امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

[dir=rtl]نمیدانم جان
درسته سوال نکردی و فقط مشارکت کردی.ولی خب منم یاد دردهایی که کشیم افتادم گفتم با اجازه منم یه مشارکت کنم.
یکی از قویترین رنجشهایی که منو اذیت میکرد این بود که تو خلوت خودم خیلی آدم کثیفی بودم همه جور شهوت و رابطه رو تجربه کرده بودم یعنی به هیچی رحم نمیکردم.بعد  خانواده و دوستام فکر میکردن که من یه آدم پاک پیغمبر زاده ام.
آخ که این حس دو رو بودن درد داشت واسم.دردش به درک بعضی وقتها دیگه میگفتم بیا ظاهر رو رعایت نکنم چندتا شوخی جنسی کنم با رفقا که اونا حداقل کمی با ذات خرابم آشنا بشن.اینقدر نرگن بچه مثبت تا دردم کمتر بشه.بحث خدا و دین که میشد من کاملا میتونستم از خدا و دین دفاع کنم ولی چیزی نمیگفتم و همراه میشدم با جمع که به اصطلاح جانماز آب نکشم. واینم یه درد دیگه بود.
ولی الان به لطف خدا فهمیدم که هیچ کدوم از اون کارهایه کثیف رو من از ته قلبم دوست نداشتم انجام بدم.من بنده شهوت بودم.من درد میکشیدم ولی شهوتران درد نمیکشه از شهوت لذت میبره ولی من یه آدم بی دفاع بودم که فقط بلد نبودم چطور شهوترانی نکنم.
من حاضرم قسم بخورم هیچ حجت الاسلام و فیلسوف و علامه ای اندازه من و بقیه معتادان جنسی از گناه خودارضایی متنفر نیستن. و بنظرم به خاطر همین تنفر، خدا تا پیمانه لبریز نشده باشه، پرده آدم رو پاره که نمیکنه هیچ بالعکس به آدم عزت هم میده.عجب خدایی داریم خداوکیلی.

راجع به قسمت دوم هم من یه رنجش خیلی قوی از افرادی که نسبت به فیلم زشت و عکس و رابطه های کثیف هیچ حس بدی که ندارن هیچ خیلی هم بی پرده میان حرف میزنن و حیا نمیکنن میگرفتم.
ولی الان که خودم فهمیدم اعتیاد جنسی چه بیماری مرموزی هستش و هزار رنگ داره و گاهی خیلیا نمیدونن که گرفتار این بیماری هستن.رنجش که نمیگیرم هیچ تازه دلمم میسوزه و براشون دعا میکنم.
شاید باورش سخت باشه ولی وقتی حالم خوبه من حتی  واسه بازیگرای فیلم های پ و ر ن هم دعا میکنم که از شر شهوت رها بشن.واسه همه کسایی که بخاطر رابطه نامشروع تو هر کجای دنیا جونشونو دادن دعا میکنم .

خدایا شکرت که به من این شجاعت و روشن بینی رو دادی که ببینم و بپذیرم که من گرفتار شهوت هستم.و بازم شکرت که میون این همه آدم به من این شجاعت رو دادی که بخوام با غول بی شاخ و دم شهوت مبارزه کنم.53[/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
نمیدانم جان..منم مث شما و اقای همساده ظاهرم خیلی توپ بود ولی باطنم خراب بود...(البته اینطوری نشه که هرکی دیدیم ظاهرش میزونه 

بگیم داغونه)  ولی باهاش مشکلی نداشتم...حداقل اطرافیام سعی میکردن یکم کنترل کنن...منو میدیدن حس میکردن همه ی دنیا شهوت نیست

این برام خوب بود...درسته از خودم بدم میومد ولی از ظاهرم بدم نیومد...

----------------

امروز یکی از فامیلا داشت در مورد مش روب خوردنشون و اینا با افتخار حرف میزد!!! از من کوچیکتره ولی کلا یاد گرفته افتخار ادم به خوردن 

اینچیزاست و سیگار کشیدنه....دنیای مسخره اییه! داشت در مورد کلکل کردنشون در مورد خوردن این اشغالا حرف میزد اعصاب منم به خاطر 

یه چیزی داغون بود بهش گفتم گمشو بابا کراکی!!!! نتونستم خودمو کنترل کنم تو دلم مونده ناراحتم به خاطرش

حالا چرا از قبلش اعصابم خورد بود؟ امروز سیزده بود دیگه هوم؟همیشه ما با یه خونواده ی دیگه میریم صفا و اینا ما از دخترشون خوشمون 

میاد!(ای وای خوبه فقط اینجا اقایون هستن ...هیچوقت فکر نمیکردم به اینجاها هم برسم! استغفرالاه)حالا ازونجایی که شرایط ازدواج و اینا 

برامون تا 100 سال دیگه هم فراهم نمیشه (!!!) دیدیمش اعصابمون داغون شد...بیخیال هم شدیم...والاGigglesmile
[dir=rtl] ادامه درد و دلم رو اینجا می نویسم ، الان یه نیم ساعتی نشستم فکر کردم
فکر کنم این ناراحتی من و اعصاب خردی هم به خاطر شهوت باشه ، فقط شهوتم شکلش عوض شده
یعنی الان از خوردن غذای خوشمزه لذت نمی برم ، ولی دوست دارم یه کاری کرده باشم یا یه کاری کنم که همه واسم کف بزنن و همه ازم تعریف کنن
آره همینه ، فرقی هم نمی کنه چی باشه ، یه کشف بزرگ فیزیکی ، انجام یه کار هنری و ...
خب الان فهمیدم دردم چیه؟ خب چیکار کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟
 [/dir]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

[dir=rtl]سلام داداش عاشق
منم خیلی از مشکلاتی که واسم بروز میکنه  بخاطر رنگ عوض کردن شهوت هستش.خیلی حس قشنگی هستش که آدم میفهمه شهوت داره از چه راهی وارد میشه قبلنا من این قدرت تشخیص رو نداشتم.
این چیزی که گفتی هم من تجربه کردم حس اینکه دوست داریم مورد تشویق قرار بگیریم بهش در اصطلاح میگن تایید طلبی من از جانب خودم به عنوان یک معتاد جنسی میگم که تایید طلبی یه نقص هستش خیلی از روانشناسا اینو یه نقص نمیدونن البته.
ولی در کل نمیدونم باید چکار کرد.و هیچ نسخه ی خاصی ندارم  برای این مشکل53

راستی اینکه میشینیم راجع به نقصهایه خودمون فکر میکنیم بهش میگن تراز ذهنی گرفتن.که معمولا مواقعی که حس میکنیم یه خرده حالمون بده و ناهوشیار شدیم به کار میبریم.اگه همین یه کار رو خوب انجام بدیم همین تراز ذهنی گرفتن رو واقعا میتونه بهمون خیلی کمک کنه.
 [/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
[dir=rtl]سلام داداشام

برای قاصدک هم این هفته رو بزنین سبز53[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
یه دو روز هست،
اتاق تنها نیستم.
یکی از بچه ها اومد بالا، گفتم بیا پیش خودم.
دیگه مجالی برای گشت زدن های بد توی اینترنت نیست.

4

[dir=rtl]سلام خوفید بچه ها ؟
من برگشتم بزن زنگو
امسال به خودم قول دادم در وهله ی اول پاک بمونم و دررمرحله ی دوم اگه شکشتم حتما حتما حتما بیام و کانونرو رها نکنم.
من هفته رو قرمز اعلام میکنم از همه عذر میمیخوام.نشاالله جبران میکنم. یا حق[/dir]
سلام

منم هفته ی پیش سبز بودم خدا رو شکر...
بقیه کوشن؟ هنوز برنگشتن از سفر؟ clapping

رضا جان ان شالله همین طور میشه که میگی...
یا علی داداش... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[dir=rtl]من متنفرم به دخترایی نگاه کنم که با مظلومیت اسیر یک عده شهوت ران شدن که هر بازی که میخوان یا یک انسان واقعی می کنند - اون دخترا رو مثل خواهر خودم میدونم و از اذیت شدناشون و اجبار شدنشون به عرضه خودشون به هر عوضی : ناراحتم و طاقت دیدن این ظلم رو ندارم

حضرت علی وقتی خلخال از زیر پای پیرزن یهودی کندن گفت مردی از شنیدن این موضوع بمیرد مرگ بر او رواست . اون وقت چطور من باید از دیدن یک دختر مظلوم و اسیر شده باید لدت ببرم - این صحنه ها بیشتر گریه داره - تمام اونا انسان هستن و حق انتخاب باید داشته باشن که با هر کسی که دوست داشتن تو خلوت خودشون نیازهای جنسیشون رو برطرف کنند اونم در کمال احترام و حفظ شخصیتشون

دیدن این فیلم ها هیچ سنخیتی با باطن شیعی من نداشت هیچ جوابی پیش خدا برای این حماقت خودم ندارم وشرمنده خدا هستم برای تمام این سال ها 232323

وقتی میگن هر چیزی رو برای خودت میپسندی برای دیگران هم بپسند اونوقت وایی که مواظب ناموس خودمون هستیم اصلا دیگه نمی تونیم تجاوزی به دختری رو ببینیم و تمام دخترا رو نه به اصطلاح بلکه معنی واقعی کلمه مثل خواهرمون میبینیم و نمی تونی نگاه لذت امیز به یک انسان که اسیر باندی کثیف شده داشته باشیم داشته باشیم - تازه هر روز دعا می کنیم که تمام دختران قربانی صنعت پورنوگرافی روزی آزاد بشن و خودشون مالک سرنوشت خودشون باشن [/dir]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

منم این هفته رو سبز اعلام می کنم
درسته تو مسابقه نیستم ولی دلم خواست.
سلام. خدا را شکر دریل این هفته هم سبز سبز بود.
[dir=rtl]چقدر زیباست وقتی بعد از نماز یه چیزی رو از خدا میخوای و خدا 15 دقیقه ی بعد دعات رو مستجاب میکنه.
دیشب بعد نماز دیدار کسی رو خواستم که خیلی دلم براش تنگ شده بود حتی به خدا گفتم فقط بزار یک لحظه ببینمش فقط برای یک لحظه خیلی کوچیک.
15 دقیقه ی رفتم بیرون و خدا یکی دیگه رو بجاش فرستاد تا ببینم اما همین هم برای من کافی بود. درسته من یه نفر دیگه رو میخواستم ببینم اما خب گاهی اوقات بعضی از دعاهامون به نفعمون نیست خب.
اگر کسی وضو گرفت و نماز خواند و از من چیزی درخواست کرد و من به او عطا نکردم، من به او جفا کردم[/dir]
با سلام
من حدود یک ما \اک بودم اما به وظایفم خوب عمل نکردن 
نماز رو به موقع نخوندم 
قران نخوندم
به فکر کار های خوب نودم
فقط وقتمو تلف کردم
از طرفی این ‍‍‍‍باگی رو مدیون فاطمیه هستم
چند روزی بود از لحاظ روحی داغونم
و نمیتوننم افکارمو جمع کنم  
نمیخوام دوباره بیچاره بشم 
فقط یکیو میخوام بهاش حرف بزنم
53 داداش گلم سلام
این که فک کنی فقط وقت تلف کردی کلا درست نیست
بهر حال همه جیز که به نتیجه ظاهری نیس
حداقلش اینه ک این مدت تجربه جمع کردی

clapping clapping یک ماه پاکی خیلی عالیه

Khansariha (18) Khansariha (18) Khansariha (18) خدا رو شکر کن که فاطمیه می تونه به پاکیت کمک کنه.همین نشون می ده قلب پاکی داری

اگه دوست داری مشکلاتتو اینجا بگو بقیه بیان حرف بزن
[dir=rtl]سلام داداش وطن 98 ماشالا پهلوون
یک ماه فوق العادست
من که پیشنهاد میکنم هر چی تو دلته خالی کنه اینجا حتی هر چی تو فکرته تا خالی بشی.[/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان