امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

عاقا سلامی به گرمی خداحافظی 4chsmu1
بالا خره مذاکرات جواب داد... با خانواده به توافق رسیدیم که دسترسی اینجانب به اینترنت قطع نشه 4chsmu1

البته به طور محدود و کنترل شده باشه... مجبور شدم پروتکل الحاقی رو هم امضا کنم 22

دیگه حیف شد... از دست من راحت نمیشین 4chsmu1
از تو مسابقه حذفم نکنین یه وختی ها 4chsmu14chsmu14chsmu1
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
(1394 مرداد 15، 11:00)abtin نوشته است: سلام
اقا این هفته وهفته قبل هم ماسبز بودیما

ما هم قهرمان شدیم Khansariha (48) Khansariha (48)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1394 مرداد 16، 8:38)قاصدک نوشته است:

Vamonde Vamonde Vamonde Vamonde

..................................................
داداش عاشق فدای چشمهای قشنگت من نمیدونم چطوری اسمم وارد لیست شده...
حالا هم نمیشه برگرده؟
من رو در گزوه فرزاد خودت درخشنده به امید خدا مردمجاهد مهدی  قرار بده مرسی :smily man:
(1394 مرداد 16، 8:27)روزبه نوشته است: عاقا سلامی به گرمی خداحافظی 4chsmu1
بالا خره مذاکرات جواب داد... با خانواده به توافق رسیدیم که دسترسی اینجانب به اینترنت قطع نشه 4chsmu1

البته به طور محدود و کنترل شده باشه... مجبور شدم پروتکل الحاقی رو هم امضا کنم 22

دیگه حیف شد... از دست من راحت نمیشین 4chsmu1
از تو مسابقه حذفم نکنین یه وختی ها 4chsmu14chsmu14chsmu1

سلام روزیه من امتحان کنکور که داشتم
همین مشکل تو رو داشتم
ولی شاید باورت نشه کانون خیلی بهم جواب میداد چون تمام امیدم این بود ساعت 9 شب بشه من تا 9:45 بیام اینجا...
واقعا مثه یه تشنه که به آب میرسه...
اون موقع هم رکوردهای خوبی زدم...
تو برنامه ریزی روزانه ت اینترنت رو حذف کن...واقعا با خانوادت موافقم...باید حذف بشه به نظرم 128fs318181
فقط یه تایم مشخصی در طول روز بیا...البته من پیشنهاد میکنم روزی یه بار باشه اونم شب...چون مثلا ممکنه در طول روز یا چند مرتبه بیای یه اتفاقی بیفته ذهنت درگیر بشه و تمرکزت به هم بخوره...
مطمئنم پزشک میشی ایشالا Khansariha (48)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 مرداد 16، 9:21)همساده نوشته است:

دقیقا Vamonde Vamonde Vamonde Vamonde
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
اگه من و فرزاد و همساده تو ی گروه باشیم
اسم منو هم بنویسی
و اگه نمیشه من شرکت نمیکنم Vamonde
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
(1394 مرداد 16، 9:27)به امید خدا. نوشته است:
(1394 مرداد 16، 9:21)همساده نوشته است:

دقیقا Vamonde Vamonde Vamonde Vamonde

همچنین  Vamonde Vamonde Vamonde
Vamonde Vamonde Vamonde
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
آقا جنبش اسپم زنی راه انداختین. asabani
همتون ثبت نام می شید. همین طور رندم هم گروه بندی می شید. اسم هیچکس هم حذف نمی شه. asabani
.............................................................
روزبه خوب شد اومدی ، چون من نمی دونم جواب درخشنده رو اون دنیا ، چطور می خواستی بدی. Gigglesmile
این حرف همساده هم خیلی مهمه ، منم باید اجرا کنم ، چون صبح که میام تا شب ذهنم درگیر کانون می شه ، به کارام نمی رسم. 128fs318181

.............................................................

پ ن : پیشنهاداتتون رو برای گروه بندی اعلام کنید ، در صورت امکان انجام می شه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام. با یاری خدای متعال روز هجدهم رو پشت سر گذاشتم. الانم موقع اذان ظهر به وقت تهران . برای هم بعد نماز دعا کنیم حتما . موثره
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

نقل قول: همساده: من رو در گروه فرزاد خودت درخشنده به امید خدا مردمجاهد مهدی  قرار بده مرسی [تصویر:  2qcmh45.gif]
نقل قول: Mehdi R: اگه من و فرزاد و همساده تو ی گروه باشیم
اسم منو هم بنویسی 
و اگه نمیشه من شرکت نمیکنم  Vamonde

وای چقدر من محبوبم bliss  4
نقل قول:
عاقا سلامی به گرمی خداحافظی 
[تصویر:  4.gif]
بالا خره مذاکرات جواب داد... با خانواده به توافق رسیدیم که دسترسی اینجانب به اینترنت قطع نشه [تصویر:  4.gif]

البته به طور محدود و کنترل شده باشه... مجبور شدم پروتکل الحاقی رو هم امضا کنم [تصویر:  22.gif]

دیگه حیف شد... از دست من راحت نمیشین [تصویر:  4.gif]
از تو مسابقه حذفم نکنین یه وختی ها [تصویر:  4.gif][تصویر:  4.gif][تصویر:  4.gif]

روزبه دیدی داشتم حذفت میکردم؟ 1276746pa51mbeg8j  ببخشید ولی اگه حتی هفته اخر غیب بشی از تو جدول حذف میکنم :smiley-yell:

Gigglesmile 

نقل قول: ما هم قهرمان شدیم [تصویر:  m.gif] [تصویر:  m.gif]

Vamonde  بچه ها بیایید تصمیم بگیریم با ابتین چکار کنیم Khansariha (98)  با تفنگ فرزاد یا مهدی R ؟!!

نقل قول: اگه من و فرزاد و همساده تو ی گروه باشیم
اسم منو هم بنویسی 
و اگه نمیشه من شرکت نمیکنم [تصویر:  15.gif]

اقا مهدی نسبت خونوادگیه شما با اون دو نفر چیه؟! Gigglesmile 

------------------

دوستان حس میکنم یادم رفته چطوری ترک میکردم! وقتی همساده میگه مشارکت کنید اصلا نمیدونم چی بگم...یادم رفته چکار میکردم!

الان خیلی وقته نه نگاه بد کردم..نه سایت بد رفتم... فقط صبح میام اعلام وضعیت و میرم بیرون!

احساس میکنم گم شدم...انگار یه بخشی از زندگیم نیست!

یادم رفته که وسوسه وقتی میومد سراغم چکار میکردم..میترسم وضعیتم خراب بشه و خودمو گم کنم...

شدم مثل بچگیام...

خیلی بده خودتو گم کنی....خودمو نمیشناسم....خیلی سخته...

خدایا کمکم کن... 
بچه ها امضای مهدی رو دیدین؟ خیلی قشنگه ، من که کلی کیف کردم. داداش بیشتر تو گروه رهروان فعال باش ، والا اون طوری که می گن نسیم خبری نیست ، اما این جا خیلی خبرا هستا ، فعال باشی می بینی. 128fs318181
مرد مجاهد تبریک ، منم می خواستم صبح بیدار شم برم دعای ندبه بخونم ، یه دفعه چشم باز کردم دیدم ساعت ، یازدهه  Khansariha (13)
خلاصه اگر صبح زود بیدار شدید ، همون لحظه دعا کنید که این نعمت رو خدا به عاشق هم بده Khansariha (8)

درخشنده فکر می کنم بد نباشه یه نیم ساعتی خلوت کنی ، بیشتر به این فکر کن که اون روزای اول شکست چه احساسی داشتی.
خیلی این طبیعیه ، شما بالاخره 90 روز پاک بودین ، این خودش یعنی یه تابستون Gigglesmile . راستی ها ، من تا حالا نود روز پاکی رو تجربه نکردم. داداش بگو الان چه حسی داری؟ خوش حالی ؟ ناراحتی؟ اصلا چه شکلیه 90 روز پاکی؟

یه دستم به افتخار داداش فرزاد محبوب خوش حال .

رزمجو ، منم فکر می کنم روز سیزدهم باشم ، وای خدا شکرت ، داشتم درس می خوندم ، گفتم یه ربع برم کانون تاپیک برنامه ریزی رو بخونم که این جوری زمین گیر شدیم Vamonde  فکر کنم الان 45 دقیقه شده که اینجام. عاشق چرا الکی می چرخی تو کانون ، حتما باید تنبیه بشی asabani نه یه پست مفید می زنی ، نه یه پست مفید می خونی.  :smiley-yell:
...............................
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

به نام خدا
دوستان سلام   303
رضا هستم یه معتاد جنسی؛

درگیری های دیروز همه ی خانواده مون رو رنجوند اما چیزی نگذشت که همه چی به روال عادی اش برگشت.
امروز طبق معمول رفته بودیم باغ (28 کیلومتری از خونه مون فاصله داره و هوای خیلی باصفایی داره ) خلاصه اینقدر هواش خوب بود که تا ظهر هم اونجا خوابیدم  4 البته ساعتای 7 حرکت کردیم  Vamonde .
توی باغ خیالم راحته که سرگرمم و میتونم انرژیمو تخلیه کنم البته اگه نزنم به در تنبلی و حال داشته باشم  Muscular
امان ار بیکاری؛ یعنی هرچی میکشیم از این بیکاریه. یاد حرف یه فرزانه ای افتادم: وقتی کاری ندارید، پرنده ی خیال به هر سو پرواز میکنه.
یعنی من اگه کار داشتم و رفتن به اون کار اجباری بود خیلی خیلی درگیری هام کمتر بود. این دیگه واسه هممون بدیهیه.

قبلا هم گفتم من عاشق کلنگم !  Khansariha (13) اصن نمیدونم چرا ؟ ولی بهر حال عاشقشم. راستی کلنگ مذکر یا مونث ؟!  :smily man:
پس از مدت ها یکم کار کردم. جاتون خالی سیر برداشت میکردیم.  vayy واقعا بدبختیه در آوردن سیر از زمین !
بازم جاتون خالی یه تنی به آب زدم. آب سرد ... اصلا آب یه چیز دیگست، آدم زنده میشه.  studsmatta
وسوسه او اینا؛ یخورده داشتم. دلیلش این بود که شنبه گذشته که اومدیم بودیم باغ از یه جا اعصابم خورد شد و همون جا به خودم قول دادم رسیدم خونه خودارضایی کنم. فرار کردن از نزاع ها و مشکلات عادت ما بود و فقط دنبال مسکنی بودیم برای اینکه از مسئولیت خود دست بکشیم. هفته پیش خودارضایی کردم و نمیدونم چه حسی داشتم. نمیدونم چندمین فیلمی بود که نگاه میکردم کاملا تحت تاثیر آن ها قرار گرفته بودم. هدف این فیلم ها آموزش تجاوز و نشون دادن زن ها بعنوان ابزار هستند. اگر همین طور ادامه بدیم چون فکر میکنیم باید مثل اون فیلم ها عمل کنیم قطعا در رابطه های دیگه مون هم به مشکل برمیخوریم چون اساس هر رابطه محبت و علاقه است ولی این تنها چیزی است که توی اون فیلم ها رد میشه.

من اینو میدونم که در صورتیکه هوشیار نشم و به رفتار گذشته ام ادامه بدم عاقبتی جز بیمارستان، تیمارستان و مرگ نخواهم داشت. بدون این برنامه و مراقبه بعد از مدتی دیگه احساس گناه نخواهم کرد و ممکنه برام عادی بشه. اونوقت دیگه خودارضایی جوابمو نمیده و من دلیلی برای ترکش نمیبینم و میرم سراغ لذت کوتاه مدت دیگه. بابت اینکه الان اینجا هستم همواره سپاسگذار خداوند هستم.

این روزا دارم راجع به انتخاب رشته ام فکر میکنم، خدا رو شکر بدون هیچ بحثی در خانواده نظرمو مطرح میکنم و همه چیز طبق خواسته من پیش میره. میدونم که بحث و دعوا هیچ چیزی رو حل نمیکنه و من فقط باید مذاکره کنم و حرف بزنم. سال هایی است از این روش استفاده میکنم و خیلی خیلی احساس بهتری پیدا میکنم.

سعی میکنم فقط برای لحظه پاک باشم و نگاهم به پاکی ناشی از نداشتن آن نباشد زیرا این باعث لغزش و شکست من میشه. امروز بلطف خدا روز خیلی عالی و با نشاطی بود. خدا رو شکر  317 . ممنون که به حرفام گوش کردید  53 53 53
اصلا  این عبارت معتاد جنسی قشنگ نیست آقا رضا! نباید این نسبت رو بخودت بدی . اگر اینطور هستی پس دیگه چرا اینجایی ، اگر میخوای اینطور نباشی و در حال ترک هستی نباید بخودت این نسبت زشت رو بدی ( بگذریم از اینکه ترکشش به این جمع هم می گیره)..

.

.

بخودت بقبولون که تو یک تارک هستی نه اون شخص با اون شاخصه زشت!!!
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام دوستان من 16 سالمه 3 معتاد این امر زشت شدم چن بار سعی کردم ترک کنم اما موفق نشدم باز همون اش و همون کاسه نمیدونم چیکار کنم ؟!
با کمی سرچ کردن سایت شمارو پیدا کردم دقیقا نمیدونم باید از کجا شروع ؟!
لطفا راهنمایی میکنید ؟! 13

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان