امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام

صدف1/ صدرا سخا / هفته دوم : سبز
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
روم نمیشد  Shy  بیام کانون شش روز پیش همه چی رو خراب کردم ولی با این وجود با کمک خدا بقیه روز ها رو پاک موندم ولی خب کاریش نمیشه کرد می دونم همه چشم به راه این بودین که اول بشیم ولی ...
بازگشت / گروه بارقه های امید / قرمز

امروز با خدام یه کم خلوت کردم بلکه این بار آخرین باری باشه که میرم سمت خ.ا 
برام حسابی دعا کنین همه جوره مشکل ها ریختن سرم  53
[تصویر:  01_min.jpg]
 سپاس شده توسط
بیصدا / گروه صبح پاکی / هفته دوم قرمز Hanghead
 سپاس شده توسط
سلاام
امشب ی تنش خیلی سخت در انتظارمه
دعام کنین ازش سالم بیام بیرون میخوام به ی نفر نه بگم
امیدوارم مشکلی پیش نیاد
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 17، 19:11)پارادایس نوشته است: سلاام
امشب ی تنش خیلی سخت در انتظارمه
دعام کنین ازش سالم بیام بیرون میخوام به ی نفر نه بگم
امیدوارم مشکلی پیش نیاد

سلام
امیدوارم ان شاء الله اونچه که خیر و صلاحته پیش بیاد.
----------------------------
صادقین / گروه صبح پاکی / هفته ی دوم سبز
----------------------------

سلام به رهروان پاکی

می خوام از یه دوستی دعوت کنم که سه ماهه پاکه و از تابستون که عضو کانون شده تا الان بسیار برای پاکیش تلاش کرده.
خب با توجه به اینکه این دوستمون در بخش مسابقات کانون فعال بوده شاید برای رهروانی ها ناشناخته باشه.
این دوستمون کسی نیست جز علی علی 49-2
ازش دعوت می کنیم بیاد یه کم خودش رو معرفی کنه و هم از تجربه هاش در مسیر پاکی برامون بگه. 128fs318181
و هر صحبتی که فکر می کنه برای پاکان راه پاکی مفیده و مثمر ثمره انجام بده. 302
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ممنونم که منو به این گروه دعوت کردین.....[تصویر:  303.gif]
الان هم نمیدونم چکار باید بکنم توی این گروه ....باید احیانا مثل گروه چت باشه ...یا مثل مسابقه ها باید پاکی رو اعلام بکنم ....یا هر چی که شما بگین!!...
ببخشید من کامل متوجه نشدم باید توی این گروه چه کار کرد ....لطفا راهنمایی بفرمایید.
با احترام ..بابالنگ دراز[تصویر:  303.gif]
 سپاس شده توسط
دوستان ببخشید من کامل داستان رو متوجه نشدم
اینی که میزنید هفته ی اول سبز و اینا رو میشه بگین ؟؟
هر وقت یه هفته مون که سبز بود باید اعلام بکنیم ؟؟
داره اتفاق می اوفته .. تو هم حس میکنیش ؟؟
حضور خدا خیلی نزدیکه انگار همین لحظه همین جاست .. 53

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 17، 20:59)زنبورک نوشته است: دوستان ببخشید من کامل داستان رو متوجه نشدم
اینی که میزنید هفته ی اول سبز و اینا رو میشه بگین ؟؟
هر وقت یه هفته مون که سبز بود باید اعلام بکنیم ؟؟

یکم بگذره کامل متوجه داستان میشی عزیز
اینی ک میزنن هفته اول سبز و اینا مربوط به مسابقه گروهی هست - اینجا بیشتر بخون در مورد مسابقات گروهی-
سوالی بود در خدمتیم
(1394 بهمن 17، 20:56)arashshayan نوشته است: ممنونم که منو به این گروه دعوت کردین.....[تصویر:  303.gif]
الان هم نمیدونم چکار باید بکنم توی این گروه ....باید احیانا مثل گروه چت باشه ...یا مثل مسابقه ها باید پاکی رو اعلام بکنم ....یا هر چی که شما بگین!!...
ببخشید من کامل متوجه نشدم باید توی این گروه چه کار کرد ....لطفا راهنمایی بفرمایید.
با احترام ...آرش شایان[تصویر:  303.gif]

بله منم از صادقین ممنونم ک دعوتت کرد به گروه
گروه جایی هست ک ما دور هم جمع میشیم 
تا تو یه محیطی ک مختص یک جنس هست - اینجا فقط پسرونه هست-
از مشکلاتی ک سر راه مون هست -چ در مورد مساله ترک چ غیر اون- و نمیشه در جمع گفت صحبت کنیم و به هم کمک کنیم
علاوه بر این توی گروه های ترک مسابقات گروهی برگذار میشه ک لینک توضیح در مورد مسابقه گروهی تو پست قبلیم هست
شمام اگه یه مدتی وقت بذاری و رفت و آمد داشته باشی تو سایت بیشتر با قسمت های مختلف سایت از جمله رهروان- ک همین جا باشه- آشنا میشی

راهنمایی کافی بود ؟
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 17، 21:20)طاهر نوشته است: [quote pid='342670' dateline='1454779581']
ممنونم که منو به این گروه دعوت کردین.....[تصویر:  303.gif]
با احترام ..بابالنگ دراز[تصویر:  303.gif]

بله منم از صادقین ممنونم ک دعوتت کرد به گروه
گروه جایی هست ک ما دور هم جمع میشیم 
تا تو یه محیطی ک مختص یک جنس هست - اینجا فقط پسرونه هست-
از مشکلاتی ک سر راه مون هست -چ در مورد مساله ترک چ غیر اون- و نمیشه در جمع گفت صحبت کنیم و به هم کمک کنیم
علاوه بر این توی گروه های ترک مسابقات گروهی برگذار میشه ک لینک توضیح در مورد مسابقه گروهی تو پست قبلیم هست
شمام اگه یه مدتی وقت بذاری و رفت و آمد داشته باشی تو سایت بیشتر با قسمت های مختلف سایت از جمله رهروان- ک همین جا باشه- آشنا میشی

راهنمایی کافی بود ؟

...........................................
بله برادر طاهر.... کاملا تفهیم شد ...یه جوری تفهیم شد که تا عمر دارم فراموشت نکنم!! Khansariha (13) 
[/quote]
خوب الان من با اجازتون  به دلیل این که اولین روز ترکمه به شدت داره بهم فشار میاد....فکرکنم متوجه بشین به کجا فشار داره میاد و ازم نخوایین بیشتر توضیح بدم . Khansariha (13)Khansariha (13)
ببخشید یه ذره بی ادبی بود فقط میخواستم طبعتون وا بشه .[تصویر:  303.gif]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
اوضام بدجوری خراب شده
گناه پشت گناه . دیگه نیمتونم نماز بخونم هر کاری میکنم نمیتونم نماز بخونم.  یک هفته اس درس هم نمیخونم .چند وقته اصلا ورزش نیکنم. صبح ها به زور از خواب بیدار میشم میرم مدرسه.
اصلا همه چی کاملا عوض شده تقریبا 2 هفته میشه.
امروز سه بار زدم... باز هم میخواستم بزنم. یک دفعه همه چی بهم ریخت.
گناه هام زنجیره ای و پشت سر هم ...| تنبل و بی انگیزه شدم . و فقط دوست دارم گناه کنم....
منی که روم نمیشد تو خیابون به کسی نگاه کنم 2 شب پیش که از کلاس زبان میومدم رفتم دنبال دختر مردم و دخترارو بد نگاه میکردم...
هر چی که ساختم تا حالا ... تمام اون درس خوندنا ... شاگرد اول شدنا. ... داره خراب میشه. حتی دیگه زبان هم نمیخونم. و اگه تا حالا وتا چند هفته دیگه هیچی هم نشه... دارم همه ی زحمتامو خراب میکنم. روز هایی بوده دخترا ازم میخواستن بهشون کمک کنم ...  من حتی برای این که یک درصد احتمال گناه نشه ازشون دور میشدم.روز هایی بوده ساعت چهار و نیم صبح قوی و پر انرژی بیدار میشدم نماز میخوندم با انگیزه صبحانه میخوردم و شاد به مدرسه میرفتم.
اما الان به زور خودمو میکشم و صبحانه هم نمیخورم.
کاملا بی تفاوت شدم تقریبا نسبت به همه چی.

اینجا هم نیومدم  بگم راستش از اینجا هم دل سرد شده بودم
نمیدونم بچه ها.
به هر حال در جریان باشید دارم فنا میشم.

سپاس شده توسط
سلام داش علی .....
بابا تو یه پا واسه خودت با توجه به اعتبار ها و سپاس هایی که گرفتی ،پیشکسوت ما حساب میشی ......فنا کدوم بود برادر .....من 24 سالمه هنوز به فنا نرفتم ....نمیدونم چند سالته ....به خدا بابامم با اینکه 48 سالشه هنوز به فنا نرفته !![تصویر:  4chsmu1.gif]
به یارو گفتن امروز که عملت کردیم عمل سنگینی بود ،خطر از کنار گووشت گذشت!
اونم میگه :ای بابا ما که این آبا از سرمون گذشته،ما هفته ای دو بار میاییم این بیمارستان واسه عمل تا خطررو از کنار گوشمون رد کنیم!!.

حالا اینم شده حکایت ما جوونا (من و امثال من ها!!)....میگی سه بار دستت به خطا رفته ...خوب رفته باشه برادر ،عزیزم.، با نهایت ادب باید بهت بگم که:به اون نازنین چیزت که سه بار زدی!!......امروز شما زدی دیروز هم ما زدیم ...اما قرار نیست که بیاییم جار بزنیم!!![تصویر:  4chsmu1.gif]........شما هم شدی حکایت اون پسره که اومد دم در خونه معتاده گفت: عمو توپم !!.....اونم گفت عمو منم توپم اما میام دم در خونتون ،در بزنم بگم توپم!!!؟؟؟؟
الان من صبح تا حالا توو ترکم ..نمیدونی(البته میدونی!!!) دارم با چه مصیبتی این جملات رو تایپ میکنم !!اصلا کلا خودم اینجام فکرم داره توی بعضی سایتا سیر میکنه!!....
ای بابا طاقت بیار رفیق ..مرد باش.....(به قول یارو خواننده که اسمش یادم نیست )
اون یه جمله ای که پای امضات زدی یه نگاه بکن ببین واقعا بیروون ز توئه!!؟؟؟
به خدا منم دارم درس میخونم وووحالا یه روز کم یه روز زیاد ....سخت نگیر ......زندگی همینطوریشم سخت و زمخت و (نزار دیگه پسرونه شو بگم!!!) هست تو دیگه بدترش نکن واسه خودت .....
این کاری که تو میگی من انجام دادم تو انجام دادی باباهای منو شما هم انجامش دادن  اما به خدا هیچ کدومشون به فنا نرفتن و نمردن و از زندگی ساقط نشدن ...دارن راست راست میگردن!!!.
حوصله کن رفیق ...حوصله کن رفیق ....
یاد یه آهنگ افتادم از قمیشی که میگفت »طاقت بیار رفیق ....
الان به جای غصه خودن و ناراحتی برو این آهنگ رو دان کن ،یه هدفنی چیزی بزار توی گوشت ،گوشش کن .
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 17، 21:58)Dash Ali نوشته است: سلام بچه ها
اوضام بدجوری خراب شده
گناه پشت گناه . دیگه نیمتونم نماز بخونم هر کاری میکنم نمیتونم نماز بخونم.  یک هفته اس درس هم نمیخونم . صبح ها به زور از خواب بیدار میشم میرم مدرسه.
اینجا هم نیومدم پیزی بگم.... راستش از اینجا هم دل سرد شده بودم
نمیدونم بچه ها.

سلام علی جان
رفتم پروفایلت تا ارسال هات رو ی نگاهی بکنم وضعیتت بیاد دستم
تا بتونم در حد خودم راهنماییت کنم 
اما چشمم خورد به شعری ک تو امضات بود
این شعر تمام و کمال همه اون چی بود ک میشد بت بگم
علی جان  با تمام وجود بت میگم؛
بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست  /   از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی

ای کاش اینو خوش سلیقه گی ب خرج بدن بزنن سردر کانون
علی عزیز من و ما حداکثر میتونیم نقش یه همراه رو داشته باشیم برات 
واگرم بعضی هام سوادش رو داشته باشن یا تجربه اش رو
اون وقت شاید بتونیم یه راهی جلو پات بذاریم
اما اصل کار تویی
این تویی ک باید حرکت کنی
این ک ادم راه رو بلد باشه اما نخواد ک راه بره دیگه هیچ کاری از دست هیچ کسی برنمیاد
میدونم 16 سالته اول راه نوجوانی و جوانی هستی حیف ک این گناه تو رو از کار و زندگی بندازه
یه یاعلی بگو و باز دوباره خودت رو بسپار به خدا و به راه بیفت
این راهی ک ما توش هستیم راه برگشتی نداره
تو این راه جا زدن هم نیست
عزت نفس ما ب ما اجازه جا زدن رو نمیده
ما اگه به خدا اعتقاد داریم به حرفاش هم اعتماد کنیم
گفت تو یه قدم بیا من ده قدم برات میام جلو
قدم اول رو بردار و از جان دل هم بردار اون وقت حتما نصرت خدا رو به خودت نزدیک خواهی دید...
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
اوضام بدجوری خراب شده
گناه پشت گناه . دیگه نیمتونم نماز بخونم هر کاری میکنم نمیتونم نماز بخونم.  یک هفته اس درس هم نمیخونم .چند وقته اصلا ورزش نیکنم. صبح ها به زور از خواب بیدار میشم میرم مدرسه.
گناه هام زنجیره ای و پشت سر هم ...| تنبل و بی انگیزه شدم . و فقط دوست دارم گناه کنم....
منی که روم نمیشد تو خیابون به کسی نگاه کنم 2 شب پیش که از کلاس زبان میومدم رفتم دنبال دختر مردم و دخترارو بد نگاه میکردم...
هر چی که ساختم تا حالا ... تمام اون درس خوندنا ... شاگرد اول شدنا. ... داره خراب میشه. حتی دیگه زبان هم نمیخونم. و اگه تا حالا وتا چند هفته دیگه هیچی هم نشه... دارم همه ی زحمتامو خراب میکنم. روز هایی بوده دخترا ازم میخواستن بهشون کمک کنم ...  من حتی برای این که یک درصد احتمال گناه نشه ازشون دور میشدم.روز هایی بوده ساعت چهار و نیم صبح قوی و پر انرژی بیدار میشدم نماز میخوندم با انگیزه صبحانه میخوردم و شاد به مدرسه میرفتم.
اما الان به زور خودمو میکشم و صبحانه هم نمیخورم. روز هایی بوده که 5 ساعت میخوابیدم و خیلی تلاش میکردم و فعال بودم. من متاسفم چون تولدم این هفته اس و 18 سالم میشه و دیگه نمیتونم اون روز با اقتدار و عزت بگم که من چند ماه پاک بودم و یا چیزی کم نزاشتم ... و این باعت ازار من میشه.
خیلی هم سخت و و سنگینه و اذیت میشم برای اینکه برم ی قران یا نماز یا... بخونم.انگار ی چیزی منو میگیره میکشه با تمام وجود و منم و تنهاییم.
کاملا بی تفاوت شدم تقریبا نسبت به همه چی.

اینجا هم نیومدم  بگم راستش از اینجا هم دل سرد شده بودم
نمیدونم بچه ها.

سپاس شده توسط
اقا تموم شد به خیر و خوشی ی صلوات ختم کنین Confetti
 سپاس شده توسط
داش علی عزیزم....الان رفتم یه "اعتبار اول وقت" ازت به جا آوردم....(مثل نماز اول وقت!!![تصویر:  4chsmu1.gif])
یه دلیل هم براش ذکریدیم(یه جور فعله!!!) برو نگاه کن!!![تصویر:  303.gif]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان