امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

این داستان فیلم مورد دار دیدن و چشم بد داشتنه منو شما اگه تو کل عمرمون یه ماه بوده میشه انتظار داشت بعد یه ماه فک نکردن بهش بر طرف شه.......

خیلی خوب میشد بعد هشت ده سال خ.ا بعد یه ماه سالم شیم!!!.....ولی بعید میدونم از این خبرا باشه.....

یه نظریه هست که میگه ما خواب میبینیم تا فراموش کنیم...

یه داستان دیگه هم در مورد خواب هست که میگه وقتی شما تو طول روز رو یه چیز تمرکز کنی شب خوابشو میبینی.....حالا شما تمام ذهن و فکرت باشه که فلان کارو نکنی....خوابشو میبینی....

البته اینا همش حرفه.....

خدا که میگه تو خواب هیچ تکلیفی نداریم ما......وقتی خدا بهت تو این مورد سخت نمیگیره......تو چرا به خودت سخت میگیری....
[تصویر:  MuALi.png]
سلام ولی هیچی مثل کار نمیشه یه شخصیتی و یه عزت نفسی به آدم میده که آدم دیگه دنبال خودارضابی نمیره اصلا این کار انقدر جلوش پست میشه که بهش فکر هم نمیکنه با کار کردن آدم انرژی های بدنش تحلیل میره و انرژی زایدی نمیمونه که به ادم فشار بیاره و ادم خودارضایی کنه
موفق باشید
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
امروز از صبح حالم بد بود 

ظهر تو اورژانس نوشتم حالم بده ولی مقاومت میکنم

بعد از ظهر کمی شدیدتر شد خودم رو با خوندن درس برای کنکور مشغول کردم

ولی دم دمای غروب دیگه نفس یه فشار وحشتناک روم آورده بود گفتم دیگه کارم تمومه

به فکر این بودم که دوباره باید از 0 شروع کنم و ....

ولی دیگه به ظرز عجیبی مقاومت کردم ه به خودم همون حدیث رو میگفتم که شیعه از فساد جنسی بر حذر است و .....

خلاصه در رفتم 

قبلاتا همین اردیبهشت اگر یک چهارم این بهم فشار میمومد کارم ساخته بود ! باز یه خورده پیشرفت کردم - از همه به خاطر راهنمایی هاشون ممنونم 

بچه ها میدونستین شیطون به خاطر گمراه کردم ما زخمی میشه ؟

من که هر روز تفسیر قرآن میخونم اینو تو تفسیر روایی سوره بقره دیدم !
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

(1394 تير 6، 20:50)مرد مجاهد نوشته است: بنده و چند تا دیگه از بچه ها بیماری به مراتب بدتری رو در خواب تجربه کردیم،
که امیدوارم به لطف خدا برای بهبودی کاملش.

ولی بارها شده بعد اون بیماری شاکی میشکم که این چه وضعیه و ...
اما این حرفا یعنی چی؟

مرد مجاهد جان ،شما چه بیماریی در خواب تجربه کردی ؟ واضح تر بگو ببینیم .

نو واندرلند جان خودتو اصلا به خاطر خاب سرزنش نکن ، اونی که دین و شریعت رو نوشته و گناه رو تعریف کرده ، همون هم گفته که توی خاب تکلیفی بر انسان نیست و گناهی بر انسان نیست توی خاب هر خابی ببینه یا هر اتفاقی بیفته ، پس پامونو فراتر از دین و شریعت نزاریم که نباید این مساله پیش بیاد . من خودم از کسایی هستم که تجربه این موضوع رو سالیان سال که ترک کرده بودم داشتم و اکثرا هم شاکی بودم که خب چرا اینجوری میشم ، چون مشقت زیاد داشت ، سه شب در یک هفته کم نبود انصافا ، بعضی وقتها که پشت سر هم که دیگه هیچی ، ولی الان که نگاه میکنم میبینم واقعا مساله مهمی نبود اون سالها ، کمک کننده هم حتی بوده 
این اسکرین شات ها رو گرفتم شما هم بخونید !

[تصویر:  83199699738233291071.png]

[تصویر:  15561169029565721139.png]

[تصویر:  97289062117900609478.png]

[تصویر:  45988277087266952233.png]

[تصویر:  35536211605951977018.png]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام
طاعات همگی مورد قبول درگاه احدیت
چه خبرا ؟  اقایون داداشا همگی خوبن؟ 
خب خدارو شکر
منم خوبم به لطف خدا
یه کوچولو در مورد خودم بگم البته اینارو اون روز باید تو اعلام وضعیت که کردم میگفتم ولی وقت نشد اما حالا میگم.
یوقتایی بود 4-5 روز پاکی برام ارزو بود ولی الان از 25 فروردین که مرتب میام اینجا یه موفقیت 27 روزه داشتم با یه 17 روزه و یدونه هم الان 21 روزه که خداروشکر همچنان ادامه داره. جمعا تو 70 روز گذشته 65 روز خوب داشتم که خدا رو بخاطر این مساله بسیار سپاس گذارم. همین که دیگه تو مسیر پاکی هستم و دارم یواش یواش از بند نفس تو این زمینه رها میشم از خدا ممنونم و از شما دوستای گل کانونی هم تشکر میکنم قطع به یقین اگه وجود نازنین شما عزیزان نبود تنهایی تو این مسیر کم می اوردم. ولی وجود شما باعث شده که این شور و انگیزه در وجودم ایجاد بشه و منو تو این مسیر به پیش ببره. برای همتون از صمیم قلبم پاکی رو ارزو میکنم انشالله یه روزی هممون از دست وسوسه های شیطان و نفس اماره مون رها بشیم. شاید رها شدن معنی نده وبهتره بگم بر وسوسه های نفس و شیطان غلبه پیدا کنیم چون که شیطان لحظه ای دست از سر ما برنمیداره. ان شاالله ما هم متوجه این قضیه بشیم و لحظه ای غفلت نکنیم.
خب بسه دیگه خیلی پرچونگی نکنم.
مواظب خودتون و روزای پاکتون و حال قشنگتون باشید.
یاعلی
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 تير 6، 22:12)No WonDerLand نوشته است: قبلاتا همین اردیبهشت اگر یک چهارم این بهم فشار میمومد کارم ساخته بود ! باز یه خورده پیشرفت کردم - از همه به خاطر راهنمایی هاشون ممنونم 

سلام داداش ، خیلی با ارزشه که مقاومت می کنی و خدا رو هزاران مرتبه شکر. 

منم چند شبی هست که خواب می بینم. خواب های شرم آور. یه خواب رو که تعریف کرده ام ، اما بعضی رو شرمم می آد تعریف کنم. پریشب هم بود. دیشب هم تکرار شد. آره دیگه فکر کنم سه شب شده. 
ولی دیشبیه یه خرده خنده دار هم بود. حالا بماند.  4fvfcja

خب چه می شه کرد. به نظر من که این روزا یه خرده بیشتر حواست رو جمع کن. قرآن بیشتر بخون ، نماز بیشتر بخون ، بیشتر دعا کن. تا کامل رفع بشه. من که با داداش وجدان موافقم و اینا کارای شیطانه.
داداش این مقاومتت باارزشه ولی باید ادامه دار باشه تا وسوسه ها کاملا رفع بشن. و این اتفاق می افته. نباید خسته شد.
روزه رو باید بعد از اذان مغرب باز کرد. یک دقیقه هم اینورتر قبول نیست داداش.
التماس دعا نو واندر لند جان.

بازم حالت بد شد حتما قبلش بیا اورژانس.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام

دیروز مامانم گفت خاله ام اینا قراره تابستون بیان پیشمون...
مشغول کاری بودم و اصلا حواسم نبود چی میگه... شاید مجموع مکالمات مون 30 ثانیه هم نشد!
اما همین 30 ثانیه کار خودش رو کرد... دیشب خواب دیدم که اومدن پیشمون و کلی ماجراها و اتفاقات هم رخ داد تو خواب...

حالا فکر کنین ما در طول روز یک دقیقه به صورت ناهشیارانه به موضوع جنسی فکر کنیم... از هر بعدیش...
طبیعیه که خوابش رو هم می بینیم... 

خیلی نباید سخت گرفت به خواب ها... هرچند که باید مراقب بیداری هامون در طول روز باشیم... 1

----------

سر راهی داداش نمیدانم رو دیدم... گفت می خواد رکورد 30 روزه ای که گفته بود رو تو همین ماه مبارک بشکنه...  128fs318181
ان شالله که همین طور میشه... من مطمئنم که می تونه... 1

----------
این هفته همه هم گروهی هام سبز بودن... ای ول به همه ی پـــــــــاک دلان...  317
خصوصاً به داداش سعادت... شیرمرد میادین نبرد...  317

این همه تیم های رقیب کری خودن و ما هیچی نگفتیم... فکر کردن خیلی خفنن...  4
تیم ما حرف هاشو تو میدون می زنه...  Smiley-face-cool-2

----------

داداش به امید خدا خیلی خوشحال کننده بود پستت...
وقتی میگی قبلا 4 5 روز و حالا 20 روز... یعنی اینکه کلی تغییر کردی تو این مدت...
به عبارتی اون عادته از سرت افتاده... و این عالیه... 1

خیلی مراقب خودت باش داداش جون... راه های غفلت رو پیشاپیش جلوشو بگیر که خدایی نکرده اتفاق بدی نیافته...
منتظر جشن 30 روزگیت هستیم...  Khansariha (18)

----------

اگه جویای حال منم هستین، بگم که شکر خدا... خوبم...
امروز خیلی بهتر از روزهای قبل... 1

ارادتمند...  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستای گلم
اما وضعیت این هفته من :
Ali_2P / گروه جنگجویان / سبزِ سبز Khansariha (69)

بعله، همون طور که گفتم من ادامه میدم و هیچ وقت تسلیم نمیشم
پیش به سوی پاکی ابدی...
گروه های دیگه گوش به زنگ باشین که جنگجویان داره میترکونه Smiley-happy114
[تصویر:  07.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
(1394 تير 7، 4:36)مرد مجاهد نوشته است:
نقل قول: مرد مجاهد جان ،شما چه بیماریی در خواب تجربه کردی ؟ واضح تر بگو ببینیم .
معمولا حدود نیم ساعت بعد قطع شدن هشیاری و به خواب رفتن،
به جای اینکه به خواب عمیق برم
یهو برانگیخته میشدم و خودم رو در حالتی میدیدم که دارم بدکاری میکنم.
یه جورایی حالت منگی داره
و بدیش اینه که وقتی چند دقیقه میگذره و هشیارتر میشی از طرف دیگه چند دقیقه است که درگیر شدی . تو این کشمکش مقداری سخت میشه جان به در بردن.
حالا، من این حالت رو که منجر به شکست میشد در مسابقات شکست حساب نمیکردم، چون حالتی نیمه خودآگاه بود

اما اون چیزی که متاسفانه تو این یکی دو سال اخیر روند ترکم رو مختل کرده بود و چندین بار ترک طولانی (مثلا بالای 40 روزم) رو خراب کرده بود
این بود که در اون حالت برانگیخته میشدم و فشاری از وسوسه و غلیان غریزی به وجود میومد که منو، پناه بر خدا، معذرت میخوام که میگم، بیدار میکرد و به گناه هشیارانه میکشوند. 

مجاهد جان داداش منم این حالتی که میگی خیلی کم و به ندرت برام پیش اومده ، یادم نمیاد دقیقا ولی فکر میکنم حداقل یکی دوباری برام اتفاق افتاده باشه .

یه نسخه برای شما و نو واندرلند تجویز میکنم سعی کنین قبل خوابیدن انجام بدین :
خوندن سوره فلق + سوره ناس + آیه الکرسی + یه قرآن کوچیک هم کنار بالشتت بزار   یا اگه پیرهنت جیب داره بزار داخل جیبت ، یه دعایی هم هست به اسم دعای ناد علی(ع) ، این دعا هم بنویس برای خودت بزار لای همون قرآن بزار تو جیبت ، بگیر بخاب هیچ خاب مزخرفی هم انشالله نمیبینی .
نقل قول: بندگان خدا! از خدا بترسيد و از دنيا برحذر باشيد كه اگر بنا بود همه دنيا به يك نفر داده شود و يا يك فرد بری  هميشه در دنيا بماند، پيامبران بری  بقا سزاوارتر بودند و جلب خشنودی  آنان بهتر و چنين حكمی  خوش آيندتر بود، ولی  هرگز! زيرا خداوند دنيا را بری  فانی  شدن خلق نموده كه تازه هايش كهنه و نعمت هايش زايل خواهد شد و سرور و شادی اش به غم و اندوه مبدّل خواهد گرديد، منزلی  پست و خانه ی  موقّت است، پس بری  آخرت خود توشه ی  برگيريد.
و بهترين توشه آخرت تقواست، از خدا بترسيد، باشد كه رستگار شويد.

تو مغز من نمیره دیگه این حرفا 

با اینکه آدم میدونه این شهوت کوفتی چیزی نیست ولی موقع وسوسه کلا مغزم از کار میوفته دیگه یاد این نمیوفتم دنیا فانی هست و ....

دیشبم خواب دیدم ، شد چهار شب. الان فهمیدم چوب چی رو دارم می خورم. تو ماهانه توضیح دادم.
سبحانک انی کنت من الظالمین.

حالا این نسخه داداش وجدان رو انجام بدیم ببینیم چی می شه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام دوستان(م)
خوبیید...
من ثبت نام کردم
الان نمیدونم باید چیکار کنم
میشه یکی از دوستان کمکم کنه
راستی تاریخ شروع ترک من از امروزه
یعنی ۸ تیر ۹۴
سلام برادر. خیلی خوش اومدی.
برو توی پروفایلت اونجا یادداشت گذاشتم.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
نمیدونم چرا نمیشه برم تو پیامای خصوصیم
میگه نام کاربریت فعال نیست نتونستم بخونم یادداشتتونو.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان