امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام بکس

آقا پااااک 
وضعیت گرییییین
ولی نمدونم چرا
منتظرم ماه مبارک تموم شه 
تا از نو بزنم کار خرابی کنم
آخه چرا اینقد داغونم?? هاا?
فیلا بای
ره آسمان درون است...  53
(1394 خرداد 29، 19:54)vojdan bidar نوشته است:
(1394 خرداد 29، 16:32)No WonDerLand نوشته است: بابا من تو یه گروه 

مگه گروه 2 نفره نداریم ؟

========

آره تا همین سال 93 بین 10 تا 13 روز می شد ولی الان رسیده به 25

فکر کنم سال بعد بشه 50 روز 

البته همون بهتر دیتر بشه چیه آدم از خواب پا میشه میبینه .... همه چی به گند کشیده شده

ایول داش ، من گروه دار شدم ، لشگر آماده است ، اینجارو به خاک و خون میکشم1    (جهت اطلاع دوستان من که میگم گروه بازیم خوبه الکی نمیگم ، توی بازی خروس جنگی موبایل من یه اتحاد خیلی خفن دارم و رهبرش هستم 21 )  

راستش نو واندرلند جان ، من تا 25 سالگی خیلی این حالت برام اتفاق می افتاد ، چون چند سال بود که خ.ا رو ترک کرده بودم و شاید در طول هفته دوبار هم برام اتفاق می افتاد ، و البته منم اونموقع مثل شما همیشه شاکی بودم .  

متاسفانه وقتی دوباره آلوده گناه شدم این حالت هم کم شد ، خب طبیعی هم هست وقتی تو بیداری  ....  دیگه توی خاب اتفاق نمی افته ، و اینکه کلا با بالارفتن سن فاصله ی احتلام کم میشه .  و یه نکته هم در نظر بگیر که شاید الان از این مساله بدت میاد ولی باعث میشه راحت تر این گناه رو کنار بزاری ، چون فشار و تمایلات جنسی که داری به صورت طبیعی در خاب تخلیه میشه ، و راحت تر میتونی پاک بمونی. 
من چندین سال پاک پاک بودم ، و شاید کوچکترین تحریکی نمیکردم خودمو ، هم از نظر چشم و هم از سایر جهات ، منتها شاید در هفته چند بار این حالت برام پیش میومد ، همیشه شاکی بودم از این جریان ، خداییشم سخته دیگه ،  همیشه دلم میخاست که این اتفاق نیفته ، ولی الان که به سن بالاتر رسیدم میبینم که اشتباه میکردم . الانم یه مدت که پاک بمونی بدن دوباره به سیکل طبیعی خودش بر میگرده ، ما توی نظم و سیکل بدن دستکاری کردیم ، یه مدت که بگذره دوباره به حالت عادی بر میگردی.

کلا این حالت نشونه اینه که شما سالم هستی و چون مکانیزم بدن در بیداری امکان دفع نداره در حالت خاب به صورت طبیعی اتفاق می افته ، اینم نعمتیه از جانب خدا که نگیم به فکر مجرد ها نیست.  

اوه اوه چجوری چندین سال پاک بودی

من بیشترین رکوردم 30 روز یا 31 روز

پس خیلی استعداد پاک ابدی رو داری 

به هر حال امیدوارم به زودی زود برای همیشه کنار گذاشته بشه این کوفتی ! زندگی باطنی من یکی رو که به لجن کشید این گناه

من خیلی امیدوارم با این سایه ای که داری بازم بتونی خودت رو نجات بدی 

خب حالا اسم گروه هم انتخاب کن - فقط بانمک باشه !
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

من خوب ترک کرده بودم ، میدونی لازم بود دیگه تو اون سن ازدواج میکردم ، منتها متاسفانه مجرد موندم و کارو خراب کردم.

این گناه زندگی منو تو دوران راهنمایی و دبیرستان به لجن کشیده بود ، سالی که کنکور داشتم تقریبا ترک کردم و 4 سال هم رفتم شهرستان دانشگاه پاک موندم ، البته تو اون سالهای پاکی هم موارد دیگه که الان تو مسابقات مطرحه رو گاهی اوقات رعایت نمیکردم ولی خیلی کم بود .
بعد اینکه از سربازی برگشتم متاسفانه دیگه ... ، شرایط بدی هم برام پیش اومد که دیگه کلا ... معتاد شدم باز ، دوباره زندگیمو به لجن کشید ، ازون به بعد که حدود 3 الی 4 سال میگذره تو باتلاق این گناه دست و پا میزنم ، یکی دو ماه شاید پاک بودم ولی دووم نمی آوردم ، حالا دیگه انشالله این سری باهم پیش میریم توکل بخدا.

اسم گروه چیزی به ذهنم نمیرسه ، شما خودت نظرتون چیه 
من به عنوان نماینده گروه جنگجویان اومدم بگم

ما اولیم Khansariha (46)

تموم شد رفت

اینم قهرمانای جنگجومون

گروه جنگجویان:

[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام به همه
من بالاخره با تاخیر اومدم اما چیزای خوبی آوردم 1
اولیش اینه که این هفته سبز بودم سبز سبز
دوم اومدم معرفی:
علی 20 ساله دانشجو . خودم خراسانی ام اما هم اکنون در پایان سال اول زندگی دانشجویی ام در تهران هستم
.
دقیق نمیدونم اما حدود پنج سال پیش بود .....
دیگه افراد ناباب اطراف آدم و کنجکاوی نوجوونی و ...
یه مدت خیلی اوضاعم خراب بود میشه گفت سال پیش و سال قبل ترش ... به قول بچه ها همینجوری الکی میرفتیم ... :\
ولی اواخر سال پیش (تقریبا سه چهار ماه اخرش) که از همون موقع با کانون هم آشنا شدم تصمیمم جدی تر شد و آمارم خیلی پایین تر اومد اما کامل کامل نتونستم ولش کنم. بیشترین آمارم حدود دوماه بود که مال چند سال پیشه از موقعی که کانون اومدم بیشتر از سی و خورده ای روز نتونستم متاسفانه :(
اما این دفعه انشاالله به حول و قوه الهی و مدد دوستان و عزم قوی خودم و چندتا چیز دیگه ، دیگه نمیرم سمتش
اینم از معرفی من
[تصویر:  07.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
(1394 خرداد 30، 20:34)مرد مجاهد نوشته است: دم برادر وجدان بیدار و نو واندر لند گرم؛
خدا رو شکر ما هم گروه دار شدیم؛
به بقیه گروهها هم توصیه میکنم بیان با ما ائتلاف کنن.
میشیم مثلا گروه تخریبچی های بی ادعای نماز شب خوان جنگجو.

گروه تخریبچی های بی ادعای نماز شب خوان: 4chsmu1
وجدان بیدار
نو واندر لند
مرد مجاهد

من نمیتونم خوشحالیم رو از همگروهی با مرد مجاهد و وجدان یدار پنهان کنم  Khansariha (48)
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

شنیدم  گروه رقیب کری میخونه!.....  Muscular
به همین خیال باش و..... زهی خیال باطل و ....برو کنار بذار باد بیاد و ارادت و از این حرفا....... 4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
سلام
خوبین بچه ها؟

این داداش عاشق کجاست گروه ما رو هدایت کنه؟ رقیبا دارن کری می خونن بعد ما هیچی؟
هم تیمی ها کجایین؟ asabani

ای جک و جوون ها...
بدانید که گروه پاک دلان این شکلیه ----------->  Muscular
میگی نه نیگا کن...  128fs318181

-------------

یه سریا نیومدن معارفه... نام نمی برم...
لطفا خودشون با زبون خوش بیان... آرمین عصبی بشه زبونش یه جور دیگه میشه...  4 

-------------

این داداش وجدان آخرش کار خودشو کرد... اسمشو باید بذاریم: آقای گروه باز...  4fvfcja

گروه تخریبچی های بی ادعای نماز شب خوان: [تصویر:  4.gif]
وجدان بیدار
نو واندر لند
مرد مجاهد

دوستان گروه تخریبچی...
می خواین همین جوری به صورت غیرمحسوس گروه دار باشین؟ یا می خواین وارد مسابقات بکنمتون؟ بهم بگین لطفاً... 1
اگه مورد دومه... لطفاً اسم کوتاه تر انتخاب کنین... به جان 4 تا بچم جا نمیشه...  4fvfcja
بعد هم اینکه اعلام وضعیت هفته ی پیش تون رو هم بگین...
همیشه این موضوع احتلام واسم یه سئوال اساسی بود که خوبه یا بد... به پاکی کمک می کنه یا نه...
که اینجا واسم حل شد:
نقل قول:
و یه نکته هم در نظر بگیر که شاید الان از این مساله بدت میاد ولی باعث میشه راحت تر این گناه رو کنار بزاری ، چون فشار و تمایلات جنسی که داری به صورت طبیعی در خاب تخلیه میشه ، و راحت تر میتونی پاک بمونی. 

داداش وجدان میشه بگی تو دوران راهنمایی و دبیرستان هم آیا تجربه ی احتلام داشتی یا نه؟
نقل قول:
این گناه زندگی منو تو دوران راهنمایی و دبیرستان به لجن کشیده بود

و
نقل قول:
اینم نعمتیه از جانب خدا که نگیم به فکر مجرد ها نیست.  
اگه خدا به یکی این نعمت رو نداده باشه، اون مجرد بیچاره باید چه کنه؟ از خدا گله کنه؟  53258zu2qvp1d9v

و اینکه
3 4 سال پاکی کار هر کسی نیست...
خیلی همت می خواد... صبر... ایمان... استقامت... یاد خدا... 1
ماشالله برادر... ان شالله اون روزای خوب به زودی زود بازم فرا می رسه...  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: یه سریا نیومدن معارفه... نام نمی برم...
لطفا خودشون با زبون خوش بیان... آرمین عصبی بشه زبونش یه جور دیگه میشه...  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

اقا نام ببر Gigglesmile
میبینم که ائتلاف تشکیل دادین Gigglesmile مثل این گروهکا هستن ادم جمع می کنن Gigglesmile
اسمتون رو باید میذاشتین گروه مجاهدین خلق Gigglesmile یا داعش Gigglesmile

گروه جنگجویان هم ائتلاف آرمین اینا و هم ائتلاف شما رو شکست میده Smiley-face-cool-2

نا سلامتی ما جنگجویان کانون هستیم Smiley-face-cool-2
برامون افت داره اول نشیم Smiley-face-cool-2
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام دوستان
امیدوارم که حالتون خوب باشه.
دلم براتون تنگ شده بود.
خوب چه خبر؟همه چی روبراهه؟
من خوبم خدا رو شکر.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
به به به به
سلام بر برادر پشتکارمون
آقا از این ورا
نماز و روزه قبول باشه ان شاء الله
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام بر برادر سعادت
ممنون داداشی
شما خوبی؟دلمون تنگ شده بود...
نماز روزه شما هم قبول حق.
چه خبر؟اوضاع خوبه؟
خوشحالم که منو یادت مونده.
اما من متاسفانه حافظم ضعیفه.
شاید بشناسم اگه اسمت رو عوض نکرده باشی.
اگه راهنمایی کنی احتمالش هست بشناسم.
////
اینطور که از اوضاعت گفتی احتمال میدم که هنوز درگیر این مسئله هستی متاسفانه.درست می گم؟
می خوای راجبش با هم صحبت کنیم؟شاید بتونم کمکت کنم.
کمک کردن رو دوست دارم,خصوصا توی این مسئله.
///
و اما این که چرا یه مدت نبودم.
شاید علتش این بوده که اینجا خیلی خلوته.واسه همین ترغیب نشدم بیام خودنمایی کنم!!
خوب اینم یه عیبه که متاسفانه دارم.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
بله متاسفانه درگیرم.
اما نمی دونم جاش اینجا هست یا نه.
اگه کمک کلی می تونین به بچه‌ها بکنین اینجا بگین اگه کمک خصوصی تره توی پروفایل بحث بکنیم.

ممنون بابت لطفت
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان