امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام

خوش اومدین همگی به مسابقه گروهی...  317
داداش درخشنده - عاشق جان - نمیدانم عزیز - داداش دریل - قاصدک جان و داداش من می توانم
این کنار هم بودن مون مطمئنم به تک تک مون کمک می کنه... 

نقل قول: آقا من یه بار ترک گروهی شرکت کردم خاطره خیلی بدی شد واسم ناصادقی کردم و روز آخر لغزش کردم ولی نگفتم چون بچه ها شاد بودن.
داداش همساده
مگه قراره ما فقط روزای خوش کنار هم دیگه باشیم؟
پس همدلی مون چی میشه؟

اگه زمانی که به هم ریخته باشیم نتونیم به همدیگه کمک کنیم، پس اینجا به چه درد می خوره؟ 
اصلا شاد بودن مون دیگه چه فایده داره؟

به شدت دوست دارم تو هم کنارمون باشی...  Khansariha (18)

نقل قول: اقا به فکر چاره باشین یعنی چی اخه 
امتیاز رو دیدم ترسیدم!!!!!!!!
مثلا ما رهروان پاکی هستیم ها
چراباید وضعمون اینطوری باشه
آره داداش... راستش منم حس خوبی نداشتم از دیدن نتایج...
به نظرم توان ما خیلی بیشتر از اینه که داریم نشون میدیم...

این نسیم حیاتی ها خیلی خوب کار می کنن...
تلاش اونا واسه ترک خیلی بیشتر از ماست...

کسی راه حلی نداره؟  53258zu2qvp1d9v

:.مسابقه گروهی دور سوم.: 

شروع مسابقه: 
29 فروردین

پایان مسابقه:
25 اردیبهشت

- ثبت نام از 25 فروردین شروع شده و تا ساعت 3 بعداز ظهر روز جمعه 28 فروردین ادامه دارد.
- لطفا قبل از ثبت نام حتما قوانین مسابقه رو مطالعه بفرمایید. 
- برای اطلاعات بیشتر تاپیک هدایت گروه های ترک  رو ببینید. 

[تصویر:  pne97kfvh6xyjgkypl07.jpg] 

1. درخشنده

2. آرمـــین

3. عاشق فاطمه زهرا

4. نمیدانم

5. دریل

6. قاصدک

7. من می توانم

8.؟

..
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آره داداش... راستش منم حس خوبی نداشتم از دیدن نتایج...
نقل قول:
به نظرم توان ما خیلی بیشتر از اینه که داریم نشون میدیم...

این نسیم حیاتی ها خیلی خوب کار می کنن...
تلاش اونا واسه ترک خیلی بیشتر از ماست...

کسی راه حلی نداره؟  [تصویر:  g.gif]
کلا خانوما تو همه چیز بهترن vayy
نه خیرم.. آقایون همیشه بهترن... 
حتا تو آشپزی...  4fvfcja
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: شاید خانوما واسه این ترک کردن یه برنامه ای ریختن
بیاین ماهم برنامه ای بریزیم
کاملا موافقم داداش...
نیاز به یه برنامه داریم...  128fs318181

نظرتون چیه هر هفته با هماهنگی خودمون یه برنامه بریزیم...
بعد آخر هفته بیایم به همدیگه بگیم هر کدوم چقدر موفق بودیم...

مثلاً یه سوره قرآن رو انتخاب کنیم... یه هفته فرصت بدیم واسه خوندنش...
بعد هر کس هر چی یاد گرفته بود یا هر چی براش جالب بوده رو بیاد برا بقیه بگه...

یه برنامه ذکر بریزیم... همه بهش عمل کنیم...
یه برنامه ورزشی بذاریم... همه پیگیر باشیم...
یا حتا یه تاپیک خوب کانونو انتخاب کنیم... دسته جمعی مطالبش رو بخونیم... (کاری که شاید خیلی وقتا رغبتش رو نداشته باشیم اما بهمون کمک می کنه)

هان؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به نظر من کلا ترک برای پسر ها مشکل تر از دختر ها هست..
پسر ها بیشتر وسوسه میشن و شهوت در پسر ها بیشتر است..

ولی کار نشد نداره.
آخه ناسلامتی پسرا قوی ترن Khansariha (69)

پرچم پسرا بالا 317

داداش ارمین من کلا پایه هر برنامه ای که بریزین هستم 128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام بر همه رهروانی ها امروز عالی بودم.
اول که آرمین داداش به عشق تو شرکت میکنم منم هستم.
دوم داداش رضا همینکه این ماجرا رو از ته ذهنت بیرون کشیدی یه نقطه بسیار مثبته شک نکن سودشو میبینی.(کاش همه ما مثه تو خودمونو خالی کنیم بدون ترس از قضاوت بقیه و صادقانه)
سوم حرفهایه داداش درخشنده و داداش میتوانم رو صد در صد تایید میکنم.داداش رضا خوب بخونشون هر جایی که حس کردی قبول نداری باز بگو.
چهارم راجع به عوارض خودارضایی یه میز گرد همینجا باید بزاریم یه چیزایی جدیدا فهمیدم که خیلی جالبه واسه خودم.فعلا علی الحساب تا وقتش این عوارض جسمانی رو بریزین دور.
پنجم اینکه من یه بار به یه خانم متاهل اینجا گفتم این خرافات طبع من گرمه یا مثلا همسرم نیاز جنسی منو درک نمیکنه یا من خداداد نیازم بالاست یا نیاز جنسی مثه نیار به غذاست و اینا رو باید قبل از ترک ریخت دور...یه عضو با سابقه کانون که تازه متاهل شدن  کاملا نظر بنده رو رد کردن.ولی خب نظر من همونه که بود حاضر به اثباتشم هستم پس به نظر من اینکه ما پسرا کارمون از دخترا سختتره و مثلا بیشتر عوامل وسوسه داریم رو  قبول ندارم.اونا صد در صد یه سری کار رو انجام میدم تو این برنامه که ما انجام نمیدیم هیچ دلیل دیگه ای هم نداره ابزار رو اگه ما کامل نه نصفه نیمه استفاده کنیم ما هم پاک میمونیم.
ششم منم با داداش قاصدک موافقم و پایه هر برنامه ای هستم.
 هفتم واقعا داداش میتوانم زد وسط خال: من بمیرمم بخاطر شهوت یا به عبارتی ارضای نیاز جنسی زن نمیگیرم.بچه ها میدونین س ک س رو از متاهلهایی که فکر میکنن عاشق همن بگیریم چی میشه؟؟؟من که دوست ندارم زنم بشه کالای جنسی واسم.من که شهوت رو به هیچ وجه به دنیای تاهلم نخوام برد انشاالله با کمک خدا و شما داداشایه هم دردم.وقتی اسیر شهوت باشم و مثلا زنم یک ماه از من دور بشه میخوام باز خ.ا کنم؟ایا جواب میده خ.ا یا باید برم دنبال رابطه واقعی نامشروع؟من میخوام به مرحله ای برسم که اگه چند ماه به هر دلیلی پرهیز جنسی هم گرفتم تو رابطه زناشویی عشقم به همسرم کم نشه...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
همساده جان خیلی باهات موافقم...اعتیاد یه ایراده که باید قبل از ازدواج درست بشه....من مورد میشناسم که اینکارو میکرده بعد ازدواج کرده و الان 

تقریبا بدبخت شده! چون همونطوری که اقای همساده گفت خانومش شده مث کالای جنسی....

لطفا نپرسید من از کجا این اطلاعات طرف رو دارم!

اون مشکلاتی که همساده گفت مثل: طبع من گرمه و اینا همش با ترک حل میشه..برا من که حل شد... اقا اصلا دوس دارم اینو روز صد بار اینجا بنویسم!

دیگه هیچ وابستگی به اون کار ندارم....

کانون دستت درد نکنه 128fs318181  قبلا یک سال ترک کرده بودم ولی حالم اینطوری نبود...

البته الان هیچ بهونه ایی ندارم  باید هفته ایی بالای 75 ساعت درس بخونم 20 

امروزم برای اخرین بار نیم ساعت رفتم بیرون یه مسابقه هم دادم با سه نفر به طرز وحشتناکی سوسکشون کردم!(خودشون گفتن!) Khansariha (13)

دیگه کمتر میام کانون...دوستان مراقب خودتون باشید....

Khansariha (8)
سلام اقا ارمین هر برنامه ای باشه من هستم.
 داداش رضا من هم این حس رو که گفتین نسبت به یک نفر جنس مخالف داشتین رو تازگیا تجربه کردم ولی ترسیدم شهوت باشه و دوباره حالم رو بد کنه و به خاطر همین ریسک نکردم و فعلا بیخیال شدم .
راستش دوستان من الان از خودم با اینکه پاکم راضی نیستم چون هنوز نتونستم نگاهم رو و ذهنم رو کنترل کنم و جدیدا که فکر رابطه دوستی با جنس مخالف بودم و هنوز کاملا شهوت رو از وجودم پاک نکردم . قبلا که خ.ا میکردم این حس به جنس مخالف کمتر بود ولی الان این حس قویتر شده و هر روز که میرم بیرون مخصوصا تو دانشگاه یه خورده اذیت میشم از لحاظ نگاه کردن . نمیدونم شاید الان طبیعی و نرمال باشه اینچیزا و جزو مراحل ترک باشه ولی کلا میخام بیخیال رابطه دوستی بشم و عین ادم فقط تمرکزم رو کارام باشه. دو تا دختر هستن تو دانشگاه هر بار نگاهشون میکنم استرس و دلشوره میگیرم (همونایی که میخاستم بهشون پیشنهاد بدم و بیخالشون شدم) به نظرتون چه کار کنم؟ اقای همساده اگه میتونید کمکم کنید . دیگه نمیخام فکرم رو مشغول کنم.میخام یه زندگی اروم و بدون شهوت داشته باشم. چه کار کنم که یا نگاه نکم یا اگه نگاه میکنم بدون هیچ حسی باشه و کاملا عادی؟؟؟؟
سلام به رهروانی
شب همگی خوش
ممنونم از همه بابت راهنمایی هاشون  53
راستش انگار دیروز خدا بهم گفت چیکار کنم. خدا راهو بهم نشون داد و احساس میکنم میدونم باید چیکار کنم ولی نیاز به تلاش خیلی زیادی داره.
باید خودمو از نو بسازم، من 2 ساا بود میومدم کانون ولی هیچی به هیچی اصلا نمیفهمیدم باید چیکار کنم.
خیلی از شماها گفتین که میخوایم برگردیم به قبل ترک گفتین میخواین دلاتون پاک بشه و ذهن و نگاتون درست بشه خب این آرزوی من هم هست. واسه همین گفتم 5 سال طول میکشه که مثل قبل بشم.
دیشب به آرامش وصف نشدنی رسیدم خیلی سبک شدم یه عمر خودمو از درد دل محروم کردم و همش فکر میکردم که وقتی اون باشه به آرامش میرسم.

آقا اسم من هم بنویسید جا نمونم  128fs318181
با پیشنهاد داداش آرمین هم خیلی موافقم. باید روی خودمون کار کنیم.
سلام داداش دریل عزیزم
من چیزایی که بلدم رو میگم(بلدم لزوما به معنای این نیست که خودم انجامشون دادم.منظور اینه میدونم درسته این حرفا)
1- اول یه تبریک فوق العاده بزرگ بهت بگم که شناختی این ندای شهوته.هیچ ربطی به چیزایه دیگه نداره.خب خارجی ها هم که از بچگی دختر و پسر قاطی هستن من خودم چندین مشارکت ازشون خوندم دقیقا شبیه شما.پس ربطی نداره این شهوت مرموز به هر طریقی وارد میشه.اینکه نمیخوای بهش گوش بدی این یعنی تو به روشن بینی و صداقت بالایی با خودت رسیدی.عدم تمایل خیلی مهمه لایک داری واقعا
2- اینکه به برون ریزی نکردن راضی نیستی اینم یه لایک گنده داره تو خواه ناخواه وارد فاز خودسازی شدی.داری روی جنبه های مختلف کار میکنی احسنت داره که میخوای ذهن و چشمتم خلاص کنی.فقط یه نکته مهم حواست باشه داداش دچار استرس نشی؟فکر نکنی راه خیلی سخته؟فکر نکنی شهوت یه دومینوی بزرگه که تمومی نداره؟همه چی درست میشه به سرعت هر چه تمامتر خیلی از پاکی بالاها میگن دیگه نمیدونن چه جوری پاکی جمع میکنن فقط میبینن 6 ماه میشه 7 ماه بعد میشه یه سال...دست خدا تو این راه همراه ماست...
3-خدا رو شکر تو مرحله ابتدایی هستی من راهنمام بهم گفت باید چند وقت گوشی نداشته باشم اینترنت کلا تعطیل تو دانشگاه نمونم زیاد...خیلی بهم سخت میگذشت اون روزا...شما هم سعی کن یه مدت نگاهتو کنترل کنی...البته بازم تاکید میکنم بدون وارد کردن استرس به خودت و بدون اینکه فکر کنی داری خودتو از چیزی محروم میکنی.خیلی ریلکس و شیک و مجلسی وقتی از نزدیک جنس مخالف رد شدی مخصوصا اون دو نفری که بهشون کشش داری از این فرمول استفاده کن: خدایا من بی کمک تو در مقابل این نگاه ها و این وسوسه ها عاجزم...خدایا من با تو میتونم در مقابل سختترین وسوسه ها مقاومت کنم...خدایا این میل به برقراری رابطه چشمی و کلامی رو به تو سپردم از حق خودم واسه برقراری این رابطه گذشتم خودت کمکم کن...
داداش جملات بالا رو بگو و با آرامش( و بدون استرس ببخشید اینقدر تاکید میکنم) رد شو....
با مرام تو میخوای کاری کنی که نود درصد پسرا که هیچ نود درصد مردای متاهل هم تو انجام دادنش تعلل میکنن اونم پاکی چشمه...تو میخوای جا بزاری جا پای عرفا و مردان بزرگ...پس مثه یه مرد مثه یه پهلوون به خودت تبریک بگو...نیروی برترم هواتو داره

حالا یه خاطره از اینکه بدونی این فرمول جواب میده:
یه دوست همدرد میگفت به جایی رسیده بود که بدون دست زدن به خودش،ارضا میشده.میگفت منو به صلیب هم بکش من میتونم ارضا کنم خودمو.یعنی تا این حد خیالپردازی توش قوی بود.
بعد یه مدت تو برنامه بودن یه روز اومد خیلی خوشحال بود در حد مجنون که بله از لیلی گرفته باشه.گفتیم چته بابا؟گفت امروز رفتم دندانپزشکی خانومی که مسئول بود خیلی بدحجاب بود کلا بالا تنه ش رو کله م بود.من خودمو به خدا سپردم و بعدش که بیرون اومدم نه تنها یادم رفت حرکات زننده ش قیافه شم یادم نمیاد دیگه!!!اینا متل و افسانه نیست ها فردی که به قول خودش با دیوار سفید هم میتونه خیالپردازی کنه تو بدترین شرایط خودشو حفظ میکنه تازه نزدیک 4 ماه پاکی داشت خیلی هم پاکی بالا نبود...

پی نوشت بسیار مهم:
تو فرآیند هوشیار شدن هیچوقت از جنبه سرکوب وارد نشیم.ما هیچ حسی رو سرکوب نمیکنیم چون میدونیم وقتی به زور جلوی یه آتشفشان رو بگیریم از جای دیگه بیرون خواهد زد.ما ریلکسیم تو این راه.درد میکشیم سعی داریم متوقف بشیم ولی با سرکوب نه.ما با کمک خدا و کمک به همدیگه یاد میگیریم بدون شهوت میتونیم زندگی کنیم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام . همساده جان شما لطف دارید .من لایق این همه تعریف نبودم . این همه تعریف و تمجید از یکی مثل من نشونه بزرگواری شماست.به روی چشم عزیز از این به بعد چشمم رو بیشتر کنترل میکنم و از اون فرمولی هم که گفتید استفاده خواهم کرد.
خیلی خوشحالم که کانون رو دارم و با دوستانی مثل شما در ارتباطم. آقو از صمیم قلب تشکر میکنم . اجرتون با خود خدا....
سلام رهروانی ها
به قول نمیدانم خوب باشین ان شالله... 

همساده رو عشق است... خوش اومدی داداش...  317
رضا جون خوش اومدی... صفا آوردی...  317

حالا شدیم 9 نفر...  varzesh
:.مسابقه گروهی دور سوم.: 

شروع مسابقه: 
29 فروردین

پایان مسابقه:
25 اردیبهشت

- ثبت نام از 25 فروردین شروع شده و تا ساعت 3 بعداز ظهر روز جمعه 28 فروردین ادامه دارد.
- لطفا قبل از ثبت نام حتما قوانین مسابقه رو مطالعه بفرمایید. 
- برای اطلاعات بیشتر تاپیک هدایت گروه های ترک  رو ببینید. 

1. درخشنده

2. آرمـــین

3. عاشق فاطمه زهرا

4. نمیدانم

5. دریل

6. قاصدک

7. من می توانم

8. همساده

9. رضا.دی

10. ؟

ای ول... چه همگی پایه این... اصن برنامه ریزی تو خون شما رهروانی هاست...
بیاین یه برنامه بریزیم تپل... روی شیطونو کم کنیم...  4fvfcja

خب پیشنهاد بدین چه کنیم...

نظرتون چیه هفته ی اول، رو باورهامون کار کنیم؟
تو این شلوغی های روزمره یکم با خودمون خلوت کنیم ببینیم چند چندیم با خودمون...
پاکی رو چرا می خوایم و چرا دوستش داریم؟   53258zu2qvp1d9v

این تاپیکشه
راستی داداش سورد چرا تو لیست نیست؟
کجایی داداش؟ asabani
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان عزیز 
من قوانین رو خوندم و هستم در مسابقات گروهی  ایشالله 
ماییم و نوای بی نوایی ، بسم الله اگر حریف مایی 

یا علی 
داداش همساده خیییییییییییییییییییییییییلی ممنونم Khansariha (8)
خیلی خوشحال شدم studsmatta دمت گرم
خستگیم در رفت 128fs318181

واقعا با داشتن چنین دوستان فهمیده ای به خودم افتخار می کنم 128fs318181

ان شالله همیشه موفق باشی. 53

پ پ هاتو بسته بودی تنها راهش همین جا بود 128fs318181

بازم ممنونم Khansariha (8)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

رهروان پاکی

گروه اول: