- دست ورزی ( شروع کردن به فرآیند خودارضایی از عمد و به قصد لذت )
- رفتن به سایت های مستهجن از عمد

که رعایت همه ی موارد بالا الزامی است!

2-موارد انتخابی:

الف-نماز (قرار عاشقی - نماز راه رستگاری)
ب-چشم پاکی (مسابقه ی کنترل نگاه و ذهن  - فیلم های مستهجن و تاثیرات آن- مضرات سایت های هرزه نگار )
پ-
ذکر یا یک برنامه عبادی به نیت و نذر ترک :ذکر های مستحب، خواندن قرآن، ادعیه و ... (برنامه ذکر به نیت ترک- پی گیری برنامه "ذکر به نیت ترک" ختم قرآن - ختم صلوات برای..)

ج-
قول و پایبندی ب قول و محاسبه روزانه

د-ورزش (اگه میخوای ورزشکار بشی بیا تو - ز نیرو بود مرد را راستی)

که هرکس باید 2 مورد الی 5 مورد از 5 مورد بالا را  غیر از موارد مسابقه که اجباری هست ،انتخاب و اعلام وضعیت کنه .(لینک تاپیک های مربوطه برای تمرین و آموزش موارد گفته شده نیز آمده است.)

2-موارد انتخابی تا اخر مسابقه ثابت میماند و امکان تغییر موارد نیست!

3-فرمت اعلام وضعیت در این مسابقه به صورت زیر می باشد:
روز خوب (روزی ک تمام موارد انتخابی و موارد مسابقه رعایت شده باشد.)
روز پاک (روزی ک موارد مسابقه رعایت ولی موارد انتخابی رعایت نشده باشد.)

روز بد (روزی ک موارد مسابقه رعایت نشده باشد)

مثلا مانا 1 فروردین وارد مسابقه میشه و خواهان شرکت در تمامی 5 مورد بالا است:مانا / 1فرودین/0
اگر در پایان اون روز علاوه بر پاکی در موارد مسابقه ،تمام اون 5 مورد رو طبق اون حدی که برای خودش در نظر گرفته رعایت کرد میشه:مانا/1 فروردین / 1 روز خوب

همینطور به تعداد روزهای خوب اضافه میشود
ولی اگر مثلا بعد از گذشت 3 روز یکی از عوامل اختیاری رو رعایت نکرد مثلا کنترل چشم میشه یک روز پاک(که پاک بوده اما موفق هم نبوده ) و تعداد روزهای خوب ثابت میمونه نه اضافه میشه نه صفر میشه مثلا: مونا/4 فروردین/3 روز خوب

ولی اگر خدایی نکرده یکی از موارد مسابقه رو رعایت نکنه میشه روز بد که تعداد روزهای خوب صفر میشه.

4-شرط پیروزی در این مسابقه 10 روزه خوب میباشد

5- هر 3 روز پاک ، 1 روز خوب حساب میشه.

6-کسی نمیتونه غیر این 5 قول برای خودش قول (توی مسابقه ) اضافه کنه ، اگه خواست و دوست داشت قول های دیگه بده ، ولی نه توی این مسابقه ، این مسابقه فقط مخصوص ارزیابی این 5 تا قول هست .

7-حد نماز حداقله ، یعنی فقط قضا شدن ،
چشم پاکی با دیدن سایت های بد فرق داره و نگاه به نامحرم رو هم شامل میشه که حدش گناه است .

و حد ورزش اون تایمی حداقلی هست که فرد در نظر گرفته
حد خود ارضایی هم که استمنا است

8- قول و محاسبه ( تشکیل یه جدول(ذهنی یا روی کاغذ ) از همین 5 مورد اختیاری و موارد مسابقه تیک زدن اون ها که آیا انجام دادم یا ندادم )

یعنی اول صبح این موارد رو به خودتون یاد آوری میکنین . (هر روز )
محاسبه یعنی هر شب این موارد رو محاسبه میکنین که آیا انجام شد یا نه (هر روز )

فرقش با شرکت در مسابقه اینه که شما ممکنه چندین روز نتونین بیاین کانون ، ولی قول میدین که هر شب این موارد رو پیش خودتون محاسبه کنین یا به معنی دیگه این که"شما قول میدین هر شب توی این موارد از خودتون حساب بکشین و بپرسین
"

9-حدها بهتره حداقل ِحداقل باشد به غیر از ورزش که دست خود فرد است.

10- به طورکلی برنامه عبادی یا ورزش سنگین نباشه ، که به راحتی و با طیب خاطر باشه .

*****ان الصَلَوه تَنهَی عَنِ اَلفَحشَـآءِ وَ المُنکَر

توصیه میشه قول اول یعنی نماز رو حتما انتخاب کنید
[تصویر:  g.gif]

11- تازه نفس هاي عزيز از روزي كه وارد مسابقه مي شيد و ثبت نام مي كنيد
  بايد تاريخ خودتونو همان روز بزنيد !! دقت كنيد با نام كاربريتون ثبت نام كنيد .

12-پس از برنده شدن اسم شما از ليست مسابقه حذف مي شه و به مسابقه ي 20 روزه وارد مي شيد !!

13-سعی کنین هرروز اعلام وضعیت داشته  باشین ولی اگر کسی از موقع ثبت نام تا 10 روز اعلام وضعیت نکرد اسمش حذف و اگر کسی  بعد از اعلام وضعیت تا یک هفته بعد از تاریخ برنده شدن اعلام وضعیت نکرد اسمش به  تاپیک لیست انتظار منتقل میشه.

14-اعلام وضعیت تو این تاپیک حداکثر روزی یک بار بیشتر از اون تاپیک اعلام وضعیت روزانه

15-افرادی    که  توی  این مسابقه برنده میشن اعلام می  کنن و سرپرست مسابقه به سرپست تاپیک  چشن پاکی مسابقات معرفیش میکنه  تا مراسم  جشن و کاپ دادن  اونجا    براشون  برگذار بشه

برگذاری جشن به عهده  سرپرست  تاپیک جشن مسابقات میباشد
[تصویر:  8.gif]

تاپیک جشن پاکی مسابقات

جوایز این مسابقه : 

جوایز این مسابقه برای کسانی که در این مسابقه ثبت نام می کنن و قدم در راه پاکی میگذارند عبارتند از: 

خط امتیاز 30 تایی خالی [تصویر:  00.gif]

و همین طور جوایز این مسابقه برای کسانی که 10 روز خوب داشتن : 

1-  10 امتیاز در خط امتیاز 30 تایی  [تصویر:  01.gif]

2-  اعتبار +1

********************************************************************************************************
با آرزوي موفقيت براي تمام تازه نفس هاي عزيز 317

cheshmak
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام به دوستان خوب
امیدوارم که حال همگی خوب باشه...

داداش سی 2015
همین عوض کردن جا و پرت کردن حواس که دوستان گفتن بهترین کاره...
سریعا سرتو با چیزی گرم کن تا درگیر افکار نشی...
شده حتا یه بازی کامپیوتری... (بعد از امتحانات البته 4fvfcja)

هر کس باید خودش ببینه استارت کار از کجا می خوره... همونو درستش کنه...
من این مدت که کمی بی خیال تر شدم نسبت به مسائل... خیلی راحت تر بودم...
همیشه خوددرگیری های عجیبی داشتم!

ان شالله که موفق باشی... Khansariha (18)

(1393 دي 25، 9:04)Man Mitavanam نوشته است: فقط یه مشکل خیلی بزرگ هس....اینم احتلام شبانس.....که بعد اون یه وسوسه خیل خیلی قوی ای در طول روز میافته به جونم....نمیذاره تلاش ها سرانجامی داشته باشن....خیلی از این قسمت ضربه میخورم:smiley-yell:
من خیلی کم محتلم شدم داداش...
ولی تو همون موارد هم هر وقت که یکی دو روز تحمل کردم، همه چیز به روال عادی برگشته...

اولش آدم خیلی وسوسه میشه... ولی چند بار که مقاومت کنی می بینی چه ساده از پسش براومدی...
دیگه دلت نمیاد این پاکی واسش زحمت کشیدی رو از دست بدی...

من همیشه خدا رو شکر می کردم... که به جای اینکه مرتکب گناه بشم، به صورت طبیعی خارج شده!
خوشحال بودم که دارم به موفقیت نزدیک تر میشم... 1

بچه های دیگه تجربه شون از من بیشتره... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1393 دي 26، 20:08)armin100 نوشته است: سلام به دوستان خوب
امیدوارم که حال همگی خوب باشه...

داداش سی 2015
همین عوض کردن جا و پرت کردن حواس که دوستان گفتن بهترین کاره...
سریعا سرتو با چیزی گرم کن تا درگیر افکار نشی...
شده حتا یه بازی کامپیوتری... (بعد از امتحانات البته 4fvfcja)

هر کس باید خودش ببینه استارت کار از کجا می خوره... همونو درستش کنه...
من این مدت که کمی بی خیال تر شدم نسبت به مسائل... خیلی راحت تر بودم...
همیشه خوددرگیری های عجیبی داشتم!

ان شالله که موفق باشی... Khansariha (18)

(1393 دي 25، 9:04)Man Mitavanam نوشته است: فقط یه مشکل خیلی بزرگ هس....اینم احتلام شبانس.....که بعد اون یه وسوسه خیل خیلی قوی ای در طول روز میافته به جونم....نمیذاره تلاش ها سرانجامی داشته باشن....خیلی از این قسمت ضربه میخورم:smiley-yell:
من خیلی کم محتلم شدم داداش...
ولی تو همون موارد هم هر وقت که یکی دو روز تحمل کردم، همه چیز به روال عادی برگشته...

اولش آدم خیلی وسوسه میشه... ولی چند بار که مقاومت کنی می بینی چه ساده از پسش براومدی...
دیگه دلت نمیاد این پاکی واسش زحمت کشیدی رو از دست بدی...

من همیشه خدا رو شکر می کردم... که به جای اینکه مرتکب گناه بشم، به صورت طبیعی خارج شده!
خوشحال بودم که دارم به موفقیت نزدیک تر میشم... 1

بچه های دیگه تجربه شون از من بیشتره... Khansariha (18)

اتفاقا شکستای قبلی من همه بعد از این بود که شب قبلش محتلم می شدم.
الان می بینم فکرم اشتباه بوده ، چون فکر می کردم بعد از احتلام وسوسه باید کمتر بشه و خودم رو ول می کردم.

اما با این صحبت دوستمون و شما و تجربه خودم مثل این که برعکسه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام به دوستان گلم
فقط انرژی مثبت همراه با اراده قوی که میتونه ما رو از این دام شیطانی نجات بده و توکل به خدا و مدد از اون
به امید پالی ابدی
[تصویر:  islam262.jpg]
سلام آقایون شکر خدا یک هفته است که این کارو نکردم ... البته واقعا من اصلا گیج شدم که این مسابقه چه طوریه ؟ هیچی ازش نفهمیدم ...
آقایون امروز معلم فیزیک ما برگه های امتحان رو داد من 15 شدم اومدم خونه کلی سرزنش شدم و الان به طور کلی دپرسم ... یعنی خودتون منظورم رو میفهمید دیگه چند باری با خودم گفتم که یک خ.ا اضطراری بزنم ولی تا الان انجام ندادم . حالا چه کار کنم لطفا هر کی آنلاینه سریع کمکم کنه تا گرفتار نشدم .

الان شدیدا به خ.ا احتیاج دارم و فکر میکنم خیلی تنهام . دوباره دچار نا امیدی شدم . یعنی اصلا اعتماد به نفسم رو به طور کل از دست دادم . دل و دماغ هیچ کاری رو ندارم . احساس حقارت و بدبختی و پستی میکنم ... احساس میکنم که در آینده هیچی نمیشم . شکست های گذشته دائم جلوی چشممه و شیطانم وسوسه ام میکنه برای آروم شدن خ.ا کنم .
هیچ کس جواب نداد مشکل بتونم خ.ا امشب انجام ندم . میدونستم موفق نمیشم . الان بیشتر احساس حقارت و پستی میکنم .
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

(1393 دي 27، 21:05)sea2015 نوشته است: سلام آقایون شکر خدا یک هفته است که این کارو نکردم ... البته واقعا من اصلا گیج شدم که این مسابقه چه طوریه ؟ هیچی ازش نفهمیدم ...
آقایون امروز معلم فیزیک ما برگه های امتحان رو داد من 15 شدم اومدم خونه کلی سرزنش شدم و الان به طور کلی دپرسم ... یعنی خودتون منظورم رو میفهمید دیگه چند باری با خودم گفتم که یک خ.ا اضطراری بزنم ولی تا الان انجام ندادم . حالا چه کار کنم لطفا هر کی آنلاینه سریع کمکم کنه تا گرفتار نشدم .

الان شدیدا به خ.ا احتیاج دارم و فکر میکنم خیلی تنهام . دوباره دچار نا امیدی شدم . یعنی اصلا اعتماد به نفسم رو به طور کل از دست دادم . دل و دماغ هیچ کاری رو ندارم . احساس حقارت و بدبختی و پستی میکنم ... احساس میکنم که در آینده هیچی نمیشم . شکست های گذشته دائم جلوی چشممه و شیطانم وسوسه ام میکنه برای آروم شدن خ.ا کنم .
هیچ کس جواب نداد مشکل بتونم خ.ا امشب انجام ندم . میدونستم موفق نمیشم . الان بیشتر احساس حقارت و پستی میکنم .
سلام داداش ، هستی؟
هنوز که نکردی این کارو ؟ ببین یه چند لحظه به من فرصت بده ، ببین حرفام قانعت می کنه یا نه.

اولا همین که اومدی این جا ، یعنی قدم اول. 

داداش بیا من رو از نگرانی در بیار. یالا بیا.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام

داداش سی2015

با یه خ.ا چی بدست میاد؟
بیشتر از چند لحظه راضی نگهت میداره!؟
بعدش حالت بدتر نمیشه؟
مشکلت دو تا نمیشه؟
(به اینا فکر کن!)

حالا چرا تو آینده هیچی نمیشی؟
چون فیزیک 15 شدی؟ 17

واسه مسابقات...
تو صفحه اول توضیحاتش هست...
گزینه های مسابقه ات رو انتخاب می کنی...
و بعد با توجه به تعهدت، تعداد روزهای خوب و پاکت رو اعلام می کنی....
هر وقتم که 10 روز خوب رو طی کردی... میری مسابقه بالاتر...

امیدوارم با خبرای خوب برگردی پیشمون... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به نام خداوند پاکیها

سلام میکنم به دوستای کانونی؛ نمیدونم چندوقته نیومدم اما بدونید یه قسمتیش رو مجبور بودم.

وسطای امتحانات نوبت اول بود که یهو پدر تصویب کرد که کامپیوتر رو بزارم کنار و دیگه حق ندارم روشنش کنم.
شما هم میونید که اگه ما خودارضایی میکنیم بخاطر تربیت ناصحیح بوده و عاملش هم پدر و مادره.
چند روز بیشتر پاک نبودم و بعد هم شکستم ... . دلیلش هم خیلی ساده فشار درس ها بود.

چرا درس ها بهمون فشار میاره؟ چون درسهارو به وقتش نمیخونیم و شب امتحان بهمون فشار میاد و ... .
بگذریم ... .

بعد از امتحانات دوباره کامپیوتر و روشن کردم و اما ایندفعه یه عواملی باعث شده که من نیام کانون.
یکیش این بود که خب من بدلیل اینکه کامپیوترم در معرض دید همه است، نمیتونم بیام کانون و حتی اعلام پاکی هم برای واقعا سخت بود.

به فکر مدیریت خودارضایی افتادم و با خودم گفتم که حد و مرز تعیین میکنم و این جرقه های شکست های بعدی شد و ... .

الان صفر صفرم و تصمیم گرفتم برگردم اما تو این مدت تجربه های زیادی کسب کردم.

خودارضایی رو نمیشه مدیریت کرد !
یادمه قبل از شکستم یکی از دوستان گفته بود خودارضایی هیچ عوارضی نداره و فقط باعث افسردگی میشه اما بدونید کاملا اشتباهه تاثیرات خودارضایی خیلی بیشتر از اینه و مواظب باشین این حرفا باعث شکستتون نشه.
از قبل درسها رو بخونید تا شب امتحان فشاری وارد نشه.
ترک بدون کانون امکان پذیر نیست.
اگه بعد از مدتی به اینترنت دسترسی نداشتین، حتما دنبال راه دیگه ای باشین و حتما بیاین کانون.
و خیلی چیزهای دیگه که منو متحول کرد.

احساس میکنم دیگه مثل قبل نمیتونم پست بزنم، یه جورایی لحنم عوض شده. 535353
(1393 دي 29، 19:33)reza.d نوشته است: یادمه قبل از شکستم یکی از دوستان گفته بود خودارضایی هیچ عوارضی نداره و فقط باعث افسردگی میشه اما بدونید کاملا اشتباهه تاثیرات خودارضایی خیلی بیشتر از اینه و مواظب باشین این حرفا باعث شکستتون نشه.
 سلام کی گفته خودارضایی فقط بعث افسردگی میشه من رو به قرص اعصاب کشونده و الان چهار نوع قرص اعصاب میخورم

و بخاطر اعصاب ضعیفم نه میتونم برم کار و نه ازدواج یعنی خودمو بدبخت کردم
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
.

سلام بچه ها
من عضو جدید هستم زیاد با جو دوستان آشنا نیستم
اما در مشکلی که دارم باهم مشترک هستیم
نظر من در مورد خودارضایی اینکه اگه با مدیریت صورت بگیره هیچ مشکلی نداره
اما مشکل اینجاست که ما ظریفت نداریم و بلد نیستیم مدیریتش کنیم به همین دلیل درگیرش میشم و دچار افسردگی بی حالی و عصاب خردی و مشکلات دیگه اش میشیم
بدترین ضرر خودارضایی زودانزالی که بعدا در زندگی مشترکمون بدترین آسیب رو میزنه و باعث دلخوری آخر سر طلاق ختم میشه
به هر حال باید بذاریمش کنار
من الان 25 سالمه از 13 سالگی به عواملی که محیط خانواده و شناخت ناکافی نسبت به بلوغ و این از این حرف ها بود دچارش شدم
اول بار هم برای کنجکاوی بیشتر و هم لذتی که داشت خوب بود و بعضی وقتا روزی دو سه بار هم انجام دادم
وقتی به خودم آمدم و عوارض رو فهمیدم دیدم که چه اشتباهی کردم
بارها و بارها گذاشتمش کنار حتی تا 60 روز 70 روز هم کشید
اما دوباره به خاطر فشارهای روحی و جسمی درگیرش شدم
بعضی وقت ها هم باهاش کنار آمدمو انجام دادم بدون هیچ سرزنش و عذاب وجدان و ترس از عوارضش
اما الان دیگه برام خودارضایی لذتی نداره ی چیزی شده شبیه ی عادت
اما تصمیم گرفتم که بذارمش کنار و این شد که دیروز اتفاقی با کانون آشنا شدم و باور دارم که میتونم بذارمش کنار
چون اراده و عزم انسان بزرگترین کارها رو میتونه بکن
به امید موفقیت خودمو شما دوستان عزیز
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
(1393 دي 30، 13:00)Mehdi.R نوشته است: سلام بچه ها
اما مشکل اینجاست که ما ظریفت نداریم و بلد نیستیم مدیریتش کنیم به همین دلیل درگیرش میشم و دچار افسردگی بی حالی و عصاب خردی و مشکلات دیگه اش میشیم
بدترین ضرر خودارضایی زودانزالی که بعدا در زندگی مشترکمون بدترین آسیب رو میزنه و باعث دلخوری آخر سر طلاق ختم میشه
من الان 25 سالمه از 13 سالگی به عواملی که محیط خانواده و شناخت ناکافی نسبت به بلوغ و این از این حرف ها بود دچارش شدم
اول بار هم برای کنجکاوی بیشتر و هم لذتی که داشت خوب بود و بعضی وقتا روزی دو سه بار هم انجام دادم
بعضی وقت ها هم باهاش کنار آمدمو انجام دادم بدون هیچ سرزنش و عذاب وجدان و ترس از عوارضش
اما تصمیم گرفتم که بذارمش کنار و این شد که دیروز اتفاقی با کانون آشنا شدم و باور دارم که میتونم بذارمش کنار
آقا مهدی 53
با این اوصاف که گفتی ، پس چرا می خوای بذاریش کنار؟
[تصویر:  1360954129456318_orig.jpg]
(1393 بهمن 1، 0:57)معتاد دوباره نوشته است:
(1393 دي 30، 13:00)Mehdi.R نوشته است: سلام بچه ها
آقا مهدی 53
با این اوصاف که گفتی ، پس چرا می خوای بذاریش کنار؟
میدونی عزیزم
خودارضایی تمام انرژی و تمرکز رو از آدم میگیره
من وقتی خودارضایی میکنم همه چیز زندگیم بهم میریزه با اینکه گفتم که باهاش کنار آمدم
من موافق صددرصدی خودارضایی نیستم
اما بعضی جاها تونست کمک بزرگی بهم بکنه
مثلا وقتی که با ی زن روبه رو شدم و پیشنهاد سکس داد
من نمیخوام وارد این بحث ها بشم
غریزه جنسی رو باید ارضاش کرد و راه درستش هم ازدواج
اما چون شرایط مناسب نیست اکثرند به سمت بی راه کشیده میشند
خود من
خود تو
و همه این بچه ها
چه دختر چه پسر
اگه شرایط ازدواجشون جور باشه
مرض نداریم که خوداضایی کنیم
اما خودارضایی خوب نیست
من به این نتیجه رسیدم
خیلی براش توجیح درست کردم
خیلی مقالات در موردش خوندم
اما به این نتیجه رسیدم که بهترین و مناسب ترین راه برای ارضا شدن
و لذت بردن ازدواج هست
من هم آمدم اینجا تا ترک کنم و برم سراغ ازدواج
چون عقیده دارم ازدواجی که فقط بخاطر غریزه جنسی باشه عاقبت خوش آیندی نداره
پس در کنار هم مبارزه میکنیم و میذاریمش کنار

(1393 بهمن 1، 10:43)Man Mitavanam نوشته است: سلامصبحتون بخیرKhansariha (8)
یه سوال تاحالا شده سرعشقتون با خونوادتون جروبحث کنین؟؟بهشون بی ادبی کنین؟؟

ببخشین اگه جای سوال اینجا نباشه.....
من تا حالا شرایط ازدواج برام پیش نیامده
به همین دلیل زیاد بهش توجه نکردم
اما به نظر من ارزش نداره که بخاطر عشق و عاشقی جلوی خانواده ایستاد
همیشه با منطق برو جلو
تو مثلا میگی من از این دختر خوشم آمده خانوادت مخالف هستند
خوب ببین علت مخالفتشون چیه
ببین نظرشون چقدر منطقی هست
خوب اگه منطقی هست بپذیر و بهشون بگو ی کیس مناسب برات انتخاب کنند
اگه منطقی نیست قانعشون کن
و همیشه با منطق همسر آینده ات رو انتخاب کن نه با احساس
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
آقا ببخشید ازاینکه همتون رو نگران کردم واقعا خیلی خوشحالم که یک عده از این بابت نگران اند که من میرم طرف خ.ا یا نه . خیالتون تخت انجامش ندادم . اون روزم انجامش ندادم الان 2 هفته ای میشه که انجامش ندادم . خیلی خوش حالم که کنار شمام بابت نمره هامم باید بگم تلاشمو بیشتر میکنم تا نمرات شیمی و فیزیکم خوب بشه نمرات خوبم تو بقیه دروس روحیه ی خوبی بهم داد . ممنونم از همه تون و خوشحالم که کنار داداشای گلی مثل شمام .. 317clappingKhansariha (48)

آقا خواهشا در مورد مسابقه یک کم واضح و شفاف تر برای من توضیح بدید و بگید از کجا و چه طوری باید شرکت کنم . میدونید دیگه این روز ها به نامحرم نگاه نمیکنم . فکر های اونطوری به ذهنم خطور نمیکنه و حتی دستورزی هم نمیکنم به طور کلی خ.ا رو از سرم انداختم اگه خدا بخواد میخوام پاک بمونم و به این افتخار میکنم که پاکم فقط امیدوارم این 4 ماهی که انجامش دادم ضرر چندانی بهم نزنه ... به نظر شما چهار ماه خ.ا ضرر های خ.ا رو به بدن میرسونه ؟!
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

(1393 بهمن 1، 15:49)sea2015 نوشته است:
آقا خواهشا در مورد مسابقه یک کم واضح و شفاف تر برای من توضیح بدید و بگید از کجا و چه طوری باید شرکت کنم . میدونید دیگه این روز ها به نامحرم نگاه نمیکنم . فکر های اونطوری به ذهنم خطور نمیکنه و حتی دستورزی هم نمیکنم به طور کلی خ.ا رو از سرم انداختم اگه خدا بخواد میخوام پاک بمونم و به این افتخار میکنم که پاکم فقط امیدوارم این 4 ماهی که انجامش دادم ضرر چندانی بهم نزنه ... به نظر شما چهار ماه خ.ا ضرر های خ.ا رو به بدن میرسونه ؟!
 مسابقات خیلی خلاصش اینه که روز خوب داشته باشی حالا روز خوب چجوریه این که تو اون روز 1. خ.ا انجام ندی 2. دست ورزی نکنی3. به سایتهای مستهجن سر نزنی حالا هر کدوم از اینارو انجام بدی باید از صفر شروع کنی

مثلا شمااسمتو مینویسی و روز شروع که مثلا امروز باشه رو مینویسی و یکی یکی روز های خوبتو میشمری

مینویسی سی دوهزارو پانزده /1بهمن /یک روز خوب   فرداش اگه سه مورد رو انجام ندادی مینویسی دو روز خوب .......

.
.
.

سلام بچه های گللللل

مارو یادتون هس یا نه ؟

کلی دلم واستون تنگ شده 535353
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست