امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

دیاموند عزیز ...
این پست رو مجتبی کبیر تو پسرانه ها زده بودن ..
خیلی از بچه ها اونجا رو نمیخونن ... نقل قول گرفتم تو اینجا تا همه بخونیم دوباره ... حرفای خیلی خوبی توش هست که باعث پیشرفتمون میشه تو راه ترک ... ناامید نباش داداش .. هیچ وقت 53
(1392 خرداد 19، 23:31)مجتبی نوشته است: خوب کنترل نگاه سخته ، 

ولی اصل اینه که ما اگه فکر و خیالی هم داریم باش درگیر نشیم ، درگیر شدن یعنی عکس العمل    نشون دادن ، مثال میزنم ، شما وقتی میخوای بشینی دو ساعت درس بخونی ، ممکنه خسته باشی ، خوابت بیاد ، حوصله نداشته باشی ، استرس داشته باشی ، ندونی اصلا موفق میشی یا نه ، ولی اگه شبه امتحان باشه ، هیچ کودوم از این عوامل نمیتونن باعث شن که شما به این امبال ، افکار و یا حالات واکنشی نشون بدین ، شما شب امتحان میپذیرین که با این که خسته این ، بی حوصله این و خوابتون میاد ، منتها این دو ساعت حیاتیه ، 

1) اولا قبول دارین این افکار و حالات رو دارین 
2) بشون پاسخ نمیدین و درگیرشون نمیشین . 
3)مثل شب امتحان که موقتیه ، این افکار و خیالات هم موقتی هستند . 

ما وقتی گرسنه میشیم ، تا غذا نخوریم گرسنگیمون رفع نمیشه ، ولی فکر و خیال این طور نیستند ، بلکه "بی اعتنایی " به اون ها خودش یه روش حله این مسئله هست ، چون ساعات بعدی مطمئنانا ما اون افکار و خیالات رو نخواهیم داشت ، یا اگه هم پیش بیاد باز هم موقتی خواهد بود و برای دقایقی . 

حتما لازم نیست فکر و انگیزه یا عشق خاصی باشه ، بعضی کارهایی که ما بش عادت میکنیم و معتاد میشیم ، بحث نا توانایی ذهن در درگیر شدن با هر فکر و میلی هست ، 

بحث منطقی و غیر منظقی فکر کردن  نیست ، انقدر فکر شلوغ میشه یا به علت هایی (مثل اعتیاد ) به همه و انواع عوامل بیرونی حساس میشه و با هرچی میخواد یه واکنش نسبت به اون بده . 

......................................................................................................
.............................................................................................................

پس برای کنترل ذهن ، اول عمل هست ، زوم کنین روی این که شما فکر غلط داشته باشین یا نداشته باشین ، توی روز خیال داشته باشین یا نداشته باشین ، تا میتونین نگاه رو کنترل کنین ، 

بعد اگه توی عمل تونستین نگاه رو پاک کنین ، خیال راحتر پاک میشه . 

.................................................................................
فکر وانگیزه هم مهمه ، ولی کنارش حتما شما تمرین عملی میخواین ، که وقتی یه هدف یا فکری رو درست تعریف میکنین ، مثل چشم پاکی ، یا نگگاه پاک ، نشه که درگیر فکر ها ی دیگه بشین . 

..........

تمرین عملی براش بذارین ، مثلا :راه خیلی هست : 

1) مسابقه کنترل نگاه شرکت کنین ، 

2)یه جدول محاسبه اعمال بذارین ، و توش این مورد باشه ، "که من هر گونه نگاه آلوده نداشته باشم "  صبح ها قول بدین ، و شب ها این جدول رو بررسی کنین ، و ببینین امروز چند تا نگاه داشتین ، چند روزه که سراغ سایت های ... نرفتین . 

3) تحریم  و محدودیت برای فیلم و عکس دیدن بذارین ، به ماهواره نگاه نکنین ، سایت که میاین فیلتر شکن به راحتی در دسترس نداشته باشین ، اینترنت رو با برنامه ریزی بیاین 

4) یه متنی به عنوان تقویت باور برای چشم پاکی برای خودتون بنویسین ،(توی تاپیک اصول وروش های علمی تغییر عادت گفته بودم ، ) یعنی یه کاغذ بردارین ، و یه انشا بنویسین ،  نمونه این متن مثل یک انشا میمونه که موضوعش توجه به خودتون هست ، در قسمت اولش ، در مورد دلایل این کار ، این که چرا  نگاه آلوده بده ، چه ضرر هایی داره ، و چه چیزهایی باش از دست میدین و چه شرایطی در صورت ادامه باش پیدا میکنین 
و در قسمت دوم در مورد خوبی های چشم پاکی بنویسین ، چرا میخواین چشم پاک باشین ، چه چیز هایی باش بدست می آرنی چقدر مفیده ، و چقدر شرایططتون رو میتونه خوب کنه ؟  تویه کاغذ بنویسین و سعی کنین تا  سه چهار هفته ای هر روز  یا چند وقت یکبار بخونینش و فاصله این خوندن ها این متن رو قوی ترش کنین و دلایل واقعی تر بیارین .

5) وقتی مثلا یک ربع یا نیم ساعتی بذارین ، هر روز و توی این وقت بشینین زیبایی های طبیعت و زندگی رو بشمارین و لحظه شمردنش متوجهش بشین و خوب ببینینش ، این میتونه وقت بیکاری یا قدم زدن توی خیابون یا پارک باشه . این یعنی همه زیبایی ها رو منسوب به خدا کنین ، این طوری شما به پاکی ها نگاه کردین ، یه پاکی توحیدی ، که خود به خود تمرین روی این کار شما رو چشم پاک میکنه . 

7) برای کنترل خیال ، همیشه برنامه ریزی داشته باشین ، اما نه برنامه یزی معمول که همه میگن ، بلکه  هر 6 ساعت یه بار و یا هر  نماز تا نماز بعدی . این طوری رجوع شما برای برنامه اتون بیشتر میشه ، و سعی کنین 6 ساعت قبل یا وعده قبل برنمه ریزیتون رو ارزیابی کنین و به خودتون نمره بدین . برنامه ریزی باعث کنترل خیال و نظم خیال میشه ، 

برنامه ریزی برای چند ساعت آینده خیلی بهتره از برنامه ریزی برای فردا یا روز های آینده است ، چون شما آمار چند ساعت آینده ات رو بیشتر داری و به شرایط 4 یا 6 ساعت بعدی بیشتر واقفی . بنابر این به شرایط خودت نزدیک تر و اجرا و ارزیابیش راحت تر هست ، همینطور 2 یا 3  بار نشستن و به کار های روز فکر کردن که چیکار کردم و یا چیکار نکردم خودش باعث تقویت ارزیابی و روحیه محاسبه میشه و فکر رو تمیز میکنه که هدفمند پیش بره ، و فکر عادت میکنه خودش رو سمت هدف میل بده ولو کم یا زیاد  جلو یا عقب ، بلاخره اطراف هدف میشینه ! و این توی نظم فکری و خیال اثر خیلی زیادی داره . 

8) ذکر یا سمیع یا علیم ، همین طور ذکر یا حسین ، همینطور آیت الکرسی ، برای کنترل خیال خوبن ، همین طور ا ذکر لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین توی سجده  یه خاصیت داره که  چاکرای پیشانی رو تحریک میکنه و  خصوصیات تقویت چشم پاکی داره .

9) نا امید نشدن و ادامه این تمرین های عملی و این که اگه شکست خورد ، موفقیت رو ادامه تمرین بدونه بخصوص برای یه عادت و مشکل فکری ، برآیند کارش رو در یه فرآیند و مدت زمان 40 روزه الی 6 ماهه ارزیابی کنه (یعنی حتی اگه خوب پیش نرفت تمرین ها رو تا 6 ماه ادامه بده ، هر کودوم از این مورد هایی که انتخاب کرده بود  ) 

.
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
(1392 خرداد 19، 15:44)MohseN72 نوشته است: سلام
مم می خام اینجا درد و دل کنم ی کم
تو خونه همه مشکل منو می دونن
خیلی احساس بدی دارم:11:
احساس می کنم هر روز جلو همه خورد میشم:11:
داداشم ک هی نمک می پاشه:11:
هر روز ک می گذره مشکلاتم با خانواده بیشتر میشه:11:
ب خاطره همین مسئله
دیگه نمی دونم چیکار کنم
آدم ک آبروش میره
دیگه بر نمی گرده:11:
سلام
می دونم چی میگی محسن جان...
کمی تا قسمتی تجربش رو داشتم... 
حس خیلی بدیه...53258zu2qvp1d9v 

اول اینکه خانواده بعید می دونم تا این حد واسه این مسائل به روی آدم بیارن که آدم بخواد خورد شه...
بیشتر از دید خودته که این جوری فکر می کنی...

رفتار داداشتم هر چند اشتباهه، ولی بنا به اقتضای سنش، همچین حرفی میزنه...
بذار به حساب بچگیش...
کم کم بزرگ میشه و  می فهمه که کار خیلی اشتباهی می کنه...

بعد هم اینکه الان تو باید سرتو بالا  بگیری و نشون بدی که یه محسن دیگه شدی...
نه اینکه با رفتارت جوری عمل کنی که مدام محسن قبلی رو یاد خانواده بندازی...
این تغییر رو نشون بده به خانواده...
از طرز صحبت کردنت باهاشون گرفته تا نوع کمک کردن به اعضای خانواده تا نوع نماز خوندن و دعا و ...  
اگه می خوای این وضع بهتر شه، نباید منتظر اونا شی که دیدشونو عوض کنن...
خودتی که باید آستینا رو بالا بزنی...

مطمئن باش اگه همت کنی، کم کم اونا هم می پذیرن که عوض شدی...
اگه خدایی نکرده قبلا جور دیگه ای بهت نگاه می کردن، از این به بعد، جور دیگه ای بهت نگاه می کنن...
بی اندازه هم خوشحال میشن از تغییری که کردی...
بهت تضمین میدم... 1

در ضمن، همیشه یادت باشه طرف حساب همه ی ما در درجه اول خداست که باید راضیش کنیم از خودمون...
توبه کنیم و اعمال گذشتمون رو جبران کنیم...
به این فکر کن... Khansariha (18)

(1392 خرداد 19، 22:43)diamond111 نوشته است: بچه ها ای کاش اراده من حقیر هم برای ترک مثل شماها بود. خوش به حالتون. من که دارم بدجوری شکست می خورم. هر کاری می کنم جواب نمیده. از خدا بخواید به دادم برسه
دیاموند جان، این قدر تلقین منفی نکن که نمی تونم و ارادشو ندارم و ...
ما هم مثل خودت...
آدم آهنی نیستیم که بگی با هم فرق داریم...
از فضا هم نیومدیم خدا رو شکر...
اگه بقیه تونستن، پس تو هم می تونی...
به خودت ایمان داشته باش داداش... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

داداش اسنایپر فکر کنم امتحان داشت و واسه ختم صلوات نیومد... 
14 صلوات واسه سلامتیش، پاکیش و عاقبت به خیریش...

امروز و فردا هم نوبت نفر نوزدهم لیست، داداش احسان عزیز هست... Khansariha (18)
کجایی داداش؟ clapping

1- جوان 53
2- رامتین 2012 53
3- حمید خان 53
4- آرمین 100 53
5- جاوید این لاو 53
6- مجتبی خلبان 53
7- میلاد + 53
8- رند 53
9- عمور 53
10-آبتین 53
11-مرد 53

12-امیرحسین خان 53
13-پشتكار 53

14-محسن 72 53
15-عمو سعید 53
16-
علیرضا 68 53
17- حسام 313 53
18-اسنایپر 3 53
19-احسان بست
................20 خرداد
20- لاکی بوی....................22 خرداد
21- سعیدجی....................24 خرداد
22- گدای زهرا...................26 خرداد
23 - مرد..............................28 خرداد
24 - آزاد 63..........................30 خرداد

یا علی... 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام چطور عضو گروه میشین ؟
(1392 خرداد 20، 14:27)mahdix نوشته است: سلام چطور عضو گروه میشین ؟

سلام دوست عزیز... 303
خیلی خوش اومدی به کانون... Welcome (1)

واسه ثبت نام تو گروه رهروان پاکی، فرم پایین رو باید تو تاپیک ثبت نام پر کنی...

1-نام کاربری:

2-جنسیت:

3- سن:

4:بیشترین رکورد ترک:

این فرمو تو اون تاپیک پر کن تا مراحل ثبت نام انجام بشه...
بعد بیا اینجا قهرمان که باهات کار داریم... Khansariha (18)
منتظرت هستیم ها... varzesh
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام پسرا

کار که پیدا نمی کنیم

این روزا تو این گرمای طاقت فرسا

دوش آب سرد گرفتن چقدر لذت داره

کاش خونمون یه حوض لااقل داشت هر روز یه نیم ساعت می رفتم توش1276746pa51mbeg8j

والا یه سری کلاس های تربیت معلمی مفاهیم قرآن هست

می خوام برم که بعد آموزش  برم واسه تدریس

دعام کنید

واقعا خدا می رسونه

ممنونم از خدا53

منو تو این ماه قشنگ شعبان از دعای خیرتون بی نصیب نگذاریدSmiley-face-cool-2
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام به همه ی کاکاهای عزیزKhansariha (8)

چند پست قبلی رو نتونستم دنبال کنم ببخشین اگه اتفاقاتی افتاده و من اظهارنظر نمیکنم...

سه 14 صلوات حسام53 و اسنایپر53و احسان53 عزیز...امیدوارم به بهترین ها برسین.535353

.............................................

بچه ها یه سوال:

مشمولین سزبازی که میخوان اعزام بشن و غیبت هم نکردند و کد خوردند و مشخص شده که چه شهری و

چه ارگانی افتادند و باید یه 10 روز دیگه مثلا اعزام بشن...خب من سوال پرسیدم در یه صورت مشمولین میتونن  2 ماه عقب بندازند تاریخ اعزامشون رو که زودتر اقدام کنن واسه این کار...نه مثلا الان که کد خوردند و کار از کار گذشته...خب احتمالا هنوزم راههایی وجود داره واسه اینکه بشه 2 ماه تاخیر انداخت...

مثلا:1.مشمول پا یا دستش بشکنه و یا عارضه جسمی موقتی واسش پیش بیاد و یا مثلا یکی از اقوام درجه ی یک فوت شه تا بالاخره موافقت بشه که مشمول 2 ماه تاریخ اعزامش تاخیر بیفته...

خب من هیچ کدوم از این شرایط رو ندارم اما میخوام تاریخ رو بندازم واسه برج 6.

میخواستم بپرسم اگه نامه ی دکتر بگیرم و بفرستم تهران موافقت میشه...یعنی احتمال داره تهران بررسی کنه ببینه که بنده واقعا مشکل دارم یانه؟؟؟

کسی تاحالا براش اتفاق افتاده؟!!!

منتظر جوابتون هستم.ممنونم535353

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

سلام به همه رفیقان عزیز303
اول بگم که یک روز پاکم
مشکلات منم مثل دوستانم هستن
نمیدونم از کجا بگم ازین بگم که الان شیش هفت ساله کارم شد خ ا
روزها که تو آینه خودمو نگاه میکنم روز به روز دلسرد تر میشم روز به روز دارم پیرتر میشم روز به روز چشمام داره زیرشون گودتر و ضعیف تر میشه
موندم چیکار کنم هر بارم اراده میکنم که ترک کنم سر یه فکر لعنتی میشکنم
سیگاری هم چند ساله که میکشم که بدتر شهوتم رو بیشترم میکنه
از همه بدتر اینه که اگه یه کاری یا یه حرفی تو جمع بخوام بزنم از استرس میمیرم
خودم فکر میکنم اگه زودتر برم خدمت بهتره چون تجربه کردم هر بار سرم شلوغ بوده و تو یه جمعی بودم تونستم شهوتمو کنترل کنم
تو رو جون عزیزانتون برام دعا کنید چون فقط میتونم این درد تو دلمو با شما رفیقای گلم در میون بزارم دعا کنید که خدا یه نگاه بیشتر به ما بندازه
یا علی
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

سلام
افشین 840 / 17 خرداد / 4
همچنان پاک و خوب13
کوروش کبیر:
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند تا اجزا بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد.
سلام خدمت داداشای گلم

داداش احسان عزیزم 
مهربون سعی کن فکر کنی چیزایی که خوشحالت میکنه چیزایی که وقتی بهش فکر میکنی لذت میبری به چیزایی فکر کن که انگیزه بهت میده برای تلاش .... باید توی زندگیت چیزایی رو داشته باشی که امیدوارت کنه ... یه تغییر توی روند زندگیت بده ... خسته شدی از این وضع خب از امروز یه جور دیگه زندگی کن ... یه تغیر توی اتاقت یه تغیر توی رفتارت یه تغییر توی برنامه هایی که ریختی و هیچ وقت نشد انجامش بدی ... ایندفه یه تغییر اساسی بده .... همیشه تا میومدی خونه لباست رو پرت میکردی رو تخت حالا ازین به بعد بزارش رو چوب لباسی ... شاید بعضی از تغییرا کوچیک باشه ولی خیلی اثر میزاره... برنامه ی تفریحی فراموش نشه ... انرژی زندگی باید از یه جای در بیاد یا نه ... 

نا برده رنج گنج میسر نمیشود.... نمیشه بگی من چیکار کنم در حالیکه میدونی باید یه تکون به خودت بدی .... تا خودت نخوای تا سختی نکشی نمیتونی یه چیزی که میخوای برسی ... یه بار برا همیشه مثل مرد مقاومت کن .... مطمئنم میتونی فقط کافیه بخوای ... سخته ولی شدنیه ...

ببخشید اگه خیلی کمکی نتونستم کنم داداش گلم Khansariha (8)

حسام 14 صلوات 53
 اسنایپر 14 صلوات 53
 احسان 14 صلوات 53

بچه ها من با اجازتون امروز دارم میرم مشهد.... خوب بدی چیزی از بنده دیدین به بزرگواری خودتون حلال بفرمایین 
احتمالا یه مدتی نیستم .... اگه خدا عمری بده و توفیقی میرم و حتما برا تک تکتون دعا میکنم 

مواظب خودتون پاکیتون و احظه های عاشقیتون باشین

ارادتمند همه داداشای گلم 

میپسارمتون به خدای مهربون 

یا علی مددKhansariha (8)
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلااااااام به همگی 303

داداش ما می توانیم، چه کلاس های خوبی میخوای بری...
رفتی به ما هم یاد بدی ها... از پایه... 1276746pa51mbeg8j
ایشالله کارتم جور میشه... Khansariha (18)

داداش گدای زهرا، چطوری سرباز مقتدر کانون؟
جواب سئوالتو نمی دونم عزیز، امیدوارم بچه ها بتونن راهنماییت کنن...
ولی فکر کنم اگه تو گوگل دنبال سایت های مرتبط با سربازی بگردی، سریع تر و دقیق تر به جواب برسی... Khansariha (18)

احسان عزیز، اون 6 7 سال گذشته رو مث آینه دق نذار جلوت که نتونی روزای خوب آینده رو بسازی...
هر چی بوده مال قبل بوده... تموم شده و رفته...
قراره از این به بعد، تغییر کنی... همه چی رو عوض کنی...
پس غصه ی چی رو بخوری؟

اگه راحت می شکنی، یعنی اینکه به اندازه ی کافی هدف نداری...
هدف های بزرگ واسه پاکیت بذار... اون قدر بزرگ که این بهونه های الکی، انگشت کوچیکه ی اون هدفات نباشن...
باید بهونه ها رو کوچیک ببینی... خیلی کوچیکتر از پاکیت...
وگرنه، پا در هوا میمونی...

سیگارم که حتما خودت بهتر می دونی چه چیز بدیه...
چرا ادامش بدی داداشم؟
بیا همت کن... هم سیگار هم خ.ا رو با هم بذار کنار...
به جون خودم، اینارو بذار کنار... بعد، ببین چقدر زندگیت عوض میشه... چقدر همه چیز برات تازه میشه... زیبا میشه...
چرا محروم کنی خودتو از یه زندگی که دوست داری؟
به جاش، بشینی غصه و افسوس بخوری؟
حیف جوونیت نیست عزیز؟

اراده و همتش از تویه داداش...
یا علی بگو و قدم هاتو سمت خدا بردار، ببین خدا چه جوری میاد سمتت و کمکت می کنه...
ما هم برات دعا می کنیم...
14 صلوات به نیت 14 معصوم... Khansariha (18)

افشین جان، آفرین داداش پرتوان... Khansariha (48)
همین جور، خوب بمون...
بااراده، مصمم و جدی... Khansariha (46)

داداش لاکی بوی، خوش به حالت داری میری زیارت... 
واسه منم دعا کنی ها که خیلی محتاجم به دعات... 1276746pa51mbeg8j
سفر به خیر و سلامت داداش گل...
خدا، پشت و پناهت... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

وای خداا ........... بچه ها من واقعا همتون رو دوس دارم ...

خدا هیچ وقت شما هارو از من نگیره ... دوریتون برام سخته 

دوستون دارمممممممممممم 

یا علی Khansariha (8)
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام
داداش احسان
تا نخوای یه تکونی به خودت بدی فایده ای نداره حالا هر چقدر هم که میخواد ما بهت توصیه کنیم
حتما حتما میتونی موفق بشی
سیگاری هم که میدونی چه چیز کثیفی هست 
اینکه تصمیم داری ترکش کنی خیلی خوبه 
باید سعی از رفقیقات که اینکار رو انجام میدن دوری کنی چون تجربش رو دارم اینو میگم
تا در کنار اونایی ترکش غیرممکنه
اگه اراده کنی حتما میشه
14 صلوات هم از طرف من
داداش لاکی بوی خدا به همراهت
انشاا...صحیح و سالم برگردی
ما رو هم فراموش نکن
التماس دعا

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 خرداد 19، 15:44)MohseN72 نوشته است: داداشم ک هی نمک می پاشه:11:
دروووووود

خسته نباشین کل برو بچ
داداش محسن خوبی دادا
اول از همه جونم برات بگه:
در مورد باقی موارد درد دلت راه کاری ندارم ولی در مورد این قضیهیه پیشنهاد دارم
یه فن بهش باید بزنی اونم فن دست پیش رو بگیریه.
حالا که اینجوریه شمام یه لقب بهش بده بگو برو تو که فلانی تا بلکم دست رو تو بره
این نظر ما میباشد303
موفق باشیKhansariha (8)

داداش احسان
نقل قول: سلام به همه رفیقان عزیز[تصویر:  7.gif]
اول بگم که یک روز پاکم
مشکلات منم مثل دوستانم هستن
نمیدونم از کجا بگم ازین بگم که الان شیش هفت ساله کارم شد خ ا
روزها که تو آینه خودمو نگاه میکنم روز به روز دلسرد تر میشم روز به روز دارم پیرتر میشم روز به روز چشمام داره زیرشون گودتر و ضعیف تر میشه
موندم چیکار کنم هر بارم اراده میکنم که ترک کنم سر یه فکر لعنتی میشکنم
سیگاری هم چند ساله که میکشم که بدتر شهوتم رو بیشترم میکنه
از همه بدتر اینه که اگه یه کاری یا یه حرفی تو جمع بخوام بزنم از استرس میمیرم
خودم فکر میکنم اگه زودتر برم خدمت بهتره چون تجربه کردم هر بار سرم شلوغ بوده و تو یه جمعی بودم تونستم شهوتمو کنترل کنم
تو رو جون عزیزانتون برام دعا کنید چون فقط میتونم این درد تو دلمو با شما رفیقای گلم در میون بزارم دعا کنید که خدا یه نگاه بیشتر به ما بندازه

یا علی

داداش احسان
به نظر بنده شما اگه یکم رو مشکلات شخصیتیت هم کار کنی ترکت راحتره
یه فکری برای استرست بکن
انزوا رو کم کن
می تونی با مطالعه کردن به راه حل برسی
موفق باشیKhansariha (8)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام303  48 روزه پاکم 
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان