امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

وجدان بیدار 
11  تیر :   1   امتیاز

خلاصه :   نگارش پایان نامه:  0 ساعت   مطالعه پایان نامه: 0     ورزش:  1 ساعت        امتیاز امروز : 1

عوامل اتلاف وقت رایج من کلا همینا هستن که ان شالله حذفشون میکنم از زندگیم :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث میشه کلا هدف اصلی (اتمام پایان نامه) رو فراموش کنم  2.اینترنت بدون افزونه و محدودیت ( زیاد)  3. بازی با موبایل ( حدود 1.5 ساعت)  4.تلویزیون  5. خواب بیش از اندازه و نا منظم   6. تسلیم گناه و شیطان شدن  7. اتلاف وقت بعد از شام در پارک 8. سفرهای غیر ضروری  9.لفت دادن در شروع کارها 10. عدم اولویت بندی کارها و به حاشیه رفتن(تکرار عادت های غلط گذشته در اتلاف وقت)  11. عدم استفاده درست در طول روز از زمان هایی که سرحال و شنگول بودم  12. شرکت در بحث بی مورد در خانواده و خراب کردن فکر و ذهن
 سپاس شده توسط
هفته دوم تیر ماه :

شنبه :6.5    / یکشنبه : 7.5    / دوشنبه : 8.5    / سه شنبه :   8   / چهارشنبه :   / پنجشنبه  :  7.5   / جمعه :7.5
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
هفته اول تیر ماه :
شنبه :7.25   / یکشنبه :  / دوشنبه :5.25   / سه شنبه : 2.75  / چهارشنبه :  6.5 [تصویر:  49-2.gif]  / پنجشنبه  :  4.25 / جمعه : 1.25  [تصویر:  swear1.gif] 
هفته دوم تیر ماه :
شنبه : 9 / یکشنبه : 4 / دوشنبه : 6.5 / سه شنبه : 9.5/ چهارشنبه :6.5 / پنجشنبه  :1.75  Shy / جمعه :1.25 Shy
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

خدا قوت  49-2 

شنبه : 5.5 / یکشنبه : 8.75 / دوشنبه : 8 / سه شنبه : 8.25 / چهارشنبه : 8.5 / پنجشنبه : 8.25 / جمعه : 7.5
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار 
12  تیر :   1   امتیاز

خلاصه :   نگارش پایان نامه:  0 ساعت   مطالعه پایان نامه: 0     ورزش:  1 ساعت        امتیاز امروز : 1

عوامل اتلاف وقت رایج من کلا همینا هستن که ان شالله حذفشون میکنم از زندگیم :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث میشه کلا هدف اصلی (اتمام پایان نامه) رو فراموش کنم  2.اینترنت بدون افزونه و محدودیت ( زیاد)  3. بازی با موبایل ( حدود 1.5 ساعت)  4.تلویزیون  5. خواب بیش از اندازه و نا منظم   6. تسلیم گناه و شیطان شدن  7. اتلاف وقت بعد از شام در پارک 8. سفرهای غیر ضروری  9.لفت دادن در شروع کارها 10. عدم اولویت بندی کارها و به حاشیه رفتن(تکرار عادت های غلط گذشته در اتلاف وقت)  11. عدم استفاده درست در طول روز از زمان هایی که سرحال و شنگول بودم  12. شرکت در بحث بی مورد در خانواده و خراب کردن فکر و ذهن
 سپاس شده توسط
هفته اول تیر ماه :
شنبه :7.25   / یکشنبه :  / دوشنبه :5.25   / سه شنبه : 2.75  / چهارشنبه :  6.5 [تصویر:  49-2.gif]  / پنجشنبه  :  4.25 / جمعه : 1.25  [تصویر:  swear1.gif] 
هفته دوم تیر ماه :
شنبه : 9 / یکشنبه : 4 / دوشنبه : 6.5 / سه شنبه : 9.5/ چهارشنبه :6.5 / پنجشنبه  :1.75  [تصویر:  shy.gif] / جمعه :1.25 [تصویر:  shy.gif]
هفته سوم تیر ماه :
شنبه :  Shy / یکشنبه :  Khansariha (46)  / دوشنبه :  / سه شنبه : / چهارشنبه :/ پنجشنبه  :/ جمعه :
 سپاس شده توسط
هفته سوم تیر ماه :

شنبه :  / یکشنبه :      / دوشنبه :      / سه شنبه :       / چهارشنبه :      / پنجشنبه  :      / جمعه : 
 سپاس شده توسط
سلام

هفته اول تیر ماه:

شنبه: 3.5 / یکشنبه: 1.7 / دوشنبه: 1 / سه شنبه: 1 / چهارشنبه: 2.2 / پنجشنبه: 1.9 / جمعه: 3.4

هفته دوم تیر ماه:

شنبه: 4.3 / یکشنبه:  4.1  / دوشنبه:  3.4 / سه شنبه:  2.5  / چهارشنبه:  2.9  / پنجشنبه:  3.8   / جمعه: 2.9  

هفته سوم تیر ماه:

شنبه: 5.4  Khansariha (40)  / یکشنبه:  / دوشنبه: / سه شنبه: / چهارشنبه: / پنج شنبه: / جمعه:
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
هفته سوم تیر ماه :

شنبه :  / یکشنبه : 9      / دوشنبه :      / سه شنبه :       / چهارشنبه :      / پنجشنبه  :      / جمعه :
 سپاس شده توسط
هفته اول تیر ماه :
شنبه :7.25 / یکشنبه : 3 / دوشنبه :5.25 / سه شنبه : 2.75 / چهارشنبه : 6.5 / پنجشنبه : 4.25 / جمعه : 1.25
هفته دوم تیر ماه :
شنبه : 9 / یکشنبه : 4 / دوشنبه : 6.5 / سه شنبه : 9.5/ چهارشنبه :6.5 / پنجشنبه  :1.75 / جمعه :1.25 
هفته سوم تیر ماه :
شنبه : / یکشنبه : 4.75 / دوشنبه :  / سه شنبه : / چهارشنبه :/ پنجشنبه  :/ جمعه :
 سپاس شده توسط
هفته سوم تیر ماه :

شنبه :  / یکشنبه : 9      / دوشنبه :  8     / سه شنبه :       / چهارشنبه :      / پنجشنبه  :      / جمعه :
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار 
13 , 14 تیر :   0   امتیاز

خلاصه :   نگارش پایان نامه:  0 ساعت   مطالعه پایان نامه: 0     ورزش:  0 ساعت        امتیاز امروز : 0

سپاس شده توسط
سلام

شنبه : 7.75 / یکشنبه : 7 / دوشنبه : 8
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار 
15 تیر :   2.75   امتیاز

مطالعه 5+20+/نگارش 10+35+/نگارش 20+/مطالعه 10+/نماز ظهر اول وقت +زیارت عاشورا+/مطالعه 5+10+/مطالعه 5+10+/مطالعه 10+5+/مطالعه 5+15+/

خلاصه :   نگارش پایان نامه:  1:05 ساعت   مطالعه پایان نامه: 1:40     ورزش:  0 ساعت        امتیاز امروز : 2.75

سپاس شده توسط
هفته سوم تیر ماه :

شنبه :  / یکشنبه : 9      / دوشنبه :  8     / سه شنبه :7.5        / چهارشنبه :      / پنجشنبه  :      / جمعه :
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان