امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 ارديبهشت 27، 16:17)sea2015 نوشته است: بیچاره شدم ... با وجود همه ی موانعی که خداوند در مسیرم قرار داد بازم حماقت کردم و انجامش دادم  809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg به زودی همه متوجه میشن  Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) 2 من دیگه به اخر خط رسیدم ... همه ی فرصت ها و برگه برنده هایی که داشتم رو آتش زدم حالا فقط عذاب در انتظار منه ... خدانگهدار همه ی دوستان  Shy Hanghead 2
کجا با این عجله عزیز؟
اینکه کار اشتباهی کردی درست! بایدم خودتو سرزنش کنی.
ولی وقتی کسی رو از خودمون ناراحت کردیم چیکار باید بکنیم؟ نباید بریم بپاش بیافتیم و دستشو ببوسیم تا ما رو ببخشه؟ باید بگیم رفتیم که رفتیم؟

خدا رو از خودت رنجوندی... باید انقدر التماسش کنی تا ببخشه! و یقین بدون می‌بخشه.

یا علی بگو و پاشو! ازش معذرتخواهی کن. نماز بخون و به خاک بیافت در برابرش، شرمنده باش مقابلش. وقتی دل سیر گریه کردی و آروم شدی بیا اینجا... ما باید به همدیگه کمک میکنیم که بلند بشیم.

پاشو داداش. نا امیدی نباید از پا درمون بیاره.
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
آقا پس بچه های گروه ۲کجان؟ ای بابا.

Sent from my HUAWEI Y530-U00 using Tapatalk
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 27، 16:41)sepehrjam نوشته است: آقا پس بچه های گروه ۲کجان؟ ای بابا.

سپهر جان فکر کنم همیشه آنلاینای گروه فقط ما دو نفریم.
اینا رو بیخیال بیا دو نفری تشکیل گروه بدیم خخخخخ[emoji23] [emoji23] [emoji12]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
سلام
سپر جان نگران نباش. چند روزه آنلاین نشدند.
بچه های گروهتون میان نگران نباش.
فعلاً از خودت بگو. برنامت چیه؟ چی کار می کنی؟
موفق باشی Gol
---
sea2015
کجا می خوای بری؟ چرا اینقدر نا امیدی؟
می دونی چقدر توی این مسیر شکست خوردیم تا بالاخره تونستیم خودمونو جمع و جور کنیم؟
برگرد منتظرتیم
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 27، 16:43)hunter1 نوشته است:
(1395 ارديبهشت 27، 16:41)sepehrjam نوشته است: آقا پس بچه های گروه ۲کجان؟ ای بابا.

آره داداش. دقیقا . من که مطمئنم 3 هفته رو سبز میگذرونم بدون شکستن. تو هم مطمئنم همینطور ادامه میدی. میخایم دوتایی مسابقه رو ببریم با قدرت
317 317 317

(1395 ارديبهشت 27، 16:49)صادقین نوشته است: سلام
سپر جان نگران نباش. چند روزه آنلاین نشدند.
بچه های گروهتون میان نگران نباش.
فعلاً از خودت بگو. برنامت چیه؟ چی کار می کنی؟
موفق باشی Gol
برنامم  پاک موندن و بودن در کنار دوستای گلی مثل شماس که با هم بتونیم این غول بی شاخ و دم رو زمین بزنیم.
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 27، 16:50)sepehrjam نوشته است:
(1395 ارديبهشت 27، 16:43)hunter1 نوشته است:

آره داداش. دقیقا . من که مطمئنم 3 هفته رو سبز میگذرونم بدون شکستن. تو هم مطمئنم همینطور ادامه میدی. میخایم دوتایی مسابقه رو ببریم با قدرت
317 317 317
موافقم[emoji2]
پیش به سوی رهایی [emoji125] [emoji125] [emoji125] [emoji125]

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 27، 10:51)جناب خان :) نوشته است: سلام داداش تواب خوبی؟ 49-2
منم اوضاع پاکیم روبه راه نیست
اما تو این مدت تجربه های چندهفته وماه پاک بودن را داشتم
چیزی که من تجربه کردم اینه که در قدم اول برای پاک شدن (نه لزوما پاکی همیشگی، همین که فواصل خ ا زیاد شه به نظرم موفقیته) باید این احساس گناه و سرزنش رو از خودمون دور کنیم
واقعا جواب میده، خیلی از ماها آسیبی که از سرزنش های بعد خ ا از طرف خودمون میبینیم خیلی بیشتر از آسیب خود خ ا هست.
تا نتونیم خودمون را ببخشیم نمیتونیم واسه پاکی قدم برداریم.
53 سلام داداش گلم 53
ببخشید که یکم فضولی میکنم ولی من مخالفم با نظر شما
تنها چیزی که این هفته سریالی من رو تموم کرد همین احساس گناه بود
خداییش قبلا که این کارو میکردم احساس گناهی دیگه نمیکردم و همش بهونه میاوردم که تقصیر من نیست تقصیر جامعه، موقعیت من و ... است
ولی بعد از چند روز پاکی که توی کانون با لطف و دعای شما دوستان بدست اوردم اینسری که سریالی شده بودم همش احساس گناه میکردم
همش احساس ناپاکی میکردم ولی یه چیزی درونم فقط و فقط میگفت ناامید نشو که این بدتر از همه گناهاس
با همین امید هرچند کم پیش رفتم و بالاخره فهمیدم اشکالم کجا بوده
دوستای گلم
تروخدا از رحمت خدا ناامید نشید
خدا بخشنده اس
گناه کردی توبه کن
خدا توبه پذیره
گاهی وقتا یکم به صفات خدا فکر کنید
باباجون من ادم که نکشتید توبه کنید و به رحمت خداوند امیدوار باشید
دیشب تا صبح بیدار بودم موقع نماز صبح وقتی نمازم تموم شد نشستمو زار زار گریه کردم راسش وقتی به خودم اومدم هوا روشن شده بود و البته دل من روشنتر
اینقد سبک شده بودم
دوباره مثل قدیم شده بودم نشستم یکم با خدا درد و دل کردم، حسش میکردم انگار جلوم نشسته بود
با زبون خودم همه دلمشغولیامو گفتم و در اخر همشو سپردم به خودش
بهش گفتم من بیکارم، میرم دنبال کار ولی خودت جورش کن خسته شدم از بس گفتند سابقه کار
بهش گفتم گناه کردم همین الان تصاویرزشت تو ذهنمه خودت پاکش کن
و خیلی حرفهای دیگه
بابا خودش گفته سلاح شیطان ناامیدیه، دیگه با چه زبونی بگه من میبخشم به شرطی که توبه کنی به شرطی که دیگه از بغل من نری تو دامن شیطون بشینی بشرطی که منو ترک نکنید
دیگه چطوری حالی ما بکنه که دوستمون داره
همین الان زیباترین دختر دنیا بیاد بگه من هیچی ازت نمیخوام و عاشقانه دوست دارم چکار میکنید فقط یه شرط داره نری دنبال کسیا!
خداوکیلی عقل حکم میکنه بریم دنبال کسی
کاری به شما ندارم ولی این بی عقلی تمامه که من داشتم منی که ادعای باشعوری و فهمیدگیم میشه
من یه بی عقل به تمام معنام اگه برم دنبال شیطون و باز عاشقم رو ول کنم ولی ولی ولی حیف که خدا خودش هم میدونه که ما همه چیزو سریع فراموش میکنیم بیخودی به ما نگفته انسان یعنی فراموش کار!
سرتون رو درد اوردم شرمندم
نا امید نشید
روز پاکی نزدیکه شاید همین امروز شروعش باشه
یاحق 302

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 27، 12:44)Ho3ein نوشته است:
سلااااامممم

من بعد از یکسال بیشتر برگشتم خخخخخ4chsmu1

چرااااا لوگو گروه رو از امضام برداشتید یعنی منو اخراج کردید از گروه ؟؟

وای وای وایSwear1Swear1Swear1Swear1
سلام داداش
اومدی که بمونی دیگه؟ حالا چی چی برامون آوردی؟ تعریف کن کجا بودی؟
راستی تو اصلا عضو رهروان نیستیا ، باید فرم پر کنی. 4chsmu1

.....................................

hunter1 جان خوبی؟
راستی اسمت چیه داداش؟ 106
من با نظرت موافق نیستم.
من اسم حضرت زهرا رو روی پروفایلم گذاشتم.
به نظرت باید عوضش کنم ، چون ممکنه یه روز بشکنم؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 27، 22:29)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1395 ارديبهشت 27، 12:44)Ho3ein نوشته است:
سلااااامممم

من بعد از یکسال بیشتر برگشتم خخخخخ4chsmu1

چرااااا لوگو گروه رو از امضام برداشتید یعنی منو اخراج کردید از گروه ؟؟

وای وای وایSwear1Swear1Swear1Swear1
سلام داداش
اومدی که بمونی دیگه؟ حالا چی چی برامون آوردی؟ تعریف کن کجا بودی؟
راستی تو اصلا عضو رهروان نیستیا ، باید فرم پر کنی. 4chsmu1

.....................................

hunter1 جان خوبی؟
راستی اسمت چیه داداش؟ 106
من با نظرت موافق نیستم.
من اسم حضرت زهرا رو روی پروفایلم گذاشتم.
به نظرت باید عوضش کنم ، چون ممکنه یه روز بشکنم؟

ممنونم عزیز[emoji4]

شما همون هانتر بگید.
بله بنده هیچ وقت اسم مقدسی رو بعنوان نام کاربری انتخاب نمیکنم چون توی دنیای مجازی اولین برداشت افراد از هم از طریق نام کاربری اونهاست. پس اگه من اسم مقدسی رو بذارم اونها با این دید به من نگاه میکنن و اگه خطا کنم در واقع در اولین برداشت، اون اسم رو لوث کردم براشون.
ممکنه تصویر مقدسی انتخاب کنم! ولی نه اینجا. چون اینجا همه میدونیم گناه کاریم.

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
سلام دوستان
خسته نباشید
خدا همتونو یاری کنه
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 27، 23:40)akharin bar نوشته است: سلام دوستان
خسته نباشید
خدا همتونو یاری کنه
سلام داداش عزیزم [emoji4]
خیلی ممنون بابت آروزی زیبات.
ان‌شاءالله هممون موفق میشیم! [emoji257] [emoji257]

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
سلام دوستان.امشب باز دوباره تصمیم گرفتم تلاش کنم.امیدوارم بتونم کنترل کنم خودمو و در مرحله اول مسابقه ده روزه رو برنده شم.
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 28، 0:14)casper نوشته است: سلام دوستان.امشب باز دوباره تصمیم گرفتم تلاش کنم.امیدوارم بتونم کنترل کنم خودمو و در مرحله اول مسابقه ده روزه رو برنده شم.

حتما می تونی 53 فقط باید در مقابل وسوسه مقاومت کنی تا وسوسه سست و اراده ت قوی بشه Swear1
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 28، 0:14)casper نوشته است: سلام دوستان.امشب باز دوباره تصمیم گرفتم تلاش کنم.امیدوارم بتونم کنترل کنم خودمو و در مرحله اول مسابقه ده روزه رو برنده شم.
سلام
خیلی تصمیم خوبی گرفتی[emoji4]
موفق باشی[emoji257] [emoji257]

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
ممنون از تمام بچه های گروه که با حضور به موقع خودشون، نظم و ترتیب قشنگی توی گروه 4 به وجود آوردند.
خب از بچه­ های هم گروهی می خوام که به صورت زیر، نمره به اسامی پیشنهادی دوستانشون بدن.(به اسم پیشنهادی خودتون امتیاز ندید)
عالی:3           خوب:2           متوسط:1            نامناسب:0

همت: خشم مقدس 1 / حبل المتین 2 / مسیر سبز 2

رزمجو: جاده چالوس / حبل المتین / مسیر سبز
قاصدک: جاده چالوس / خشم مقدس / مسیر سبز
هانتر: جاده چالوس / خشم مقدس / حبل المتین

دوستان می تونید بدون رودربایستی از امتیازات 0 و 1 استفاده کنید. نظر هر فردی محترم و متین هست.

در نهایت نامی که بیشترین امتیاز رو آورد انتخاب میشه. اگر هم بیشتر از یک اسم بیشترین امتیاز رو کسب کردند، با اجازه شما خودم قرعه کشی می کنم و یکیش رو انتخاب خواهم کرد! 4chsmu1
موفق باشید
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان