امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سعادت جان این دو تا تاپیک رو یه نگاه بنداز ، اگر دستگیرت نشد بهت توضیح می دم

1

2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام سلام صد تا سلام
قاصدک جدید از امروز متولد شد ... Gigglesmile
به خودم وشما تبریک می گم studsmatta

گروه ما کجان ؟؟؟
بچه های گروه 1 بدووین اسم انتخاب کنین برام بفرستین Khansariha (57)

گروه اول:

شیرههههههههههههههههههههههههههههههه

من هدفم 100 روز پاکیه
شما چی؟ Khansariha (46)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام و صد سلام
آرمین جدید هم از امروز متولد شد...  317
(الکی... مثلاً آرمینم بلده مث قاصدک حرفای قشنگ قشنگ بزنه... 4 )

خب بریم سراغ تیم خودمون:
گروه دوم:

هستین بچه ها؟  clappingآماده این؟  317
تیم ما از همه قدرتره... از همون اولش هم مشخص بود... کاپ قهرمانی واس ماس...   Khansariha (46)
(من با یه سری مقامات بالا رفیقم... خیالتون از بابت کاپ و اینا راحت باشه... 4)

راستی...
چرا هیچ کی نیومد مراسم معارفه؟ یعنی من باید شروع کنم؟ 42
خیلی نامردین... همیشه کارهای سخت رو میدین دست من...  4fvfcja
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

معارفه ی اینجانب آرمین

آرمین هستم 25 ساله ساکن کشور ایران در منطقه ی خاورمیانه...  4

قبل از کانون 10 سالی درگیر بودم... هیچ وقت نتونستم به یه ماه پاکی برسم...
ولی بعد کانون خدا رو شکر خیلی بهتر شد اوضاع... لااقل اون ستاره های بالا نشون میده 15 16 باری به یک ماه پاکی رسیدم...
حالا دیگه راست و دروغش رو نمیدونم...  4fvfcja

چیزی که در حال حاضر اذیتم می کنه ترک خ.ا نیست... راستشو بخواین دغدغه ی اصلیم به هیچ وجه ترک خ.ا نیست...
این قدر مشکلات دیگه دارم که وقت فکر کردن به خ.ا ندارم!

اگه یه موقع غافل هم میشم، بیشتر جنبه ی روحی داره تا نیاز جنسی... که اون هم در 95 درصد مواقع نصف شب و بین خواب و بیداری اتفاق می افته...
یه وقتا شک می کنم که آیا اتفاقی افتاده یا نه... صبح که پامیشم لباس هام رو چک میکنم و می بینم بله اتفاق افتاده...  53258zu2qvp1d9v

البته بگم ها...
نیاز جنسی هست... خیلی هم هست... ولی قابل کنترله... 1

این روزا بیشتر از همه مشکل جسمی و سردردهاست که اذیتم می کنه... همراه بی حالی و خستگی...
در ادامه ش مشکل روحی هست... و فشارها و استرس هایی که همیشه تو خونه مون بوده و هست...
و وسواس فکری هم در کنار این ها...

به نظرم اگه سر کار بتونم برم، خیلی از مشکلاتم حل میشه...
هم کمتر تو خونه می مونم... هم روحیه ام و وضعیت جسمیم بهتر میشه... هم اون وسواسه کنترل میشه...
و در نهایت بدون شک پاکی هم برام میسرتر میشه 1

هر چند یه وقتا بالا و پایین شدم...
اما به ادامه ی مسیر پاکیم خیلی امیدوارم...  128fs318181

این بود از مراسم معارفه ی آرمین...
امیدوارم تا اینجای برنامه از صحبت های بی در و پیکر من لذت برده باشید...  4fvfcja

انتخاب اسم گروه دوم رهروان:
آرمین: پاک دلان

هم تیمی ها، لطفا همین لیست رو ادامه بدین... 
تا در نهایت اسم رو انتخاب کنیم... 1

ارادت به همه ی بچه های گل رهرون...  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام بچه ها .
منم یه معرفی کوتاه از خودم بکنم.
از خیلی سال پیش درگیرم.
تا این که از چند سال پیش تصمیم گرفتم یه تحول کلی توی تفکرات داشته باشم.
که باعث شد خطوط کلی زندگیم مشخص بشه.
البته قبل از اینکه به کانون بیام هم واسه ترک اقدام کرده بودم بعد از اون تحول موفقیت های نسبی داشتم اما پایدار نبود.
اومدنم به کانون لطف امام زمان بوده. که بعد از اومدنم به کانون تونستم 56 روز مقاومت کنم.
البته بعدش شکست خوردم.

حالا بازم تلاش می کنیم.

اسم گروه رو پیشنهادم اینه که بگذاریم با اراده ها
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام همگروهی ها و رهروانی ها . اقا ما رو ارشاد کنید بلکه هم ادم شیم. داداشا شرمنده من چند روزه اصلا حالم خوب نبوده. الانم دارم جلوی تحریکا مقاومت میکنم ولی اینبار انگار زورشون بیشتره Khansariha (98) . من این هفته هم قرمز شدم 1276746pa51mbeg8j
اسم پیشنهادی من برا گروه : داداشای پاک 
دریل جان برو سراغ چیزایی که دوست داری و درگیرت می کنه...
همش این ذهن لعنتیه که نمیذاره راحت شیم...
مدام حواستو پرت کن تا کم کم روال عادی شه...

ما داداش دریل رو با حال خوب می خوایم...  Khansariha (18) cheshmak
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

معارفه قاصدک

من قاصدک 22 ساله ...اهل ایرانم ... روزگار بد نیست..
شوخ طبع و گرم و صمیمی ...
محبوب ترین پسر خانواده...
و کمی حساس و خجالتی...

علاقمند به روان شناسی.. نقاشی .. زبان انگلیسی.. موسیقی ... مکانیکی خودرو 4 .. فیلم و سینما.. و فوتبال که تیم مورد علاقم منچستر یونایتده ..

ارامش رو بیش از همه دوست دارم... دوست دارم همه با هم خوب باشن...

تنهایی رفیق منه... همیشه تنها بودم...

من از 16 سالگی به بیماری خ ا مبتلا شدم...
تا اینکه 8 آبان 93 با کانون ترک اشنا شدم و افتادم توی مسیر پاکی...

من قبل از اینکه عضو کانون بشم هر کاری برای ترکم انجام داده بودم ولی نمی تونستم تنهایی پیش برم..
تا  20 روز هم میرسیدم اما کار خراب میشد... اما بعد از عضو شدنم در اینجا 30 روز رو مثل اب خوردن میرم ... بیشترین رکوردم اینجا فکر میکنم 80 روز باشه..
اما این تلاش هنوز ادامه داره...

وقتی به گذشته فکر می کنم میبینم خدا چطور شرایط رو داره برام مهیا میکنه ... واقعا خدا خیلی مهربونه ...
زندگی من مثل یه پازل داره بهم میچسبه و به ایندم خوشبینم... چون خدا رو پشت خودم حس می کنم...

از لحاظ مذهبی هم بچه + محسوب میشم...
و سعی کردم بعد توبه ای که چند سال پیش کردم همه فرایضم رو انجام بدم...

بچه ها رو خیلی دوست دارم... بچه ها هم منو خیلی دوست دارن...
هیچی مثل کشیدن لپ یه بچه نمیشه.. 4fvfcja 

دیگه بسه ؟؟؟
تخلیه اطلاعاتی شدم.... 4fvfcja 

به قول جناب خان
قربان همگی بوس بوس 4fvfcja
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
آقا نگفتین اینجا برنامه چجوریه ؟

یار کشی میکنید باهم جنگ میکنید !

نو واندرلند که میگه یه گروه درست کن خودت رییس شو ! جریان مریان چیه ؟ من گروه بازیم خوبه ها! یه توضیح موضیح ساده ماده بدین ، آدرس لینک مینکم نزارین حالشو نداریم بریم بخونیم 1
سلام...منم باید ازینا بنویسم؟! 4fvfcja

خب شروع میکنیم.....

آرش هستم 20 ساله از ژاپن!

عاشق برق و الکترونیک و مکانیکی و نقاشی و علوم پزشکی و کلا همه چی! افتخاراتی توی مکانیک و برق داریم اما بقیش چون امکانات نبود نتونستیم

کاری کنیم!

خیلی مثبتم ولی خل بازی و دیوونه بازی زیاد در میارم! دشمن سیگار و قلیون و کار الکی و دنبال دختر مردم رفتن و اینام! ببینم اول برخورد لفظی بعدش 

فیزیکی!

از 6 یا 5 سالگی درگیر بودم....شایدم قبل ازون! و حافظم جواب نمیده! تو زندگیم پاک بودن واقعی رو تجربه نکردم...

رکوردم یک ساله ولی اصلا بهم خوش نگذشت و حسابش نمیکنم...رکورد دومم 100 روزه ...الانم 36 روزه پاکم...دارم میرم جلو که تا اخر عمرم پاک 

بمونم..

حس میکنم اکثر بی انگیزگی هام به خاطر همین مشکلمه....چند سال پیش اینقدر خواستم ترک کنم و نتونستم کلا روحم داغونه....

تازه دارم درستش میکنم یکم دیر هست ولی دیر نیست! 42

اگه زودتر موفق میشدم ترک کنم روحیم درست میشد و وضعیتم خیلی بهتر میشد...پیشنهادم اینه که از همین الان با تمام قدرت ترکش کنید راحت 

بشید....

موفق باشید... 53
سلام 

منم عاشقم ، یعنی صدام می کنن عاشق.  4
محمد هستم ، 21 ساله ، از ایران ، کارشناسیم امسال تموم شد (آخرین امتحانش دو روز دیگه هست) و ان شاء الله از سال بعد می رم ارشد. اونم فیزیک.

بین اطرافیانم آدم موفقی محسوب می شم و خداوند همیشه به من نعمت داده و مشکل خاصی توی زندگیم ندارم. یک مقداری مشکلات مالی خانوادگی هست که قراره حل بشه.

خودم یه شغلکی هم دارم و تقریبا خیلی وقته که دستم تو جیب خودم رفته. 

در مورد این گناه من اصلا نمی دونستم قضیه اش چیه ، می دونستم یه عملی هست ولی دقیق اطلاع نداشتم ولی به خاطر کنجکاوی های بی مورد از خیلی وقت پیش درگیر سایت و اینا بودم تا نهایتا در یک روز نحس خود به خود منجر شد به ... همون روز به پدرم قضیه رو گفتم ، اما اون بار اولین بود و آخرین نبود (پدرم از همون یکی خبر داره و فکر می کنه پسرش چه یوسفی شده واسه خودش   23) تا وقتی که در یک شب ناامیدانه با کانون آشنا شدم. 

ده روز رو راحت رفتم ولی فکر می کنم تو بیست روز شکست داشتم ، بعد بیست روز رو به سختی گذروندم و تو سی روز یه شکست دیگه. شکست تو سی روزه واقعا کمر شکنه ، بچه هایی اونجا گیر کردن می دونن چی می گم. چون دیگرون می آن با ده روز پاکی می رن و تو اون جا موندی. مخصوصا من سی روزه بودم که قاصدک خان مثل جت از کنارم رد شد رفت ماهانه ، شاید همین دیدن قاصدک خودش یه عامل محرکی برای من بود.
تو سی روز دست و پا زدم تا موفق شدم و الانم ماهانه هستم با اجازتون. یه چند تا ستاره هم داریم که تو فکرشم بفروشمشون بزنم به یه زخمی.  4fvfcja

اون اوایل بیشتر سعی می کردم عوامل بیرونی رو از بین ببرم ، فیلتر شکن رو پاک کردم و سعی می کردم تنها نباشم. دوستان یادشون هست که من تا تنها می شدم می شکستم ، یا شدیدا وسوسه می شدم. الان وضعیتم خیلی خیلی بهتر شده. با لطف خدا.
الان سعی می کنم عوامل درونی رو تقویت کنم ، علاوه بر این که هنوز هم به عوامل بیرونی توجه دارم. امیدم به ماه رمضونه.

یه شصت و چند روز عالی هم رکورد داشتم که ماجراش رو قبلا شرح دادم.

دیگه چی بگم ... هیچی دیگه الانم که حی و حاضر در خدمت شمام.  4fvfcja
................................................................................................
حالا که زدیم تو خط خاطرات بگم که اون اوایل که من اومده بودم کانون پرنده پر نمی زد. رهروان پست می زدی تا دو روز کسی جوابت رو نمی داد. 
اولین پستی که تو کانون نظرم رو جلب کرد پستی بود از برادری به نام رزمجو اگر اشتباه نکنم ، این آقا نوشته بود که 
نقل قول: سلام. رزمجو پس از سه روز جنگ نفس گیر در صدو دومین روز شکست.........
برام دعا کنید......از خدا برام طلب استغفار کنید...
راه ادامه دارد......
همین پست کلا نظرم رو در مورد زندگی تغییر داد. به خودم گفتم ، یعنی می شه صد روز پاک موند. فکر می کنم این پست خیلی حرفا واسه گفتن داره.

این تیکه آخر جزو معارفی نبودا. 
آخ اسم یادم رفت

انتخاب اسم گروه دوم رهروان:
عاشق فاطمه زهرا: درِ پیتی ها  4fvfcja
آرمین: پاک دلان
سعادتبا اراده ها

درخشنده اسم یادت رفت داداش
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

اها منم اسم یادم رفت .....نظرم: پیروان هیتلر! Muscular
سلام بچه ها پ
خوبین خوشین ؟ سلامتین؟
منم خوبم خدا رو شکر
این روزا شدیدا درگیر کارام شرمنده نرسیدم بیام واسه معرفی
ان شالله وقت گیر اوردم حتما میام میگم
پیشنهاد منم همون چیزی که اقا ارمین گفت. پاک دلان
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
دوستان همساده کجاست؟! 
من چیکارکنم تا خودارضایی نکنم؟

دوست عزیز لطفا فضای اینجا رو در نظر بگیرین و با هر لحنی صحبت نکنین...
ویرایش توسط آرمین

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان