امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1394 تير 5، 13:54)vojdan bidar نوشته است:
(1394 تير 5، 13:46)Tavvab نوشته است: سلام 

من به قدری تحریک شده بودم که وقتی خوابیدم خواب دیدم و محتلم شدم ، درسته روزه م باطل نیست اما اصلا حس خوبی ندارم 

تمام انرژی رفت  20 20  به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟  10 روز پاکی داشتم یعنی با چالش و تو شرایط سخت 

چرا گریه داداش ؟ چرا حس خوبی نداری ؟  هیچ مشکلی پیش نیومده ، روزت کاملا صحیحه ، حتی اگه تا افطار هم غسل نکنی بازم روزت کاملا صحیحه ، اصلا هم خودت رو سرزنش نکن ، خیلی هم خوب شد ، اینم بخاطر اینه که چند روزه پاکی ، اگه پاک بمونی توی خاب این حالت برات بیشتر اتفاق می افته و تحریکت توی بیداری کمتر میشه ، دیگه کمتر دچار وسوسه خ.ا میشی ، چون به قول خودت تمام انرژیت دیگه تو خاب میره .

الانم اگه حالشو داری برو غسل کن ، بعدش هم یه چرت یکی دو ساعته بزن ، اگه هم حالشو نداری اول یه چرت یکی دو ساعته بزن بعدش پاشو برو غسل کن که نمازتو بخونی.

همون 10 روز پاکی هم خودش کلیه بعد این همه مدت ، منم خودم بعد مدت ها به 15 روز رسیدم . راهتو ادامه بده ، حالا با چالش یا بی چالش ، حتی اگه روزت خوب نبود یعنی موارد دیگه مسابقه رو رعایت نکردی سعی کن این پاکی رو ادامه بدی .

سلام برادر 

چشم ، حتما ، آدم حس می کنه ده روزش پریده رفته  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) asabani
(1394 تير 5، 14:02)Tavvab نوشته است: سلام برادر 

چشم ، حتما ، آدم حس می کنه ده روزش پریده رفته  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) asabani

نه بابا چرا حس کنی ده روزت پریده ، هیچیش هم نپریده ، آره بابا شاد باش Khansariha (13) Khansariha (13) ، خودتو اذیت نکن بخاطر چیزی که اختیارش دست خودت نبوده ، تازه چیز بدی هم نبوده که ، ده روزه پاکی دیگه ، اینم خودش یه نعمتیه که تو خاب تخلیه شدی ، کمتر دیگه اذیت میشی .
سلام

ممنوم از تذکر به جای مرد مجاهد... منم اشتباه کردم...
در تکمیل این تذکر شاید بد نباشه این ویدئو رو هم ببینیم... 

اظهار گناه به صورت کلی اشکالی نداره... مثل کسی که بگه من بنده ی گناه کار و روسیاهم...
اما این که بخوایم به صورت موردی اشاره کنیم بده... خیلی هم بده!

متاسفانه این مشکل رو تو جای جای کانون هم داریم... 53258zu2qvp1d9v 

------------

داداش تواب تبریک میگم بابت این اراده ی 10 روزه...
خوشحال باش برادر...  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

عاشق/ گروه پاک دلان / سبز

خب این هفته تو ماه رمضون بود ، به جز پنج شنبه که یه خرده داشتیم می رفتیم اون وری ، بقیه اش خوب و خوش گذشت. 
گروه ما هم که ما شاالله عالیه ، همه تا الان سبز بودن. فقط مونده درخشنده.

درخشنده کجایی داداش؟  asabani
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

اقیانوس ارام / جنگجویان / سبز

( از روی اعلام وضعیت در ماهانه)

بقیه بچه ؟؟؟
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سهیل 70.....جنگجویان....سبز  studsmatta  
[تصویر:  MuALi.png]
درخشنده/پاک دلان/ سبز

53
 No WonDerLand / تخریبچی ها / سبز  128fs318181

چه اسم گروه خفنی هم داریم 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام.
خیلی حالم افتضاحه،داغون داغونم...نمیدونم چطور حال و وضعم رو شرح بدم...بخدا دیگه خسته شدم از این لعنتی...
[تصویر:  05_blue.png]
(1394 تير 6، 15:04)ali123 نوشته است: سلام.
خیلی حالم افتضاحه،داغون داغونم...نمیدونم چطور حال و وضعم رو شرح بدم...بخدا دیگه خسته شدم از این لعنتی...

سلام ، چرا داداش ؟ چی شده ، یکم بگو ببینیم در چه وضعی هستی
(1394 تير 6، 15:04)ali123 نوشته است: سلام.

نگران نباش داداشم ، درست می شه. کافیه خودت بخوای.
داداش قبل از این که حالت خراب بشه هم باید می اومدی ، این جا اورژانس داریم و کلی بند و بساط.
اما حالا هم دیر نیست ، هیچ وقت دیر نیست و ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست. 

ما داداش علی رو امیدوار می خوایم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: .بخدا دیگه خسته شدم از این لعنتی...
بلند شو ....دوباره از نو ....ایندفه محکم تر..
[تصویر:  MuALi.png]
کل روز رو کنترل ذهن و کنترل چشم میکنم چرا باید شب خواب های ناجور ببینم

یک ماه نه به حرامی فکر کردم نه به حرامی نگاه

اینم از شبش !

خب چیکار کنم شبا نخوابم ؟ محتلم نشدم ولی خیلی خواب های بدی دیدم !

الانم که انگار یه سنگ یک تنی رو روم انداختن دارم داغون میشم 

عجب زندگی کوفتی من دارم

با وجود نعمت ها تو زندگیم مثل خداشناسی و معرفت به اهل بیت و سالم بودن پدر و مادر و داشتن سرپناه و سالم بودن خودم و استعداد درسیم .... ولی دیگه خسته هستم ایکاش وقتی دعا می کنیم که بمیریم واقعا می مردیم ! من مطمئنم تا ابد تو جهنم نخواهم موند

یه مدت میرفتم جهنم بعد اینکه پاک میشدم شفاعت شاملم می شد میمودم بهشت اونجا هم حوری و قوری نمیخوام همین تنها برای خودم بدون فشار زندگی کردن برام کافی بود - فقط میخوام تو این دنیا نباشم !!

خسته شدم از این فشارهای جنسی !
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

(1394 تير 6، 16:49)No WonDerLand نوشته است: کل روز رو کنترل ذهن و کنترل چشم میکنم چرا باید شب خواب های ناجور ببینم

یک ماه نه به حرامی فکر کردم نه به حرامی نگاه

اینم از شبش !

خب چیکار کنم شبا نخوابم ؟ محتلم نشدم ولی خیلی خواب های بدی دیدم !

الانم که انگار یه سنگ یک تنی رو روم انداختن دارم داغون میشم 

عجب زندگی کوفتی من دارم

با وجود نعمت ها تو زندگیم مثل خداشناسی و معرفت به اهل بیت و سالم بودن پدر و مادر و داشتن سرپناه و سالم بودن خودم و استعداد درسیم .... ولی دیگه خسته هستم ایکاش وقتی دعا می کنیم که بمیریم واقعا می مردیم ! من مطمئنم تا ابد تو جهنم نخواهم موند

یه مدت میرفتم جهنم بعد اینکه پاک میشدم شفاعت شاملم می شد میمودم بهشت اونجا هم حوری و قوری نمیخوام همین تنها برای خودم بدون فشار زندگی کردن برام کافی بود - فقط میخوام تو این دنیا نباشم !!

خسته شدم از این فشارهای جنسی !

حاجی یادته میگفتم میل جنسی رو نمیشه برای همیشه سرکوب کرد ، نمیشه آدم بگه نیازی بهش نداره ، چون لامصب نیازه طبیعیه انسانه ، ولی میشه برای یه مدتی به تاخیر انداخت تا راه حلالش برای انسان باز بشه. 

خاب دست خودت نیست دیگه ، ضمیر ناخوآدگاهه انسانه ، هرچی پاکتر باشی به مرور زمان ضمیر ناخودآگاهت هم آگاه تر میشه ، توی خاب هم حتی متوجه بعضی چیزا هستی ، فرضا یه موقعیت نامناسبی توی خاب برات اتفاق می افته ازش چشم پوشی میکنی ، من خودم مال این حرفا نیستم ، ولی مطمئنم شما که تو بیداری میتونی خودت رو انقدر خوب کنترل کنی مدت زیادی طول نمیکشه که توی خاب هم این کنترل را خواهی داشت .

این مدت معمولا 40 روزه ، توی روایات و هرچی هم حساب کنی این عدد 40 یه چیز دیگه است ، مثلا میگن مرد تو 40 سالگی به کمال میرسه ، پیغمبر تو 40 سالگی به نبوت رسید ، برای دیدن امام عصر میگن چله بزارین ، میگن کسی که 40 روز عبادت هاشو برای خدا خالص کنه خدا چشمه های رحمت و اسرار دنیارو براش جاری میکنه ، الان شما تو مسیری هستی که نزدیک به آخرین روزای این 40 روز هستی ، روزای خیلی سختیه ، چون شیطان لعنت شده الان دیگه داره با تمام قوا بهت میتازه ، دیگه آخرین مراحلیه که میدونه الان اگه جلوت رو نگیره بعدا خیلی کارش سخت تر میشه ، پس برا همین هرچی زور داره رو داره الان میزنه ، چه توی خاب چه توی بیداری ، میدونی که شیطان و دست اندرکارانش قابلیت اینو دارن که به خاب انسان بیان ، پس صبر پیشه کن ، ان الله مع الصابرین  ،  وستعینوا بالصبر و الصلاه ، و انها لکبیره الا علی الخاشعین

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان