امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

داداش علیرضا استفاده بردیم. 

سعی می کنم انرژیم رو از دست ندم. همش به خودم می گم الان من انرژیم فوله و می خوام برم بدوم ، می خوام برم دنیا رو بگیرم. Muscular
دیروز ساعت 6 بیدار شدم زدم بیرون ، ساعت 9 و نیم رسیدم خونه. تا ساعت 12 پشت سیستم بودم. اما بعدش مثل همیشه له نرفتم تو رختخواب. گفتم من انرژیم بی نهایته. رفتم دوش گرفتم ، نشستم یک ربع درس خوندم، بعدشم نماز شب خوندم و دوباره گرفتم خوابیدم(چون می دونم صبح بیدار نمی شم.4) آقا این نماز شب یه چیزیه که رقیب نداره. بچه ها از دستش ندین. 
درسته یه ربع درس خوندم. ولی اون یه ربع توی اوج خستگی بدنی بود ولی تو اون لحظات نذاشتم روحم خسته بشه. 
امروزم ساعت 7 بیدار شدم و زدم بیرون. موقع نماز ظهر نمی تونستم سجده برم ، پاهام درد شدیدی گرفت. فهمیدم بدنم خیلی خسته است. اما روحم خسته نبود. 

بچه ها همه اینها رو گفتم که بگم شما هر چقدر هم که بدنتون خسته باشه ، روحتون رو شاد نگه دارین. ببینین چقدر زندگی لذت بخش می شه. 

یه چیز دیگه ای که می خواستم بگم این بود که ما باید بزنیم تو سر نفسمون (نمی دونم درسته یا نه) من قبلا این جوری نبودم. اما این چند روز این کار رو کردم. مثلا یه لحظه ای هوس بستنی می کردم. جلوی بستنی فروشی هم بودم ، می رفتم سمت مغازه اما دوباره می زدم تو سر نفسم می گفتم نه نباید بخورم. (مثال زدم)
سعی کردم اگر غذا خیلی خوشمزه هست کنارش یه زیتون تلخ بخورم که غذا زهرمار بشه. 

شاید فکر کنید شبیه بیماری روانی می مونه. (خوددرگیری) اما همین چند روز که گذشت خیلی کنترلم روی نفسم بیشتر شده. قبلا تا خرخره میخوردم ، اما الان یه خرده که سیر می شم دیگه نمی خورم. 

امیدوارم که این حالم تا ابد ادامه پیدا کنه ، چون خیلی دوستش دارم. 317317
اگه طولانی شد ببخشید. 
حالا باید بیشتر توزیح بدم شاید منظورم رو خوب نرسوندم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

Wink 
به نام خداوند پاکیها

سلام دوستان عزیز و گل؛303

از شنبه تا چهارشنبه به خودم وعده میدم پنج شنبه، جمعه میام مشارکت میکنم اما باور کنید وقت نمیشه. یکی از دلایلش اینه که سیستم داخل نشیمنه و همه میان رد میشن، واسه همین مجبورم هی صفحه رو مینیمایز کنم و خلاصه نمیشه. اهل خانه هم موافقت نمیکنن که سیستم بره داخل اتاقم به خاطر همین خیلی اعصاب خوردیه. :smiley-yell:

ممنون رامین جان بابت آیات. استفاده بردم. راستی میدونستی خدا از مادر هم بهمون نزدیک تره. مگه یادت رفته از شاهرگم به ما نزدیک تره و اونقدر مهربونه که وقتی میمیریم روحمون میخواد برسه به خدا به اوج. الان چون شناختی از خدا نداریم به دستوراتش عمل نمیکنیم وگرنه اگه بدونیم خدا چقدر مهربونه هیچوقت همچین کار نمیکنیم. 128fs318181

اگه اجازه بدید، من یکم تجربه ناقص دارم. میگم حالا ایشاالله دوستان راه ما رو دنبال نکن و زودتر به پاکی برسن. 4fvfcja

-2- عزیز؛ تغذیه نقش مهمی در کنترل شهوت داره. من قبل از ترک هم همین اعتقاد رو داشتم. مثلا شبا میترسیدم تخم مرغ بخورم اما تو این 16 روزی که پاکم اصلا به این موضوع توجهی نکردم. فکرتو درگیر این مسائل نکن. یکی از راه های وسوسه همینه، شیطان بهت میگه الان غذا خوردی تحریک میشی اگه خودارضایی کنی حق داری و ... . باید خیلی مواظب باشی. اصلا نباید به شیطان اجازه ی وسوسه و تحریک بدی. Khansariha (18)

داداش رامین حق باتوئه. قبلا من بعضی اوقات تنها میشدم اما الان به هیچ وجه. هر جا خانواده رفت میرم همونجا اگه نشد میرم با دوستا قدمی میزنم.Khansariha (18)

سلام عرض شود داداش میلاد میلانو من رو به عنوان یک داداش کوچک بپذیرید. Gigglesmile

داداش علیرضا مثل همیشه عالی بود.Khansariha (18)

عاشق فاطمه زهرا آفرین به این همه امید و پشتکار. به یاد داشته باش شیطان خیلی زود میتونه از پشتکارت استفاده کنه. ممکنه وسوست کنه و باعث لغزشت بشه. میدونی چجوری ؟ موقعی که خیلی خسته ای میاد سراغت. البته میدونم خودت بیشتر از من میدونی چجوری با شیطان بد صفت مقابله کنی. varzesh

ادامه ...

یکم از خودم بگم:

دیشب به اوج رسیدم. بچه ها نمیدونید به اوج رسیدن چقدر خوبه اصلا قابل وصف نیست. خیلی حس خوبیه، تو اون حال و هوا تو میشی عاشق و همش مدح و ستایش پروردگارت رو میکنی.

شکر میگی و اون هم صد ها هزار فرشته برات میفرسته تا ستایشت کنن. 4 [ البته این فرشته ها رو چرت گفتم ولی با توجه به آموخته هام گمونم درست باشه 4chsmu1 ]

از روز اولی که ترک کردم یعنی 16 روز پیش خدا رو صدهزار مرتبه شکر اصلا تحریک نشدم، ریخت فیلتر شکنو ندیدم ( قبلا میگفتم بزار باشه لازم میشه ولی الان اصلا نه 128fs318181 ] حتی یه عکس مبتذل ندیدم و ... .

تا دیروز یکی از نمازهامم قضا نشده بود ولی امروز نماز صبحم قضا شد. بیگن داخل بدن انسان یه ساعت هست که با ساعت دنیا هماهنگه واسه همین دیشب به جسمم گفتم هر موقع خواستی بیدار شو و اون هم رومو کم نکرد و ساعت 9 بیدار شدم [ شاید براتون مسخره باشه ولی واقعیت داره ] 20

همیشه هم خوبی و خوشی نبوده مثلا امروز چون خسته بودم یکم ناماید شدم اما سریع گرفتم خوابیدم و دوباره مملو از انرژی زندگی رو ادامه دادم .317

من در این دوران کوتاهِ ترک، تا تونستم خوردم؛ تا تونستم خوابیدم و تا تونستم درس خوندم. اما در حد و اندازش. مثلا در مورد خورد و خوراک هیچ وقت پرخوری و زیاده روی نکردم. خواب هم صبح ها از ساعت 6 که بیدار میشدم دیگه نمیخوابیدم .لی بچه ها یه چیزی هست اونم اینه که عصرا خیلی میخوابم 1276746pa51mbeg8j یعنی بعضی روزا در حد 3 تا چهار ساعت ! برا خودمم عجیبه اما هیچ وقت به خودم سخت نگرفتم.

حالا به خودم میگم تا تونستم درس خوندم ولی اینجوری هم نیست. هیچ وقت خودمو خسته و بیزار نکردم.

تو این موارد خوب باید یه مقدار خواب عصرم رو کنترل کنم و رو درسم کار کنم. البته درس زیاد مهم نیست 128fs318181

خلاصه اینکه احساس میکنم شیطون نیومده سراغم یا اگه اومده ناامید شده رفته واسه خودش و این به خاطر اینه که من شیطون رو به کل فراموش کردم. بعضی از ما میگن شیطون اومده سراغم، دیگه نمیتونم، من میخوام ولی اون ول نمیکنه و از این حرفا ... . اینا همش اشتباس ما نباید از شیطون یه غول بسازیم بلکه باید فراموشش کنیم.

درمورد خواب شب؛ بچه ها من بعد اینکه میرم تو پتو سوره میخونم. بعدش آیه الکرسی. اگه درگیری فکری نداشته باشم و خیلی شام نخوره باشم اصن نمیفهمم کی خوابم برد. ( دقیقا مثل الان که خوابم نمیبره و دارم براتون هی مینویسم )

خب خوشحال شید چون من میخوام برم بخوابم 4. واقعا ببخشید چون خیلی پرحرفی کردم و جسارت هم اگه کردم به خوبی خودتون ببخشید. مشارکت من از روی دلسوزی بود و میخواستم ضمن اینکه انرژی بگیرم تجربیاتم رو در اختیارتون قرار بدم. شبتون بخیــر و خوشی 53
سلام رفقا جونم وقتتون به خیر 

اول بگم که خیلی خوشحال شدم رضا جان بابت پاکیت 53..دمت گرم خدا به همرات و همین طور کانکت شده به خدا راهت رو ادامه بده ..دمت گرم ..

دوم خواستم بگم چاکریم آرمین صد مرسی ..53

سوم خواستم بگم ..اااا رامتین اومده 317Khansariha (18)

دستتون درد نکنه بچه ها بابت مطالب خوبتون و خفنتون ..

همه تون موفق تر باشین  و در پناه حق
سلام

ای ول به عاشق فاطمه زهرا...
ای ول به رضا...
ماشالله انرژی ها زده بالا... 317

آره راست میگی رضا جان... خدا خیلی نزدیکتر از اونیه که فکر می کنیم...
فقط باید مهرش به دلمون بیافته و حسش کنیم...
به نظرتون چطور میشه این مهر رو بیش از پیش کرد؟

و
دقت کردین به این دو تا:

(1393 آذر 27، 20:58)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: یه چیز دیگه ای که می خواستم بگم این بود که ما باید بزنیم تو سر نفسمون (نمی دونم درسته یا نه) 

و 

نقل قول:
من در این دوران کوتاهِ ترک، تا تونستم خوردم؛ تا تونستم خوابیدم و تا تونستم درس خوندم.

ظاهرش اینه که با هم تضاد دارن...
یکی میگه سخت گرفتم... یکی میگه راحتی طی کردم...

ولی واقعیت اینه که هر دو درسته... و اشاره به تعادل داره... 1

به نظر من یه سری لغزش ها به خاطر راحت گرفتنه...
مثلاً میشینم فیلم خارجی نگاه می کنم... هر صحنه ای هم که داشت، با دقت تماشا می کنم...  22
خب معلومه چی میشه...

و یه سری لغزش ها هم به خاطر سخت گرفتنه...
اون قدری به خودم فشار روانی و ذهنی و جسمی وارد می کنم... که واسه رها شدن از این همه فشار سمت چیزای بد میرم...
تا بلکه کمی راحت شم... 

برای شخص خودم بیشتر مورد دوم بوده تا حالا... 53258zu2qvp1d9v
رو چیزای خیلی بی اهمیت خودمو آزار میدم... (اینم نوعی خود درگیریه دیگه 22)

تعادل چیز سختیه کلاً...
خیلی خوب میشه اگه بش برسیم... 1

فدای داداشی ها... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1393 آذر 28، 17:13)armin100 نوشته است: ولی واقعیت اینه که هر دو درسته... و اشاره به تعادل داره... 1

به نظر من یه سری لغزش ها به خاطر راحت گرفتنه...
مثلاً میشینم فیلم خارجی نگاه می کنم... هر صحنه ای هم که داشت، با دقت تماشا می کنم...  22
خب معلومه چی میشه...

و یه سری لغزش ها هم به خاطر سخت گرفتنه...
اون قدری به خودم فشار روانی و ذهنی و جسمی وارد می کنم... که واسه رها شدن از این همه فشار سمت چیزای بد میرم...
تا بلکه کمی راحت شم... 

برای شخص خودم بیشتر مورد دوم بوده تا حالا... 53258zu2qvp1d9v
رو چیزای خیلی بی اهمیت خودمو آزار میدم... (اینم نوعی خود درگیریه دیگه 22)

تعادل چیز سختیه کلاً...
خیلی خوب میشه اگه بش برسیم... 1

فدای داداشی ها... Khansariha (18)

سلام داداش جونم؛
حرفت درسته دقیقا همینیه که میگی. اما منظور منو متوجه نشدی.
دفعه ی قبلی هم که لغزش کردم واسه همین بود، من خط قرمز ها رو رعایت نمیکردم و به نوعی هم سخت میگرفتم و هم آسون.
فیلم خارجی نگاه میکردم که زیاد صحنه نداشت ولی باعث تحریک میشد، وبلاگی رو دنیال میکردم که زنی نویسندش بود و همه ی این خط قرمز ها رو زیر پا میگذاشتم. و بعضی اوقات هم سخت میگرفتم مثلا شب تخم مرغ نمیخوردم و ... .
که همگی باعث لغزش من شدند. اما الان فهمیدم باید حتما متعادل بود؛ اگه شکمت پر نباشه و اگه خط قرمز ها رو رعایت نکنی باعث لغزش میشه پس همون حرف تعادل میشه.

دوستان دیگه هم بیان مشارکت کنن گروه فعال پیش بره. ممنون که توجه کردید Khansariha (18)
آقا رامین نکته خوبی رو فهمیدین. من فکر می کنم ، برای همه نمی شه یه نسخه پیچید. کسی که مرض قند داره ، نباید حتی موز بخوره. 

ما ها باید ببینیم که مشکلمون کجاست اون رو درست کنیم. یکی مشکش پرخوری باید کم بخوره. یکی مشکلش بدیه روحیه است ، باید خب یه خرده چیزای خوشمزه بخوره. 

من خودم به این رسیدم که هر چقدر کم تر بخورم ، هم سبکترم هم راحت تر و هم خوشحال تر. موقعی که وسوسه می آد به خودم می گم که تو چطور دوست داشتی مثلا اون چیز رو بخوری ولی جلوی خودت رو گرفتی ، حالا هم می تونی جلوی خودت رو بگیری. 
اما چیزی که برای همه مشترکه احکام دینیه که بحثش جداست. 

ولی فکر می کنم هر کار که کنیم ، ممکنه شرایطی برای ما پیش بیاد که مجبور بشیم مبارزه کنیم و اون جا مشخص می شه که کی مرد هست و کی مردش نیست.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام دوستان همگروهی 
امیدوارم بتونیم با کنترل نگاه وذهن ، نگرشمون رو نسبت به جنس مخالف عوض کنیم ودید تک بعدی و یکسویه، بهتر بگم همون دیدی که شیطان پس از خلقت آدم با اون دید حضرت آدم رو دید ،  رواز دیده هامون بشوریم، اون فقط خاک دید .پس بیایید ما همدیگه رو فقط جسم خاکی نبینیم 
ای کاش خانوم‌ها میدونستن اون جسمشون جایگاه روح الهیه وآقایون میدونستن عشق بازیشون ،مجازعشق الهیه .من که نمیدونستم ولی از وقتی پی بردم شرمنده ی خدای امام حسین (ع) شدم
[تصویر:  05_blue.png]
سلام 303

بخوایم خوب بررسی  کنیم  میبینیم که بیشتر خ.ا هامون از داشتن فیلتر شکنه

من مدتها پاکش کرده بودم و از خ.ا هم خبری نبود ولی برای یه عکس مذهبی که فیلتر شده بود
مجبور شدم دانلودش کنم و طرف سایتها مستهجنم رفتم

دیگه تصمیم گرفتم برای هیچ کاری حتی کارهای خدایی هم از فیلتر شکن استفاده نکنم
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام دوستان هم گروهی عرفان2 هستم ۲۸ ساله .متاهل  .۱۵ سال سابقه ی خ.ا.دارم که ۱۱ سالش رومتاهل بودم و۱۷ سالم که بود به امید ترک خ.ا.ازدواج کردم  ولی نشدوالان شکرخدا ۴۶ روز خوبم .تصمیم جدی به ترک گرفتم من دیگه چیزی واسه از دست دادن ندارم وباید درمان بشم وترک کنم (راستش داشت کارم به جدایی میکشید) ولی یه فرصت دوباره از خدا  وهمسرم گرفتم.

اگرعضومجردی هست که میخواد اطلاعاتی راجع به ترک خ.ا.دردوران تاهل داشته باشه درخدمت گزاری حاضرم و درپروفایل کاربریم پاسخ گو هستم .

واگرشخص متاهلی عضو گروه هست به من معرفی بشه ،جهت تبادل تجربیات !
خیلی ها میگن با ازدواج میشه ترکش کرد
اما مثله اینکه مشکل سخت تر از این حرف هاست
البته یادمون نره هیچ کاری نشد نداره
چه با ازدواج چه بی ازدواج
باید تلاش کنیم ....
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
اییییییییی خداااااااااااا دارم بدبخت میشم.20202020 کمرم درد میکنه واسه همینم نمیتونم زیاد بشینم ، درس بخونم.الانم تو فرجه هاست اگه خوب درس نخونم بدبخت میشم. تا یک ساعت میشینم درس بخونم کمر درد میاد سراغم. اخه من چکار کنم ؟؟؟؟؟ 10 روزه که پاکم اخه چرااااااااااا؟؟؟202020

Help !
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام هم گروهی های عزیز؛ 303
نقل قول از پدربزرگ:
خوب هستید ؟!
دماغاتون چاقه ؟!
چاقه یا اضافه وزن داره ؟!
اگه اضافه وزن داره به یه پزشک مراجعه کنید ! موضوع جدی است.

بگذریم. ایام به کام هست؟ خوش میگذره ؟
باو بیاین مشارکت کنین دیگه asabani، گروهی که بدون مشارکت باشه گروه نیست. حالا من که کاره ای نیستم ولی در اساس کارِ گروه باید تغییراتی اعمال بشه . 128fs318181

(1393 آذر 30، 11:11)Deril نوشته است: اییییییییی خداااااااااااا دارم بدبخت میشم.20202020 کمرم درد میکنه واسه همینم نمیتونم زیاد بشینم ، درس بخونم.الانم تو فرجه هاست اگه خوب درس نخونم بدبخت میشم. تا یک ساعت میشینم درس بخونم کمر درد میاد سراغم. اخه من چکار کنم ؟؟؟؟؟ 10 روزه که پاکم اخه چرااااااااااا؟؟؟202020

Help !

از همین اول انرژی منفی ؟! اصن مگه میشه بدبخت باشی؟ نه میشه ؟ من میخوام بدونم میشه ؟ آرمین میشه ؟ عرفان میشه ؟ علیرضا میشه ؟ نمیشه دیگه ! 1744337bve7cd1t81

دریل جان با عرض پوزش ولی داری گور پاکی تو با دستای خود میکنی با افکارت داری پاکیتو از بین میبری. داداش قوی باش هر کاری راهی داره Muscular

نبینم دوباره انرژی منفی به خودت راه بدی هاا ! Khansariha (18)

چرا کمرت درد میکنه ؟ بار سنگین برداشتی یا فکر میکنی به خاطر خ.ا هستش ؟Vamonde
خوب میشی خب ؟ ببین عزیزم همون جور که میدونی ما یه دفعه معتاد نشدیم که بخوایم 10 روزه یا ظرف 1 ماه خوب بشیم. درسته ؟

پس باید صبر پیشه کنی و قوی باشی وگرنه به 30 روز نکشیده دوباره میپری تو باتلاق.
شیطون از همین راه ها میاد سراغت. یادمه یه روزی داشتم با شیطون مقابله میکردم که یه افکاری اومد تو ذهنم (؟!)

1. درد کمرت واسه خ.ا
  2. تو بخاطر اینکه خ.ا نکردی سرما خوردی !!!
  3. با خ.ا همه چی خوب میشه
  4. نگران نباش دیگه صورتت جوش نمیزنه !!!
  5. یه حال اساسی میدی به خودت
  6.  و هزار فکر دیگه.
شیطون دستتو میگیره و با خودش میبره ولی یه جوری میزنتت زمین که یه هفته ای رو پشیمونی.

پ.ن: بهبودی رو در اولویت قرار بده چون اگه پاک نباشی نمیتونی هیچ کار دیگه ای رو انجام بودی. اگه پاک نباشی نمیتونی درس بخونی، تمرکز نداری، حوصله نداری، نمیتونی کار کنی و کلا زندگیت واسه یه مدت مختل میشه.
زندگی کن برای اینکه پاک باشی. و فقط برای امروز پاک بمون

امیدوارم حرف های ناقص من کمکی بهت کرده باشه. یلدا پیشاپیش مبارک Khansariha (57)Gigglesmile

سلام دوستان همگروهی هرکس فکر کنه ازدواج میتونه جای گزین خ.ا. بشه سخت دراشتباه
(1393 دي 1، 0:07)عرفان2 نوشته است: سلام دوستان همگروهی هرکس فکر کنه ازدواج میتونه جای گزین خ.ا. بشه سخت دراشتباه

آره درسته
مخصوصا که تجربه بعضی از دوستان هم
اینو ثابت کرده
شاید برای ترک کردن کمک کنه
اما خب یه مسکن موقتیه
ما باید یادمون باشه در هر شرایطی جنگ ادامه داره
بعد ازدواج تازه مشکلات چند برابر میشه که باید
تلاشمون هم بیشتر بشه
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]