امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
ان شاء الله هستم 302
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
اگه بودم چشم
اسم من را بنویسید
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام.به عزیزان دل 53
من اومدم یه عرض ارادت کنم
و بگم وضعیتم جالب نیست
راستش نسبت به ترک کردن بی تفاوت شدم Shy
و اینکه دوستون دارم
فعلا
ره آسمان درون است...  53
 سپاس شده توسط
سلام.
خوش اومدی به رهروان
راستش بی تفاوتی خیلی سخته ...خیلی از بچه های اینجا مطمئنا وقتایی که پشت سر هم این مشکل رو داشتن (سریالی شده بودن) میدونن چقدر آدم رو کسل و مایوس میکنه.

اما یه چیزی که ما همه از هم یاد گرفتیم اینه که بعد از هر بار که زمین خوردیم بازم بلند شیم تا دیگه بی تفاوت نباشیم.
همین که بیای اینجا و بخوای با دوستانی باشی که همدردت هستن ،این خودش نشون میده که شما اصلا بی تفاوت نیستی.
اگه بی تفاوت بودی اینجا چه کار میکردی.

اتفاقا من برعکس فکر میکنم ، فکر میکنم که توی این شب جمعه اومدی توی این انجمن تا یه فکری به حال فکرت بکنی...و بیایی اینجا تا یه بابا لنگ دراز نامی بهت بگه که تو تنها نیستی ، هنوز هم قلبایی برای بودن با هم،میتپه.....ما همه هستیم . اگه تو باشی. 302
303
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 30، 0:06)Deril نوشته است: عوارض این عمل کثیف بعد از ترک در من نه تنها از بین نرفته بلکه تشدید هم شده. الان 34 روزه پاکم ولی هم موهام شروع به ریزش کرده هم گودی کمر گرفتم و کمرم درد میکنه. نمیدونم شاید این مقدار پاکی خیلی کم باشه ولی دیگه اخه اون موقع که این کوفتی رو انجام میدادم اینقدر گودی کمر نداشتم و موهام نمیریخت. 
یعنی داغونما.... نسل ماها دیگه بعید میدونم به 50 سال برسیم. والا از الان اینقد داغون...
سلام داش دریل ..
آقا عنایت دارین که شیطون خیلی حیله گره و از هر راهی سعی میکنه نفوذ کنه ؟
این همونه .. داره از این راه وسوسه ات میکنه که خ.ا کنی ..
منم یه مدت گودی کمر داشتم .. ولی با یه سری ورزش .. که تو نت هم هست . چون سنت کمه درست میشه ..
اصلا اصلا هم ربطی به خ.ا نداره ..
بعدم مومن خدا که اینقدر نا امید نمیشه .. نا امید دشمن ِ .. به 50 که میرسی هیچ .. به 120 هم میرسی ایشالا .. شونصد تا بچه هم میاری .. کلی هم کار و کاسبیت میگیره ..

شایان : اول سلام .. ، دوم آره بابا گودی کمر داریم .. یعنی گودی بیش از حد کمر .. که داستان میشه واسه طرف دیگه ..
بچه ها یه داستانی پیش اومده برام .. دوس دارم برا شماهام بگم .. شاید به دردتون بخوره ..
ما به بچه هامون رفتیم سالن .. یار کشیدن .. تیم ما تقریبا ضعیف افتاد .. تو 1.5 اول همه ی بازی ها رو باختیم .. من خودم خیلییییییی خراب کردم .. یعنی رو هر توپ سوتی میدادم .. اوت میزدم .. دریپل میخوردم .. تو یه کلام .. خراب کرده بودم دیگه ..
آقا زد و یکی از یارامون برا 5-6 دقیقه نبود .. یه یار دیگه اوردیم .. یه یار قدر و فوتبال بلد .. باورتون شاید نشه .. خودم تو اون 15 دقیقه ای که بود .. دو تا گل زدم .. سه تا پاس گل .. همه تیم ها رو هم بردیم ..
شاید بگین خوب معلومه دیگه .. اون اومد تیم قوی شد .. ولی واقعا این نبود .. اونم که رفت باز بردیم ..
حاجی .. ما باور کرده بودیم که میبازیم .. قبل بازی حتی به هم میگفتیم بریم دوباره بخوریم بیایم بیرون .. 4chsmu1
سر همون هی سوتی میدادیم هممون .. اون بازیکن خارجیه که اومد .. همه به خودمون اومدیم .. روحیه گرفتیم .. دیگه هیشکی سوتی نمیداد .. همه پاسا دقیق شده بود .. من یه گل با پشت پا زدم اصن باورم نمیشد بتونم این حرکتو بزنم .. قبلا حتی تمرین هم نکرده بودم
نمیدونم شاید بی ربط بود ..
ولی به خودم ثابت شد روحیه خیلی موثره .. خیلی ... 60 درصد موفقیتِ ... ادم تو روحیه بالا که قرار میگیره.. قابلیت هاش .. تحمل سختی هاش  .. بالا میره
واسه ترکم .. من میگم اول روحیه تون و حفط کنین .. از باخت های پی در پی که بیاین بیرون .. دیگه به برد فکر میکنین ..
یه چی تو مخمه .. نمیدونم چه جوری بگم ..
.
.
شرمنده سرتون و درد اوردم .. راستی .. امروز روز 20 م بود .. هم به خودم هم به شماها تبریک میگم ..
 سپاس شده توسط
می خوام بترکونم Confetti Confetti  
5 روز پاکی
هدف 10 روز
به امید فردای خوب
زندگی بهتر Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 1، 0:59)بابا لنگ درازم نوشته است: سلام.
خوش اومدی به رهروان
راستش بی تفاوتی خیلی سخته ...خیلی از بچه های اینجا مطمئنا وقتایی که پشت سر هم این مشکل رو داشتن (سریالی شده بودن) میدونن چقدر آدم رو کسل و مایوس میکنه.

اما یه چیزی که ما همه از هم یاد گرفتیم اینه که بعد از هر بار که زمین خوردیم بازم بلند شیم تا دیگه بی تفاوت نباشیم.
همین که بیای اینجا و بخوای با دوستانی باشی که همدردت هستن ،این خودش نشون میده که شما اصلا بی تفاوت نیستی.

اتفاقا من برعکس فکر میکنم ، فکر میکنم که توی این شب جمعه اومدی توی این انجمن تا یه فکری به حال فکرت بکنی...و بیایی اینجا تا یه بابا لنگ دراز نامی بهت بگه که تو تنها نیستی ، هنوز هم قلبایی برای بودن با هم،میتپه.....ما همه هستیم . اگه تو باشی. 302
303
ممنون عزیزم 53
(1394 اسفند 1، 0:59)بابا لنگ درازم نوشته است: سلام.
خوش اومدی به رهروان

303
ممنون عزیزم 53
ره آسمان درون است...  53
 سپاس شده توسط
سلام
منم دوباره بدبخت کردم خودمو
همون داستان دیگه. هر روز میزنم تقریبا.
حال و روزم مثل سگ ولگرده !

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 1، 9:31)Mohandes Sharif نوشته است: بچه ها یه داستانی پیش اومده برام .. دوس دارم برا شماهام بگم .. شاید به دردتون بخوره ..
ما به بچه هامون رفتیم سالن .. یار کشیدن .. تیم ما تقریبا ضعیف افتاد .. تو 1.5 اول همه ی بازی ها رو باختیم .. من خودم خیلییییییی خراب کردم .. یعنی رو هر توپ سوتی میدادم .. اوت میزدم .. دریپل میخوردم .. تو یه کلام .. خراب کرده بودم دیگه ..
آقا زد و یکی از یارامون برا 5-6 دقیقه نبود .. یه یار دیگه اوردیم .. یه یار قدر و فوتبال بلد .. باورتون شاید نشه .. خودم تو اون 15 دقیقه ای که بود .. دو تا گل زدم .. سه تا پاس گل .. همه تیم ها رو هم بردیم ..
شاید بگین خوب معلومه دیگه .. اون اومد تیم قوی شد .. ولی واقعا این نبود .. اونم که رفت باز بردیم ..
حاجی .. ما باور کرده بودیم که میبازیم .. قبل بازی حتی به هم میگفتیم بریم دوباره بخوریم بیایم بیرون .. 4chsmu1
سر همون هی سوتی میدادیم هممون .. اون بازیکن خارجیه که اومد .. همه به خودمون اومدیم .. روحیه گرفتیم .. دیگه هیشکی سوتی نمیداد .. همه پاسا دقیق شده بود .. من یه گل با پشت پا زدم اصن باورم نمیشد بتونم این حرکتو بزنم .. قبلا حتی تمرین هم نکرده بودم
نمیدونم شاید بی ربط بود ..
ولی به خودم ثابت شد روحیه خیلی موثره .. خیلی ... 60 درصد موفقیتِ ... ادم تو روحیه بالا که قرار میگیره.. قابلیت هاش .. تحمل سختی هاش  .. بالا میره
واسه ترکم .. من میگم اول روحیه تون و حفط کنین .. از باخت های پی در پی که بیاین بیرون .. دیگه به برد فکر میکنین ..
یه چی تو مخمه .. نمیدونم چه جوری بگم ..
.
.
شرمنده سرتون و درد اوردم .. راستی .. امروز روز 20 م بود .. هم به خودم هم به شماها تبریک میگم ..

خیلی عالی بود داداش...

مثالت عالی بود...کاملا حسش کردم....
دوستان سعی کنید همینطوری که دوستمون توضیح داد با ترک برخورد کنید......واقعا جواب میده...ترک کردن یه مسابقه ی جذابه...
53 53
 سپاس شده توسط
لیست نهایی
اگر کسی جا مونده پیام بده
49-2

ثبت نام دور  چهاردهم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»

[تصویر:  68007217701220182764.jpg]

2- JAMASB
4- Deril
اطلاعات بیشتر تو این لینک هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...  [تصویر:  14.gif]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
آقا سلام من عضو رهروان نیستم ولی میخواااااااااااااااااام تو گروهی شرکت کنم میشه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Gigglesmile Gigglesmile Shy Shy 65 65
(1394 اسفند 1، 19:56)Dash Ali نوشته است: سلام
منم دوباره بدبخت کردم خودمو
همون داستان دیگه. هر روز میزنم تقریبا.
حال و روزم مثل سگ ولگرده !

نامرد تو بیس روز پاکی داری اینقدر ناراحتی
شااااااااااااااد بااااش 
بعضیاروو دیدم چن ساعت پاکیم ندارن اینقد امید وارن!!!!خخخخخخخخخخخخخخ
یاعلی بگو بلندشو 317 317 317 317
سلام بچه ها
من دوازده روزه پاکم نگاه هیچ عکس و فیلم س...نکردم و خ.ا نگردم
راسینش یکم انگیزم تو این روزا دارم از دس میدم چکار کنم
راسینش دیگه نمیخام برگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1394 اسفند 2، 8:28)پسر آریایی نوشته است: سلام بچه ها

سلام 

یعنی چی دیگه نمی خوام برگردم ؟ توضیح بده  Swear1
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 2، 11:13)تـــواب نوشته است:
(1394 اسفند 2، 8:28)پسر آریایی نوشته است: سلام بچه ها

سلام 

یعنی چی دیگه نمی خوام برگردم ؟ توضیح بده  Swear1
ک خ .ا انجام بدم نمیخام برکردم ب اون دوره

Sent from my H30-U10 using Tapatalk
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام
حالتون خوبه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان