امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

آقا ظاهرا عینکی شدن مد شده... پس منم اقرار می کنم عینکی شدم 6 ماه پیش...  4
هر چند دو سه دفعه بیشتر به چشمم نزدم تو این مدت...
همش حس می کنم اضافه است رو چشمم... 42

مرسی همساده بابت ابراز علاقه ی بی خود و بی جهت...   
داداش تو این دوره زمونه با خود و باجهت هم کسی به کسی ابراز علاقه نمی کنه، بعد نمیگی این جوری یهویی شوک به ما دست میده؟   4fvfcja
نمیگی قلب من باتریش از کار بیافته چی میشه؟  4

آره... یادمه اون موقع ها چی گفتی...
هرچند که علیرضای دوم نشدم... اما لطف داری عزیز... خوبی از خودته...   Khansariha (18)

--------

تو انتقادهای رضا من مورد 1 و 2 رو ندیدم... صحبت هاش بیشتر در جهت خیرخواهی کانون بود...
مورد سوم هم که اگه قراره من ناراحت بشم، باید بگم که نمیشم... 1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

بله همینی که داداش همساده میگه  4
واقعا ببخشید داداش آرمین ولی اون حرفا چرت بود اصلا اَخ بود  Khansariha (8)
میخوام برم کامپیوتر. راستش اگه تلاش کنم میتونم توی درسام پیشرفت کنم. به ریاضی علاقه ی وافری دارم ولی قطعا اگه تلاش نکنم موفق نمیشم.
مطمئنن خدا کمکم میکنه. بیشتر میخوام برم چون عاشق کامپیوترم. و از زیست + حفظیات خوشم نمیاد. اینم بگم از لحاظ نمره ای توی ریاضی یخورده ضعیفم. که اونم تا یه جاهایی نوبت دوم بهتر شدم. ولی در کل عالی نبودم و اگه میخوام موفق بشم باید تلاش مستمر داشته باشم. خصوصا اینکه کنکور یه چیز دیگست.

دوستان تجربه ای از تحصیل در شهر غریب ندارید ؟ بنظرتون من چیکار کنم ؟ کیا ریاضی بودن ؟ حرفی تجربه ای چیزی از فامیل یا دوستان دارین بگین.
منو از دو دلی در بیارین !  53
من ریاضی بودم bliss
سلام داداش فرزاد7: چطور بود ؟ الان دانشگاه میری اگه میری چه دانشگاهی؟
بنظرت با اطلاعاتی که دادم من میتونم موفق بشم ؟ نمره ی پایانی ریاضیم 18 شده ! فیزیک 19.25 .
برای اینکه ریاضی باید برم یه شهر دیگه دور از خانواده؛ اگه جای من بودی میرفتی ؟
توی پ پ جواب میدم  [تصویر:  guntootsmiley2.gif]
(1394 مرداد 14، 13:50)فرزاد 7 نوشته است:
نقل قول: یعنی از اون دست آدمهایی که هیچ جوره نمیشه دوستشون نداشت.یعنی راهی بجز علاقه بهشون نداری.

مثل من  4

Vamonde Vamonde Vamonde 

داداش آرامین نه من کلی گفتم که گاهی انتقاد کردن بد میشه به اون دلایل سه گاه منظورم به پست رضا نبود. اون تشخیص خودش بوده حذفش کنه من نمیدونم دلیلش چی بوده واقعا 303
.............................................................
آرمین میخواستم یه پیشنهاد بدم. جو دخترانه کانون که فعلا به ضد من  شده آبجی های همدرد یه خرده ازم دلخور شدن انگار. 1744337bve7cd1t81 سها خانم ناراحت بشه یعنی همشون ناراحت میشن. البته این حس ناراحتی و عذر خواهی و دلداری دادن اگه ادامه پیدا کنه و از یه حد خاصی بگذره واسه سها خانم بد میشه در نهایت.نمیتونم خودم مطرحش کنم. میگم خواهرهای کانونی خیلی نگران اینن که پستهاشون تو گروهشون خونده بشه مثه ما راحت نمیتونن حرف بزنن اینو با برخی هاشون صحبت کردم فهمیدم. میگن حتی اینکه مهمانها هم امکان داره پسر باشن بیان ببینن ما راحت نمیتونیم بحرفیم.یکی از داداشای بهبودی هم پیش من اقرار کرد یه بار رفته اونجا و کله ش راه افتاده.

به نظرت کلا چطوره هر کی که عضو بشه و جنسیتش دختر باشه فقط بتونه بره تو نسیم حیات؟ یعنی مثلا حتی مهمان هم خواست بره اونجا با عنوان عدم دسترسی رو به رو بشه!!
حسن طرح:
1- راحت بودن خیال خواهرها برای اینکه جلسه شون واقعا بسته ست
2- عدم تحریک اعضا و همچین مهمانهای با جنس مذکر
3- پیش نیومدن رنجش و مشکل برای اینکه یه عضو برادر حالا به هر دلیلی اونجا رفته باشه( مثه قضیه دیشب)
 معایب طرح:
تنها ایرادی که به نظر من میرسه اینه که مهمانهایی که جنسیتشون دختره نمیتونن از اونجا استفاده کنن.
و البته شیوه فنی پیاده کردن این طرح هم یه سری سختی داره
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام آقای همساده زیارت قبول

فکر خوبیه آقای همساده، منم قبلا به این طرح فکر کرده بودم. باید یه رمز درست کرد و خواهرا با اون رمز وارد بشن
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
Tears Tears Tears
ماشاالله داداشای ما همشون بزرگن. من کوچیک شمام. منظورم رشته ی دبیرستانه. دارم میرم دوم ولی تو شهر ما به هر دلیلی این رشته منحل شده و گفتن باید بری یه شهر دیگه.
فرزاد اینقدر اسپم نزن Vamonde

داداش سعادت نرفتم حرم ایشالا فردا شب میرم. دعا میخونن خیلی صفا میده. حتما واست دعا میکنم 53
 خواهرها هم یه جایی دارن که شبیه مال ما دخترانه هایی که نمیدانم. اونجا براشون رمز داره.
اما آره به نظرم اونجا فقط یه سری حرف پزشکی و ژنتیکی زده میشه.
اما وقتی گروه خودشونم رمز داشته باشه راحت میتونن حرف بزنن راجع به هر چی. دیگه محدود به جای خاصی نمیشه.

البته یه نکته خیلی مهم خود خواهر ها باید تصمیم بگیرن که اینجوری میخوان یا نه. یعنی به نظرم باید اونا نظر بدن خودشون خیر و صلاح خودشونو بهتر تشخیص میدن حتی مدیرهای آقا فقط باید این پیشنهاد رو مطرح کنن. ماشالا همه شون عاقل و بالغ و تحصیل کرده هستن. (زنده باد برابری حقوق زن و مرد 4)
.......................
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
نقل قول: آرمین میخواستم یه پیشنهاد بدم. جو دخترانه کانون که فعلا به ضد من  شده آبجی های همدرد یه خرده ازم دلخور شدن انگار. [تصویر:  b.gif] سها خانم ناراحت بشه یعنی همشون ناراحت میشن. البته این حس ناراحتی و عذر خواهی و دلداری دادن اگه ادامه پیدا کنه و از یه حد خاصی بگذره واسه سها خانم بد میشه در نهایت.نمیتونم خودم مطرحش کنم. میگم خواهرهای کانونی خیلی نگران اینن که پستهاشون تو گروهشون خونده بشه مثه ما راحت نمیتونن حرف بزنن اینو با برخی هاشون صحبت کردم فهمیدم. میگن حتی اینکه مهمانها هم امکان داره پسر باشن بیان ببینن ما راحت نمیتونیم بحرفیم.یکی از داداشای بهبودی هم پیش من اقرار کرد یه بار رفته اونجا و کله ش راه افتاده.

همساده چرا فکر میکنی خانوما ضد شما شدن؟! نه بابامن که چیزی ندیدم...

کل ایرانو زنونه مردونه کردن! یهو یه کانون زنونه درست کنن یه کانون مردونه راحت شیم! به نظرم این ایراد از خودشونه.ما که اینجا راحت در مورد احتلام و 

اونکارا حرف میزنیم خانوما هم بیان بخونن اخراجش نمیکنیم! 

والا....

ادم باید عقلش کج باشه بره نسیم حیات برا عشق و حال! این همه سایت منحرف!

--------------

اقا رضا اگه میای تجربی خیلی مراقب باش....چون سخته ادم داغون میشه....چه قبل دانشگاه چه بعدش....

زیاد نمیتونم در موردش حرف بزنم چون حالم بد میشه...خیلی حساسم بهش اشکم سریع در میاد بهش فکر میکنم...

مراقب خودت باش Khansariha (18)
نقل قول: ادم باید عقلش کج باشه بره نسیم حیات برا عشق و حال! این همه سایت منحرف!

عاشق تیکه های درخشندم  Khansariha (13)  Khansariha (58)

ثبت نام دور هفتم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»

[تصویر:  pne97kfvh6xyjgkypl07.jpg]

1- عاشق فاطمه زهرا
2-  فرزاد

3-  رزمجو
4- درخشنده
5-  به امید خدا.
6- قاصدک
7- روزبه
8-همساده
9-مرد مجاهد
10- آرمین

اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...

بشتابید...  [تصویر:  14.gif]
.....................................................................................
آقا این دفعه تیم قویه ها ، مطمئن هستم برنده از رهروان خواهد بود.
مرد مجاهد یه تنه ، خودش همه رو حریفه.
رزمجو هم با اون خنجرش دیگه معلومه چه می کنه. 4
بقیه بچه ها هم هر کدوم برای خودشون رستمی هستن.

داداش نریمان ثبت نام نمی کنی؟
داداش سعادت ثبت نام نمی کنی؟
داداش علی 123 ثبت نام نمی کنی؟
داداش رضا ثبت نام نمی کنی؟

بقیه بچه ها کجان؟ کی می خواد چشم شیطون رو در بیاره؟ کی می خواد پاک بشه؟ کی می خواد نشون بده تو این دوره و زمونه هم مرد پیدا می شه؟ الیس فیکم رجلٌ رشید(1)؟ بابا ریا نمی شه بیاین با هم ترک کنیم 4 ؟

پ ن:
1- آیه 78 سوره هود ، من رو که خیلی تکون داد.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

آقا صحبت خانوما شد منم یه گلایه کوچولو بکنم. من هفت هشت ماه پیش دوبار دوتا پست بود که چون مفید بود و مطالب واقعا قابل استفاده ای بود دوست داشتم کل کانون استفاده کنن رفتم اونجا (گروه دخترونه ) زدم . قبول دارم از قانون تخطی کردم و از عواقبش هم مطلع بودم ولی گفتم این هزینه رو میدم عوضش چند نفر از این مطلب استفاده کنن.

خلاصه اینکه دو تا اعتبار منفی گرفتیم ولی تو توضیح اعتبار منفی نوشته شده که (ورود به گروه مختص دخترای کانون و بدتر از اون پست گذاشتن در اون تاپیک با وجود علم به خلاف قوانین بودن این کار) ، حالا هرکی از بیرون بیاد بخونه مارو نشناسه فکر می کنه ما دنبال هرزگی رفتیم اونجا. در صورتی که سرم رو می گیرم مثل یه مرد روسفید بالا و می گم تو این 27 سالی که از خدا عمر گرفتم در عالم واقعی دنبال دختر بازی و ...... این چیزا نبودم چه برسه به عالم مجازی..
منفی میدین بدین ولی با آبروی اشخاص بازی نکنین...

ببخشید این گلایه رو خیلی وقت بود داشتم گفتم الان یه بحثی در مورد دخترونه شده ابراز کنم.

دست و جیغ و هورااااا
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
ما قبلنا از خاله بازی های بیرون به کانون پناه میاوردیم...
از شما چه پنهون...
این روزا از خاله بازی های کانون به بیرون پناه میبریم... واقعا دیگه نوبرشه 1
همین موضوعه که دیگه حس حرف زدن رو تو کانون رو کم کرده...
هر جا میری همه دارن از هم دیگه انتقاد میکنن
از مدیرا...
از بچه ها...
از دموکراسی با طعم کانون...

آقا شما اومدین تو کانون که ترک کنین دیگه؟! اشتباه ک نمیکنم ؟ ها ؟ 1
خب ترک کن دیگه...
الان مشکل با کانون چیه؟

اگه احساس میکنین که علاوه بر پاکی خودتون ، میتونین به بقیه هم کمک کنین
بسم الله...
این همه تاپیک بی سرپرست...

اگه هم نمیتونین، لطفا بچسبین به ترک خودتون... 1

اگه جو آشفته رو دوس ندارین.... خب راه حل خیلی راحته... جو رو آشفته نکین... 1